Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

kotenko
16. mar 2009

Presne tak, chlap sa doma tvari ze je najmilujucejsim muzom na svete a najlepsim otcom... manzelku vsade pusta a vsetko je jdovoli, ved on vie preco... ked si dopraje inu zenu ..... nechce, aby zena co i len nieco tusila...

ja keby mam ist do konfrontacie, tak idem (z pozicie muza). Pokial z mojej strany o nic nejde, tak sa tomu nebranim...

krasulka
16. mar 2009

yvetta, ale ja rozpravam stale o pripade Niny. Ty si naozaj myslis ze nema preco muza podozrievat? Mne sa len nezda ze zacala podozrievat az teraz..ked uz sa kamaratia dlho..asi sa nieco na tom ich vztahu zmenilo nie? ked to zrazu zenu trapi...si myslim.

krasulka
16. mar 2009

yvetta, to ma tvoj muz uplnu pravdu,s tym suhlasim aj ja. kto chce podvedie, aj keby ho partner za ruku viedol... 🙂 🙂 🙂

jenna7082
16. mar 2009

no...ja neviem...kolkorazy si hovorim, po tom, co uz mam za sebou...ze bych radsej mala pozorneho starostliveho co ma frajerku (len nech sa to nedozviem) nez somára, co mi nepovie pekneho slova, som na secko sama, ktory ma len svoje zaujmy, aj ked som si ista, ze si druhu nenajde...

jasne, najlepsie by bol ten prvy bez frajerky...aaale tak co. ja uz som asi strateny pripad. neriesim. idem preeeeec !!!!!!

dadous
16. mar 2009

yvet maš pravdu, ale když se rozhlídnu kolem sebe tak plno lidí neodola 😠

yvetta
16. mar 2009

krasulka ja totiz nepoznam ninu osobne a neviem posudit z toho co napisala ako to vlastne je a ani nepozname jej manzela v tom suhlasim s tvojou polovickou 😅 mozno sa nieco zmenilo, lebo podla mna ma zena intuiciu a vie vycitit, ze sa nieco deje....ja neviem moj manzel nikdy nemal kamaratku tak to neviem posudit 😅

krasulka
16. mar 2009

yvett, presne o tom pisesm..kto si to prezil..na toho kamaratstva muz zena naplatia 😀 😀 😀 😀 Mozno keby si to raz zazila tiez teraz pises ako odporca 😎 😎 😎 Nastastie ani moj muz nema take kamaratky..teda aspon o nich neviem 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

yvetta
16. mar 2009

dadous ja som napr. odolala, ale to nie je o mne ako pisem kto chce odola .... 😲
a uprimne povedane neviem co by som robila na nininom mieste asi by som sa s manzelom rozpravala my sa o vsetkom rozpravame napr. aj o tychto diskusiach 😀 😀 😀

dadous
16. mar 2009

yvet i ja několikrat odolala ale ten muj jantar se nechal oblbnout, a co si budem nalhavat ,když ženska chce tak toho chlapa vždycky zbalí 😀

krasulka
16. mar 2009

dadou moja rec..zena skor odola ako chlap... 🙂 ale kto naozaj miluje, myslim ze sa nepodda..

krasulka
16. mar 2009

baby v panelaku Bajza vysvetluje bajzovej, ze ta jeho sestricka petra je len jeho kamaratka, nieje to o sexe, len si rozumeju 😀 😀 😀 😀 😀 sranda...nasa tema

dadous
16. mar 2009

krasulka to se fakt hodí 😀 😀 😀

yvetta
16. mar 2009

inak ja by som na nininom mieste nesla riesit tento problem s tou zenou skor by som to riesila s manzelom 😅

krasuliak
16. mar 2009

hejkrasulka nie si tu nejaka aktivna?? 😀 😀

krasulka
16. mar 2009

yvet, to veru ani ja..lebo nakoniec fakt ona bude vyzerat ako ziarliva hysterka...a nic nevyriesi, akurat sa s muzom pohadaju..co na nu bude nasraty

