Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel sa zaujíma o staršie ženy

meriat
2. sep 2014

Ahojte ,som tu nováá. Mám taký problém .... S manželom sme spolu 10rokov. Doteraz sme nemali žiadne vážnejšie problémy v našom vzťahu. Až doteraz. Už pomaly 8 mesiac nežijeme intímne nakoľko tvrdí že má problémy .Noo že mu nechce stáť. Nejakú dobu som to tolerovala ,.Ešte taká dosť dôležitá informácia je medzi nami dosť veľký vekový rozdiel . 17 rokov.On má 49 a ja 31. Doteraz som s tým vôbec nemala žiadny problém .No ale teraz ked som včera zbadala ako pozerá filmy pre dospelých už ma to naštvalo. Problém nebol v tom že to pozeral ale v tom že to bolo video so staršími ženami 40-60rokov. to ma úplne zarazilo-prekvapilo. Nechápem to. Mne vraví že má problémy a nemáme sex už 8mesiacov a popri tom možno nemá žiaden problém len túži po staršej žene ??? poradte čo si o tom myslíte?

muchacc
2. sep 2014

8-mesiacov nemať sex je veľa 😒 Normálne mu povec že vieš o tom čo si pozerá,a normálne nech ti da vysvetlenie sa treba porozprávať o tom !

meriat
autor
2. sep 2014

stalo sa povedala som mu že proste nechápem ked má mladú ženu prečo pozerá staršie ženy ...odpoved bola : ved sú tam aj 40 -ničky ...ja už fakt neviem ako dalej ..

renca3
2. sep 2014

@meriat zaujimave, zeby sa uz presytil mladej? obvykle je to opacne. 🙂

muchacc
2. sep 2014

@meriat ak to je fakt zvláštne 😒

barborazilina
2. sep 2014

@renca3 Trochu necitlive nemyslis?

@meriat Naozaj nic ine ako rozhovor s nim ti nepomoze ... nech povie co sa deje lebo 8 mesiacov je sialene vela.

meriat
autor
2. sep 2014

ved práve nechápem to.... svoj problém vôbec nechce riešiť ... stále ked mu poviem aby už šiel k lekárovi povie že už pojde aj výmenný lístok si dal predpísať ,ale nikdy nejde ... spíme v jednej posteli ale vo vzdialenosti že by sa kludne medzi nás zmestili ešte dvaja ... neprejavuje žiadny záujem o mna... v podstate sa ani už nerozprávame...rozmýšlala som či nebude v tom nejaká tretia osoba ...no neviem zatial som si nič nevšimla ... som z toho zúfalá

mawka
2. sep 2014

@renca3 nemusi to byt opacne. mne sa stalo presne to iste. moj ex mal vzdy predomnou starsie, ja som bola jeho tusim jedina mladsia o desat rokov. a nakoniec, ked chodil za zenskymi, vsetky boli starsie nielen odo mna ale aj od neho. tiez som vzdy nejak predpokladala, ze to bude nejaka mlada cica mica a vzdy to bola odo mna aj o 15-20 rokov starsia a este vyzerala aj horsie odo mna. aj teraz, co ma uz nejaky cas priatelku a zije s nou, je to 50-tnicka, on ma 44. takze mne z toho vyslo to, ze ja mladsia som mu nikdy nevyhovovala asi, pri mne sa utvrdil len v tom, ze sa mu viac pacia starsie zeny.

muchacc
2. sep 2014

Och tým chlopom nič nieje dobré....tlcť ich málo!!!! Syn svokri ☹

meriat
autor
2. sep 2014

Premýšlam nad tým že asi túži okúsiť aj nejakú staršiu ženu ..ved doteraz (aj predomnou ) mal samé mladšie ..aspoň čo viem ... ja neviem čo mám robiť alebo čo mám podniknúť ...

livka_
2. sep 2014

ked zena povie ze " isto v tom nebude nijaka druha, to by som si vsimla" tak vezmi jed na to ze ma druhu... ja by som za svojho ex ruku do ohna davala.. a hybaj ho... dieta si stihol... a poza moj chrbat.. 😝 to je zivot, to nevymyslis..

mirica
2. sep 2014

presne tak....iné je, že by mal nejaký problém. Ale ked sa na posteli k tebe ani len nepriblíži.....tak skor v tom bude iná.

janickacrazy
2. sep 2014

@meriat A čo sa stalo pred tými 8 mesiacmi? Nejaká zmena u vás? U neho v práci? Máte deti? Naozaj može mat aj zdravotný problém a s týmito vecami mnohí muži majú v jeho veku problémy a niektorí sa hanbia íst k lekárovi. No možno je v tom ozaj iná žena, zmenilo sa jeho správanie v poslednom čase? Nezačal o seba viac dbat, kupovat si nové veci na oblečenie, nechodia mu často smsky? Je celkovo k tebe chladný? Alebo len čo sa týka sexu?

meriat
autor
2. sep 2014

nič sa nestalo proste sa začal správať takým spôsobom ,že mu je jedno kde som,čo som ,a zrazu sa prestal zaujímať o náš sexuálny život ...nič absolútne ani náznak toho že by chcel alebo sa pokúšal...jednoducho povedal že má ten problém a tým to skončilo. Neprejavuje voči mne žiadne city. Máme 9 -ročné dievčatko ... pred tým ako nastala táto situácia sme plánovali druhé dieťa. No jasné že ani z toho nič. Nevšimla som si nič žeby mu chodili sms ,ani nič podobnééé. Ja si to neviem vysvetliť čo sa s ním môže diať?!

maria1989
2. sep 2014

@meriat možno vekom? môj známy má 60, a už dlhšiu dobu potrebuje viagru...

jalucija
2. sep 2014

ze filmy pre dospelych 😀

jankik
2. sep 2014

@meriat neskúšala si ho nejako nazhaviť, aby si zistila, či ozaj tam taky problem je? trošku sa k nemu prituliť a tak,,,mozno sa porozpravať o tom, že chapeš jeho problem, ale nemal by byť sebec, že je k tebe teraz chladny vo všetkom, žena potrebuje oporu, rozhovory, pozrieť si dobry filmik, pomoc v domacnosti a tak, tym, že ma problem sa manzelstvo nekončí, nemoze sa uzatvoriť a tvariť sa, že zije doma sam... treba sa o tom rozpravať a rozpravať čo ta trapi...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli