Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

elvira19
22. nov 2009

a ešte som zabudla napísať, už nebudem dávať žiadne ultimáta, žiadať sľuby a pod....a rozvádzať sa nechcem a nebudem...takže sa vlastne doma na našej rodinnej "idylke" nič nezmení...

mywiel
22. nov 2009

Elvira nechaj to par dni tak, nech vychladne, ale povedz mu, ze ste to este aj tak nedoriesili a budete sa musiet o tom este porozpravat napr. napozajtra ale kludne, vecne. Nevylievaj si srdce, len klad kratke vecné otazky, nech ti na ne odpovie. Ak sa bude priecit to riesit, tak to az taky idealny partner to bohuzial nie je. A aké mate staré babo? Vacsinou sa muzi zmenia ked sa z ich partnerky stane matka, preto je dolezité aj mat spolocné chvilky len sami dvaja, nie ako rodicia ale aj ako milenci.

elvira19
22. nov 2009

mywiel,
malý má 3,5 roka...a kámošky ( 2 ks ) mal aj keď sme ešte malého nemali...bohužiaľ, chyba je asi niekde inde... 😝

nnikka
22. nov 2009

mas pravdu te je dobre riesenie!!!! 😉 drzim palce 🙂

mywiel
22. nov 2009

No vzdy lepsie ako nic ale ja by som skor sla 2-3x za tyzden von nez za mesiac, lebo inac ziadnu zmenu nedosiahnes a budes sa rozculovat nad dalsimi novymi kamaratkami, ktoré ti nepredstavi az raz vaza pretecie. Drzim ti palce.

mywiel
22. nov 2009

To ultimatum som pisala na prispevok od filipy co hovorila o tej kolegyni, to nebolo pre teba. 😉

mywiel
22. nov 2009

Neviem aka si povaha, ale skor kludna a nechces robit vlny tak mi to pripada. Ja som mala kamosku, co ju jej priatel bil a vzdy ho ospravedlnila mozno blby priklad, ale niektoré zeny nechcu vidiet urcité veci aj ked im vsetci okolo vravia otvor oci, ty mas tiez pravo obcas zvysit hlas a nesuhlasit.

kacka.va
22. nov 2009

mywiel: 100 % souhlas ☹.

filipal
22. nov 2009

jasne Elvira, dopraj si vlastny program, nach si muzik uziva s kamoskami a so synkom, rychlo ho to, aj ich prestane bavit 😉

nnikka
22. nov 2009

filipal suhlasim... 😉

elvira19
22. nov 2009

nie, ja nie som vôbec kľudná povaha, nie som ani utiahnutá ani nič podobné ...som práve dosť rázna, u ľudí vzbudzujem autoritu ( v robote robím šéfku a verte, že mňa akceptujú všetci a že zväčša stačí, keď niečo poviem len raz ...), som dosť prísna ( napr.na syna ), dôrazná a dôsledná ( ale nie na mm )....len skôr unesiem toho ako kôň, lebo mojou rodinou som vycvičená všetko zvládať...ale doma sa snažím byť kľudná, pohodová, všetko riešiť trpezlivo, aj 10x niečo zopakovať ( 11x už vybuchnem 😀 ), doma nie som autorita ( to si nechávam fakt na robotu ), všetko konzultujem s mm, dám na jeho radu atď....

... z toho čo som napísala je zrejmé, že sa dosť prispôsobujem mm ( preto som napísala v predchádzajúcich príspevkoch, že už sa nechcem viac meniť, lebo môj život bude už len pretvárka elvíry na niekoho iného )...ale mm je fakt inak super chlap a ja ho ľúbim a v niektorých veciach sa aj on prispôsobí ( ale to sú veci, na ktorých mi záleží a ja už viem ako ho dostať tam, kde chcem ), ale s tými kamarátkami si fakt neviem poradiť, aj keď po tom všetkom čo ste mi napísali musím stále len opakovať svoje, že on sa asi chce hrať na frajera, ale nie rozbiť našu rodinu...len raz sa môže stať, že sa takto s niekym zoznámi a tá dotyčná ho už nepustí a potom už bude po rodine...

...inak ešte musím napísať, že ja fakt čítam, čo mi píšete a veľa mi to dáva, aj keď podľa tohto posledného môjho príspevku to tak nevyznieva...len ja vaše rady aplikujem na moje pomery ....a som rada, že sa môžem niekomu vyrozprávať, ďakujem, že ma ešte čítate.... ( tieto posledné vety som napísala preto, lebo si pamätám na istú miu, ktorá tu písala o svojom nepodarenom manželstve a všetky rady išlo mimo nej, ona si len svoje...a škoda aj tak to skončilo u nej naprd pre udržanie toho manželstva - tak to len vysvetlenie, snáď tomu rozumiete )

mywiel
22. nov 2009

Elvira jasné ze si rozumna a vies co mozes aplikovat na tvojho muza a co nie, ale niekedy ako sa vyhnut rieseniam je to najjednoduchsie rozputat hadku. 😉 Ty mu das pokoj aby si nebola hysterka a on sa nemusi tym padom spovedat a tiez ma pokoj a pokracuje si v svojom prijemnom kludnom zivote dalej, daj fakt na to bacha, lebo jeho spravanie nie je velmi fair play. 🙄

elvira19
22. nov 2009

mywiel, si super a triafaš do čierneho...len u mňa sa z toho stáva začarovaný kruh...uvidíme, čo z toho bude o mesiac-dva....

