Manžel ma podviedol

myaja
27. jan 2014

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V sobotu poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim.

janinah
27. jan 2014

ja neverím tebe,nový nick,1 príspevok a potom sa už ani neozveš,už sa opakuješ...

myaja
autor
27. jan 2014

?

myaja
autor
27. jan 2014

Tak ked sa chcem nieco opytat sa musim zaregistrovat, nie?

hradnapani
27. jan 2014

@myaja pokial to v sebe budes dusit, tak sa naozaj zrutis. Takze to treba zo seba dostat (mama, kamoska, ktokolvek iny, kto ti je blizky). A manzela priamo konfrontovat s tvojim poznatkom, zial. Tvarit sa, ze sa nic nestalo a nebodaj mu to odpustit, to sa v tejto situacii snad asi ani neda. Je mi luto, ze to musis prezivat prave teraz, musi to velmi boliet ☹

oktobermimi
27. jan 2014

@myaja pokial je ta tema realna sa zober na jeden dva dni preč k vašim nech sa troška skludníš a prídeš na iné myšlienky hlavne kvôli babatku... ☹
a potom konfrontovať manžela
alebo opačne prv konfrontovať a potom odíst

sissy27
27. jan 2014

@myaja sila no... ale úprimne, ja neviem či ti on uverí, že si tam bola, videla a potichu odišla aby si nerušila... nechcem sa ťa dotknúť, ale ak je toto pravda, tak najviac budeš dieťaťu ubližovať, ak to budeš v sebe dusiť...

myaja
autor
27. jan 2014

Ja som aj chcela, ale krvi by sa u mna nedorezal... Akoby som tomu nechcela uverit, akoby sa to nestalo a nebola to pravda. Mate pravdu, inak ma to zadusi 😖 .

janinah
27. jan 2014

@sissy27 jasné,potichu odišla späť do práce 😉 a ani nemukla v situácii,kedy by ho každá z nás prizabila...

myaja
autor
27. jan 2014

janinah nespochybnuj prosim moj prispevok. Ked mi neveris, tak sa nepozeraj do tejto temy.

livka_
27. jan 2014

.... ak je toto cele pravda, tak viem ze sok robi svoje.. ale ze ste dostala sok! v zmysle ze ste ich nerusila a potichucky odisla s ohladom na nich dvoch nech si v klude dokoncia zacate...no nechutne! akoze vas nechapem..! ak by ste v soku vzala sklenenu vazu a trafila mu do hlavy tak vas podporim, ale toto? vy asi celkovo si nechavate rada nasierat na hlavu.. sa nehnevajte na mna... 😀

zeleny_cajik
27. jan 2014

@sissy27 neviem, ci jej on uveri, ale je nie. Jasne, pride, kukne a odide. Neverim, ze existuje zena, ktora by v tom momente neurobila scenu. A vobec...ako pise janinah, takych tem a spisovateliek tu uz bolo.

myaja
autor
27. jan 2014

Myslite, ze sa mam s nim hned aj rozist? Byvat mam kde. Ked ma uz teraz oklamal, urobi to zasa.

sissy27
27. jan 2014

@janinah ja by som ho nezabila - ja by som ho vyvesila za gule do prievanu a jej by som tiež dala slobodu - cez tie otvorené balkonové dvere 😀 😀 😀

@myaja sorry ja fakt nedokážem uveriť tomu, že ani oni dvaja nepočuli buchnúť dvere, otvoriť dvere, skrátka že oni dvaja si nevšimli teba a že by to ktorákoľvek žena na tvojom mieste dokázala bez slova prejsť... ja neviem, u nás keď niekto príde domov, tak okamžite vie, či sa v byte nachádza ďalšia osoba a nahlas pozdraví, alebo vie, že je tam sám... či to len u nás takto funguje? ale teda ok, berme to tak, že celé sa to stalo tak ako si popísala, tak mu to šplechni do ksichtu a uvidíš čo ďalej... možno to bude mať nejaké racionálne vysvetlenie 😝

oktobermimi
27. jan 2014

@sissy27 možno to bola poštárka čo poplietla poštu 😀 😀 😀 😀 😀

sissy27
27. jan 2014

@oktobermimi hmmm ale ak je pán manžel hluchoslepý, tak by to mnohé vysvetľovalo... 😅 a tým pádom je jednoznačne nevinný 😅

oktobermimi
27. jan 2014

@sissy27 😀 že by? 🙂 😅 a "pošťáčka" to isté 😀
a môžno boly tak ponorený do tých hĺbkových vrtov že si níč nevšimly 😀
no jedno viem ja tak mojho najsť tak je po jeho mužstve a jej by som to tiež pekne spočítala 😠

marionmarion
27. jan 2014

@myaja spytaj sa manzela preco to urobil? odist bez toho, aby si vedela co je za tym nema zmysel...

elina25
27. jan 2014

Ja som vychodniarka a poviem ti tak: Ja by mu tak s papule povedala že až!!! To ne len tak,normálne mu to povec,,,bo toto ne chlop to cele!!!

kykka
28. jan 2014

@myaja potisku si sa vytratila do prace a nechala cudziu zenu valat sa v tvojej posteli. Proste ta nevideli, ani nepoculi a ani kluc nemali v zamke, proste bola si ako liska - potichucky si sa aj vytratila 😀 😀 😀 A prve, co ta napadlo je napisat na modry konik velmi konstruktivny prispevok. 😀 prosim ta, prestan si tu utahovat zo zien, lebo sa ti to naozaj stane v realite a az potom budes lutovat..

