Málo intimity v manželstve

21. apr 2023

Ahojte ženy poraďte prosím .. ja mám 25 manžel 27 sme spolu 4 roky máme deti minulý rok sme mali svadbu .. no a máme taký problém teda že spíme spolu teda milujeme sa spolu asi tak raz do mesiaca .. 🙄 a mne už behajú myšlienky v hlave či mu to nechýba .. my aj chceme ale večer keď si ľahneme do postele zaspime skôr ako sa niečo začne .. už je to takto dlhú dobu .. čo si mám o Tom myslieť ?ako on aj povie že chce ale bohužiaľ nič ..

hope87
21. apr 2023

Tiez to poznam, ze cez den clovek o tom rozprava, je naladeny, robia sa plany na vecer a ked uz ten vecer pride, unava vsetko skazi...ale nie je to tak stale.
Je na vas, aby ste si nasli na seba cas a pokial obaja chcete, nevidim v tom problem. Kde je vola, tam je cesta 😉. Mesiac ma cca 30dni, neexistuje, ze za 30dni sa to podari len raz, ked obaja chcu 🙄. A co si mas mysliet o com? Ze muz povie, ze chce a bohuzial nic? A ty? Ved tak bud ty iniciativna...alebo si a on ta odmietne?

autor
21. apr 2023

@hope87 veď to že som veľakrat iniciatívna a ajtak zaspí ako má začne hľadať napr. Tak ruka mu zastane pozriem na neho a spí ... Na to že sme spolu pomerne krátko tak. . to je veľmi biedne

rebrambora
21. apr 2023

Preco cakate do vecera?

pininka1
21. apr 2023

@rebrambora zrejme maju male deti a cakaju kym zaspia

pininka1
21. apr 2023

Presne z toho dovodu nam skor vyhovuje rano, vecer sme obaja utahani, ja by som to aj dala, ale muz nie, rano na to mame chut obaja a aj dost sil

autor
21. apr 2023

@rebrambora máme malé deti 6. 4. A 1 a 4mesiace ...

januska12323
21. apr 2023

Keby ste naozaj chceli tak to vyriešite aj bez koňa.

autor
21. apr 2023

@pininka1 no ja zase ráno náladu nemám a manžel vstáva do práce o 5 aj to skoro stále zaspí ledva si dá kavu čiže ajtak by sa nestíhalo aj keby nálada je

autor
21. apr 2023

A ak by mal niekto záujem vyrivat a pocitat áno mám 6 ročného syna a sme spolu 4 roky s manželom syna a dcéru mám z predošlého vzťahu

nikaeli
21. apr 2023

A teda v čom je problém? kto chce viac? ty či on? tebe behajú myšlienky v hlave, či mu to nechýba. No keby mu chýbalo, tak by predsa nezaspal pri tom, ako ťa začne hladiť 🤷🏻‍♀️ a čo víkend? alebo to riešiš len preto, že niekto to má častejšie a myslíš, že aj vy by ste mali?

iwesska
21. apr 2023

No tak ste unaveni a co? Je to len obdobie. Netreba hned hladat podozrenia. Ja som na tom rovnako ako tvoj muz - vecer idem spat,lebo nevladzem uz ani dychat,rano vstavam skor ako on. A napriek tomu sme spolu skoro 20r.

anastasiagrey
21. apr 2023

Ani ja ráno nemám náladu, ale trochu iniciativy z jeho strany a nálada sa dostaví. Čiže u nás "to" istia víkendové rána " 😁. Večer sme už veru odvalení. Cez týždeň vstáva skôr ráno a kedže má vačšie libido ako ja, "pomôže" si niekedy sám 🙊😁. . To, či to Tvojmu nechýba sa musíš opýtať jeho...

januska12323
21. apr 2023

Večer ulož deti, nauč ich ostať v izbe ak sa im nechce spať nemusia ale mama s otcom majú od 20.00 voľno. Zamknúť spálňu, kúpeľňu alebo čo sa dá a môžte si robiť čo chcete. Ráno tiež, kým nie sú dvere otvorené nemajú tam chodiť. Tie staršie má u seba občas aj ich otec?

rebrambora
21. apr 2023

Tak nie kazdy ma drive nejak vysoko = nie kazdy potrebuje sex casto.
My stihame aj cez den pri detoch, vecer spolu sprcha ak sa da a spolu postel. Ale ano, su take obdobia ked je clovek proste unaveny, no aspon 'zasunut' sa podari vzdy. Rozpravaj sa sa nim a daj mu jasne najavo, ze ti to chyba. (Ja osobne som nervna už po dvoch dnoch.) Cize komunikacia!!!
Telesne zblizenie je dolezite rovnako ako pekne slovo.

lija22
21. apr 2023

prosim ta toto riesime vsetci co mame vela deti. Preto poobede ked pride z prace a ide sa osprsit alebo neviem co, chytro zapni youtube na telke spuevankovo alebo cokolvek co u vas leti a sup do kupelne. za tri minuty si nazad. no nebudem ti klamat u nas vacsinou takto, ale lepsie ako nic ;)

888elizabeth
24. apr 2023

Ahoj, úprimne ti odporúam knihu "Ako pochopiť a zmeniť vzťahy" od Michala Drienika 🙂 aj ju mám priamo od neho zo stránky, ale videla som ju aj v kníhkupectvách... https://goodvibes.sk/produkt/ako-pochopit-a-zme...