Manžel má kariéru a ja sa cítim trápne

anddelik
22. apr 2014

Ahojte baby chcem sa len vyrozpravať, mozno sme viacere, niekedy rozmyslam ze moj manzel je celkom uspesny dari sa mu co som velmi rada a som stastna ale ja sa citim niekedy menej cenna, VS mam aj ja o vzdelanie nejde ale nerobim nic moc svatoborne a plat teda tiez vobec nic moc...teraz cakame babatko takze sa velmi tesim ale uz aj predtym som mavala taketo myslienky a mozno aj koli jeho rodine , vzdy som mala pocit ze nie som pre jeho mamu moc dobra/ona tiez neni dr ani nic podobne/, ale predsa len ja nemam ziadne neviem ake skusenosti odborne, cize mozem robit skoro vsetko aj nic..mate aj vy podobne pocity niekedy?

erjona
28. apr 2014

@natas4 Ja som citala uvodne strany, ako to potom vlastne dopadlo s tou Slovenkou, sla prec z Anglicka, alebo zostala, no a deti co? Ma ich?

yanni
28. apr 2014

@erjona no tu ked maju podozrenie tak chodia aj neohlasene.
Inak nad logikou ich konania sa uuz ani nepozastavujem. Ale je pravda, zase zalezi aj na uradnikovi. Niektori su fakt super ale niektori to beru tak lazo plazo. Ako keby im bolo jedno, ze sa jedna o zive bytosti, deti.

yanni
28. apr 2014

@erjona ja som tiez len 2-3 strany precitala a potom niekde na predposlednej odpovedala nejakej baby, co sa pytala, ako to nakoniec dopadlo, tak jej odpisala, ze je na SK. Ale od 2013 sa to tam uz nehybe, tak kto vie, kde je teraz.

erjona
28. apr 2014

@yanni Ja poznam len tieto dva pripady, ale chyby robia a riadne,,, len ta alkacka ma doteraz deti pri sebe a nic doteraz s tym nespravili, ja som sa uz odstahovla, takze neviem, co s tym je, ale viem, ze ziju pri nej...

erjona
28. apr 2014

@yanni Tak predsa odisla, dobre spravila 🙂

yanni
28. apr 2014

@erjona no odisla ale citat sa mi 77 stran nechce, tak neviem ako potom k tomu doslo, ze sa nakoniec rozhodla odist. Ale to fakt nie je normalne. Co ti Anglici furt maju? Neviem si predstavit, ze by ma mala prenasledovat nejaka socialka a ja nakoniec zdrhnut aj s rodinou, len koli tomu, ze maju decka par modrin, ci niektory z nich zlomenu ruku. Ved to sa stava ani sa nenazdas a baz na ihrisku atd. Nechapem. A taky co nema kde zdrhnut? Ved to je totalne nelogicke. Moj muz je Nemec. Ja zdrhne a on ostane tu ci ako? No sodoma gomora.

natas4
28. apr 2014

@erjona ano odisla odtial, bolo to aj medializovane..ma sa dobre tu na Slovensku 😉 keby tam ostala co len jeden den navyse, uz by pravdepodobne svoju dceru nemala

zuzkaanicka
28. apr 2014

@erjona no, jasne-vidis, ja som sa ponahlala a tak som jej priradila ineho 😀 ... a teraz ma este napadol Alexander zo vcielky Maji 🙂

yanni
28. apr 2014

@natas4 uff ale to je nie koser. A nieco jej akoze dokazali? Ake dokazy mali angl. urady, ze akoze tyra dieta? No mne sa az rozum zastavuje.

erjona
28. apr 2014

@yanni Tak to by som ani ja uz asi deti nemala - maly mal zlomenu ruku, pred 2 tyzdnami mu davali gyps dolu, zletel z bicykla ☹ Hroza... 😒

erjona
28. apr 2014

@zuzkaanicka Hehe, no aj ten pasuje 😀 Tam sa mi lubila aj mucha puk 😀

erjona
28. apr 2014

@natas4 Dobre spravila, aj ja by som tak spravila,,, kvoli svojim detom ☹

natas4
28. apr 2014

@yanni nepotrebuju dokazy..na odobratie dietata tam staci napriklad to, ze sa zena pred 10 rokmi liecila u psychologa alebo to, ze si dieta pri hre zlomi nejaky ud...im staci podozrenie a uz dieta nepustia

erjona
3. máj 2014

@natas4 Tak tomozeme byt radi, ze nezijeme v UK 🙂

natas4
3. máj 2014

@erjona zila som tam dva roky, stacilo 😝

erjona
3. máj 2014

@natas4 Ked toto pocujem, tak ti to velmi rada verim 😀

natas4
3. máj 2014

@erjona mne tam vadili aj ine "veci" 😉

erjona
4. máj 2014

@natas4 A co take? Ak to nie je velmi osobne...😉

natas4
4. máj 2014

@erjona aaa..tak vseobecne mne ta ich mentalita nereze...100x za den sa ta sice opytaju ako sa mas, ale odpoved ich nezaujima...mozes tam zit aj 50 rokov, stale budes cudzinec...nebola som spokojna s ich zdravotnictvom a tak by som mohla pokracovat este dlho...

erjona
4. máj 2014

@natas4 Aaa ok, chapem☹