Manžel chce stále sex a mňa to už nebaví

jauzneviemcoaako
9. feb 2016

Ahojte, pisem sem, lebo by ma zaujimal nazor na tuto temu od viacerych zien... alebo som len ja divna, ako vravi muz 😖 no ale poporiadku....
Sme manzelia 10 rokov, mame 4 rocnu dcerku. Viac menej je nas partnersky vztah v poriadku, mame sa radi, nepodvadzame sa (teda myslim). Co je ale obrovsky problem a pricina 9 z 10 hadok je sex... Ja proste nemam chut tak casto ako on. Predtym kym sme nemali dieta to vobec neriesil ze kedy je a kedy nie, proste tak cca 3x tyzdenne bol. Teraz ako mame dceru tak po porode kym som bola pribrata bol sex ked som chcela tj vzhladom na unavu, starostlivost atd tak 1x tyzdenne, nic mi na to nepovedal. Potom som v priebehu 1,5 roka schudla a to dost a zacala som chodit do prace a mala do skolky a tu zacalo peklo... On je totiz presvedceny za kazdy volny cas ked som doma a dcerka v skolke je urceny na to, aby bol sex... Proste on ma volno 3dni do tyzdna tak aspon aby 2x bol sex... Neda sa vysvetlit ze ja proste tym donucovanim stracam aj tu trochu chuti co popri vsetkom mam... A ano par krat som sa aj premohla a urobila to nasilu, ale citila som sa potom este horsie. Dochadza to do stadia ze zvazujem aj rozchod, lebo proste nemam naladu na to aby mi stale niekto knural za uchom, ze chce sex... problem je totiz aj ten, ze ma dobru naladu - ideme na kavu, prideme a jemu je nejak automaticky jasne, ze sex a uz ma taha do spalne a ked ho odmietnem, tak sa urazi a nebavi sa so mnou pol dna. Pohadame sa, namiesto riesenia mi zacne vykrikovat ze mame sex priemerne 1x tyzdenne co teda okolo pravdy ani nebeha... Uz som rozmyslala, ze hadam aj si zacnem znacit ako casto sexujeme lebo on ma proste ponizuje aj pred svagrom napr. ze ako malo som ochotna... Neviem co dalej, ubija ma takyto zivot... Akukolvek neznost z mojej strany bere ako pozvanku na sex, takze nemam chut mu uz dat ani pusu ani ho objat ani nic ☹ ☹

ivana_t
9. feb 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@jauzneviemcoaako musite spolu viac komunikovat, on tiez nemoze od teba chciet aby si mu vzdy vyhovela, ved nie si stroj.

sorciera24
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako ja sa teda sptyam, ako casto teda sexujete? ked predtym pises, ze to bolo cca. 3krat do tyzdna a bolo to ok.....teraz je to kolko?

petulda333
9. feb 2016

Nerozumiem,pises ze predtym to bolo 3x tyzdenne,potom ze vzhladom na unavu 1x tyzdenne,potom ze on chce 2x,a ked ti vycita ze nate sex 1x za tyzden tak pises ze to okolo pravdy neslo..tak kolko ho vlastne mate lebo sa v tom stracame!?!podla mna mas ty problem,mat sex raz za tyzden?neviem mne to pride malo a nedivim sa ze ho od teba chlap chce castejsie!mala by si to riesit,lebo zjavne u teba sa nieco stalo

vika35
9. feb 2016

ja som cakala, ze ta obhana aspon 2x denne 🙂
preco vlastne nemas chut? uz ta nepritahuje? nevie ta uspokojit alebo si unavena? potrebujete si sadnut a pokecat. urcite najdee riesenie. aby ste obaja boli spokojny

oldman50plus
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako Poviem ti to takto. Tebe by sa ako páčilo keby si dostala len každé tretie jedlo ako predtým? Ako v koncentráku? Možno by si prežila, veď aj tam prežívali, ale načo je taký život? Vlastne touto zmenou si ho podviedla, už si iná ako keď si ťa bral. A samozrejme že každú nežnosť berie ako pozvánku keď toho má tak zúfalo málo. A to keď hovorí že raz za týždeň verím že pravdu má, toto si každý chlap sakramentsky počíta, skús si urobiť čiarku na chladničku zakaždým keď sex máte a popočítaj za pol roka či to bolo 26x krát alebo viac - skoro by som sa stavil že pravdu má on.
Moja rada - skús na neho preniesť ešte nejakú časť povinností (teoreticky by ho to mohlo trochu pribrzdiť ale ak je ako som bol ja tak len nejaké 1%) a potom sa nejako nastaviť aby to bolo aspoň 2x za týždeň - s tým by prežiť mohol. Inak mu povedz že lepšie to nebude a nech sa sám rozhodne či má odísť alebo si nájde nejakú priateľku ktorú mu budeš tolerovať. Inak vám to manželstvo určite havaruje, ver mi. Mal som presne toto doma a vydržal som, ale myslím že ani jeden zo sto chlapov týmto peklom neprejde, nestojí to za to. Takže je otázkou len kedy, nie či.
@ivana_t problém je to že ona mu vyhovie zrejme len v jednom prípade zo 7, takže 6x ho odmietne. To je presne ten jeden sex za týždeň.

