• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

26. februára 2013 
uz sa to začína...sa mi to začína páčiť toto utočenie.... :grinning: Krasuliak kde si?!?!?!? Vyjadri sa!!!! :grinning:
16. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasulka ako ty :slight_smile:
16. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasuliak spolocneho ako spolocneho...nina pisala ze ju uz dlhy cas ta muzova kolegyna nekontaktuje, ked jej pisala ona na skype, tak ta kolegyna ani neodpisala...atd...
16. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aj moj muz ma"kamosku co o nom vie vsetko"najskor mi to dost vadilo ale potom som sa s tym zmierila,ze sak nech sa vyplace,nech popocuva aky je chudacik a aky je on starostlivy a podobne...sak sa bude lepsie citit :grinning: no a odkedy sa stal otcom...tak na nu uz nema cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zase s tou foto v PC ja osobne moc neverim no ale tazko sudit !!
16. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co ona ju neprijala ani do kontaktov - to je divné...aspon tak písala NINA tuším...že jej nepotvrdila ani prijem...hmmm
16. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BUBBA - nič nepovieme tvojmu manželovi... sme ticho ako rybičky: BUBBIN MANZEL NECITAJ TOTO!!!CO TVOJA ZENA NAPISALA!!!!!!!! Inak bude doma bu-bu-bu :grinning:
16. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no bubba konecne niekto ako ja :grinning: :grinning: :grinning: dy')
16. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki krasuliak, pockaj idem sa poradit s kamosom na skype, aky ma on na to nazor :grinning: :grinning: :grinning: lebo ty ma nechapes..on ma aspon vypocuje, a poradi mi tak, ked to ty nevies...
16. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna neodpisala lebo sa nechcela do nich montovat nech si to vybavia sami..ja by som asi zareagovala podobne :sweat_smile:
16. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len si myslim ze si sadli a rozumeju si a nic viac v tom nie je i ked vie ze to robi zle manzelke tak by to mohol nejak obmedzit no ale kazdy sme iny :grinning: :grinning:

a inak som nezaregistroval ta druha je vydata??
16. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je tazko debatovat..moze to byt aj tak aj tak...ale zaujimave je ze dotteraz nebol dovod ich upodozrievat az teraz..tak asi tam nieco musi byt...no nie?
16. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
buuba sak posli muza do debaty, nech sa aj on zapoji :slight_smile:
16. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ona ju neodsuhlasila a ked nina kukala do skypu muzovi, tak ani s nim nepisala. proste nebola na skype.
a teraz ju uz odsuhlasila a sa stretnu...inak, ja tiez kecam s vela kamaratmi muzskeho pohlavia...na skype, na pokeci...som sice bez manzela, ale aj kebych mala, tak co je na tom?
16. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mm to vobec nebavi :sweat_smile:
16. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si tiez myslim, ze nieje natom nic zle vediet kedy ma napr. kolega narodky u nas sa to dost v praci oslavuje....
este stastie, ze moj manzel robi skoro v cisto muzskom kolektive nemam co riesit :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jenna ja som rpeto v tomto taka konzervativna lebo..ja som sa tiez k muzovi dostala tak ze sme si zacali pisat a zacali sme si dobre rozumiet..a ked uz si zacne chlap dobre rozumiet s inou zenou, a rozvijaju to, tak si myslim ze je len krocik k tomu aby k niecomu medi nimi doslo..tot vsio..
16. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ak mam byt objektivny tak sa to neda zhodnotit jednoznaccen je tam vela okolnosti kt.to ovplyvnia a nevieme pohlad manzela len manzelky takze... skoda reci len sa pohadam s krasulkou :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasulka dovolim si stebou nesuhlasit aj ja si rozumiem aj s muzmi niekedy lepsie ako so zenami, ale to neznamena, ze k nim nieco citim zasa na druhej strane su to len kolegovia.... :sweat_smile:
16. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasulka taky bych to tak viděla :wink: čtu vas cely odpolko a nechtěla jsem zasahovat, ale mam na to stejny nazor jako ty. A mam to z vlastní zkušenosti s přítelem. Začalo to smskama, pokračovalo kafíčkama a skončilo v postely. A pak mi řekl že mu doma nic nechybělo, ale prostě byla příležitost :unamused:
16. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna tiez neexistuje vztah medzi muzom a zenou.... a ako tu uz niekto pisal, bez vetra sa ani listok nepohne...
Tiez som mala na zakladnej "kamarata", ktory o mne vedel skoro vsetko... ja som ale jeho zaujem o mna "nevidela", brala so ho ako brata. noo, az dokym sa mi nepriznal, ze sa do mna zalubil... skoncili sme nase kamaratstvo, teraz sa na seba letmo pozrieme a pozdravime sa...

Kocky, ale zazili ste nieco take, ze by po vas siel najlepsi kamarat vasho muza/priatela?

co by som poradila ninke, to veru neviem, aj tak si spravi po svojom. ale ja by som zatial nekonala, iba sledovala situaciu a pripadne by som spravila "prepadnutia" v robote typu.. bola som sa prejst, tak som ta prisla pozriet (doniest obed, veceru a pod....). hm
16. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadous prilezitost je vsade otazka je ako sa ktomu ten ktory clovek postavi :sweat_smile:
16. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je pravda....ale zda sa mi ze tu vravela ze vsetko funguje....je starostlivy, pozorny, pomaha jej s detmi, umoznuje jej aby mala svoj volny cas....mne by toto bohato stacilo :sweat_smile:

inac je tiez pravda, ze jej to mal sam otvorene povedat. ale tiez viem, ze vo vacsine pripadov chlapi take veci nehovoria uz len preto, ze cakaju neprimeranu reakciu...hoci o nic nejde. tak radsej zatajuju "pre klud v rodine"
16. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna su v tejto teme dve skupiny ludi..taky ktory uz si to prezili na vlastnej kozi, tak vedia k comu take kamaratstvo moze dospiet a druha skupina tych, ktory k tomu vyvrcholeniu kamaratstva este len speju.....
16. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jenna prsne pre toto vidis sa ma ze vacsina zien na to reaguje negativisticky :sweat_smile: tak len chce aby bol pokoj.
16. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do kelu a ja som si povedala ze do takychto tem uz nepisem!!! :sweat_smile: som hrozna ako dve hrozna :sweat_smile:
16. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si si hned urcite aj oponovala az si sa sama so sebou povadila no a si tu :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preto ja take kamaratstva neuznavam..hold ked to raz clovek zazije, uz take kamaratstvo tolerovat nemieni..a naopak..kto nezazije, tomu nema co vadit na nejakych dopisovaniach..a podobne..

a nieje pravda podla mna, ze ked je chlap pozorny doma k zene a k rodine ze nemoze mat milenku..skor naopak..dost casto sa stava ked ma chlap milenku, tak je doma este milsi aby akoze, nebola zamienka na podozrenie..
16. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasulka nem pochopila si ma, ale nevadi.... :sweat_smile:
16. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj manzel Vam odkazuje ktory chlap chce ten si milenku najde vzdy nemusi to byt prave kolegyna z prace :grinning:
16. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok