Manžel sa so všetkým spovedá inej žene. Vadilo by vám to?

monyz
19. sep 2012

Ja to jednoducho neviem pochopiť. Vadí mi to, že proste dotyčnej osobe píše absolutne všetko čo sa týka nášho súkromia. Dokonca som si raz prečítala debatu v ktorej sa na mne normálne "dobre bavia"....On nevie o tom, že to ja viem, ale už to v sebe nedokážem ďalej dusiť. Čo robiť? ☹ Sme manželia 5 rokov, máme dve deti a manžel je odomňa o takmer 5 rokov mladší. Niekedy mám pocit, že si vytvára v tej druhej zadné dvierka a ukazuje jej aký je on skvelý a dokonalý....

ivett1
20. sep 2012

ahoj, tak mne by to určite vadilo 😠 ...a normálne to teda na 100% nie je...urobila si dobre, že si mu povedala svoj názor na vec, veď ste spolu len 5 rokov, máte sa o čom rozprávať...to je môj názor... 😉

monyz
autor
20. sep 2012

tak zenicky moje....prave mi doslo od manzela toto: [13:35:21] LÁSKA: prave som zrusil ucet na fb aj vymazal kazdeho okrem rodiny zo skypu skoncil som s divadlom ..........mozno je neskoro ale inak neviem dokazat ze to bola len blba hra
[13:37:21] LÁSKA: prosim ta na vsetko co nam svete zacnime zit bez divadla bez strachu ...prosim
[13:39:08] LÁSKA: prisaham ze neublizim nikdy viac ani tebe ani nasim detom ......pretoze vas milujem a jedine co chcem ste vy a to aby ste boli stastni a mali vsetko...

Co vy na to? mam verit, alebo co vlastne robit???

kvetinka211
20. sep 2012

@monyz v prvom rade si tu v profile vymazat fotku, albumy a dalsie identifikacne udaje ... byt tvojim manzelom tak by som nerada nasla osobne spravy na verejnom fore, ktore si moze ktokolvek znamy aj neznamy spojit s vasou rodinou ... toto by mohlo este viac nastrbit doveru medzi vami ...

inak drzim palce nech sa to medzi vami urovna 😉

monyz
autor
20. sep 2012

@kvetinka211 dakujem.

pepinka25
20. sep 2012

@monyz pekne napisal to sa musi nechat ved uvidis pri debate medzi styrmi ocami co ti povie drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

monyz
autor
20. sep 2012

dakujem za vsetky komentare ktore ste mi napisali, dakujem za kazdu radu. Poprosila som admina aby temu zrusil, nakolko pre mna splnila svoj ucel. Tak sa drzte a este raz obrovska vdaka 🙂

jasmika
20. sep 2012

Nestihla som všetko počítať...iba prvý príspevok a teraz poslednú stránku... veľmi ti držím palce....aby to bolo medzi vami fajn... mne tak z tej jeho správy vyzerá že ťa fakt ľúbi.... len my sme všetci takí že sa tešíme záujmu.. a tak sa trošku pomotal do toho...ale nedovoľ tej druhej žene aby ti zničila pekný vzťah s manželom... pekne sa porozprávajte...a daj mu pocítiť že ty si jediná žena ktorú ľúbi.. a inú už nepotrebuje a ani nebude potrebovať.... je to možno preto aby sa vám trošku oživil vzťah..aby ste zistili že sa máte naozaj radi.. skús sa nejako super nahodiť...len tak pre svoje potešenie a pre jeho prekvapenie.. niečo vymyslieť... tak aby už ani ho nenapadlo že by si mal písať s niekym iným 😀

monyz
autor
20. sep 2012

@jasmika dakujem, uz sa na tom pracuje 🙂 verim, ze to bude ok, len to potrebuje cas.

p.j.jacky
20. sep 2012

@monyz jasne ze mu daj sancu ...nikto ti nehovori aby si sa hned rozvadzala .Ale taktiez plati pravidlo"doveruj,ale preveruj",vela stastia.

ritusuk
7. feb 2013

@monyz ahoj,prepac ak som prilis osobna,ale ako to dopadlo?