Manžel sa vyhráža, že ženu vyhodí z domu

juraj11
29. jan 2012

ahojte prosim o surnu radu, setre sa manzel vyhraza, ze ju vyhodi z domu a vymeni zamky, co moze v takto pripade urobit? su obaja vlastnikmi nehnutelnosti

juraj11
autor
29. jan 2012

ste tu?

irriss
29. jan 2012

@juraj11
ahoj...jsme..co bys potreboval?
Nejake zmeny? ☹

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss proste rady, bojim sa o sestru

irriss
29. jan 2012

no rady...rada je tezka, jedine si pockat na svagra za rohem a postarat se o to, aby se k sestre po svych uz nedostal...😉

anjelicek26
29. jan 2012

@juraj11 - no svagor dobre vie, ze si daleko a ona nema ako z toho von, ked s nim musi zit a cele sa to este stupnuje. Maju deti? Zit v takom prostredi im urcite tiez neprospieva. Bud vyhodit jeho, alebo nech odijde ona, myslim, ze ked je on uz takto nastaveny, ze tomu moc neni pomoci 😖

irriss
29. jan 2012

@anjelicek26
@juraj11
No kazdopadne se poradit s advokatem..."dobrovolny odchod" bych nedoporucovala, pak je problem se vratit ...nastane komplikace i ohledne rozdeleni majetku..staci, kdyz ten, kdo tam zustane, si nastehuje noveho partnera dovnitr a jestli "novy partner" otehotni..to je konec☹

juraj11
autor
29. jan 2012

@anjelicek26 cele to je kompikovane ☹

anjelicek26
29. jan 2012

@irriss - to je mi jasne, ale psychiku ma clovek len jednu, ak by tam boli deti, tak to urcite, treba jeho postavit pred dvere, aj keby na takuto akciu mal prijst rucne-strucne vysvetlit to brat.. alebo ho pohnut nehnutelnost predat s tym, ze si obaja pohladaju nove byvanie... a teda neviem, ci sa zo zatatym chlapom da este pohnut, ak utrpela jeho jesitnost 😠

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss to som jej aj ja hovoril, hladam aspon paragrafy, co ju mozu ochranit

irriss
29. jan 2012
irriss
29. jan 2012

@juraj11
Nehledej paragrafy, ale jizdni rad...
Paragrafy nech na odbornika
a ty si vyhrn rukavy...a obuj boty a vyraz...

juraj11
autor
29. jan 2012

@anjelicek26 praveze neda, vravel som jej nech sa dohodnu, ale s nim ani reci

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss keby letenky neboli take drahe a mam aj svoju rodinu, fakt je to komplikovane ☹

irriss
29. jan 2012

@juraj11
Prave proto ti rikam, hledat odbornika..
a mimochodem, pises o letenkach..jak je mozne, ze hledas paragrafy? Kazda zime nejen jiny mrav, ale i jiny paragraf..
navic, zeme si "VZDY" chrani sveho domorodce...a nebooooooo slabsi osobu..
Neodpovidas..@anjelicek26 se uz ptala, ma sestra deti?

anjelicek26
29. jan 2012

@juraj11 - ona nezije na Slovensku? Kde presne ziju? Alebo ty zijes v inej krajine? Ak je ona v zahranici, je to komplikovanejsie.

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss vsak slovenske par. ja zijem mimo SR. hej ma deti

irriss
29. jan 2012

@juraj11
aha... 😉
A je nekdo blizko sestry???
Ma deti v jakem veku??

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss vsak vravim, ze ma. uz nikoho nemame iba ja a sestra, ja som sa vystahoval do kanady

anjelicek26
29. jan 2012

@juraj11 - tak to ano, tomu hovorim byt pekne od ruky 😖

irriss
29. jan 2012

@juraj11
Odpovidas velmi zkratkove..Kdybys potreboval pomoc, Tve jednani by bylo flexibilni a podrobnejsi...
Ptame se Te tu ruzne veci, Ty bud neodpovis a nebo se nechas skoro premlouvat a prosit o odpoved nekolikrat..
Kazda veta z Tebe jde jak z chlupate deky, nezlob se na mne..pokud potrebujes pomoc, bud jasnejsi, presnejisi a hlavne odpovidej!!

juraj11
autor
29. jan 2012

@anjelicek26 vsak preto som z toho taky vystraseny nema jej kto pomoct ☹ je mi az do placu

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss iris bojim sa, ze to tu najde pan dotycny pochop, nechcem jej to este viac komplikovat

michelitta
29. jan 2012

@irriss kokos ty si BOMBARDERKA,si tu citam nejake prispevky na konovi a sa tu na nich chlamem :D

anjelicek26
29. jan 2012

@juraj11 - verim ti, ze si mimo, takyto telefonat by kazdeho rozhodil a snazil sa pomoct, asi ti ani nepovedala vsetko, len sa potrebovala vyplakat, ty mas s toho plnu hlavu a nevies ako pomoct - lebo fakt z Kanady ani nemas ako. Nema sestra kamaratov? Kto by jej pomohol? Prva rada je fakt pravniik, vysvetlit situaciu a nechat si poradit, inakadial cesta nevedie, ak nepoznas presne majetkove pomery, sudnictvo, bez profika to nepojde, radsej nech k nemu ide ona a vie, ako na tom je a co ako moze riesit, ako sa spamätat prineskoro.

cukricek8998
29. jan 2012

@juraj11 nemoze ju vyhodit z domu a uz vobec nie vymenit zamky...keby to urobil nech hned vola policiu a ona to vyriesi..taku istu sitiuaciu mala aj sestra a policiu zavolala...sami policajti vraveli ze ju z domu vyhodit nemoze... nastastie segra dostala rozum a odisla od neho a dava na rozvod..konecne

irriss
29. jan 2012

@juraj11
ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jak ho poznas??
vis urcite, ze to nejsem ja? 😎

p.s. Nezlob se, ale nechapu, jak chces ziskat odpoved od nekoho na neco...kdyz nereknes "otazku"?respektive neodpovis na to, co se Te ptame?

juraj11
autor
29. jan 2012

@anjelicek26 ma a verim, ze to zvladne, len dufam, ze sa nestane nieco tragicke, vies je to sestra a aj ked je dospela mam uz len ju

juraj11
autor
29. jan 2012

@cukricek8998 urobili s nim aspon poriadok? moja sestra uz dala davno

irriss
29. jan 2012

@juraj11

Jak ma stare deti?

juraj11
autor
29. jan 2012

@irriss 10 a 13