stanislavao
28. jan 2014

@myaja tak toto je ako z filmu. ja by som asi taky cirkus spravila, jej handry von oknom vyhodila a nech si ide hola do tej zimy. urcite by som to nedokazala v sebe drzat. je to hrozne. treba sa urcite o tom porozpravat, mozno aj rozvod by nebol zly, lebo ak to spravil raz, spravi to zas. a neviete od kedy, kolko vas uz podvadza. a v tu postel by som tiez vyhodila asi aj s nim. nepochopim, ako moze byt jeden chlap taka svina. a este ma tu drzost si ju zobrat domov.

hoblinka13
28. jan 2014

situacia ako z filmu.priam na neuverenie.vzdy sa zamyslam nadtym,ako moze niekto sulozit v posteli,kde spava so svojou polovickou a dokazat sa tam uvolnit s niekym inym?ako sa poznam,nenechala by som to tak.urcite by som ich prekvapila a konfrontovala.

gubcikova
28. jan 2014

hmmm vrátiť sa naspäť do práce a biť tam až do skončenia prac.doby s pocitom že môj muž tam trtká inú.hmmmm a vrátiť sa po smene domov,ľahnúť si do postele a spať tam kde on trtkal inú.silná káva aj na mňa.a dúfam že ste sa milovali aj vy ešte potom,že ťa to vzrušilo

adkasmolka
28. jan 2014

to sa da, odist potichu, ked vlastny muz pretahuje cudziu zenu????

bubelko
28. jan 2014

@adkasmolka si este nevidela telenovelu ci nejaku tv-soapoperu? tam je to predsa uplne bezne - zena sleduje manzela s milenkou spoza paravanu a potom sa vrati do prace a premysla o pomste, ktory bude kruta a on to olutuje 😝 😀 😀 😀

@myaja ak je tvoj pribeh pravda, tak ta obdivujem za tvoje "sebaovladanie sa" 😉

uglybetty1234
28. jan 2014

Kazdy mame ine reakcie na rozne situacie. Zakladatelka sa nepyta na to co by ste robili Vy, ale na jej dalsi postup. Neviem preco chcete vyhadzovat milenke veci z balkona atd. ked hajzlom je tu predovsetkym manzel. Neviete co jej povedal.
Na tvojom mieste by som vyuzila tvoju momentalne obrovsku vyhodu v tomto hnusnom poznatku. Ty vies, on nevie ze vies. Zabezpeci si financne prostriedky, dokumenty, vsetko co by sa ti mohlo hodit a az potom ho konfrontuj. Nevies ako to dopadne. Podla toho,ze mu nevadi vodit si cudziu zensku ku vam domov do vasej postele, asi az taky charakter nebude. Priprav sa dopredu,aby ta neprevalcoval aj po financnej stranke. Priprav sa na vsetko.vela stastia

juliana77
28. jan 2014

@myaja Takéto scénky sme videli skôr vo filme, ale určite sa to stáva, že muž podvedie ženu počas jej pracovnej doby, že to dokonca urobí v ich vlastnej posteli a dokonca v čase ked čakájú vytúžené dieťa, pretože čaká ho ona a on sa zúčastnuje.

Nadchol ma tvoj pokoj, ktorý si si uchovala a zrejme si uvedomuješ svoj stav, alebo si taká tichá povaha, tak si ticho prišla a ticho odišla. Tak si v tichosti počkaj do pôrodu, no ja by som trvala na tom aby sa tam chlapec zúčastnil, nech si vaše dieťatko chytí do ruky a potom by som ho v kľude, tak ako si nám ho už opísala, požiadala aby si popakoval veci a nasťahoval sa tej svojej preťahovačke, pretože nie je nevera ako nevera.

Na druhej strane veľa žien by v takejto situácii narobilo pekný bordel, prečo si ho neurobila ty neviem, len viem, že veľa žien len čo uzrie dva pružky na teste v tom momente vstúpi do celibátu a žiadajú to aj od svojich mužov, no žiaľ on nie je tehotný, negrcia, nepriberá a sex potrebuje, masturbácia mu nestačí a aj k vianociam väčšina ľudí pripisuje darčeky.

A myslím, že sa nezrútiš, ked si sa už nezrútila.

kveta
28. jan 2014

@janinah Ja som po odhaleni nevery bola v takom soku ze som sa s nim milo porozpravala..

linda20111
28. jan 2014

@myaja Ja ti verim, niektori muzi su take svine, co dokazu zenu podviest v ich spolocnej posteli, pri postielke spolocneho babatka. A poznam osobne jedneho ktory na manzelkinom aute vozi 17r kurvy z diskoteky... Chlap je bud taky typ co to dokaze spravit alebo nedokaze (ma aspon trosku ucty voci zenam). No a ked to ten tvoj dokazal urobit teraz ked cakate babatko, mozes cakat ze to bude robit aj kym ty budes v porodnici, ked bude vase dieta chore a budes musiet byt s nim v nemocnici, pri kazdej moznej prilezitosti. To si myslim ja, lebo poznam takych chlapov. Ja by som s takym nebola, rozisla by som sa ihned lebo neveru nedokazem odpustit a toto by som brala nielen ako obycajnu neveru ale aj velku zradu. No ale je na tebe co urobis, kazda sme ina, niektora dokaze odpustit, zabudnut a zatvarat pred tym oci, niektora nie.

andreadca
28. jan 2014

@uglybetty1234 ... v prvom momente ma napadlo, že kým dá dokopy všetko čo spomínaš bude spať kde? V tej "použitej" posteli? ...bléé /ja viem, že to je nepodstatné, ale napadlo ma to 🙂

bahira1962012
28. jan 2014

no keby som sa ja dotackala domov 😖 tak určite by ma bolo počuť 😝 aj vo filmoch počuju dvere buchnuť alebo tašky 😀 😀 vedeli by že som prišla ,neviem sa zakrádať 😅