baaambulkaa
9. feb 2016

myslím si, že problém bude v tebe, nie v ňom, ok mali ste malé dieťatko bola si po pôrode, akceptovať sa to dalo, že si nemala chuť ako predtým....ale teraz má vaše dieťa 4 roky a je čas opäť sa začať venovať aj partnerovi...zásadnú otázku, ktorú si musíš položiť je prečo ten sex mať nechceš....na únavu sa nevyhováraj, ženy zvládajú prácu, 1 dieťa aj sex...nie je to nič strašné....dávaj si pozor, lebo chlap má tiež svoj pohár trpezlivosti a ak ho začneš odmietať, je to pre nich to najhoršie, čo môžeš urobiť...aby si tu potom o polroka neplakala, že tvoj manžel má milenku a ty nevieš prečo...

simca06022011
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako bud rada... asi by sa ti nepacilo keby ten sex nechcel vobec... :D k inemu sa nebudem vyjadrovat, je to predsa len vas vztah, ked sa kvoli takej prkotine ako je par minutovy sex checs rozist, tak nech sa paci... ja by som sa divila, cize skor tam bude aj nieco ine ;) tebe skor odporucam vypnut a sex si uzivat :D je to zdrave 🙂)) Mne uz je smiesne v tychto diskusiach vobec debata o tom kolko krat to ma byt, a kolko je dost.. vsak hadam tolko kolko chcete :D ludia co sa miluju by sa nemuseli ani odlepit od seba cely den :D ked nemusia...

deltaa
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako su take typy chlapov, co vo vsetkom vidia sex a z toho co pises on je jeden z nich. On by chcel castejsie ako ty alebo tebe staci bozkavanie, dotykanie a maznanie. On to vsetko vidi ako zaciatok sexu lebo ho to vzrusuje. Je to tazke s takym typom chlapa. Ale na tvojom mieste by som jeho chut skusila uspokojit aj inym druhom sexu a roznymi "hratkami" 😉 Pokial nepotrebujes a nebavi ta stale to iste dokoola typu "dnu a von" su predsa aj ine sposoby vid. Kamasutra a podobne 🙂

eveline666
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako hmmm viem ta pochopit ja som teraz tehotna v 13tt a nemam chut na sex ale kym som nebola tiez som chodila do prace a mam jednu dceru zhodou oklnosti tiez stvorrocnu a mali sme sex dvakrat do tyzdna,,,,raz cez tyzden a raz cez vikend,,,,,bol rovnako unaveny ako aj ja,,,,,skus sa snim porozpravat a spytaj sa ho, preco na teba tlaci a skus sa aj sama nad sebou zamysliet preco nemas chut, ci je za tym unava stereotyp alebo nieco ine???

lubiss
9. feb 2016

tak ti poradim precitaj si tu xy prispevkov nestastnych zien ktore muz podvadza alebo po nich netuzi alebo nemaju sex alebo ich neobima, nepolaska......mozno potom si uvedomis ake mas stastie ze mas muza co aj po 10 rokov po tebe stale tuzi... 😉

oldman50plus
9. feb 2016

@deltaa myslím že stále taký typ chlapa je väčšinový, ten zbytok je s nejakými poruchami.
@lubiss Presne tak, mala by byť šťastná že má poriadneho chlapa ktorý túži po nej po všetkých stránkach nie sa fúkať.

