Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vanja
27. júl 2009

bambi bude tam do nedele,
vladkaz a čo tak sexi nočná košieľka? 😉 😉 😉

vladkaz1
27. júl 2009

no co aspon si to priznam 😝 😅 😅 ..chodim okolo neho krutim sa tu jak paragraf a nic idem fajcit vycikat a spat nech ma zajde chut 😀 😀

vladkaz1
27. júl 2009

nocna kosielka? neni na take nevad prezijem baby aj noc bez sexu 😅 🤐 ...budem sa tulkat k mojej kukuricke Lucke ta ma zohreje

vanja
27. júl 2009

no nebudem sprostá, ale ten koniec si môžme aj ináč vusvetliť vladka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a že vraj nič nebude 😀 😀

frisbee
27. júl 2009

vlaďka,ty ho podržíš,mi mu podrazíme nohy,a je tvoj 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. júl 2009

vladka,šak je teplo,ale aj tak dobrú nôcku,nevie chlapec,o čo pricháááádza,že?? 😀 😉
vanja a chýba Ti,však??ja som bola ako bez ruky,keď Paťo niekam šiel,ale čo máme malú,tak je to lepšie,vďakabohu

vladkaz1
27. júl 2009

vanja ja nechapem 😅 🤐 co ze sa budem tulkat k Lucke? ona spava somnou jak cecok noha cezomna a ja na kusticku alebo ko si to myslela? 🙂

vladkaz1
27. júl 2009

Fris no som sa tebaz nasmiala ti poviem ... no cisto som si to predstavila a sulam sa tu ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je teplo ale ja musim byt pritulkana 🙂

vanja
27. júl 2009

vladkaz sme to písali naraz, takže tvoj druhý príspevok tam ešte nebol, ja som reagovala na ten, že fajčiť, vycikať a spať. 😀

bambi09
27. júl 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
27. júl 2009

fris ja budem držať sviečku 😀 😀

bambi09
27. júl 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
samé erotikoš myšlienky sú tu zrazu 😀 😀 😝 😅
no idem-prídem 😉

vladkaz1
27. júl 2009

vanja nooo telepatia 😉 😀 oki baby dost stacilo uz s mojeho sexualnho zivota 😀 😀 ale ked chcete dojsite podrzat 😅 😅 😅 😅 😀

frisbee
27. júl 2009

vanja,sviečku bude držať vladka 😀 😀 😀

vladkaz1
27. júl 2009

😀 😀 😀 nie ja budem drzat nieco ine 😀 😀 😀

marcelkatt
27. júl 2009

Ahojte 🙂 som tu na skok..

vanja
27. júl 2009

vladka a čo chceš držať?

vladkaz1
27. júl 2009

macka aj ty budes drzat sa tu sulame ... 😀 a predstav si mojho ako by drzal chudak 😀

vanja
27. júl 2009

vladkaz si predstav svojho ako by sa on šúľal keby vedel o čom si píšeme, ale toľko kecáme, že už si mohla mať predohru za sebou, teda on 😀 😀 😀

marcelkatt
27. júl 2009

Jáj ja podržím hocikedy 😀 😀 😀

frisbee
27. júl 2009

vladka,však ja om nemyslela sviečku ozajstnú 😀 😀 😀 .ja si to viem predstaviť,poznám ten výraz,keď mu stiahnem tie trencle 😀 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
27. júl 2009

Vladka niečo si u nás zabudla

vanja
27. júl 2009

a sme doma fris 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
27. júl 2009

No keby tak vedeli tí naši čo sa tu píše... 😀

vladkaz1
27. júl 2009

macka co som zabudla??????? 😀 😀
no nic nebude baby .. keby si precital tak je urazeny na smrt to ho nepoznate moju puchavicu ... 😀 😀
Fris ked stiahnem tie trencle 😅 😅 😅 ja sa pocuram 😀 😀 😀

vanja
27. júl 2009

marcelkat hádam nie manžela?

frisbee
27. júl 2009

to je začarovaný kruh,vždy sa to dostane k tomuto bodu 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
27. júl 2009

Nooo toho nie... Škoda 😀 😀 😀

frisbee
27. júl 2009

vanja,ty s tou predohrou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
27. júl 2009

No bundičku a cigošku Vladka..