filipal
22. nov 2009

jasne, Elvira, svoj zivot si nakoniec musi odzit aj tak kazdy sam....aj svoje problemy vyriesit...a sam sa kazdy najlepsie pozna....aj svoje slabosti a pod. ale aj tak dobre padne vyrozpravat sa a mozno si z nasich slov nieco vezmes...
ja by som sa skor bala takej skryvanej nevery. ta sa mi zda nebezpecnejsia. ze zena vobec nic netusi (ako nasa vzdialena pribuzna) a zrazu zisti, ze jej muz ma uz 10 rokov milenku. tato chudera mu dala ultimatum a on ju opustil, odstahoval sa k milenke...
v 58 rokoch zostala sama. ☹ ☹

mywiel
22. nov 2009

Mam kamosku bohuzial je alebo nastastie uz je rozvedena, tiez sa jej chlap dusoval, ze on nic s nikym nema, ze je hysterka, ze si robi filmy a domysla veci, az kym ho nevideli v obchode s jednou ako ju drzi za pas vtedy mala konecne dokaz ze to pekne hral. 🙄 Ked sa chce chlap vyhnut konfrontacii a tomu ze musi naozaj dokazat ze tam nic nebolo najjednoduchsie je sa nastvat a urazit na zenu ze mu neveri a nechciet sa viac bavit o tom.

mywiel
22. nov 2009

Elvira nevravim ze ta podviedol to nie ale ak to nechas dalej pokracovat takto ako to je doteraz tak sa to raz stane to si mozes byt ista. Treba nieco zmenit na tych jeho znamostiach a aj ty v tvojom spravani. 😉

mywiel
22. nov 2009

Treba najst spravnu strednu cestu aby si ho nedotlacila k rozvodu tym ze budes dookola omielat ze ma kamosky ale zaroven aby sa to raz a navzdy vyriesilo a bolo to medzi vami do buducnosti jasné aby si si ty uz nikdy nemusela davat takéto otazky a trapit sa. Urobte si cas jeden pre druhého len vy dvaja a to pravidelne, smejte sa, zaspominajte to vas sceli. 🙂

filomenka29
23. nov 2009

Nina, je to velmi zaujimave, co tu pises. No, keby som bola ja na tvojom mieste, ja by som mu to pekne zatrhla. Kamaratka nekamaratka, to co ma znamenat? Ak dobre vie, ze sa ti to nepaci, tak by s tym mal prestat. A preco sa musi zverovat a kamosit s nejakou zenskou? To mu nestacis ty? Pekne mu to na rovinu vysyp a ak sa mu nepaci, nech sa odprace. Bud trocha tvrda, i ked sice mozno ona nanho nalieha, kedze si pisala, ze je vydata zena. Povedz mi a to jej manzelovi nevadi, ze si skypuje a posiela fotky inemu muzovi? To kde zijeme? Ine je ked sa vsetci stretnete a tak, ale toto absolutne nie. Urcite na nej nieco vidi a zakroc predtym ako bude neskoro. Alebo sa skontaktuj s jej muzom a uvidis ako sa im to OBOM bude pacit.

ianitka
23. nov 2009

elvira, Ty urcite nie si typ mia z tej inej diskusie 😉 (rozvaha, zrelost a schopnost prijmat rady ti nechyba)
podnikas konkretne kroky, mozno ine, ako by podnikol niekto iny, ale Ty poznas svoju rodinu aj svoj zivot
a svoj zivot si zijes sama za seba, nikto z fora ho za Teba neodzije, ako povedala filipal
len jednu vec by som Ti poradila, nepytaj sa ho co mas zmenit, co mas robit lepsie... lebo takto to vyzera, ako by sa on velkoryso vzdaval svojich "kamosiek" a ty by si mu za to este mala byt vdacna a ponukat protihodnoty
neviem ci sa dobre vyjadrujem, asi som sa zamotala
zmen svoje spravanie vo veciach, kde to potrebujes Ty a kde vidis tu potrebu pre Vas vztah

ada085
23. nov 2009

elvira, ja by som takuto kamosku razne zatrhla. nie je to normalne, aby sa chlap osamote takto so zenskou stretaval, na to mu postaci aj kamarat. lenze kamarat mu zrejme nevie dat to co ona.... ja som presvedcena o tom, ze medzi nimi nieco je. a ty mu rozhodne ako manzelka vyhovujes-kazdy chlap by ta bral. moze mat milenku a ty mu doma nebudes robit ziadne sceny, si na neho mila, navaris mu, ma proste vsetko doma a este si aj uzije s inou. si pre neho prilis dobra. skus ho poziadat, aby sa s nou prestal stykat, nakolko teba to trapi, nie je ti to prijemne. ked medzi nimi nic nie je, urcite s tym prestane. a volny cas mozete travit spolu ako rodinka. alebo nech si najde kamarata.

