Manžel uráža a nadáva mojim rodičom počas našej hádky

16. sep 2022

Dobrý deň, radšej tento príspevok napíšem anonymne, nakoľko sa za toto, čo tu napíšem hanbím.
Ide o to, že môj muž je neskutočný nervák, nálady sa mu menia zo sekundy na sekundu, horšie ako žena počas menštruácie, so susedmi má konflikty, s vlastnou rodinou, kolegami, no proste, s každým…aj s mojou rodinou, ktorá vie, aký je, a preto si dovoľuje na nich neskutočne nadávať, uvediem aj doslovný príklad: tvoja matka tlustá pi*a, čo vyzerá jak medvedica, čo ťa v živote nič nenaučila, taká si je*nutá ako aj ona, nemá ani 50 a vyzerá horšie jak moja mama, čo je o rok staršia, vygumovaná úbožiačka, že je vegeta, čo sa do všetkého stará, pričom, absolútne sa moja matka do nás nestará, a keď mu niečo niekedy povedala, pohádal sa s ňou tak, že som mala pocit, že ju zbije, atď. Môj otec ho raz vzal so sebou do zahraničia, aby nám zo začiatku muž zarobil peniaze na rozbehnutie sa v živote a môj muž doteraz všetko vykrikuje, ako sa tam môj otec opil, a iné veci, čo robí, aký je chudák, moja sestra je závistlivá pi*a, zákerná falošná zmija, a to všetko preto, že vedia, ako sa on ku mne správa počas hádok, neraz mu moja mama povedala, že ju sklamal a že si nepraje, aby takto ubližoval jej dcére…
Ja som jeho rodičom nikdy nevynadala, pričom mi veľmi ublížili, bo stále som s nimi slušne komunikovala.
On potom po hádke príde a ospravedlňuje sa, že to v nervoch povedal, ale ja mu to už neverim…mne je schopný tiež take veci povedať, že ja sama nechápem, kde sa to v ňom berie…
Dovolili si vaši muži niekedy takto vulgárne nadávať vašim rodičom, keď im rodičia pomohli ako mohli a neustále pomáhajú s vnúčatami a aj finančne?
Ďakujem

ninusa221
16. sep 2022

Raz by povedal na mojho otca že je kkt, alebo na mamu že je pi, alebo nieco na brata a taku by som mu prij*bala že by ho vlastná mama nespoznala… a bolo by mi jedno či je to moj muž, frajer… letel by do teplých krajín

ddaassuullaa
16. sep 2022

Ked si to takto spisala, co je to za kreatura, citaj si to po sebe, rano, na obed, vecer...predid tomu, ze tieto jeho slovne utoky skoncia fyzickymi utokmi.
Zena, najdi v sebe sebauctu, hrdost a aj uctu voci vlastnej rodine, lebo ta ta este neodvrhla. Ukaz tomu netvorovi, ze s jeho spravanim voci tebe a tvojej rodine skoncil. Vypis tie papiere a dobre si poznac den, ked si sa rozhodla vazit si aj seba, aj rodinu, ktora ta vychovala

babalenka
16. sep 2022

Môj muž je taký že on si povie svoje a po hlave si neskáče.Ale takto sa rozprávať s mojimi rodičmi alebo už nebohými svojimi rodičmi si nikdy nedovolil nadávať. Áno pohádal sa aj so svojimi aj s mojimi rodičmi hlavne s mojou mamou.Ale moja mama je tiež tlc huba či rozkazuje a oni sú ako dvaja kohúti jeden neboj sa druhý nedaj sa.Ale ak sa aj pohádali tak slušne 🤪.môj muž sa pri mojej mame naučil si zahryznúť do jazyka ale iba pri nej.Ale vie vybuchnúť keď treba .Ale vždy bez nadávok.Takze tvoj muž je šibnuty chlap

komplikovana
16. sep 2022

Never tym kecom, ze za jeho spravanie mozes ty. Je to absolutny blabol. Za to, ze je nekontrolovatelny nervak moze iba on sam. U nas doma plati pravidlo, ziadne nadavky, vzdy slusne jednanie, aj ked sme na nieco nahnevani.