dadous
16. mar 2009

taky bych tu druhou vynechala, ale s ním as nema cenu ted něco rozebírat. Znate heslo chlapu: zapírat,zapírat a když se na to příjde tak pořad zapírat 😀 😀 Pokud ho vyloženě při něčem nenačape, tak toho asi ted moc nezmuže 😒

bora8
16. mar 2009

no ako som už písala bez dôkazov by som druhú nekontaktovala - ja by som si pekne všetko čo sa dá najskôr zistila..... lebo čo by ak by nebolo nič..... by som vyznela pekne trápne - sprápnila by som sa pred niekým cudzím a aj pred manželom - pekne ak budú dôkazy tak aj pekný bordel....

pensadorcallisto
16. mar 2009

Ja som tiez mala kolegu- super kamarata.
Dost vela sme prekecali, z prace sme chodili spolu na zastavku az do centra mesta, to boli nejake 3 km... Cestou sme sa este niekedy stavili na pizzu alebo zasli na kafco. Stretavali sme sa aj cez vikendy a kecali sme, prechadzali sme sa.
Medzi nami vsak nikdy k nicomu nedoslo. On nebol moj typ a ja jeho, aj ked o mne vravel, ze som pekna baba... 😀 Stale mi vravel, ze ten a ten ma o mna zaujem, ale mne to bolo uplne fuk. Dokonca sme spolu boli na Ukrajine, no fakt sranda.
Ale neviem ani jeho datum narodenia, ani som si to nikde nezapisala, vobec mi to nenapadlo. fotky v mobile mam este doteraz, ale to sme boli vonku aj s nasou spolocnou kamaratkou.
Takto sme to tahali pol roka, potom som odisla do zahranicia a vydala sa. Po 4 mesiacoch som prisla naspat na SVK, mala som sa mu ozvat, ale vobec som necitila potrebu stretnut sa s nim. Terajsi manzel o nom vedel a nebol nadseny nasim vztahom. A tak som aj velakrat klamala a zatlkala a zatlkala... 😀
Presne ako pise Dadous.... 😀
On by to nepochopil a fakt to bol iba kamarat, tak naco zbytocne riskovat hadky? 😀
Inak, niekde som skor pocula, ze ked manzel je az prilis pozorny, tak si takto chlacholi svedomie. Ako keby mal pocit, ze to musi nejak vynahradit.
Ako ked nemate na dieta cas, tak mu kupujete hracky a blbosti.... 😝

A Nina tusim pisala, ze aj ona ma manzela, ak sa dore pamatam. A jemu to nevadi?
Inak, ak sme s terajsim manzelom mali nejake nedorozumenia, tak som sa s tym nikdy nikomu nezverila. Pride mi to take cudne rozpravat niekomu o problemoch. Asi by som sa skor citila trapne...

kikusa100
16. mar 2009

no pozeram ze ste sa nejako rozpisali..len hlavna akterka nejako chyba?? 🙂

kikusa100
16. mar 2009

ale aj tak si myslim ze nikomu z nas by sa nepacilo keby sme zazili nieco podobne... ono sa to lahko pise ale keby sme to mali riesit bolo by po rozumoch.. 😝

marianitka
17. mar 2009

Pensadorcallisto - su ludia ktorí by takto nezverejnili svoj problem, lenze niektorým či psychicky, či inak pomôžu názory iných, prípadne ich "nakopnu" k nejakým rozhodnutiam, teraz nemyslím NINU ale aj iné ženy, ktoré majú problém, chýba im odvaha, maju strach a potrebuju počut nestranných ludí, prípadne počuť podobné príbehy....

