Manžel sa zle správa k našej dcérke

cakankaaa36
23. mar 2016

Akoj baby, zmenila som si nick. Ešte sa vopred ospravedlnujem za nejaké gramat. chyby, píšem rýchlo z mobilu.Mame v manželstve veľké problémy.Nikdy to nebolo ideálne ale stale sme to nejako ustali. Sme spolu takmer 12 rokov. Mame 2 deti, 11 ročná dcérka a takmer 2 ročný synček. Veľmi sa to medzi nami zhoršilo po narodení maleho. Bola brutal kriza, vyse roka takmer bez komunikacie a uplne bez sexu. Z manžela strany totalny nezaujem a same vulgárne nadávky. On má nejaké psychické problémy ale neviem to ani pomenovať. Nemá problém len so mnou v manželstve, ale takmer s každým, s mojou rodinou, so svojimi rodičmi, v okolí je každý len debil, v robote každý ch....j. atď. Ale toto je na dlho rozpisovať. Problém, ktorý teraz nastal, asi za posledných pár týždňov jeten, ze začal byt hnusny k dcerke. Nikdy nemali pekný vzťah, on jej nikdy neprejavil lásku, nepibozkal ju... je tam chlad z jej strany k nemu. Teraz pochopila už aj ona čosi je muž zač a povedala mi, ze ho nenávidí, ako sa správa. Aj jemu povedala nejaké veci, ze nech sa ku mne začne pekne správať, ze je stále nervózny az agredivny, nie fyzicky. On odvtedy po nej ziape, ignoruje ju, totalny nezaujemo ňu. Dcérka to cíti, je smutná, bleda. Vidim, ze ju trápi akeho má otca. A baby, dnes vrchol vsetkeho, pobral jej všetky darčeky, co jej dal na narodeniny. Keď dcerka toto zistí..... ja uz som psychicky v koncoch z toho. Stále placem a hrozne sa trapim. Neradte mi odísť, nemam kde. Všetky uspory sme spolu investovali do bývania. Sme v dome u jeho rodičov, ale sme sami na poschodí. Komunikovať s ním nejde, buď nas s malou igboruje, alebo nám hrozne nadáva a kričí, syncek potom sa bojí a reve. Baby čo mám robiť, povzbudte ma a ak vietw poraďte. Az fyzicky ma srdce bolí a duša plače, hlavne kvôli dcérke. Bojím sa o ňu, aby to nemalo dopad na jej zdravie a vyvin. Je citlivá.

juhseverzapad
23. mar 2016

@whitecat666 čítala som, žiaľ 1 pravdivý príbeh o tom ako chlap sa stal takýmto chrapúňom k vlastnej dcére a žene. Dôvod ? Bohužiaľ cítil, že má pedofilné sklony.
@cakankaaa36 Nemusí to byť tvoj prípad, ale nasvedčuje tomu dosť.

charlie1980
23. mar 2016

😂😂😂😂😂 Dokonca uz aj pedofil 😄😄😄😄 Asi sa idem dat uz presetrit ja, lebo nerozumiem svetu 😄😄😄

juhseverzapad
23. mar 2016

@charlie1980 Dievča zlaté, asi si ešte nedozrela, keď ti niečo také pripadá smiešne.

charlie1980
23. mar 2016

@juhseverzapad Smiesne mi pride len to, ze od tyrana po manipulatora, cez psychopata skoncil zakladatelkin muz ako pedofil (nepriamo) 😄😄😄

charlie1980
23. mar 2016

Dodatok : a to vsetko virtualne z jedneho prispevku v priebehu pod dna 😂😂😂

whitecat666
23. mar 2016

@lubkavargova1 ja chapem, ze to ma tazke a sucitim s nou. Ale to, ze je na nom @cakankaaa36 zavisla moze zmenit len ona. Zas nezijeme niekde v Indii, nie je tu taka bieda, ze by sa nedokazala uzivit jedna dospela zena s dvoma detmi... Pokial je len trochu pracovita a chce, tak to v pohode zvladne. Moja mama odisla od mojho otca s 3 detmi do podnajmu (rodicov ani ziadnu inu rodinu uz nemala a naozaj jej nemal kto pomoct). Otec na nas neplatil ani halier. Zaciatky boli tazke, ale som naozaj rada, ze to spravila, mali sme skutocne stastne detsvo a sme si ako rodina velmi blizky. Po roku dostala ponuku na super pracu a odvtedy sme si zili nad pomery. Tym chcem povedat, ze to moze dopadnut aj dobre a da sa to ked sa chce... 😉 😉 😉

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@sardinka335 pani najmudrejsia prehovorila. Nehovor za mňa, co si ja myslím, určite nie som zufalka, len som otrebovala mozno povzbudiť, poradiť v ťažkej situácii.

