Manžel má milenku

klaudia333
5. okt 2016

Ahojte,potrebujem poradit neviem co dalej.Manzel sa na služobke asi pred dvomi mesiacmi zoznamil s jednou ženou,neviem či spolu spali on tvrdi že nie.Hovorila som aj snou povedala že mu da pokoj ked ma rodinu a aj tak bolo.Lenže ja viem že su v kontakte a o to horšie je že ta iniciativa je z jeho strany stale ☹ Neviem čo sa mu deje ,nerozumiem tomu čo ho tak taha.Co mam robit?

marfikchov
5. okt 2016

@klaudia333 sadnúť s chlapom a hodiť rozumnú , dospelácku reč, nech vyloží karty na stôl a popravde povie, ako to bolo, je a bude

sissy27
5. okt 2016

@klaudia333 no v prvom rade - nerieš ju... ona je zrejme slobodná, môže si robiť čo chce a aj keby si práve ju odstavila od muža, tak príde iná...
čo tvojho muža ťahá k inej? no je to niečo nové, možno mladšie, žiadne starosti okolo spoločnej domácnosti, detí, atď., len vysmiata slečna, ktorá k nemu vzhliada a oceňuje jeho kvality a vždy má naňho chuť... proste zmena... akurát mu nedochádza (a jej asi tiež nie), že keby s ňou zostal "navždy", tak mu časom zovšednie...
a čo máš robiť? v prvom rade si rozmysli, či veríš svojmu mužovi alebo svojim podozreniam... ja hovorím, že ak chlapovi verím, tak nemám čo riešiť, ak mu neverím tak tiež je vlastne vyriešené a ideme si každý po svojom... ani by som nepátrala po tom, či sa stalo alebo nestalo... jednoducho ak neverím, tak je koniec... a rovnako tak by bol koniec v prípade, že chlap neverí mne, ani by som ho nepresviedčala, lebo viem, že to nemá význam...
no ale rozhodne sadnúť s mužom a na rovinu predebatovať situáciu, prečo máš z nej blbý pocit, čo on na to, povedať si komu čo chýba vo vzťahu, atď... možno nebude veľmi naklonený takejto debate, ale aspoň budeš vedieť, že ty si sa snažila...

mariannastancelova
5. okt 2016

dumanim nic nevyriesis ,porozpravaj sa s nim ze ako to mysli,a co chce dalej robit ,zrejme slecinka je tak ako bolo povedane slobodna tak v tejto dobe je tym zenaam uuplne jedno ci ma rodinu . Mam pocit ze zenaty pritahuju tie ani neviem ako ich slusne nazvat viac ako slobodný.A uz zalezi len od chlapa ci sa necha zviest alebo ostane verny .
Takze "chyt do ruk" jeho a neponizuj sa tej zene .. Drzim palce

klaudia333
autor
5. okt 2016

@mariannastancelova
@sissy27
@marfikchov ona je vydata a vraj on chcel len vedie ako sa ma nic ine.

lorela
5. okt 2016

@klaudia333 Čo máš robiť? Jedine otvorená konverzácia s mužom. Možno sa dozvieš, že sa zaľúbil a odchádza za ňou. A nespravíš už nič... Neprajem ti to a držím palce, aby ste veci dokázali prekonať a rozhodli sa zostať spolu.

sissy27
5. okt 2016

@klaudia333 pozri, ak by aj spolu niečo mali, tak ona je zodpovedná za svoju rodinu a on zase za tú svoju... takže stále platí, že ju nerieš, lebo ak ti muž chce byť neverný, tak bude, akurát s inou...
zase z toho, čo si napísala, sa fakt nedá nijako uhádnuť či ti klame alebo je to fakt len čisto kamarátsky / kolegiálny vzťah... čo vlastne ťa vedie k tomu, že ho podozrievaš z nevery?

klaudia333
autor
5. okt 2016

@sissy27
@lorela on povedal nevie preco sa snou stretaval ale vraj rodina je prednejsia pre neho no tak neviem ked zase pokušal.

sissy27
5. okt 2016

@klaudia333 ako stretával? v práci pri obede? či po nociach bol u nej? či potrebuješ ho mať 24hod denne pri sebe a on si dovolil spraviť si vlastný program? nechápem... lebo stretávať sa s osobou opačného pohlavia mne osobne nepríde divné, otázne je, za akých podmienok...

