Manžel si ma neváži a som stále v strese

gabulka267
18. feb 2021

Ahojte idem si k vám po radu. S manželom sme spolu 7 rokov od strednej ja mám 25r. Brali sme sa pred dvomi rokmi mame spolu krásnu ročnú dceru ale. Odkedy som porodila citim sa nedocenená . Neustale sa len hadame on namna vyskoči aj pred dcerkou mna to velmi mrzi lebo to nanu podla mna zle vplyva . Ja neviem čo mam už robiť ja už nevladzem nonstop byt v strese . Stale mi niečo vycita . Moje sebavedomie je na bode mrazu . Ja som sa snažila to zachraniť ale to sa už asi nedá.

lintu
18. feb 2021

konkrétna situácia? čo ti najviac vyčíta?

babydesire
18. feb 2021

@gabulka267 hmm.zaklad je kimunikacia...vie ze ti svojim spravanim ublizuje?ze mas pocit nefunkcnosti vztahu? Aky nazor na vas vztah ma on ?

gabulka267
autor
18. feb 2021

@lintu napriklad včera mu volal brat a som sa spytala čo chcel tak namna vybehol že čo ma to zaujima . Proste ja neviem aj fb som si musela zmazat som myslela že už bude pokoj s hadkami a nie non sto je nervozny. Najviac ma stve ked mi povie že som schudla no nechudnite ked ste vystresovana a plus celý deň okolo malej mam 165vyšku a 54 vahu ja si myslim že to neni až tak zle viac som ani nemala proste mi to znižuje sebavedomie . Proste ked chce nejakú ženu čo ma kklo naviac nech mi to povie.pride domov sedi na gauci a hra sa na telefone ked mu poviem nech sa venuje malej ho to vytoči lebo on si chce oddychnut a ze mne vsetko vadi . Momentalne sme v situacii ze nekomunikujeme vobec .

gabulka267
autor
18. feb 2021

@babydesire podla mňa určite vie už som mu milion krat povedala že.som jeho žena a nie handra. Komunikacia bola stale slubil že bude normalny ale trvalo to tyzdeň a sme ram kde sme boli . Ja neviem či chcem ostať v takom vztahu kde sa trapim

nanka1986
18. feb 2021

@gabulka267 deti už ponicili veľa vzťahov... Ú nás sme sa pri mladšom rozvádzali 3x týždenne, keď bolo najhoršie obdobie zubov a nespavosti... Keby mm neodišiel mimo svk do prace, už sme asi od seba... Neporadím, ale aspoň s tebou cítim, viem čo žiješ 😏

lintu
18. feb 2021

a taký začal byť až po pôrode či aj predtým bol taký?

gabulka267
autor
18. feb 2021

No uz po svadbe začal vystrkovať rožky a žiarliť . No ale potom bolo celkom dobre a ked som otehotnela to bolo zase zle on bol malo čo doma lebo chodil do prace . A ja som chodila k.mojej mame jemu to vadilo a choval sa zle ale som si povedala že ked sa narodi mala nas to zasa spoji a bude vsetko ok no nie este horsie

gabulka267
autor
18. feb 2021

@nanka1986 Ďakujem proste len neviem čo mam robiť stratit dalšie roky s človekom ktory zato nestoji som ešte mladá dieťa je moje všetko mam chut sa hneď teraz odstahovať :(

deti95060810
18. feb 2021

vadí mu že málo vážiš? rieši blbosti... však mu povedz že si mladá žena a nepotrebuješ mať váhu ako slon...
Ja vážim ešte menej a mám 4 deti... Gény sú gény - tie nezaprieš... 😉

gabulka267
autor
18. feb 2021

@deti95060810 ja som mu povedala nech si najde inú keď ma problem. Ja len niesom na taketo spravanie zvyknutá . :(

