Manžel sa vyhráža, že sa od nás odsťahuje

22. feb 2024

Je to normálne, aj ked tusim, ze nie, ze moj manzel sa mi pri kazdej hadke vyhraza, ze sa odo mna - od nas odstahuje ? Mame spolu 6 rocneho syna.
Vyhraza sa mi stale, pri kazdej nezhode alebo malej hadke. Staci, ked nieco zabudnem spravit typu - zavolat niekam,vybavit vstupenky.

Ja vzdy onemiem a ostanem ticho. Dnes sa mi zas vyhraza, ze odide 1.marca.

Podla Vas to je diagnoza,je psychicky v poriadku?
On ma takto vydiera. Ze mam byt normalna a take reci na hovori. Ja mam toho vela ako zena v domacnosti plus normalne pracujem.

oblecenie99
22. feb 2024

Môj starý otec sa vždy takto vyhrážal, že pôjde do domova, až mu raz môj otec odvrkol že načo, riaditeľa tam už majú 😄 a prestal s tým.
Povedz nabudúce, že fajn. Choď.

jaond19
22. feb 2024

No prestala by som vsetko zariadovat, vybavovat namiesto neho, ked tak len pre seba a pre dieta.... a obhajovat sa a ospravedlnovat. Ked chce íst, nachystala by som mu ku skrini cestovnu tasku so slovami oznamovat mi to nemusís , vies kde si dvere.... dalsia vycitka sice bude ze neodisiel lebo si mu nebola ochotná pobalit atd....chapes co tym myslim? Svoju vlastnu blbost a neschopnost vyvysuje na tebe. Neviem ci sa s tym da nieco robit.... mozno maximalne ignorovat a uvidis...

daniela2202
22. feb 2024

Tak to bude nejaký psychoš 😂

neferneferuaton
22. feb 2024

Tak ked to povie tak chod mu hned balit kufor ako sa zatvari. Lebo asi len bu bu bu a skutek utek...

Preco ale s takym chlapom si ak je taký stale odkedy sa poznate 🤷🏻‍♀️

gabika0825
23. feb 2024

A aká je tvoja reakcia na toto jeho vyjadrenie ? Dúfam že si mu povedala aby sa kľudne pobalil a odišiel keď je mu tak strašne zle s tebou. Alebo kvôli dieťaťu to pretrpíš? Všakže… potom ale neplač. Nie, psychická porucha to nie je, on je skratka taký a evidentne ho to vo vzťahu už nebaví. Tak naco to naťahovať?

svetlonos
23. feb 2024

Tak iz konecne prestam slubovat, pretoze sa vzdy len zbytocne tesim a nakoniec 💩 z toho, pál uz konecne !!!
A poznam jednu, ktora vzdy realne zbali veci a deti tiez, to tam je na pravidelnej báze.
Syn ma uz faj vek, nie je babo, chodi do skoly, ty pracujes. Radsej byt sama ako s psychosom dokonalym. Nech si kupi gumovu Ancu, ta nikdy nic nepokazi, hubu drzi tiez samozrejme aj ine veci
Alebo pridem k vam organizovat a zabudat ja! To by ho urovna jxxlo ani by nebolo treba stahovanie, tak akurat do spalovne
A este by som pritvrdila to moje zabudanie, ako pre neho 😁

7miriam77
23. feb 2024

A má konkrétne vysvetlenie, prečo 1.3.? Ja by som sa ho normálne opýtala "a to naozaj až 1.3.? Tak to teda ešte týždeň musíme spolu dako vydržať,hm" . Tvoj muž je očividne nevyspely jedinec...

hope87
23. feb 2024

Po prve: NIE, nie je to normalne a po druhe: uz davno si mu mala povedat nieco v style, ci mu pomozes pobalit alebo CHOD! Ja tu nebudem trpiet tvoje neustale vyhrazky! Myslis si, ze som na tebe zavisla a nedokazem sa o seba a nase deti postarat sama? DOKAZEM! Tak nabuduce, ked povies, ze odides, tak aj odid, ja nebudem rukojemnikom tvojich nekontrolovatelnych nalad!

