Manželka sa chce rozviesť, ale ja ju stále milujem

ergonimum
14. jún 2016

Mozno nie je zvykom ked sem pise muz. Moja polovicka sa 1.2. rozhodla rozvadzat po takmer 11rokoch a to mame dve deti 10 a 8 rocne dcerky.
Dovod rozvodu ze ma prestala lubit a ze jej nie som oporou.

Zazivam od vtedy peklo v zivote. Prosil som, zobral som, po kolenach chodil, skusal to po dobrom po zlom, slubmi vyhrazkami....

Nic je to uz mesiac co sa dokonca odstahovala zo spolocneh domacnosti do prenajmu kym jej postavia dom.

Dostala sa na vyssiu poziciu , do mesta sa pristahovala jej mama a tak je vsetko pre nu jednoduchsiem. Dokonca si stihla uz najst aj priatela.

Ja som ostal v dome sam. Neviem sa sustredit uz 5ty mesiac na pracu, zacal som fajcit a nie malo minimalne 60cigariet a bolo aj 120 denne.

Nerobim jej obstrukcie a dal som jej tisic dovodov preco to skusit znova. Bolo to pekelne obdobie a este je. Dva mesiace som nevedel ci zit ci uz nezit.
Priatelia ma presvedcili ze tu musim byt pre deti.

Teraz som mimo na dovolenke kde som sa isiel zrelaxovat. Ale cely cas len myslim na deti a manzelku. Ked pridu deti ku mne tak som stastnejsi ale zaroven ma vsetko boli pretoze mi chyba manzelka.

Sam neviem ako dalej. Skusal som zurovat s kamaratmi, skusal som randit, skusal zabudnut chlastom, dovolenkou.....

Nic z toho absolutne nepomaha. Ked bolo rande a uz islo do vaznejsieho cukol som nedokazem to. Jedine pozitivum ze mi to zvysilo sebavedomie. Zacinam si uvedomovat ze uz nikoho tak milovat nebudem a radsej sa obetujem ja a budem sam zit v trapeni len aby moje 3 baby boli stastne. Ale napr. deti mi hovoria ze sa im to takto nepaci a necitia sa stastne. Manzelka tvrdi ze to nie je pravda a su stastne.

Neviem ako dalej fungovat. Pracovne sa mi to cele ruca. Fyzicky chradnem na zdravi. Budim sa sam, spat idem sam. Nezijem ale prezivam.

A vsetci mi len hovoria ze to chce cas a baby sa mi vratia.

Na sud nejdem , rozvadzat sa nechcem ale nemienim sa natahovat. Vsetko je tak ako si manzelka zela a ja len si mozem zanadavat, vyhrazat sa ze s tym nebudem suhlasit ale nakoniec aj tak robim vsetko co chce a co si praje. Obetujem radsej seba a svoj rozum len nech su stastne.

Poradtw mi prosim ako dalej zit a nie len prezivat.

lusinda1989
15. jún 2016

@bodka13 kolko žien tu prepiera domácnosť a vzťahy a u žiadnej som teda nečitala ze by to sem nemala písať ale riešiť si to doma za zavretými dverami

maminuska
15. jún 2016

@lusinda1989 a tie ženy aj zverejnia nick svojho manžela na rovnakom fore ?

david93
15. jún 2016

zase niekto píše knihu a potrebuje dialógy?

hoffmanka
15. jún 2016

Tak proste keď ťa nelúbi tak s tým ty nič nespravíš, musíš sa s tým len zmieriť a začať žiť život od znova. Starať sa predovšetkým o deti a časom možno si nájsť ďaľšiu ženu

matinka
15. jún 2016

Napisal si, ze obaja ste urobili chyby... ale zhruba si nacrtol len tie jej. Co boli tie tvoje, ze sa takto rozhodla? Mozno potom nam v tom bude jasno.

bodka13
15. jún 2016

@lusinda1989 ono to bude asi tým že nie každá zverejní identitu manžela /partnera.... Vyjadrila som sa k tejto konkretnej téme, ktorú keby takto ( aj s menom partnera) napísala žena dostanete túto istú odpoveď....

lusinda1989
15. jún 2016

@maminuska nie lebo vačšinou sa tu ich manželia nenachádzajú. Chcel možno len jej vyjadrenie keď s ním odmieta inak komunikovať. A btw ten nick co tu napísal neni registrovany

lusinda1989
15. jún 2016

@bodka13 ten nick neni registrovany

bodka13
15. jún 2016

@lusinda1989 jej nick je registrovany a aktivny

lusinda1989
15. jún 2016

@bodka13 tak potom sorry za zle info ale za názorom si stojim

maminuska
15. jún 2016

@lusinda1989 za názorom si stát môžeš, ale ak niekto rieši svoj problém ananonymne a pýta si radu ..ok, ale ak niekto sa tu prihlási a napíše svoj problém , zverejní nick svojej polovičky, ktorý existuje podľa mna to tiež nie je úplne v poriadku .
A napísala by som to kludne aj žene.

maminuska
15. jún 2016

Ďalšia vec ..ochrana súkromia a ochrana osobnosti ... kto má čo vedieť že táto žena má plasticky upravené prsia , takto to zverejniť ..ved to su informáice osobnéhoch charakteru .

lusinda1989
15. jún 2016

@maminuska mas pravdu je to trochu cez ale asi je to výkrik zúfalého muža s ktorým žena prestala komunikovať. Ja som neni na strane ani jedného ani druhého v každom prípade už asi neni co riešiť. Žena sa rozhodla a on sa s tým musí jedine zmieriť. Nekydal na ňu jedine sa týmto ponížil. Vlastne jej drzim palce nech je šťastná. Každá žena ma na to pravo

lusinda1989
15. jún 2016

@maminuska plastiku pŕs ma dnes každá druha takze to zasa až za taky problem nevidím. Pokial na to ma peniažky a neni spokojna so svojimi nech si ich dá veď to neni nic za co by sa mala hanbiť.