filomenka29
23. nov 2009

ano ada085, zatrnhut a basta a ak sa mu nepaci, nech si zbali kufre do hodiny

elvira19
23. nov 2009

ďakujem za ďalšie názory...

...momentálne máme tichú domácnosť... 😒

...podnikla som isté kroky ( ešte pred mesiacom by som povedala, že to je pod moju úroveň, ale nešťastná žena, robí nešťastné kroky )...inšpirovala ma k týmto krokom niektorá z vás, ktorá spomínala detektíva 😉 ...nie, nie nenajala som si detektíva, ale pri tomto ma napadlo to, čo som urobila....keď bude výsledok, napíšem konkrétne....

...a ešte neuveríte, ale včera si ma na fb našiel jeden známy ( osud ???!!! ), ktorému sa páčim a s ktorým som prerušila kontakt, aby som mu zbytočne nerobila nádeje + mm to vadilo...napísal mi celý šťastný, že ma tam našiel a poslal mi žiadosť o priateľstvo - v inej rodinnej atmosfére by som ju neprijala, ale v tejto situácii som ju akceptovala a už mi aj píše... 😒 ...sľubujem, že toho známeho nebudem ťahať za nos a hneď mu jasne napíšem, že nech nič nečaká, ale to mi verte, že mm sa o tom včas a farbisto dozvie... 🙂 ...aj toto je pod moju úroveň, ale opäť opakujem nešťastná žena, robí nešťastné ženy... 🙄

ianitka
23. nov 2009

radsej nieco teraz urobit, ako potom lutovat

mywiel
23. nov 2009

Co musí udělat muž:
zasadit strom, postavit dům a zplodit syna.

Co musí udělat žena:
zalévat strom, uklízet dům a starat se o ty dva pitomce.

mywiel
23. nov 2009

Elvira nic si nevycitaj ved si len pisete tak ako tvoj manzel si pise, tak ze nerobis nic zlé. 😉 Ziadne vycitky svedomia uz dobre? Ty ich fakt nemas mat preco. 😅

ianitka
23. nov 2009

mywiel 100 bodov
za prvy aj druhy prispevok

ada085
23. nov 2009

Elvira, este sa ta chcem spytat-pisala si ze si takmer 10 r. vydata. tak predpokladam vas syn chodi do skoly. a tvoj manzel si nasiel kamaratku, lebo ty si bola dlho v praci tak a kde bol vas syn? lebo ked mal cas na kamaratky, ktore si nasiel preto, ze sa nudil, kde dal dovtedy vasho syna? ved mal sa venovat dovtedy jemu. to mi nejde do hlavy.

ianitka
23. nov 2009

adi, elvira ma 3,5 rocneho syna, vyssie pisala

ada085
23. nov 2009

no este horsie. tak chodi asi do skolky. ale to je jedno kolko ma rokov. len kde zatial daval dietatko, kedze on mal cas sa flakat so zenskymi. lebo elvira bola v praci a on sa nudil.

elvira19
23. nov 2009

no aby som niektoré veci upresnila a zhrnula : môj malý má 3,5 roka, do škôlky chodí 3 mesiace, pred tým som s ním bola na md doma celé 3 roky...takmer 10 rokov sme manželia, na malom sme pracovali niekoľko rokov, lebo sa nám nedarilo, preto taký odskok....

...mm nikdy !!! nezanedbával malého, ako otec je úplne super a nikdy sa nestretával s kámoškami na úkor rodiny ! trávili sme spolu vždy všetok voľný čas a myslím, že žijeme celkom pestrým životom ( v zmysle výlety a tak )...a s kámoškami sa stretával pred tým, keď ešte nebol malý na svete a vždy len keď som bola ja v robote ( nikdy nie po nociach a podobne !!! ) no a teraz s tou poslednou si asi ( !? ešte zisťujem či fakt ) len píše ( ale len keď som ja v robote a on doma - chodí na smeny do roboty a malý je v škôlke...
a tie stretnutia, ktoré mával, tak to bolo možno 1x za týždeň....

...musela som to napísať tak trochu na obhajobu mm, ak mám byť objektívna ( aj mňa ser...), ale niektoré fakty sú fakty....aj keď sa mi to ťažko píše, lebo je to poľahčujúca okolnosť pre mm...