Manžel mi berie mobil z ruky

7. nov 2023

Niekedy sa stane ze si od manzela poziciam mobil, prezeram si nase fotky alebo pisem s niekym cez messenger..ale uz dvakrat sa mi stalo ze mi ho hned bral z ruky nemohla som ani odpisat poriadne, proste mi ho tahal z ruky, a raz som sa ho nemohla ani dotknut..myslite ze mal otvorene nejake okno a nechcel aby som nieco videla?

lubimmisku
11. nov 2023

My nemame problem pouzit telefon toho druheho ale to predsa neznamena, ze si citame spravy a mail a neviem co 🤦‍♀️.. normalne sa opytam, ci si mozem pozriet fotky, alebo pozriet nieco na nete, ked nemam svoj po ruke a hotovo. A to sa ani nepozerame tomu druhemu za chrbtom, ze co robi. Nikdy som mu spravy necitala a to sme spolu 15 rokov. To iste muz. Kolko krat ma sam vyzve, ked nieco potrebujem pozriet, ci mu uz prislo na mail, ze si to mam sama pozriet. Telefon nie je nas druhy zivot.
A normalne jeme dvoma lyzicami, neobliekame sa rovnako, kazdy ma svojich, aj spolocnych kamaratov, svoje konicky, travime cas aj od seba.. aj kefky mame rozdielne 🤪.

vroni
11. nov 2023

@andreatytler, účet sú problém skôr deti (teda to menšie), ale konverzácie ci maily sú pre mňa problém v principe. Tak už ide aj o súkromné informácie o iných ľuďoch, ktoré zverili mne a nie do pléna. Rovnako si nechávam otvorené stránky, ktoré ma niečím zaujmu a "oko nepovolané" sa dozvie, co sa dozvedieť nemalo. Akurát tu počítam, ze mam otvorených 6 stránok s konkrétnymi darčekmi, minimálne tri z nich pred mužom úzkostlivo tajim 🤣🤣🤣
Na fotky mame spoločný rodinný Google účet, tam sa ukladajú automaticky všetky nafotene fotky z našich mobilov (aj detskych)

andreatytler
12. nov 2023

@zuzanapjat No ved presne to, ze ta pevna linka a aj ten mobil su len telefony a v oboch pripadoch ich mozes pouzvat tak ze budes odpocuvat a sliedit, alebo budes ignorovat zalezitosti tej druhej osoby a budes sa zaujimat len o tie svoje hovory a spravy.
To ze mam pristup do muzovho mobilu, neznamena ze mu tam budem sliedit.

andreatytler
12. nov 2023

@vroni V tom mas uplnu pravdu ze ludia co ti davaju informacie v tych spravach a hovoroch predpokladaju ze je to len pre tvoje usi/oci. Alebo mozno aj nie... ked tak nad tym uvazujem, ja poviem muzovi vsetko co sa dozviem a co je dostatocne zaujimave za predpokladu ze ma autor tej informacie nepoziada o to aby som to drzala v tajnosti. Cize by si teoreticky kludne mohol citat moje spravy a odpocuvat hovory. A tak isto 99% veci co ja hovorim ludom nehovorim ako tajomstvo a vobec mi nevadi ak to oni posuvaju dalej. Asi to mam tak vnutorne nastavene ze ak je nieco tajnost nehovorim to nikomu a ani mne sa velmi ludia nezveruju s tajomstvami.
S tymi darcekmi to chapem. Tam skutocne treba ten mobil strazit, lebo tie reklamy vyskakuju vsade.

lakebabe
12. nov 2023

My si s mužom vieme hesla do mobilov do bankingov a všade od začiatku vzťahu, keby bolo niečo súrne ale nikdy si ani jeden nelezieme do toho druhého a to mam svedomie ciste. Obťažovalo by ma, keby si z môjho mobilu písal alebo pozeral somariny.
Je dospelý, svojpravny ,ja takisto a každý máme svoje aplikácie v telefóne,ktoré sú potrebné, toto mi príde ako keby písalo 15 ročne dieťa

daniela2202
13. nov 2023

Samozrejme