maminuska
15. jún 2016

@lusinda1989 to že má plastiku každá druhá , tak ja som tá prvá , ale to som zverejnila JA. Nemôže zverejniť tak citlivú inf. niekto tretí o mne... ved ten človek si to vyslovene nemusí priať. Ak ja zverením o svojom mužovi že má malý kaliber a uvediem jeho nick ...však tiež si môžeme povedať že však mnoho mužom má malý penis. Ale ak nám to nepovie ,nevieme lebo je to schované .

nyusika
15. jún 2016

@maminuska ale prosim vas, co uz je na tej informacii citlive ??

ved nepise, kao dlho sa liecila na syfilis

lusinda1989
15. jún 2016

@maminuska hádame sa o blbostiach su to len naše dohady nemôžeme vediet ze ta žena to sama o sebe nezverejňuje.

maminuska
15. jún 2016

@nyusika ja myslím že všetko .

lusinda1989
15. jún 2016

@maminuska ja myslim ze nic

bodka13
15. jún 2016

@lusinda1989 máš pravdu zúfalí ľudia robia zúfalé činy... Nemám rada a nepáči sa mi ao sa niekto ľutuje a ešte to aj podsuva okoliu,v mojich očiach a pri mojom myšlienkovom a pocitovom nastavení sa dotyčný muž iba ponižil

lusinda1989
15. jún 2016

@bodka13 s tým úplne súhlasím

lusinda1989
15. jún 2016

@bodka13 pre ženu neni nic nesympatickejsie ako keď sa muž lutuje

marcelatje
15. jún 2016

@lusinda1989 tak som sa zamyslela a mám pocit že som tu videla viacero diskusii kde ohrdnutá žena čaká s otvorenou náručou kým sa jej muž vráti z prietrtkov a myslím že ju tiež prispievateľky za ten postoj trpiteľky nechválili ..... len sa asi viacej nadávalo na toho chlapa (veď sme ženy) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinda1989
15. jún 2016

@marcelatje sak toto ako ja fandím tej žene ze sa zbalila a odišla od niekoho s kým nebola šťastná. Zároveň by sa mal autor posunúť dalej

marcelatje
15. jún 2016

@lusinda1989 tiež si myslím....... lebo je veľa takých ktoré pri mužovi trpia ale odísť nedokážu alebo nemôžu 😒

bodka13
15. jún 2016

@lusinda1989 nepáči sa mi ani keď sa žena či dokonca dieťa ( už pubertak,skoro dospelak) ľutuje... Treba bojovať, veď všetko zlé je na niečo dobré a posúva nás to dopredu,teda malo by

mysga
15. jún 2016

Čoooo, on tu fakt zverejnil jej nick? :D Mňa picne. Okey, takže manžel zrejme nebude v poriadku.

livka_
15. jún 2016

pochybujem ze sa vrati. ide stavat dom. ta to ma uz v sebe vysporiadane. vezmi si to z opacnej strany. co by radili zene, keby toto jej spravil muz? - povedali by: vzchop sa a prestan sa lutovat. karty su rozdane. nezmenis to co sa stalo. Ja ti radim sekni s cigaretami. bud chlap a nie torta. ona svina nebude, ak ti dava decka..cize neni jej co vycitat. mna zaskocilo to ze " ja neviem preco, aj pri porode som bol" to svedci o tom ze fakt vela veci ti uniklo. to ze muz plienku vymeni neznamena ze dosiahol to maximum. zjavne ste si nerozumeli. nebud jej na pritaz a nevyplakavaj. radsej sla zo vztahu ako by v nom zotrvala a mala ti klamat. zije aj ona len raz! mozes byt rad ze je samostatna a nerobi spekulacie s prachmi.. ja jej fandim. je to bojovnicka. ..ono ak sa chlap lutuje, to je podpora rovna nule.

monusik73
15. jún 2016

Neviem co bolo pricinou vasho rozchodu a preco od teba odisla manzelka ale ja som s manzelom zazila nieco podobne u nas bol problem v tom ze manzel venoval vsetok cas posilke a doplnkom vyzivy a raz mu z toho preplo tak ze mi povedal ze ma tiez uz nelubi ze mu ochladli city ze sa chce rozviest ze mam odist tak som odisla od neho isla som naspat k mame lebo videla ze sa trapim velmi vyse roka sme boli od seba nasiel si priatelku ale to bola kratka znamost a ja som rozbehla rozvod az raz mi napisal na facebook sam ze strasne lutuje co spravil tak rad by to vratil naspat vsetko a ze ma v kutiku duse stale miluje ale tak jedneho dna prisiel sam od seba za mnou a porozpravali sme sa o vsetkom a nakoniec sme sa nerozviedli je vsetko tak ako predtym nam chybala komunikacia ktora je velmi dolezita vo vztahu teraz furt sa rozpravame o vsetkom spolu mozno to bol iba skrat u tvojej manzelky a cas vsetko vyriesi a sa k tebe vrati ale pokial ti povedala ze ta nemiluje a nechce s tebou zit radsej by som sa rozviedla lebo vsetci budu trpiet naokolo nielen ty ale aj deti stale mozes zacat od zaciatku so zenou s ktorou budes stastny drzim palce nech to dopadne tak ako si prajes

lusinda1989
15. jún 2016

@marcelatje presne tak maci