mariannastancelova
5. okt 2016

@klaudia333 tak rodina je prednejsia ,ale chce vediet ako sa ma ? podla mna vedie boj sam so sebou ,je len otazka casu kedy to praskne...Neviem snazim sa vzit do tvojej situacie ,jedine vyjasnenie si to medzi sebou. neviem si to predstavit ze moj muz sa zaujima o nejaku zenu ako sa ma este ak spolu asi nieco mali. A co chces robit ?

lorela
5. okt 2016

@klaudia333 Neboj sa vysloviť svoj návrh; úprimne a rozumne (žiadne scény a prehnané citové prejavy) vysloviť, že kontaktovanie dotyčnej z jeho strany nebudeš tolerovať a, žiaľ, budeš nútená z neho vyvodiť dôsledky. A dôveruj, zbytočne nepodozrievaj. Ak znova ho bude ťahať k nej, konaj.

dominika6
5. okt 2016

@klaudia333 a dotyčná ti povedala pravdu či s ním spala alebo nie?

missdiva
5. okt 2016

@klaudia333 je otazne ci pomoze otvoreny rozhovor, ak ti tvrdil, ze s nou nebol v kontakte a ty si zistila, ze bol tak by som mu neverila ani to, ze s nou nespal... Jasne, ze ti otvorene manzel nepovie, ze ona je prenho prednejsia ako vasa rodina, obzvlast ked je aj ona vydata.
Taktiez neverim tomu, ze by bol tvoj muz taky blby, ze by ju kontaktoval len preto aby zistil ako sa ma, najma ked to doslo predtym az do takeho vyhroteneho stadia, ze si jej hovorila aby ho ona nekontaktovala lebo ma doma rodinu 😖 ...

dominika6
5. okt 2016

presne tak..najprv že sa s niekým stretol...potom že o nič nešlo...potom že ju nekontaktuje...potom že hej,ale iba aby sa opýtal ako sa má.,dokonca ona mu je ochotná dať pokoj,lebo má rodinu...a chudatá obidvaja,záleží im iba na rodine..
celé zle..

megika1
5. okt 2016

akoby mal lízať med cez sklo.....je zamilovaný 😒 rozum káže jedno a srdce druhé.Tvojím sebavedomím to muselo zatriasť,ale zase môžeš z toho aj vyťažiť.Popracuj trošku vo svoj prospech,choď do kina,na nejaký kurz aranžovania,či na pilates...masáž,hlavu hore.....stáva sa to často,iba čas ukáže či ustojíte krízu

klaudia333
autor
5. okt 2016

@megika1 mysliš ze je zamilovany? ☹ toho sa bojim viac ako keby to bol nejaky jednorazovy sex☹ može sa jeden chlap takto zamilovat? ☹

kikikat
5. okt 2016

ja mam momentalne taku istu situaciu,vzhladom k mojmu veku to az tak nechapem,mam 26,moj muz si nasiel 18 rocnu,asi je na mladsie,podvadza ma casto,viem to lebo sa tym niako netaji,uz som prestala dufat ze sa zmeni,teraz dufam ze si konecne najde taku koli ktorej ma opusti,on sa so mnou nechce rozist lebo ja som istota,co ak sa na neho frajerka vykasle,kam sa vrati,no nie,dnes som sa vzkockovala,sla som na masaz, a nakupovat,tie prijemne pohlady ma celkom potesili. napriek mojej blbej situacii sa dnes citim celkom fajn 🙂

kikikat
5. okt 2016

@klaudia333 moj muz tvrdi ze som bola jedina zena ktora ho ocarila natolko aby s nou ostal,teraz si nasiel dalsiu,a je taky asi zalubeny, ze sa ani na deti neopyta

sardinka336
5. okt 2016

ty kokos kočky....ja a istota??? robit nejakemu kurevnikovi ,,křoví,,??? hned mam chlapa aj ja.... 😝 😝 😝

kočky viac hrdosti!!
@kikikat dufam ze s nim nespavaš...mne by sa uz medzi nohy nedostal, ked si predstavim čo stvaral s tou pucmolou čo mal naposledy v posteli....hnusil by sa mi a bala by som sa ze sa niečim nakazim.

kikikat
5. okt 2016

@sardinka336 ne cosi,nespavam ani omylom,to co je za slovo pucmola 😀 ,ja uz neriesim jeho ani ,to co robi,len ho stale napominam,nech sa ku mne nepriblizuje,a nehovori na mna

pribinak
5. okt 2016

pobal mu veci a uvidis reakciu, bud sa spamata a zacne si vazit, teba ako manzelku a matku svojich deti, alebo ............

nebud hlupa, daj mu jasne najavo, nech sa rychlo rozhodne, bud ty, alebo ona

sardinka336
5. okt 2016

@kikikat pucmola? čojaviem...čo to je...niečo medzi kurvou a hlupanou? proste pucmola....

charity
5. okt 2016

@klaudia333 Spytaj sa manzela, ci sa mas teda opytat jej pana manzela ako sa ma... U mojej kamosky to zabralo. Bol okamzite pokoj.