A ešte jednu radu. Mal som v mladosti veľmi blízkeho priateľa ktorý síce mal manželku ktorá mala o sex záujem len 2-3x za mesiac ale zas skoro každý deň si našla štvrťhodinku na orálno-manuálne práce a hlavne ho presvedčila že ho má rada a preto to pre ňu nie je povinnosť z donútenia ale že to robí rada lebo on jej zase vyhovie v iných veciach. On hovoril že zase polhodinu-hodinu predtým kecajú čo by mohol určite využiť lepšie ale v rámci domáceho rituálu sa premôže 😀 . Že síce sa aj tak najviac tešil na normálny sex ale dalo sa s tým žiť. Dnes, po 30 rokoch, stále majú šťastné manželstvo, čo pri takom nesúlade v sexuálnej oblasti by inak asi nebolo možné.

natalym
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako Zapri sa a sexuj. Raz ho to prejde. Začni aj Ty vtedy keď sa mu to nehodí. 😀

candii
9. feb 2016

@lubiss to je sice mile ze pi rokoch ma na nu chut.. ale zase by mal aj ju respektovat.. ked proste nema chut tak nema a nie ju do toho nutit.. lebo si myslim ze by mu malo zalezat aj na tom ci ona z toho nieco ma a nie aby to robila nasilu.. a este to rozoberat pred svagrom.. by som sa aj ja urazila..

deltaa
9. feb 2016

@oldman50plus mi chces povedat ze ked sa s priatelkou pobozkas alebo ju pohladis ci ona teba alebo za chyti za zadok tak to skonci sexom? tak asi som s muzom vynimka, my sa mozme bozkavat aj pol hodinu a nemusi to skoncit ako som spominala, aj dotyky bez skoncenia ... ludia sa mozu radi dobiezat a "laskovat" sex je iba jedna z moznosti ... ale na to musia byt asi par co je na rovnakej urovni

zuzanadringus
9. feb 2016

Zeny mne to pride ako keby ste vsetky svojmu muzovi roztahovali nohy uz pri dverach ked ide z prace 😀

sorciera24
9. feb 2016

@zuzanadringus a to si podla coho usudila? 😀 😝

sono2
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako sa mu čuduješ? Zdravý muž. A sex k životu patrí. Vôbec Neni divný. Buď rada, že to chce s tebou. Ani mne sa vždy nechce, ale nejako sa vynájdem, alebo len tak, nevadí mi to. Je to môj muž takze keď aj ja nechcem a dám mu, prečo by som sa mala cítiť zle? Nechceš pracovať na tom prečo tá chuť z tvojej strany Neni?

sono2
9. feb 2016

@deltaa moj muž mi tiez nedá pusu teda viac bozkov bez sexu načo aj, veď to je predohra. Načo sa máme bozkávať a ďalej nič?

jeennyv
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako vies to je aj o ludoch a vytazenost ako sa citia, jasne ze ked ma niekto tri dni volna nevie co so sebou pokym iny maka, ja mam znamych, ktori su vytazeni a pre nich su takto veci blbosti co neriesia, maju dieta atd..cize su radi, ze ako vravia zmozu sa na raz za mesiac... tu chcem poukazat, ze kazdy je iny kazdy ma ine priority..no u zien je to vacsinou unava, cize nic ine ako komunikacia nepomoze, ak nevladzes alebo nieco podobne jednoducho si urobte podmienky tak, aby bolo obom dobre, resp. a ty si nebola ta s vyplazenym jazykom a este aj sexom na krku..ja by som to spravila tak, ze hod na neho vsetko to, co robis aj ty, ci aj vtedy bude mat chutky......inak je tu o tejto problematike viacero tem, cize si urcite najdes nieco pre seba...

baaambulkaa
9. feb 2016

@zuzanadringus to tu nikto nepovedal....a okrem toho, keby napísala, že to chce od nej každý deň aj trikrát, tak si poviem, dobre, to už preháňa, ale ak ona nie je schopná ani raz - dvakrát do týždňa...chlap má svoje potreby, všetko je o komunikácii a kompromisoch, no v tomto prípade mi to príde, že sa o kompromis nepokúšali....ja sa fakt nebudem čudovať, keď to bude hľadať inde....

lucka_220809
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako sex 1 za tyzden pre chlapa je malo. A ked ty si povies, ako to urobis ten druhy raz nasilu, aj to si uvedom, ze on to tie dalsie 4 razi, co ho odmietnes, neurobi tiez "nasilu" ... hovor s nim, je to o porozumeni, jeho voci tebe a tvojej chuti/nechuti, ale aj tvojej voci nemu... a vztahy su o kompromisoch, budete sa proste musiet stretnut niekde uprostred...
Dohodnete si dni, kedy ano, hoci sa to moze zdat hrozne neromanticke...ale proste aby ty si mala dni, cez ktore sa nemusis nervovat, ze kazdy jeho dotyk hned znamena ze mas rozkrocit nohy a on aby bol kludny, ze tie 2-3 dni v tyzdni budete spolu...a bude vediet, ze ostatne ti ma dat pokoj 🙂 proste ste tam dvaja...tvoja nechut je taka ista prekazka pre neho ako jeho chut pre teba...

