Manžela už nemôžem ani cítiť

drobec1988
10. dec 2012

Potrebujem poradiť...S manželom budeme spolu už 5 rok...od v tedy ako sa nám narodil prvý syn tj. pred tromi rokmi sa niečo pokazilo...nemôžem ho vystáť...všetko mi na ňom prekáža...neznášam keď sa ma dotýka a chce ma napr. pobozkať už aj keď mi len milo povie tak mi to vadí...a o sexe a ni nehovorím spím s ním už len keď fakt musím keď je už taký neodbytný ale v priemere je to raz za tri mesiace..ja na ten sex vôbec nemám chuť nie len s nim ale aj všeobecne vôbec mi to nechýba...to asi nie je normálne však? Sú na to nejaké lieky alebo niečo? alebo ak viete nejakého odborníka dobrého v okolí BB.podotýkam že mám 25 a manžel 29 rokov...neviem ako to napraviť...neviem ani či ho milujem a neviem ani ako to mám zistiť...brali sme sa preto lebo som otehotnela...niekedy rozmýšľam či by sme spolu ešte boli keby že s ním nečakám dieťa...veľa krát som už rozmýšľala nad rozvodom...ale máme spolu dve deti....keď nie je doma tak je všetko OK som v pohode..ale ako náhla má voľno tak som len nervózna všetko mi vadí a celý deň sa len hádame...už veľa krát som mu povedala čo mi vadí a veľa krát som mu povedala že chcem aby sa odsťahoval a že sa chcem rozviesť ale on sa len usmeje ...myslí si že sa len vyhrážam...neviem čo mám spraviť preto aby ma znova priťahoval...aby som ho znovu začala milovať...mali ste niektorá takýto problém...ak áno tak i poraďte čo robiť..chcem to napraviť hlavne kvôli deťom...

ajsenz
10. dec 2012

a ako dlho si pred tým s ním bola ? pred otehotnením a svadbou ?

drobec1988
autor
10. dec 2012

cca rok

xenicka13
10. dec 2012

je dobre, ze to chces riesit, v manzelskej poradni ti poradia, pomozu utriedit si myslienky,pocity

liz_lemon
10. dec 2012

@drobec1988 no, tak to je jasne, vobec ste sa nepoznali, asi bol ten vztah omyl
neviem, ci sa da opatovne do niekoho zamilovat, ked ti na nom vsetko vadi...asi by som isla prec z takeho vztahu, leob sa budes trapit cely zivot, a este ked nahodou stretnes niekoho, kto ta bude pritahovat, tak to bude este horsie, a deti by som do toho asi vobec neplietla, lebo ony vsetko vycitia, a je lepsie, ked nie su vystavene nejakemu stresovemu prostrediu, a to sa nemusia rodicia ani hadat

grejci1
10. dec 2012

@drobec1988 ahojky, tiež som mala podobný problém. priznávam, riešila som to tak, ako by sa to nemalo... ale keď na to prišiel a odpustil mi, bolo to to najúžasnejšie čo sa nám mohlo stať... Milujem ho tak ako ešte nikdy predtým a čakáme miminko. Skús nejakú poradňu, oni vám určite pomôžu. Držím palčeky

zuzi0911
10. dec 2012

@drobec1988 podla vsetkeho ked chces nieco robit mas ho rada len nevies sko dalej.ja som nieco pod

zuzi0911
10. dec 2012

@drobec1988 jeziiis skoro som to stlacila 🙂 ja som toto mala po druhom porode.vadilo mi tiez uplne vsetko len som ho zacula ze prisiel domou a mala som nervy.sex tiez nula bodou akosi som sa nevedela prinutit.a to sme od zajtra spolu 8 rokov.strasne mi vadil.ale akosi som to postupne zacala prekusavat. snazila som sa niekde zacat od znova.spolocne vychadzky vecere vinko som otvorila alebo vikend bez deti a teraz je to zas v poriadku aj kedd sa pohadame uz to nie je take ako pred tym.drxim palce

billam
10. dec 2012

@drobec1988 mozes na par dni odísť z domu?...byt sama, nechat deti pri rodicoch...potrebuješ si utriedit myšlienky, pocítiť opat tuzbu, lásku...odlucenie...museli ste sa predtym predsa lubit, nemohlo to len tak vyprchat...žena sa pôrodom zmeni, na prve miesto sa dostáva dieta...

alexandra1705
10. dec 2012

ahoj, ja som zažívala to isté pred 5-6 rokmi s mojím už "ex"manželom, cítila som sa vo vzťahu hrozne, stále mi niečo chýbalo-žiť...keď mi skončila materská, vtedy som začala fungovať a vravela som si, že keď nie teraz tak už nikdy...a odišla som k rodičom s 3-ročným synom...na deti "nehľaď", tie sa rozletia do sveta a Ty zistíš, že más 40 rokov-nevyžitá, nešťastná a zničená stará hus, ktorú už nikto nebude chcieť, znie to hrozne, ale mne tá predstava pomohla, každý túžime po šťastí, zdravý a pohode a ak to nemáme, tak to logicky hľadáme, takže hľadaj aj ty, deti budú šťastné, ak budeš šťastná TY, na to vždy mysli!!!!držím palce, momentálne mám 28 rokov, môj muž má 51 rokov, syn má 8 a spoločná dcéra 2rôčky, sme šťastná rodina s nejakou minulosťou, ale hlavne sa tešíme, že sme spolu a milujeme sa, ešte raz prajem všetko dobré, je to o postoji.PS:ešte jedna rada, na A4 papier si napíš dobré a zlé veci vášho vzťahu(ale úprimne) a uvidíš, čoho bude viac a to už rozhodne úplne 🙂 )papa

michaelamik
11. dec 2012

@drobec1988 No presne mi hovoríš z duše...u nás to isté....ale ja sa bojím takto verejne, takže ti zajtra napíšem interne môj príbeh...možno ti pomôže

roja01
11. nov 2022

Velmi casto sa zene stane, ze po narodeni deti = splneni si svojho poslania, ochladne potreba fyzickeho kontaktu s muzom a ked sa zena nesnazi to riesit, tak sa postupne odcudzia. Navyse ak dominuju iba materinske pudy, zabudne matka, ze je aj partnerka a tie, ktore si to neuvedomia, alebo nepripustia, postupne narusia rovnovahu v rodinnych vztahoch a dojde k ich vaznemu naruseniu. Hovori sa, ze hlavne zena vytvara rodinnu harmoniu a je to tak.