Manžel ma už nepriťahuje a spoznala som super muža

zuzaanka27
4. sep 2014

Baby poradte mi mam manžela ale svojim správaním za 2 roky čo sme spolu uz ma tak nepritahuje a aj z nim uz vobec nespim. Nevenujem sa mu ani on mne velmi a okolo maleho je zriedka. Spoznala som super muža venuje sa malemu ako keby bol jeho a manžel nato ziarli ale k manželovi uz pomaly nic necítim nebyť maleho uz z nim niesom.

irusa
5. sep 2014

@zuzaanka27 veď kamarát taký rád 😀

sissmiss
5. sep 2014

@sue jasne, ja mam rovnaky nazor na tuto temu, len ma prekvapilo to spojenie ze ak sa ja nestaram a zanedbavam a muzova kamaratka sa stara tak je zla a falosna. Urcite ze su zvacsa priklady kedy to tak je, ale verim aj v istu nezistnost.

mima4
5. sep 2014

@zuzaanka27

načo ste sa brali, ked mentalne nie ste zreli na manzelstvo?

mihula
5. sep 2014

@zuzaanka27 kamarat-taky rad 😎

ivett1
5. sep 2014

@zuzaanka27 povedz mu to, čo si napísala hore ...že sa ti odcudzil, lebo robí to a to ...a že sa nevenuje malému a ako si vlastne predstavuje váš ďalší život ... skús, za to nič nedáš, akurát sa môžete tak dobre pohádať a možno si to vyjasníte a "polepší" sa ...začne sa správať aspoň trochu ako otec a manžel, alebo to skrátka nemá v povahe (mala som predstavu, že 31 ročný by už hádam mohol mať akú - takú predstavu o rodinnom živote?... 😅 ...či?....) a ty môžeš začať vybavovať rozvod ... sama píšeš, že sa malému až tak nevenuje, tak nemusíš brať až taký ohľad na dieťa - horšie by to bolo, keby bol od neho malý závislý ... 😉

katka1981
5. sep 2014

@zuzaanka27, skus sa na to pozriet z opacnej strany, keby nam toto pisal tvoj manzel. Na vztah treba vzdy dvoch. Ak chces dat vas vztah do spravnych kolaji, tak s tym nieco sprav. A ak nechces, tak odid. Mozeme ti pisat, ze mali by ste byt spolu v dobrom aj v zlom, ze mas mysliet na dieta.... na druhej strane netusime, aky mate vztah, ci sa hadate, ci si doverujete, preco ste sa dali dokopy, tazko radit. Zrejme kazdy na tvojom mieste by bol na vazkach. Skus sa pozriet aj z pohladu vasho dietata. Keby sa to stalo tvojej mame, alebo otcovi a chceli by sa rozist, rozviest, ako by si to ty ako dieta niesla.

katka1981
5. sep 2014

@zuzaanka27, tak pokial manzel stale robi kraviny tak ako si pisala, ze pil, ze chodil neskoro domov atd., tak myslim si, ze toto je dovod na ukoncenie vztahu a nie to, ze si si niekoho nasla. Ci sa mylim? Pokial nadalej pokracuje v svojom sposobe zivote, nemyslim si, ze ti mame do toho co pisat.

vefi89
5. sep 2014

v zdraví aj v chorobe, kým si iného nenájdem 🙄 amen 😖

svetluska82
5. sep 2014

@zuzaanka27 a ten kamarát má kolko rokov?

zuzaanka27
autor
5. sep 2014

ako on a mi s tym neraz vyhraza ze si nieco spravi ked ho necham alebo ze zoberie maleho a hranice ze ho viacej neuvidim a preto som stale z nim on si neraz doma priviedol kamosov a j malym v deckej izbe sme spali a oni do tretej rana pili. Minule uz neraz krical na maleho lebo on sa mu nevenuje malokedy tak newie ako ho ma ukludnit tak stale behal zamnou a to uz sa neda vydrzat dala som mu uz nejednu sancu dostal a vsetky premarnil a stale dojde vtedy k rozumu ked mu pohrozim a aj tak ho to drzi len par dni

tinapa
5. sep 2014

@zuzaanka27 Rozveď sa s ním čím skôr, kým je dieťa ešte malé... Alebo ak ešte tomu chceš dať šancu, tak sa s ním vážne porozprávaj a daj mu jasné ultimátum- buď prestane piť, hrať automaty a pod.aktivity- t.j.začne sa liečiť- alebo sa rozvediete. Určite to nenechávaj ďalej bežať takto- toto nechceš snáď pre svoje dieťa do budúcnosti...otec večne opitý, mama strachujúca sa o dieťa a neschopná s tým nič robiť..ak by bol teda agresívný, napríklad...to neviem... Poznám jednu mamičku, čo to nevedela, nemohla alebo sa nedalo...riešiť a ostala v nefungujúcom manželstve, každý si žije svoj život, dieťa vyrástlo- čo si myslí o otcovi a ako to berie, neviem...či mal problémy tiež neviem, ale je veľká pravdepodobnosť, že mal...má..ktovie... Jednoducho- rieš to- je to v tvojich rukách... Zmeň svoj život, nie s tým spol.kamarátom, ale vyrieš si terajší vzťah...kôli sebe a dieťaťu..pre vás dvoch...a potom, až budeš stáť zasa na zemi pevne, porozmýšľaš ako s s kým ďalej... Môj názor..🙂

adka12
5. sep 2014

Ja k tomu len toľko, že ako počítam, tak počítam, bola si s terajším mužom 4 mesiace, ked si otehotnela. To hovorí za všetko.... Nakoľko máš 20 rokov, nemala si sa kam ponáhľať a ak si chcela dieťa, mala si si muža viac vyskúšať či Ti vyhovuje jeho správanie, zvyky, rodina.... Teraz je neskoro plakať, že Ti nevyhovuje. O 2 roky to budeš hovoriť aj o tomto novom. A to, že sa dobre správa k tvojmu synovi.... No neviem... Bud má veľmi rád deti, čo teda muži nejak nedávajú najavo, alebo to je len dočasné, kým nepríde nato, že dieťaťu treba 24 hodinový servis a nebude ťa mať len pre seba.....

oravese
6. sep 2014

Ja, len tolko ktomu je mi luto toho 11 mesacneho chlapceka, potom jasne ze nemame ziadne hranice a ziadne hodnoty ked po 2 rokoch manzelstva to hadzes do "luftu".

zuzaanka27
autor
6. sep 2014

No to uvidime ako bude

sidon
3. jún 2022

@zuzaanka27 ako sa ti vyvinul život potom?

macik166
3. jún 2022

@zuzaanka27 ako to potom dopadlo? Už si viac nenapísala.