pensadorcallisto
17. mar 2009

Marianitka... Nie, nie, nie.. Si ma nepochopila. Jasne, ze ak by som mala nejaky problem, tak tu na fore sa to lahsie rozobera.
Ale myslim tym, ze nikomu, koho poznam by som nerozpravala o svojich problemoch. Aj ked viem, ze by sa mi ulavilo dostat to zo seba von. Myslim tym, ze nikomu nedoverujem natolko, aby som ho nazvala najlepsim priatelom/priatelkou.
Skor by som to rozobrala tu na fore.... 😀

marianitka
17. mar 2009

Pensadorcallisto - jaaaaj 🙂 tak to ano....no okoliu vo svojom živote nehodno niečo povedať, to su také tajné hlasné truby...tak to ti verím, aj ja by som to povedala len svojej sestre...a to by bolo asi vsetko. No uvidime kedy má Nina stretko a ako to dopadne

wsmoulinkaa
17. mar 2009

nina...jsem sem tak vtrhla a hltám řádky...ale nedočetla....jen jsem chtěla říct svůj názor....že pokud by byla vdaná...zjidtila bych si kdo je její manžel a pěkně bych mu to řekla!!
pokud by to nepomohlo, pak bych řešila co dál.
Neumím moc poradit.....jsem vdaná 10let ale co si myslím....jen to, že žádný chlap není věrný celý život a třeba ani ten můj a neříkám..... mě se to taky může stát....a nikoho za to neodsuzuji-je to chlap, já ženská....ale pokud jde o vztah trvalý s milenkou to bych řešila,to je jasný!!
Měli jsme taky různé hádky....žárlivé scénky...a vše co k tomu patří..ale nebylo to až tak strašný...ale všechno jsme překonali......zatím.

Nejlepší je když chlap nebo ženská říká.....nechtěla bych chlapa, který mi zahne....ale to bysme se asi nevdaly a oni neoženili! joooooo kdyby ta nevěra trvala stále-to je o něčem jiném.

kamarádky nevíám jestli má,ještě mi nedal důvod ho podezírat 😀 a že jezdí na služebky a taky červík hlodá...ale tak to je normální...on mi říká že ho taky hlodá co já doma!

nina-držím palce at to vyřešíš a jsi šťastnááááááá 😵 🙂

nina14
autor
17. mar 2009

Ahojte,
prečítala som si všetky príspevky a ďakujem za ne.
Stretnutie som nezrušila, pretože skôr či neskôr sa s ňou budem musieť stretnúť kvôli práci tak chcem aby to bolo medzi štyrmi očami. Nemienim s ňou preberať svoje pocity. To že na ňu žiarlim jej už vyzvonil môj manžel 😒 .
Takže ja ju chcem vidieť a potom si urobím konečný názor. Ozvem sa ako to dopadlo a zreferujem vám ako prebiehal rozhovor.

wsmoulinkaa
17. mar 2009

tak ti držím palce....už vidím jak bude zatloukat 😠

marianitka
17. mar 2009

aj ja som velice zvedavá...kedy ides nina na to stretko? Daj vediet, nikdy neviem kedy to aj nas ostatné postrehne o to mudrejšie budeme

slnieckova
17. mar 2009

nina mas moj obdiv, ja by som stretnutie nenavrhla 🙂

potom daj vediet, ako to dopadlo 😉

iris
17. mar 2009

nina, u nás taky manža tvrdil, že je to jen jeho kamarádka, i když já měla od začátku podezření, že je mi nevěrný, kdybych nenašla písemný důkaz koncem února, tvrdil by mi dodnes, že spolu nespali...momentálně je do ní zamilovanej a mně nechce...posílali si erotické sms, pořád s ní trávil volnej čas - údajně proto, že nikoho nemá a že je pořád zavřená jen se svým psem...

krasuliak
17. mar 2009

jaaaaaaj ale ste z toh ospravili riadnu diskusiu 😀 😀 😀 zeny ziarlive 😝 😝 chudak chlap 😅 😅