zitulina
18. feb 2021

Ja som žila tak isto 18 rokov,vtedy som povedala že stačí nie som handra. Vždy som mala upratané,navarene,chodila som do práce,od rána do večera som len pracovala a vždy len na mňa vykrikoval pred dcérou. Nachystala som taniere na stôl že sa ideme najesť a ešte som nestíhala dať hrniec na stôl už vtedy búchal o stôl že kde v p...i mám soľ. Aký grc som zase navarila a dcérka sa vdety rozplakala a utekala hore do izby že nechce už stále otca počúvať nadávať. Mamina dobre varí a ona robí všetko,ty len televízor pozeráš a vykrikuješ. No vtedy som povedala že stačilo a odišli sme od neho. Nelutujem ani na sekundu že som to spravila. Odvtedy máme celkom iný život a bánujem že som to nespravila skôr. Mám druhého manžela a ešte jednu krásnú dcérku 🙂

gabulka267
autor
18. feb 2021

@zitulina možno by som mala aj ja odisť . A nezniciť si život s človekom ktorý zato nestojí.

lija22
18. feb 2021

@zitulina ch to bolo hovado. co je s nim teraz?
@gabulka267 zlatko isla by som na tyzden dva k rodicom. porozmyslas v klude a snad aj on a uvidite

gabulka267
autor
18. feb 2021

@lija22 akurat mi sekol do tvare že sa chce rozviesť lebo ze mi neveri. Že som sa bola s dakym trtkať :( ja som bola kupit len malej bebu a nechala som ju pre babke :( toto je psychicky teror

lija22
18. feb 2021

@gabulka267 hm sudi podla seba? to je velmi nepekne obvinovanie. ani neviem ako by som reagovala. je to smutne. zda sa, ze laska je fuc. ty s dcerkou vsetko zvladnes aj bez neho. nech si trhne nohou

stary_ujco
18. feb 2021

Nuž, začínaš mať doma tyrana. Holt, v 17tich sa to neukázalo, ale teraz uz vystrkuje rozky viac a viac. Zakázal Facebook, vykrikuje neschopnosť. Má výčitky na tvoj vzhľad, ... A ty si na ceste skončiť ako troska, lebo namiesto toho aby si mu otočila ciferník, premyslas či nemá aj pravdu a ako zrobit, aby bol pán velkomozny spokojný.

h2
18. feb 2021

@gabulka267 Ja už som normálne zdesená, čo sa to deje, lebo v poslednej dobe neprejde deň, aby tu nebol takýto podobný prípad, ako ten Tvoj. Čo sa tým chlapom robí? Kritizujú, sťažujú sa, nadávajú, podozrievajú, žiarlia, zakazujú, prikazujú, hádajú sa, nekomunikujú, deptajú a psychicky týrajú... Neviem, čo by som Ti poradila, ale ako tak čítam príbehy žien tu na koníku, rozhodne nie si sama. Som z toho veľmi smutná. ☹️

zitulina
18. feb 2021

@gabulka267 ja by som išla k rodičom na týždeň,či by prišiel za mnou. A potom uvidíš.Ten môj bývalí vdy nám slúbil že už nebude taký,že nás lúbí atď. Zmenil sa na dva,tri týždne a začal to isté odznova. Bola som blbá že som od neho neodišla skôr,ja nemám rodičov nemala som kam ísť,čakala som na to že dcérka vyrastie a bude lepšie ale som spravila chybu. Už viem že detsko by nemal počuť vykrykovanie a nadávky a takých negatývních ludí. Kvôli nemu som musela chodiť aj k psychyatrovy ale dieťa na šťastie nie.

ninusa221
18. feb 2021

Chodila som s takym psychačom všetko zakazoval kontroloval robil mi problemy na sš a nakoniec ma raz zbil toto všetko stihol za 2 mesiace💪🏽😃 potom som ho poslala do riti a otec mu ešte jednu dal po papuli. Prajem vela síl určite choj k rodičom a všetko si premysli 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zitulina
18. feb 2021