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@lubkavargova1 ty tu nikomu nenadavaj do neschopnych, hovno ma poznáš aka som. Pani múdra, ty kokso to je odpoveď, fakt. Si mi dodala aj energie aj odvahy. A si asi aj vestica aj psychologicka v jednom.

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@dotka04 diky, takych slepic je tu veľa, prvýkrát som tu hodila tému a mam dosť. Ako hej máme doma problémy, ale poniektore su tu extremistky premudre. Ani na nich nereagujem poniektore.

maxiva
23. mar 2016

@cakankaaa36 daj mu na vyber bud prestane tym detom ublizovat,alebo spolu koncite..asi ti nic ine neostava 😒 mas to tazke a este to len tazke bude....ale ty mas moc rozhodnut ako to dopadne.bud alebo.porozmyslaj

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@whitecat666 to odkiaľ preboha máš tie slová, ze ma dokázal presvedčiť ze mi s ním bude lepšie?

lubkavargova1
23. mar 2016

Happy to rodinka co rok nekmunikuje spolu a nema sex...a to som citovala...to je uplne ze "dokonaly vzor rodiny"...a ze vlastna dcera povie ze nenavidy otca...nooooo 🙄

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@juhseverzapad to co splietas aky pedofil. Toto uz si presvihla.

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@charlie1980 chapes? Tu je kvantum odborníkov. Ale ten pedofil ma aspoň pobavil.

whitecat666
23. mar 2016

@cakankaaa36 No napisala si toto: " lebo poniektore múdre to by riešili hned odchodom, rozvodom. Jasné, ze ak sa to bude zhoršovať nenecham to tak! Ale proste chcem to najprv riešiť a tak odchod."
A ja som napisala: "On musi byt fakt mega dobry manipulator, ze ju dokazal presvedcit, ze bez neho jej bude horsie. Neviem si predstavit co by mohlo byt horsie."
To, ze ta presvedcil, ze nie je az taky zly logicky vyplyva z toho, ze to chces riesit inak ako odchodom... Preco ine by si chcela ostat? Prosim len teraz nenapis, ze kvoli detom, lebo naozaj odpadnem. 🤐

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@lubkavargova1 citaj s porozumením, toto bolo ponarodeni syna cca necelý rok. Odvtedy sme fungovali ok . Az do nedavna. Chcela by som vedieť aku mas ty happy rodinku.

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@whitecat666 kvoli deťom to chcem praveze riešiť, takze neodpadni! Pisala som prečo teraz v tejto chvili neodidem. Uz sa nebudem opakovať.

lubkavargova1
23. mar 2016

@cakankaaa36 a teba co sere viac, ze sme zistili ze je to debil a vlastne si to aj ty priznala alebo to, ze vas depta? Dobre, nechod od neho. Vsak aj tak nemas kam. Potom co sa stazujes? Ako sa vravi, drzim hubu a krok. Dobre, to s pedofilom a psychopatom mozno prehnali dievcata ale tiez my nepripada ako celkom milujuci manzel a otec...

juhseverzapad
23. mar 2016

@cakankaaa36 Vieš čo, kašlem na teba! Ja som iba povedala, že som čítala pravdivý príbeh, kde sa choval tatko rovnako. Bohužiaľ tieto veci sa dejú! Pokiaľ by mi dcéra povedala, že otca nenávidí, tak by som sa snažila zistiť prečo! Že nakričí, že vynadá,ignoruje - to nie sú dôvody na nenávisť! Také deti sa poväčšinou snažia o viacej pozornosti. Nepovedala som, že je to tvoj prípad, len mi to pripomenulo.

katarinamarkova
23. mar 2016

@cakankaaa36 kto skutocne odist chce si sposob najde.
mas kam ist -keby si naozaj chcela.
moja rada aj napriek tomu, ze ti to radit nemam znie: odid a zacni zit normalne.
alebo......zi takto dalej a nestazuj sa ako niekto ublizuje tvojim detom, ked ty nespravis nic aby to tak nebolo!
ps: viem, ze niekedy situacia vyzera skutocne beznadejne.....ale nikdy taka beznadejna nie je!

whitecat666
23. mar 2016

@cakankaaa36 TY PISES, ZE S NIM CHCES OSTAT LEN KVOLI DETOM 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 !? STRASNE SI PROTIRECIS (bud si teda ten uvodny prispevok nenapisala pravdivo alebo je to nepremyslena zamienka pred strachom z odchodu). PRECITAJ SI TUTO CAST SVOJHO UVODNEHO PRISPEVKU (O TOM AKY MA VZTAH K DETOM):

"Nikdy nemali pekný vzťah, on jej nikdy neprejavil lásku, nepobozkal ju... je tam chlad z jej strany k nemu. Teraz pochopila už aj ona čosi je muž zač a povedala mi, ze ho nenávidí, ako sa správa. Aj jemu povedala nejaké veci, ze nech sa ku mne začne pekne správať, ze je stále nervózny az agredivny, nie fyzicky. On odvtedy po nej ziape, ignoruje ju, totalny nezaujem o ňu. Dcérka to cíti, je smutná, bleda. Vidim, ze ju trápi akeho má otca. A baby, dnes vrchol vsetkeho, pobral jej všetky darčeky, co jej dal na narodeniny. Komunikovať s ním nejde, buď nas s malou ignoruje, alebo nám hrozne nadáva a kričí, syncek potom sa bojí a reve."

