Som na PN zo stresu z manžela

26. máj 2023

Ahojte baby, Som na PN zo stresu z manžela lebo stale provokuje a nerešpektuje ma ako manzelku, neustále na syna kričí... intimita uz rok nic nemame a on nespolupracuje, stale len ja mozem za všetko, a chcem sa hadat. V práci som sa nevedela sústrediť a mam uzkost, tak som išla na PN, lebo chcem navštívit psychológa...
On so svokrou sa dohodli (že svokra a jej priatel pridu na navštivu a pozvu nas niekam na obed) a som mu povedala ze som na PN kvoli stres, a nerada teraz stretavam s ludmi a hrat sa na štastnu rodinu s tebou. Možes ty s malym, ja nebudem doma mozem ist von na prichadzku. Alebo možete ist niekam... on mi povedal co robim zo seba ako mam horucku a ležim... potom jej napisla ze ona ma stres z prace a nechce ist niekam si sadnut🤥 ale oni mozu prist
Neviem co mam robit ci fakt idem von, alevo im poviem co sa deje ked pridu... nechapem som zufala

alchemilkazltozelena
26. máj 2023

🤣 a teraz poprosime v slovencine

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina7070
26. máj 2023

potrebujes psychiatra treba sa objednat a akmsi na PN von nechod este ti pride kontrola
treba sa dat psychicky dokopy a potom uvidis co dalej

kitycat
26. máj 2023

Mas niekoho zo svojej strany rodiny?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
26. máj 2023

Prečo si ťa manžel neváži?

iwesska
26. máj 2023

Tak ja neviem,ale ked mi je zle z manzela,tak prave vacsinu casu travim radsej v robote,nez cele dni s nim na PN,nie? To sa ti akoze polepsi? A na psychologa PN nepotrebujes,kedze sedenia su 1x za tyzden. Dokedy chces byt takto PN,ked s povodcom uzkosti stale zijes?

olimuc
26. máj 2023

Ty sa bojis dat ziadost o rozvod? To znamena, ze uz vcera bolo neskoro. Kym sa ho nezbavis budes nicit seba a syna. To, ze mas rodinu daleko, neznamena, ze nemozes zbalit kufre a ist … aj ked do azyloveho centra. Ak je byvanie tvoje, bez pardonu vyhodit.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
26. máj 2023

Ja ti teda velmi nerozumiem, ale PNkou si situaciu iba zhorsujes, lebo si cele dni doma.
A kto ti tu PN vystavil? Na aku diagnozu?

simona20201309
26. máj 2023

Prosím ta, co tu splietas? Stres z manžela až si PN? Vieš čo všetko prežívajú ženy? Týranie psychické...fyzické...a musia fungovať kvôli deťom? Ešte som nepočula takú sprostosť, aby žena byvala s muzom a bola kvôli nemu na PN. Tvoj psychicky problém je v niečom inom a oveľa vážnejší ako stres... To ta dali len tak na PN, bez toho, aby ta poradne vyšetrili?
Co chceš, ľútosť? Nebude lenivá, chod do prace aby si sa mohla čím skôr osamostatniť a nie ležať doma a fnukat do vankúša....

simona20201309
26. máj 2023

Inak prečo píšeš ako Maďar? Naozaj je z toho veľmi ťažko vyjsť. Si inej národnosti? Pýtam sa, aby sme mali viac pochopenia pre tvoju hotentoctinu

ysseba
26. máj 2023

A za čo na teba kričí manžel? Čo také ti vyčíta? Daj nám nejaký konkrétny príklad.

lvulik
26. máj 2023

A od nás teraz očakávaš co? Prepáč, ale ja voči tebe ani tú ľútosť necitim... Hodiť sa na PN z tohto dôvodu je za mna zbabelosť. Zhoršujes len sama sebe východiskovú situáciu a nepochopím, ze radšej sa hodíš na PN nez bojovať o svoje deti... Ak sa citis zle, smer psychiater, lieky, psychoterapia a rozvod, alebo minimálne sa odsťahovat. Ja neverím, ze tato téma je reálna... Len zas na rozduchanie vášní...

domkakvet
26. máj 2023

Ak si ho vezmes ci uz ste zobrati?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ariannazara
26. máj 2023

Akože nechápem čo Vás tu niektoré žerie ze je na PN ? Co človek ktorý má depky nema nárok ísť na PN. Tu na SK si na PN chodí hocikto aj keď nemá žiadne diagnózy vieme ako to chodí, tak nechápem to rozhorcenie🤷‍♀️

sense
26. máj 2023

Počkaj manžel ti bije dieťa a ty riešis pn aby ti psychológ povedal ci si vadna?
Áno si lebo žiadna matka nenechá otlkat svoje dieťa a bude čakať kým muž pôda žiadosť o rozvod

marlent
26. máj 2023

@martinkatinka to je úplne jedno pnti vystaví obvodak.ja som tak raz bola vyčerpaná z roboty prišla som za mudr. Hovorím strašne som psychicky vyčerpaná z prace neviem co mam robiť pn navrhol sam

sissy27
26. máj 2023

@ariannazara lenze ta pnka jej problem nevyriesi.
Autorka: chod k psychologovi, ale sama vies kde je problem - tvoj manzel. On nema jediny dovod sa s tebou rozviest, prenho by to bolo nevyhodne. Musel by riesit vysporiadanie bsm, mozno nove byvanie, zmeny v hypoteke, platit vyzivne na syna a zacat sa starat sam o seba a domacnost. Takto ma svoje pohodlie, oprane, ozehlene, upratane, navarene, o syna postarane, nic ho to nestoji a mozno si este obcas zajde do bordelu gule vytriast.
Len ty pekne pozbieraj odvahu, hrdost a zodpovednost za syna a rozved sa s debilom, bude ti lepsie.

anjelicek26
26. máj 2023

PNka ti pomoze len v pripade, ze sa odstrani pricina stresu a nervozity. Ale ty si si ju "nechala" a chystas sa nechat doma nadalej, takze zlepsenie nenastane

Muza, co ti otlka male dieta a ktory ta znervoznuje tak, ze trpi cela tvoja psychika a ty fakt vahas s rozvodom? Nemas jedinu kamosku, co by ta vzala za ruku a sla to s tebou podat?? Ja keby toto pocujem v mojom okoli, osobne pojdem tu kamosku ten vecer prestahovat k nam, bez vahania... fakt ludia otvorte usta a povedzte co sa deje rodine a okoliu...

ariannazara
26. máj 2023

@sissy27 ako tiež po pravde nechápem prečo s nim je, proste žiaden chlap zato nestojí.

martinkatinka
26. máj 2023

@ariannazara pretoze je viac s nim.... Proste on ma viac dovodov ju len dalej psychicky tyrat....

katkati
26. máj 2023

Takže ty si až v takom strese z manžela, že si z toho ochorela a čo tvoje dieťa? Uvedomuješ si, v akom o strese musí byť syn, keď ho fackuje a vyhráža sa človek, ktorý by ho mal chrániť? Čo to dieťa ma robiť, keď jeho mama sa s takým človekom nerozvedie a ďalej sa bude nečinne pozerať na to, ako mu ubližuje? Myslím to v dobrom, keď začneš ochraňovať svoje dieťa, postaraš sa o to, ze už mu nebude ubližovať, opadne z teba stres, získaš sebavedomie a pokoj.