denisa0504
16. sep 2022

Tvoj muž žil zjavne s tým, že takéto správanie muža voči svojej rodine a iným ľuďom je v poriadku. Tomuto chceš učiť aj svoje deti? Chápem, že to môže byť ťažké a aj že si raz odpustila, ale pre boha, ty máš nejakú sebaúctu? A ak aj nemáš, to ti nevadí, ako sa vyjadruje na tvoju rodinu??? Tu je jediné riešenie. Nedať sa balamutit, nebyť naivná a slepá voči tomuto jeho správaniu. Raz a navždy sa vzchop a daj mu zbohom. On sa nezmení. Opusti takého chlapa, nezaslúžiš si toto správanie ani ty, ani tvoja rodina ani tvoje deti. POCHOP TO UŽ

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikadooo
16. sep 2022

Nie nedovolil si to nikdy. A ani ja nenadávam na nikoho z jeho rodiny, kamarátov, kolegov, ani našim deťom nenadávam, ani jemu, vlastne o nikom by som takéto slová nepoužila. A ani môj muž. A ak by jedného dňa začal, tak by som ho veľmi rýchlo vrátila do normálnych komunikačných medzí.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
16. sep 2022

a prečo je toto ešte stále tvoj manžel?? Ja by som takéhoto zakomplexovaného kreténa kopla s rozbehom do riti a nech sa viac nevracia... On nie je nervák, on je úbohý kkt, nič viac a nič menej.

hedviga2
16. sep 2022

Ja ako jeho svokra by som v zivote uz dvere mojho domu jemu nedovolila prekročiť. Chúďatká deti. Ked uz nepozeráš na seba, hľaď aspoň na deti a rodičov.

veva111
16. sep 2022

nie ..... zatiaľ

petricka22
16. sep 2022

@veva111 aj ty mas na vyber, mozes ho vyhadzovat a rozpravat. Pokial neurobis razny krok ty sama, nic sa nezmeni. Zeny, ja viem, ze jeto narocne, odist s detmi, ale naozaj chcete, aby toto vase deti museli vidiet? Ved sa premozte kvoli nim, ked uz si ssme seba nevazite.
Rozved sa s nim a majetok si vysporiadajte. Mozno to bude tazke a narocne obdobie, ale nebude trvat vecne.

veva111
16. sep 2022

@petricka22 Tak to by bolo to jednoduchšie........ Niesme zobratí takže o rozvode sa baviť nemôžme a bývame u mojej mamy takže ja odísť nemôžem nikam ...... a majetok nemáme žiaden takže o to by ani nešlo....

veva111
16. sep 2022

@petricka22 takže neviem ako ho poslať preč aby to pochopil, neviem či to riešiť cez políciu alebo úrady alebo ako.....

doriiis
16. sep 2022

@veva111 ...vyhod ho,zrusit trvaly pobyt,vymenit zamky.

doriiis
16. sep 2022

@veva111 ...ak sa bude dobijat,volat policiu.A riesit predbezne opatrenia co sa tyka deti

nanka1986
16. sep 2022

Lopatou po hlave kktovi, normálne som sa nasr*la ako to tu čítam, to co za hnoj máš doma 👿

veva111
16. sep 2022

@doriiis vďaka za radu....

veva111
16. sep 2022

A prepáč že som sa ti tu takto vopchala..... keďže ja ti moc neporadím.... :(

veva111
16. sep 2022

A ten môj k niečomu podobnému pridáva ešte to že mi vyvoláva neviem koľko krát za deň a neustále mi vypráva že chodím za druhými..... a že dôvod kôli ktorému ho posielam preč je to že mám iného chlapa a nie to ako sa správa......

petricka22
16. sep 2022

@veva111 radu si uz dostala, povedz mu, nech sa vystahuje. Ak nie, tak mas navod a rovno si aj vsade blokni. Akonahle bude vyvolavat z ineho cisla, poloz, zablokuj. Raz ho to prestane bavit

isis234
16. sep 2022

psychologa platil svokor?Lebo normálny človek nebude toto tolerovať.Uvedom si to,,, prechádza to z generácie na generáciu... mužov otec... to chceš aby bol taký aj tvoj syn???

