Manžel poslúcha svoju matku

jaja16419
11. mar 2015

Ahojte idem si kvam po radu som rok po svadbe a máme sedem mesačne dieťa môj problém je V tom že bývame u svokrovcov keďže ešte chalupa neni dorobena najviac ma trápi svokra môj manžel ju stále poslúcha samozrejme treba rodičov počúvať ale on to už preháňa vždy keď sa vadime stále je to o tom istom ja chcem aby viac času venoval nám a nie behať okolo rodičov stále a najviac ma dorazilo to keď mi povedal že jemu sú rodičia prednejsi ako ja s malým prosto nevenuje sa nám dostatočne proste maminka jeho je naj a ja som nič už strácam trpezlivosť a keď už neobskakuje maminu alebo neni V robote svoj voľný čas tráviť V posteli a večsinou prespi a keď mu poviem nech sa aj nám venuje povie mi že ho mám chápať že chodím do práce A je unavený som už zúfalá ďakujem za každú radu pekný večer prajem

petulda333
11. mar 2015

Jedina rada je ist prec...my sme odisli do vlastneho pred polrokom...nedalo sa to viac vydrzat a bud by sme sa rozisli alebo odstahovali ine moznosti neboli...kebyze nekupime byt tak uz spolu nie sme...konecne sa polovicke otvorili oci ze sa da zit inak nez s mamickou za chrbtom ktora sa do vsetkeho miesa...podla mna sa situacia nezmeni kym budete u svokrovcov

jaja16419
autor
11. mar 2015

Ja som mu navrhla odísť aj veľa krát som sa vyhrazala že odídem s malým kým si neuvedomi kto je vlastne jeho rodina ale jeho odpoveď bola že jeho nikto nedonuti odísť on ostáva že ak chcem ísť môžem ale malého mi nedá

petulda333
11. mar 2015

@jaja16419 fuuuu no tak od takeho cloveka len odist...ak si nestoji za tebou a vasim dietatom...vy mate byt na prvom mieste a tie vyhrazky!sla by som prec na par dni mozno sa spamata a mozno nie a ty pochopis ze nebol ten pravy!drzim palce aby si bola stastna aj dietatko!

petra7777
11. mar 2015

@jaja16419 To je čo za trápnu vyhrážku, že malého ti nedá? Toto je ďalší lúzer môjho obľúbeného termínu "mamičkin cecok" 😢 Ja by to bila takých chlapov, čo sa od matere nepohnú ani na krok...Dievča, utekaj, kým ti nespraví ešte ďalšie tri deti a ty sa potom z toho zblázniš, samozrejme so svokrou za riťou 😢 Taký chlap sa nikdy nezmení a ty budeš len trpieť....zober drobčeka a hajde preč....

lilianalieska
11. mar 2015

@jaja16419 kedy budete mať dokončenú stavbu? Nedá sa ti odísť k tvojim rodičom? Nemusí to byť trvalý odchod, len tak na mesiac na návštevu - rodičia sa potešia z bábätka, ty si oddýchneš od svokry, a takisto si aj s manželom začnete chýbať. Možno si aj uvedomí, že mu chýbate a potom s ním bude rozumnejšia reč. Dobrý vzťah k rodičom je určite dôležitý, ale treba nájsť tú správnu rovnováhu 😉
A to že dieťa ti nedá, tak to snáď nemyslel vážne. Toto keby mi môj muž povie, tak by u mňa veľmi hlboko klesol...

mala_hobitka
11. mar 2015

@jaja16419 Ja by som odisla byvat prec. Aspon k rodicom ked sa inak neda. Maleho ti nema co "nedat" kedze ide o babo ktore je na tebe zavisle. Normalne pobalit, povedat ze ides na vikend k mame a uz sa nevratit. Ked bude radsej pri matke nez so zenou a vlastnym dietatom tak to je chory mozog, s tym nepohnes.

timea7
11. mar 2015

@jaja16419 fúúú,to sú choré názory, keď sú mu rodičia prednejší ako ty so synom, tak ešte na manželstvo nie je zrelý. A že ti malého nedá? Mu ho nechaj na dva dni, pochybujem, že by sa o neho dokázal postarať,asi by s ním letel za mamičkou, to len primitív sa takto môže žene vyhrážať. Toto chce vážny rozhovor. Ako dlho ešte budete dorábať dom? Je dostatočne ďaleko od svokry? Lebo tam aj potom bude stále 😖 😖 😖 😖

miadi
11. mar 2015

on ti povedal ze rodicia su mu prednejsi ako ty s malym a to ti stihol hnet po porode urobit druhe dieta?
Chalupa ma aspon strechu? Da sa aj v nedokoncenom byvat zalezi na tom ci je to uz obyvatelne..nech si laskavo pohne stym dokoncenim deti by vyrabal ale zit u rodicov to je ok? Maleho ti nemoze "nedat" mozes ist k rodicom kym je on v praci 🙂 a keby ste sa rozviedli sud mu maleho neda..musi si uvedomyt ze on strati viac ako ty..mozno by ozaj pomohlo na par tyzdnov odist a uvidis ci sa zacne snazit aby bolo vsetko ok..

mysicka36
12. mar 2015

Jak "malého mi nedá" toto keby mi môj šplechol chytím záchvat smiechu 😀
čo si ho chce nosiť do práce v ruksaku a občas nakrmiť ako TAMAGOČI?

miz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka2710
28. júl 2019

@jaja16419 my sme tiež pred svadbou bývali u našich,hneď som mu ale pred svadbou povedala,že ak si zmyslí po svadbe,že chce ísť bývať k svojim rodicom,tak sa s nim rozvediem!!! To som myslela celkom vážne,lebo moja mama byvala do svokrou,mojou babkou a ja uz ako mala som si povedala,že toto by som nechcela! Môj otec bol odjakživa na strane svojej matky ako svojej ženy! Keď prišiel s práce,išiel najprv pozrieť matku a az potom nás,a babka bola vždy proti mame,všetko čo robila bolo zle a len stvala otca proti nej,proste keď to nezazijes,nepochopis!! Zmenilo sa to až po jej smrti,takže 20 rokov mama žila v úplnom pekle a to ani nepocitam,koľko krát sme ako deti utekali k maminym rodicom a odvtedy mám odpor k vlastnému otcovi,sudte ma ale na dieťati to nechá následky,keď vidi ze niekto fackuje a osocuje a nadáva jeho matke! Nešla by som k svokre bývať aj keby bola zo zlata! Kratko po svadbe sme kupili vlastný byt a je nám super 😉

akecheta
28. júl 2019

@jaja16419 Na čo si zakladal rodinu, keď jemu sú rodičia prednejší???