Manželka sa chce rozviesť, píše si s iným mužom

simon59
25. nov 2023

Ahojte. Som muž a manželstvo sa nám rozpadá.Sme spolu 13 rokov a 11 rokov sme manželia.Máme dve dcéry a majú 9 a 2.O deti a o rodinu sa starám nepijem a nefajčím .Mali sme pekné manželstvo ale zopár krát som som manželke ublížil a to slovne alebo skutkami. Skutkami myslím tak že som sa jej nevenoval tak akoby si to celkom zaslúžila. Nikdy som jej fyzicky neublížil.Povedala mi že jej chýba láska objatia atď čo som jej aj prejavoval ale asi nedostatočne.Pred nedávnom som jej ublížil jedným slovom a povedala že toto bola posledná kvapka že už viacej nevládze. Pred pár dňami som zistil že si píše zamilované správy s iným mužom ale neviem presne od kedy a aj sa stretli len neviem či došlo k niečomu medzi nimi.Chcel by som manželstvo zachrániť lebo ju milujem a nechcem ju stratiť.Chcel by som aby sme znovu boli ako šťastná rodina.Ona stále hovorí že uvidíme čo bude ďalej to chce čas ale viem že pritom si stále píšu. Som zúfalí z toho celého lebo neviem čo mám robiť a

aliaray1
25. nov 2023

@simon59 Milujes nevernu manzelku...
Na zachranu vztahu treba volu oboch, ona ju ocividne nema. Vidi sa a lieta v iluziach noveho pseudovztahu a hlada si zamienky, bude s tebou zametat.
Klame ta s inym chlapom. Ty jej veris, ze si to skutocne povedal? Moze ta kludne klamat aj v tom.
Nafot si jej konverzaciu s tym chlapom a nechaj dakde u seba v zalohe. Este sa ti zide

zanka777
25. nov 2023

@simon59 tak že ti to je ľúto to je pekné ale to už na veci nič nezmení

lia2022
25. nov 2023

@simon59 neubránim sa komentu a musím to napísať. Keď si písal že nikdy si žene žiadnu nadávku nepovedal za tie roky čo nieje málo, tak kto vie či si aj niečo také vôbec povedal a či sa tvoja žena len tým neohradila že " akože posledná kvapka aby sa ťa zbavila a hodila za rozpad vzťahu vinu na teba". Keď máš okno , ťažko povedať. Ja netvrdím že to je tak, len ma to proste napadlo 🤔😏.

simon59
autor
25. nov 2023

@zanka777 ja viem slová sa nedajú zobrať späť. je mi to strašne ľúto a ani si nepamätám žeby som niečo také povedal

simon59
autor
25. nov 2023

@lia2022 neviem aj to môže byť. Absolútne mne nejde do hlavy že ako som mohol niečo také povedať keď za 13 rokov som jej ani raz žiadné škaredé slovo nepovedal

zanka777
25. nov 2023

@simon59 neviem no..... Pokiaľ si myslís že vás vzťah má ešte cenu tak sa snaž makaj na Tom prekvapuj svoju ženu a uvidíš či to prinesie ovocie.... Ale snaz sa poriadne nie len na chvíľu a naoko

candii
25. nov 2023

Kašli na ňu. Podvádza ta a ty sa jej ešte vtieras a chces ju získať späť?? Veď maj sebaúctu a hrdosť. Máš na viac a nie aby ťa nejaká žena ťahala za nos.

h2
25. nov 2023

@simon59 No hlavne by si mal prestať chlastať, keď to nevieš a potom ubližuješ svojim blízkym a robíš veci, ktoré spätne ľutuješ.
Ak si ona s niekým píše, tak to je zle. Veľmi zle, lebo človek sa v tých správach vždy zdá byť lepším, než je v skutočnosti. Keď k tomu pripočítame, že s tebou je už roky, kým on je nový a zaujímavý a že si jej párkrát ublížil, tak sa obávam, že mu momentálne nedokážeš konkurovať. V tvoj prospech zase hovorí, že si jej manžel, otec jej detí, že snáď má nejaké morálne zásady, ktoré ju pri tebe držia. Hm, čo poradiť? Skús jej povedať, že o tom vieš. Že vieš, že niekoho má a že ti je to veľmi ľúto. Že si uvedomuješ, že si jej ublížil a že ju chápeš, ale že ju miluješ, nechceš o ňu prísť a urobíš všetko pre to, aby ste boli zase spolu. Ak píšeš, že ti vyčítala, že od teba necíti lásku, začni jej ju prejavovať. Držím palce.

simon59
autor
25. nov 2023

@h2 vôbec nechlastám!!!!!!Vypijem iba príležitostne s rodinou alebo na oslave. V živote som doma sam nevypil.

h2
25. nov 2023

@simon59 No tak to obmedz aj na tých oslavách, keď to potom dopadá tak, ako si písal.

simon59
autor
25. nov 2023

@h2 to sa stalo iba teraz raz. a ja neviem či som jej to fakt povedal lebo ja sa nepamätám a v živote som jej žiadne škaredé slovo nepovedal

katarinka89
25. nov 2023

@simon59 si si istý, že si jej povedal tu urážku s tým hnojom? Mne to príde ako vymysel- lebo tam už niekto 3ti. v tom čase bol a potrebovala ďalší klinec do rakvy

simon59
autor
25. nov 2023

@katarinka89 ja neviem lebo si to nepamätám ale v živote som jej žiadne škaredé slovo nepovedal

pipistrel13
25. nov 2023

@simon59 ked si jej povedal uhni hnoj,uz si vedel o tom,ze si pise s inym?to by vela vysvetlovalo

katarinka89
25. nov 2023

@simon59 verím skôr tomu, že si to vymyslela. Zrejme je už rozhodnutá. Len potrebuje čas....(zorganizovať si život s tým novym) a možno ani ona sama netuší ako to medzi ňou z napadnikom fasádne, tak sedí na dvoch stoličkách

veronikaa4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
candii
25. nov 2023