tequelinka
16. sep 2022

No čo dodať
Poznám žiaľ aj ja. Nadávali mi ( síce nie na rodičov ) ale už aj táke padlo za matka ťa nič naučila a pod..nic nevieš a a tak..a všelijaké nadávky mi v záchvate amoku hovori že nechce nemiluje nech vypadnem z domu že som pi ..a podobne videl to doma tak sa tak žiaľ chova. Je to príšerné. Až na to že môj má isto nejakú mentálnu poruchu a nelieči sa. Úplná agresivita

yoxinka
16. sep 2022

Som s mužom 15 rokov a on je celkom cholerik a vie sa tiež vytočiť NIEKEDY na somarine, ale vulgarizmus som od neho počula iba v súvislosti s prácou a to povedal maximálne, že je niekto chuj. Mne nenadával nikdy, moja mamina je sama, môj muž by aj nemožné urobí, aby jej pomohol, keď treba. Moju mamu aj svojich rodičov má v maximálnej úcte a správa sa k nim slušne. Doma na nikoho nevrieska a nepoužíva vulgárny slovník. S mužom ako máš ty by som nedokázala žiť a čudujem sa veľmi, že také správanie toleruješ.

melanta
16. sep 2022

Ja mám inú otázku na teba. Čo si ty za matku, že dovolíš, aby takto vyrastali deti? Mohol by mať vtáka zo zlata, zarábať milión mesačne, plakať ako malé decko, neuprosil by ma. Už len kvôli deťom. Tie by som chránila. Lebo to je rola matky. A ty robíš opak. Sa spakuj a nenechaj sa uprosiť. Veď ak aj máš niżšie IQ, už vieš, že sú to len kecy a on sa nezmení.

dilino
16. sep 2022

Načo si sa vrátila neznení sa to mi ver. Ak si zdravá a sú aj tvoje deti zdravé a máš skvelých rodičov čo TI pomôžu zbaľ deti a odíd vykašli sa na neho prídeš o zdravie. A deti sa nebudú prizerať na to ako sa ich otec správa k ich mame. Odíd a nevracaj s ak nemu nikdy. Nerozumiem čo ťa presvedčilo že ťa tak uprosil a potom si sa ešte druhý krát k nemu vrátila. Takého človeka máš rada sťažuješ sa že tvojim rodičom nadáva tebe je nervák lieči sa u psychiatra a TY sa k nemu vrátiš. Lebo falošné slzy plač prosík nenechaj sa vysmiať. Daj si život s deťmi do poriadku a rozved sa s ním s toho nič. Tu nikdy nedôjde k napráve zabudni. Otec pre deti už bude navždy ako TY mama. Píšeš má takého otca no aký otec taký syn.

lindusss2016
16. sep 2022

Prosim ta, odid do tretice a nedaj mu sancu, aby ta uprosil 🙏 neodpovedaj mu na spravy, nedvihaj telefon, ziadne stretnutia. Neviem, ake stare su deti, ale same by som ich k takemu psychosovi ani nrpustala... Nie, nevyprovokovala si to ty. Ako by si mohla vyprovokovat, ze tvojej mame tak hnusne nadava. Neuver tomu, ze toto je vo vztahoch bezne, v ziadnom pripade. Mojmu muzovi ked obcas ujde nadavka na niekoho cudzieho, kto ho vytocil pocas dna, tak ho okamzite upozornim. Nie ze by takto nadaval na moju rodinu, ved to je absolutne nepripustne. Kde je pre boha nrjaky respekt? Aj keby vam vasi nepomahali nic, ta zena ta porodila a on sa o nrj takto vyjadruje? Ako ta teda moze milovat? Fuj, hnus, no keby predo mnou spustil taky cirkus, hned by som mu povedala svoje. A on ta aj bije? Alebo obcas prepleskne? Netoleruj to 🙏 mas dobrych rodicov, pomozu ti, ale od tohto debila utekaj, lebo nechcem vediet, co vyrastie z tych deti, co maju takyto vzor 😔

mamutka
16. sep 2022

Nie je normálne, byt s hentakym hulvatom. Nikto ti ho tu neprerobi, sama si si ho vybrala a držíš sa ho ako kliest

lija22
16. sep 2022

toto je absolutne cez ciaru. Za toto by si zadluzil facku rozvod a zakaz priblizenia sa. Nemozes dopustit aby takto urazal tvojich rodicov. Ja by som to nezniesla. To ti nie je blbe byt s nim, ked on o nich takto? tvoja mama ma pravdu

vilma7
16. sep 2022

Tak od môjho manžela som jediný raz počula jednu nadávku, aj to neutrálne, na nikoho konkrétneho, keď mal asi 3.5 promile.
Ináč nikdy.
Ja by som tvojmu manželovi povedala, že ešte jedna nadávka smerom na teba, alebo tvoju rodinu, tak dovi dopo....a môže rumazgať koľko chce.
To mu prečo toleruješ? To takto stále rozprával, aj keď ste spolu len chodili?