FAKT NEVIEM AKOBY PO TAKOMTO SPRAVANI OTCA K DETOM MOHOL NIEKTO NAPISAT, ZE S NIM CHCE OSTAT KVOLI DETOM. V takomto prostredi nikdy nemozu byt deti sebavedome a stastne, no ak ti to nevadi tak neodchadzaj a nestazuj sa (len potom nepis prosim, ze to chces s nim vyriesit KVOLI DETOM, lebo to vobec nedava zmysel).

katka1981
23. mar 2016

@cakankaaa36, tebe sa neda ine poradit, jedine odchod. Pozri si na nete zopar casti svokry a pochopis aj sama, ze toto co sa u vas deje ma na deti strasne zly vplyv :( Zvaz kazdu jednu moznost kam by sa dalo odist.

jasmika
23. mar 2016

@cakankaaa36 ked chceš ostať tak ostaň, je vidieť že nechceš odíjsť, alebo chapem, nieje to jednoduché aj keby si chcela. Tak skús aspoň na čas ísť preč. Svokrovci ti možno niečo pomôžu, kde by si išla, alebo niekde do jednej izby k tvojim rodičom. S mužom sa porozpravaj, vysvetli mu že takto to dalej nejde, že vaša dcéra je teraz v citlivom veku, a či si vie predstaviť čo sa jej odohráva v hlave ked sa on ku nej tak správa. Kludne si môže nejako ublížiť, či nebodaj aj to najhoršie urobiť... s tým sa neradno zahrávať. Povedz že ak proste mu nejako vadíš ty alebo ona, alebo celkovo vaš život, tak že radšej chceš isť aspoň na čas niekde preč kým sa to ukludní. A on si možno uvedomí že čo je v živote dôležité.Držím ti palce, verím že sa môže zmeniť, nieje to nemožné, no nenechaj svoju dcéru trápiť.. ani seba.. nik si to nezaslúži.

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@whitecat666 ja som to nikde nenapisala, preboha, kde to vidíš?

juhseverzapad
23. mar 2016

@cakankaaa36 Tak rozmýšľaj čo píšeš!

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

@juhseverzapad ja viem co pisem veľmi dobre a o tomto som sa nezmienila, asi priveľmi citas pomedzi riadky.sak prave kvoli malej toto tu riešim a riesim aj s mužom.

whitecat666
23. mar 2016

@cakankaaa36
JA: "To, ze ta presvedcil, ze nie je az taky zly logicky vyplyva z toho, ze to chces riesit inak ako odchodom... Preco ine by si chcela ostat? Prosim len teraz nenapis, ze kvoli detom, lebo naozaj odpadnem."
TY: "kvoli deťom to chcem praveze riešiť, takze neodpadni! Pisala som prečo teraz v tejto chvili neodidem. Uz sa nebudem opakovať."

Nebudem ti tu viac prepisovat kazdy prispevok 2x lebo na to nemam cas. Je mi toho dievcatka luto 😢 a naozaj uprimne dufam, ze sa stane nejaky zazrak v jej a taktiez v tvoj prospech (aj ked po 11.rokoch zleho vztahu zo strany otca, je to viac nez naivna predstava). Vela stastia zelam.

arabellka
23. mar 2016

nestaci ze ma to doma tazke, este aj vy sa s nou hadate

cakankaaa36
autor
23. mar 2016

Tak som prekvapena zdcerky, lebo prisla zo skoly a som jej pivedala, ze oco jej v zlosti zobral nejaké veci co jej daroval. Myslela som, ze bude bud zlostna na neho alebo, ze sa rozplace a ona že, seriem na nich. Muz mozno cakal, ze pride ich pýtať späť a ona ľahostajnosť. Teraz vecer pozerám, vdetko späť na svojom mieste. Asi mu došlo, co spravil. Ja som tiez poobede urobila vojnu, ešte ked mala nebola doma. Dostal ultimatum, tak som zvedavá sama.

adel222
23. mar 2016

@cakankaaa36 zlati a nemohli by ste sa s deckami na par noci supnut o pischodie nizsie? Popros starkych ne h ti pomozu s nim komunikovat a nech vas prichylia nepytala si sa nejakeho jeho kamosa co sa s nim deje? Mozno ozaj o niecom nevies? Ale to sa len slamky chytam a dufam ze nie je taky chuj ako vyzera a teraz pravdu milujes ho este?