@veronikaa4495 hej ale keby tu napísala žena to čo on tak milión správ o Tom ako ho má opustiť ..🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Pre mňa je písanie s iným mužom podvádzanie, keď to tajis pred svojím partnerom. Tebe by sa páčilo keby si tvoj muž vypisovať so ženami a stretával sa s nimi, isteže nie. Tento chlap píše že jej v živote nepovedal za 13 rokov nadávku .. pleties hrušky s jablkami. Nemá si čo ona vypisovať s inými mužmi a hľadať pochopenie u iných ale riešiť so svojím mužom a keď ho nechce má odísť a nie poza chrbát sa riešiť s inými. Môj názor

candii
25. nov 2023

@veronikaa4495 a na chybe sú vždy dvaja a nie len jeden. Neverím že dotyčná je bez chýb

oli18
25. nov 2023

@viky_21 ved sme tu tak, ci tak vsetci pod anonymnym nickom.

karolinkaaaa005
25. nov 2023

@simon59 no možno jej to prišlo vhod , že si opitý tak si to vymyslela kto vie ....pokiaľ si píše s nejakým mužom atď tak taká žena musí mať nejakú poistku aby si ty vyzeral ten zlý a že ona za nič nemôže ......

mamina7070
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka27101988
25. nov 2023
Používateľ janka27101988 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka27101988.

@simon59 ahoj Simon, ja ta nebudem súdiť, obdivujem, že napriek urážkam niektorých dokážeš naďalej slušne komunikovať a priznať si chybu. Stále mnoho mužov by nedokázalo ani len toto. Ak vidíš zmysel vo Vasom vztahu, plus su tam deti, vždy sa oplatí bojovať. Narobil si niekoľko chýb, ale teda vo vztahu sú vždy dvaja. Ale nemôžeš teraz cakat, že bude bojovať tvoja žena. Ona za Vás možno bojovala celých tých 13 rokov. Prevezmi zodpovednosť ua svoju pasivitu a určite chod do vztahovej poradne. Ona nechce, ok. Začni chodiť sám a keď ona uvidi o mesiac - dva zmenu v Tebe, alebo neviem koľko je pre Teba prijateľné cakat, možno si daj 3 mesiace intenzívnej prace na sebe, kedy zahodis ego, samozrejme nie trpieť nejaké urážky, ale prejavovať lasku - možno jej kup kvety raz za dva týždne. Alebo postráž zajtra večer deti, nalej jej víno a nech si ide dať vanu. Navar, uprac. A nečakaj za to noc! Urob to nezištne, lebo chceš. Skrze sebe, mením Tebe 🙂 popri vztahuvej poradni a tomto, max 3 mesiace by som dala, ak by sa nezačala správať inak, a nerozhodla sa pre Teba, tak so cťou odíď. Budeš vedieť, že si urobil maximum. A hlavne ukazes aj dievčatám ako vyzerá správny muž, ako by sa v budúcnosti mal chovať aj ich manzel, o nič menej ako si zaslúžia tvoje dcéry, by si nemal ubrať svoje žene. Poznám vzťahových poradcov, alebo kadejaké na nete chlapské výzvy, ak chceš napíšem ti. Držím palce

mamina7070
25. nov 2023

@simon59 ako casto ste mali sex za posledny rok ? nedavali ti najavo nespokojnost s nim ?

kristinka92
25. nov 2023

naozaj si svojej žene povedal “uhni hnoj”??? akože nemám slov, strasne smutne…..mna by to dorazilo. úplná neúcta. žene ktorá ti dve deti porodila….ja sa ani nečudujem že chce odísť za niekym, kto jej prejavi viac útechy a porozumenia. až mi slza vypadla keď som si to predstavila tam stáť na mieste tvojej ženy a muž mi toto povie…..veľmi smutne.

simon59
autor
26. nov 2023

@kristinka92 neviem lebo si nič nepamätám to ona mi povedala na druhy deň keď som sa jej pýtal ale nikdy v živote som jej žiadne škaredé slovo nepovedal a ani nechápem

simon59
autor
26. nov 2023

@candii a ešte písala svojej kamoške že ona by tak chcela niekoho kto by sa jej tak venoval ako na začiatku vzťahov zvykne byť

simon59
autor
26. nov 2023

@janka27101988 a ešte písala svojej kamoške že ona by tak chcela niekoho kto by sa jej tak venoval ako na začiatku vzťahov zvykne byť

simon59
autor
26. nov 2023

@lia2022 a ešte písala svojej kamoške že ona by tak chcela niekoho kto by sa jej tak venoval ako na začiatku vzťahov zvykne byť

simon59
autor
26. nov 2023

@dadis a ešte písala svojej kamoške že ona by tak chcela niekoho kto by sa jej tak venoval ako na začiatku vzťahov zvykne byť

simon59
autor
26. nov 2023

@sardinka32 a ešte písala svojej kamoške že ona by tak chcela niekoho kto by sa jej tak venoval ako na začiatku vzťahov zvykne byť