Ex mi píše i napriek tomu, že má inú

bibibee
19. nov 2023

Ahojte, rozišli sme sa po troch rokoch. Najskôr mi písal že potrebuje čas sa z toho dostať a aby sme neboli v kontakte. Tak teda som mu nepísala a za dva týždne mi napísal že ako sa mám že mu na mne záleží a podobne. Tak som nereagovala. A potom mi napísal zase že má novú priateľku. Ona ma dve deti a nastahoval sa k nej. A že sa mi chce ospravedlniť za to ako sa ku mne choval. Lebo mal nehodu tak neviem či ho osvietilo a že ho mrzí ako sa choval. Nerozumiem prečo mi to píše že má inú a že ho to všetko mrzí? A že je do nej zamilovaný? Ako načo mi píše? Ja už som medzi časom bola na tom dobre s rozchodom a týmto mi zase ublížil. Mam 32 a som sama len tak medzi rečou. Ďakujem za odpovede.

klementinka58
19. nov 2023

hlavne si to over, ci je to naozaj pravda.
zrejme potrebuje len byt dolezity

janinah
19. nov 2023

Načo to potrebuješ riešiť? Skončená kapitola.ignoruj.

egonsk
19. nov 2023

Idealne je to odignorovat. Bud ta tym chce provokovat, alebo je naivny, alebo si skusa rozohrat zalozny plan. Vsetky 3 moznosti su zrele na ignoraciu.

lenicka999
19. nov 2023

Nič, reaguj stručne a jasne typu: to ako sa k tebe choval si mu odpustila a že si rada že si to uvedomil a že pre teba je váš vzťah už uzavretá kapitola a že mu praješ aby bol v živote šťastný a bude lepšie ak ťa už nebude kontaktovať. Na prípadné ďalšie správy nereaguj a zablokuj ho nech máš pokoj. Nedovoľ mu ta zase stiahnuť.

bibibee
autor
19. nov 2023

@klementinka58 no je to overené že ju má to som si istá. Ale možno ho hryzie svedomie

bibibee
autor
19. nov 2023

@janinah áno včera som si ho už zablokovala

bibibee
autor
19. nov 2023

@lenicka999 ale ja som mu to napisala že som mu odpustila ale potom zase vošiel do mňa nejaký hnev a cítila som že som neodpustila, keď toto mi píše

bibibee
autor
19. nov 2023

@janinah a riešim to lebo teraz mi to nedá v hlave pokoja. Vravím bola som už ok a zase toto. Že ako mi záleží na mne a ma ma rád.

minenkak
19. nov 2023

@bibibee len si dvíha Ego,to že ťa má rád to sú také drísty a chce si niekde zatrtkat

bibibee
autor
19. nov 2023

@minenkak ale tak teraz ma doma novú priateľku tak o sex isto nejde

minenkak
19. nov 2023

@bibibee tak ako myslíš

bibibee
autor
19. nov 2023

@minenkak ale ja neviem, ale on nikdy nebol ten typ čo by išiel za sexom. Teraz ho ma s ňou tak neviem o čo mu ide.

minenkak
19. nov 2023

@bibibee tak si hojí Ego,načo ho riešiš,zablokovala si ,tým to pre teba skončilo

nikaeli
19. nov 2023

@bibibee je úplne jedno o čo mu ide. Váš vzťah sa skončil. Má nový vzťah so ženou, ktorá má deti. Bodka. Takto by som mu to napísala s dodatkom, nech mi viac nevypisuje a na ďalšie správy by som vôbec nereagovala.

bibibee
autor
19. nov 2023

@minenkak ako hej zablokovala, ale má stále moje auto tak preto som s ním bola v kontakte. To je komplikovanejsie. Ale už teda ma to vytočilo ako mi píše aku úžasnú má priateľku a uz dve nevlastné deti.

bibibee
autor
19. nov 2023

@nikaeli len to nechápem to je celé. A asi ani nepochopim. Asi len ego to je pravda. Alebo výčitky.

minenkak
19. nov 2023

@bibibee auto zober a je ,koniec

tykat
19. nov 2023

@bibibee tak pise... lebo ludia tejto doby si zvykli pisat na vsetky strany a o kazdom prde, pripadne to potom este rozoberat na socialnych forach. Pred 30 rokmi by to mohol akurat niekde s kamosmi v krcme riesit, zapit a hotovo.
Vobec sa tym nezaoberaj, ruzovy vztah ste asi nemali, rozisli ste sa, nastahoval sa k inej s dvomi detmi...tak ho nechaj tak nech sa v tom placa a uzavri to.

tykat
19. nov 2023

@bibibee preco ma tvoje auto? Nech ho vrati. Utala by som vsetko aby sa komplikovane zjednodusilo.

bibibee
autor
19. nov 2023

@tykat ako jasne, keby to mam s kým rozobrať tak rozoberiem. Ale mam iba hlucheho deda momentálne keď som sa odstahovala😄 tak s nim to moc nerozoberiem 😄

bibibee
autor
19. nov 2023

@tykat auto ma lebo mam síce vodičák ale nejazdila som desať rokov tak sa neodvazim. A keď som odchádzala tak som ho tam musela nechať

monikkatt
19. nov 2023

@bibibee najvyssi cas nabrat odvahu, sadnut do auta a zacat novy zivot bez trula 😊

januska12323
19. nov 2023

Zožeň hocijakého kamoša s vodičákom a utekaj si auto zobrať, nevieš čo s ním môže spraviť a budeš zodpovedná ty.

bibibee
autor
19. nov 2023

@monikkatt to sa ľahko povie, chcela som ale nikdy som nenabrala odvahu. A teraz predvčerom rozbil svoje auto, mal nehodu tak som mu ho nechala. Ja som taka sprostá dobrá duša, že som mu ho nechala. Nezasluzi si ale ja som taká hlúpa veru🙂

bibibee
autor
19. nov 2023

@januska12323 nespraví nič to viem, ja už to beriem tak že nech si nechá keď potrebuje do roboty. Ja nikam nechodím, robim z domu. Tak som mu nechala

bibibee
autor
19. nov 2023

@monikkatt bohvie či by mi dal aj kľúče, to je ďalšia vec. Ale to teraz neriesim auto ja ho nepotrebujem, nejazdim. Len ma sralo co mi pisal, ci to ego, alebo zase chcel sa povýšiť nadomnou že sa ma lepšie ako ja? Neviem

minenkak
19. nov 2023

@bibibee prepáč si ty normálna?ber auto okamžite a radšej ho predaj

bibibee
autor
19. nov 2023

@minenkak ale som normálna,len beriem to tak inak, asi som moc dobrá na neho alebo čo. Beriem to tak že on mi tiež pomohol, tak pomôžem teraz ja. Ale vravim o to sa nejednalo v tejto diskusii. To som len podotkla že su komplikacie

nikaeli
19. nov 2023

@bibibee ja mám skôr pocit, že s tým ešte nie si vyrovnaná, neuzavrela si to v sebe a keďže sa zase ozval a tlačí ti do hlavy kaleráby, možno by si ho aj chcela späť. Minimálne auto si porieš okamžite, aby si neprišla do problémov. Máš s ním spísanú nejakú zmluvu? či si mu ho dala na čestné slovo?

minenkak
19. nov 2023

@bibibee to môj muž bol tiež takýto moc dobrý,ja to volám blbý nie dobrý,ja som dobrý človek ,všetko navyše je blbosť.Toto som ťa neurazala