deltaa
9. feb 2016

@sono2 my sa bozkavame len tak lebo mame chut, niekto ma chut len na sex ja mam chut sa bokavat alebo moj muz, alebo sa iba tulit, steklit, hladkat, masirovat .... tak asi preto nam nic nechyba ani dieta ... tak sme asi ta vinimka

baaambulkaa
9. feb 2016

potom je tu plný MK o tom, ako ich muž opúšťa a ako má milenku a podobne....lenže nie všetko sa točí okolo vás a dieťaťa, aj muž má svoje potreby a pokiaľ mu ich odopriete, respektíve spolu o tom nekomunikujete a nehľadáte riešenia, potom sa tomu nečudujem....

sue
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako u tak mladých ľudí ako ste vy mi pripadá sex 3x do týždňa skôr menej ako viac :O ...prečo preboha nemáš chuť? :O

mandala77
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako ahoj, nemyslím si, že si vôbec divná aj keď chápem, že to tak môžeš vnímať a aj sa tak cítiť. Mne čo sa týka intimity veľmi pomohli pohľady dvoch pre mňa veľkých odborníkov, veľmi ľudských a humorných. Sú na ich stránke aj videá čo mali v relácii Sama doma v Českej televízii. Myslím, že ak si niečo od nich vypočuješ, pochopíš, že si úplne v poriadku a možno aj prídeš na to, čo robiť. Ale neviem, či ak napíšem ich mená, či ma nevymažú kvôli reklame. Ak Ťa to oslovilo, tak mi napíš správu, dám Ti odkaz na nich. V Sama doma mali aj rozhovor sex po pôrode.

oldman50plus
9. feb 2016

@deltaa samozrejme nie, napríklad ju denne tak polhodinu pomasírujem. Lenže sex mám dostatočne často, ak nie tak vždy je objektívna príčina (prakticky to že kvôli pracovným povinnostiam jednoducho nie sme spolu a keď sa vidíme tak je záujem z oboch strán). A keby som ako 30-tnik nemal sex 5 dní tak áno, snažil by som sa využiť každú šancu čo aj ju oprieť na 10 minút o stôl v kuchyni, tak by na to omínalo

deltaa
9. feb 2016

@oldman50plus tak vidis chut a prekvencia sexu je individualna zalezitost a pojem pravidelnost tympadom tiez ... takze tym padom je nikto nema co radit

oldman50plus
9. feb 2016

@deltaa Lenže ja som skoro 60-tnik. Môj organizmus sa už tak nebúri, aj keď je partnerka týždeň na konferencii v zámorí. Ona si mala nájsť niekoho s nízkym libidom. Lenže problém je to že mali sex 3x za týždeň (s čím sa už manžel uspokojil) ale teraz zrazu už len 1x. To je ako keď si kúpiš auto s deklarovanou spotrebou 4 litre a doma zistíš že má 6. Dobre, povieš si, ani tak to nie je zlé, s tým sa dá žiť.. Ale zrazu ti začne žrať 18litrov. To s tým budeš spokojný? Nie, zanesieš do servisu a ak sa to nedá opraviť tak si zoženieš iné. Kým ak sa tá spotreba zvyšuje pomaly, stúpa po deci za polrok tak si povieš že je to prirodzené opotrebenie ktoré je zákonité a necháš si ho, umývaš ho a staráš sa o neho a tak 😀

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

neda sa mi odpisat vsetkym tak skusim aspon takto: k nejasnostiam co pisem - kym sme nemali dieta tak to bolo vecsinou kazdy 2.den, niekedy kazdy den (preto pisem priemerne) A teraz muz robi na smeny a vzdy ked ma volno ocakaca sex... uplne automaticky ze je cas tak je jasne ze bude sex.. ale pre mna je to proste hrozne na psychiku ze on to vzdy automaticky caka a vzdy ma nuti... proste to nutenie mi robi uplny blok.. a komunikujeme vela ale nevieme najst kompromis, on tvrdi ze ako inak mi ma dat najavo ze chce sex ako tym ze na mna nalieha a ja zas mu vravim ze proste mam toho vela a on mi nepomaha .. a vzdy to skonci tak ze vsetko otoci proti mne a ja som najhorsia na svete... chcem nat proste pohodovy vztah s tym ze sex je ked chceme a nie ze teraz mam volno tak hura :( a trva to uz nejaku chvilu, manzela lubim ale tym natlakom sa mi skor vzdaluje ako pri priblizuje... teraz sa k tomu este pridruzila choroba - mam dlhodobo lieky ale ani to ho proste nezaujima ..