stanulienkat
23. feb 2024

Zober si červenú fixku a teatrálne zakrúžkuj 29 februára v kalendári. A napíš tam červenou fixkou odkaz -Miloš/ Peter/Janko... sa sťahuje.

joannita
23. feb 2024

Zazila som nieco podobne. Pri kazdej hadke sa so mnou rozchadzal. Az som sa nakoniec rozisla ja s nim.

pjosa
23. feb 2024

Prečo 1.marca a nie hneď? Čo sa zmení a na čo čaká do konca februára?

ibatanecnica
23. feb 2024

ja by som mu vytiahla kufre a nech sa v tom momente zbalí a ide.

anonymous87
23. feb 2024

Odpoved: paci sa, tam su dvere a zavri ich za sebou zvonku 🤷‍♀️

bluka2
23. feb 2024

Bola by som rada, keby to spravil

jasminet
23. feb 2024

v nedelu vecer by som vytiahla kufre a polozila k jeho skrini- nech ma cas sa v klude pobaliť. a kedze som dobra dusa, tak by som mu na neho polozila aj novu kefku a zubnu pastu 😀

cacianka
24. feb 2024

@viestta prečo tak neskoro ?!

viestta
24. feb 2024

@cacianka moment prekvapenia je na nezaplatenie. Panko si zije v predstave, ze zas sa nic nestalo a potom kufre pri dverach. Pohlad na ten vyvaleny ksicht stoji za tych par dni 😅

cacianka
24. feb 2024

@tianna kolegyňa mala takého muža, napr. večerali všetci, s deťmi a on na niečo nabruseny, tak otvorila dvere na balkón ,nejaké 10. poschodie, tak vyskoč, len nech ti to dlho netrva, je tu prievan ! Sklapol a odišiel. Aspoň mali kľud.

cacianka
24. feb 2024

@ibatanecnica škoda kufrov, nech sa pobali do vriec na smeti, alebo banánové škatule

cacianka
24. feb 2024

@viestta pravda. Ja by som doniesla zo 2 banánové škatule, sáčky / vrecia na smeti a povedala že sa termín kráti, nech to stihne. V sobotu gruntujem skrine

mantilka
24. feb 2024

Toto som počula od známej. Potom raz povedala. manželovi, že keď to bude toľko hovoriť tak si ani nevšimne že odišiel. Že pomaly si už zvyka, keďže toľkokrát to už hovoril. Normálne s tým vraj prestal. Ono možno sa fakt len vyhráža a keby išlo do tuhého tak to nespraví. Ale musí to byť veľmi bolestivé pre teba.

aandrea9
24. feb 2024

2.3. sa ho spytaj....ty si ešte tu?????? Nabudúce mu sucho povedz ...chceš sa odsťahovať? Kľudne aj dnes, nečakaj do prvého 🤷‍♀️

sense
24. feb 2024

Mu povedz, načo sa vyhráža keď to aj tak neurobí a ze M najvyšší čas baliť kufre a, to do konca mesiaca stihol
Môj brat istú dobu svojho života s a vyhrážal ze skočí z okna. Jedného dňa som sa nahnevala, otvorila okno a povedala nech S paci aspoň to nebudeme musiet obden počúvať a bude pokoj, on podišiel ku oknu zrejme čakal ze sa zlaknem a začnem prosiť nech nerobí, na to som sa otočila a Odisla z izby. Paradoxne za chvíľu bolo pocut ako zatvára okno a viac už z okna skákať nechcel.

patchworkjezlozity
16. apr 2024

On je psychopat podla mna. Zbav sa ho.

cacianka
16. apr 2024

Hmmm, tak ako , odsťahoval sa ?