Podviedol Ta uz v minulosti?

klaudia333
autor
5. okt 2016

@charity aj u nich doma o tom vedia ale tam to vraj nefunguje dlhsie.

obsadenemeno
5. okt 2016

@kikikat no tak ho opusti ty....nechapem, preco cakas na to, ze sa panovi velkomoznemu uraci ta opustit....trosku sebaucty by nezaskodilo......

sissy27
5. okt 2016

@kikikat a prečo čakáš, kým ťa on opustí? veď žiadosť o rozvod môžeš aj ty podať... lebo vieš, on to nemá prečo urobiť - doma o všetko postarané, oprané, navarené, ožehlené, upratané, a ešte mu aj milenky toleruješ... akože manželka roka, či ako?

natalka13
5. okt 2016

To ze je ona vydata a ma deti neznamena ze sa nemozu do seba zamilovat.
Znama sa prave rozviedla,ma dve deti, nasla si zenateho ten je tiez uz koly nej rozvedeny a zariadzuju si byvanie a deti trpia.
Doveruj,ale preveruj !

beataxxx
5. okt 2016

Na Tvojom mieste by som si predovšetkým zvážila, či chceš zachovať rodinu a v tom prípade by som takticky čakala kým ho to prejde.Pretože keď rozbehneš akciu "žiarlivostné scény", už bude veľmi ťažké vrátiť sa do pohodového vzťahu, pretože na neveru sa veľmi ťažko zabúda, výčitky nie sú nikomu príjemné, väčšinou sa konflikty stupňujú a končieva to rozchodom - ak máte deti asi by som zvolila prvú variantu. A okrem toho on neveru popiera....

mamesteskusit
5. okt 2016

@klaudia333 zrejme mate aj deti...ale ak nahodou nie, tak by som ho poslala do kelu...

s detmi je tazsie, robit razne rozhodnutia... zvaz si, ci ti to za to stoji, moze sa to natahovat pekne dlho - u nas to bolo skoro rok a bolo to peklo (pre mna)

ci sa moze zalubit ?? ano, moze

a ze to u tej manzelovej kamaratky (s ktorou nespal 🙂) ) nefunguje - tak to je tiez na h*, s prepacenim... ani u "kamaratky" mojho vtedy este manzela to vraj nefungovalo ... tiez s nou nespal 🙂), ako tvrdil... nuz ale baba si asi povedala, ze moj manzel je lepsia partia, tak od svojho manzela odisla... ten isty mesiac odisiel aj on od nas (podla mna ho prave jej odchod k tomu dotlacil, aby aj on odisiel od rodiny).... este sa to potom natahovalo par mesiacov... zaver - asi tyzden potom, co ju rozviedli podal aj moj dnes uz exmanzel navrh na rozvod.

sue
5. okt 2016

@klaudia333 hmm. Nahovno situácia.

Byť tebou, urobím jedno. Idem na zlavomat a kúpim si wellness pobyt a jemu nechám deti a idem tam sama - bez kamošky. Sama a utriediť si v hlave všetky možné alternatívy a pokúsiť sa prísť na to, čo chceš a či to je reálne + pokúsiť sa uvedomiť, že váš vzťah ešte môže byť dobrý, ale už nikdy to nebude to, čo predtým.

Potom, keď sa odtiaľ vrátiš, rieš váš vzťah - nie milenku / frajerku / kolegyňu...pretože k narušeniu nedošlo, lebo okolo prešla vagína, ale niečo u vás nebolo dobré...túto vagínu hocikedy a hocikde nahradí iná, ak vy spoločne nebudete pracovať na vašom vzťahu 😉

Držím palce....

kikikat
5. okt 2016

@sissy27 je to trochu zlozitejsie,asi ako u kazdej zeny v mojej situacii,nepracujem,teda pracujem ale v jeho firme,odist nemam kam ,lebo nemam rodinu,s dvoma detmi ma asi tazko niekto prichili,,keby odisiel on bolo by to jednoduchsie,viem ze cakanim nic neviriesim,a hladat jednoduchsie riesenia je odomna zbabele,ja viem co vsetko mam urobit a co nemam robit,ale ak sa tento kolotoc raz roztoci uz sa tak skoro tocit neprestane a toho sa bojim, 😢