@lija22 čo je sním teraz? Už nežije. Býval v mojom dome čo moje rodičia stavali,keď zomrely tak som celý dom dedila ja. Ja som odišla do podnájmu s dcérou lebo on nechcel odísť,on tam ostal sám vo veľkom 6 izbovom dome. Povedaľ nám že ak odíjdeme nikdy nás nepustí naspäť. Super,hovorím kto by ťa chcel vidieť. Na druhý týždeň som išla pre šaty a mal vymenený zámok,nepustil ma,a aby som neopovážila zavolať policajtov. Už je tomu 10 rokov. Dom je v takom stave že som sa rozplakala keď som videla že ako vyzerá,nekúril,radiátory sú prasknuté,steny mokré,všetko je zničene,smrad atď. Čo mi dá pán Boh? Minulý rok zomrel. Teraz prerábáme dom.

h2
18. feb 2021

@elizabet173 Tak jasné, že ak je vzťah OK, tak to sem žena nebude písať. Ale väčšinou tu nie je až toľko vzťahových problémov, riešia sa skôr deti a problémy s nimi. Ale v poslednej dobe stále nejaký kretén, čo robí žene bezdôvodne zo života peklo. 😧

h2
18. feb 2021

@zitulina On Ti povedal, že Ťa nepustí do Tvojho vlastného domu?! A že nemáš zavolať policajtov? Hneď vtedy si ich mala volať! 🤦🏻‍♀️

gabulka267
autor
18. feb 2021

Ešte som mu povedala že som volala s jeho mamou a som jej povedala ako sa sprava ta mi vynadal do sprostych a retardovanych ako dakujem pekne mala som odisť už pred svadbou no dieťa nelutujem dieťa som chcela pretože mam endometriozu a som sa vala že už nebudem mocť mať . Ďakujem žienky som este mladá o malú sa postaram mne do retardovanych a sprostych nikto nadavať nebude

lintu
18. feb 2021

Chce sa rozviesť? Výborne! Odpoveď, čo ďalej, už máš ;) Veľa šťastia v novej etape života 🙂

katkami123
18. feb 2021

@gabulka267 a ako konkrétne sa on venuje dcérke? A keď si si musela zmazať Facebook, aj on si ho zmazal? Či on nemusí, iba ty musíš? To žiarlil aj na to, ze si chodila ku vlastnej matke? A teraz s malým chodíš tiež?

gabulka267
autor
18. feb 2021

@katkami123 aj on si zmazal . Nijak skoro sme stale sami. No vtedy žiarlil som bola v 9mesiaci a mi povedal že sa chodim kurvit s mojou mamou ako ja som slušne vychovaná taketo reči mi je blbé aj pisať a bola som hlupa že som neodišla :(

katkami123
18. feb 2021

@gabulka267
No tak na to bacha, už len v 9.mesiaci s veľkým bruchom a mamou sa pôjdeš kurvit 😂🤦🏽‍♀️ To si si našla... dobre prepnuty. Nemáš niekedy pocit akoby ťa chcel izolovať od všetkých, aby si bola iba ty s ním sama, aj od vlastnej rodiny? A nebýva cez voľne dni ešte protivnejsi ako keď je v praci? A nevylieva si na tebe nervy, ze máš niekedy pocit akoby naschval vyvolal hádku v tom style, ze je opäť niečo tvoja vina? A po tej hádke akoby sa jemu uľavilo, zato ty sa cítiš potom totálne na nič?

gabulka267
autor
18. feb 2021

@katkami123 cez volne dni je protivnejši ako ked je v praci ano nervy si vybija namne ale momentalne ma neizoluje od rodiny ale predtym mi to tak pripadalo. Len aj dneska som bola malej kupit bebu a ma obvinil že som bola s niekym už radsej nepoužijem jeho nadavky levo mi je zle z celej tejto situacie