Manželova kolegyňa sa správa zvláštne

2. jún 2020

Ahojte, stala sa taká vec. Manžela prepustili z práce a včera mu kolegyňa napísala sms, že si dala na neho zistiť číslo. Okej, viem, boli kamoši atď. Ale.. Volal jej, nedvíhala, písali si potom sms a ona mu posielala zmurkajuce smajle. Dnes jej volal, nedvíhala, napisala mu zas ze kde bola, co robila, ospravedlnila sa a ze si môžu zajtra zavolať. Baby, ako sorry, ja nie som žiarlivá, ale sám muz za mnou prišiel, či to nie je cudne..? Ked uz aj on zneisteel, je to uz aj mne divné. Ja takéto veci nerobím, takže neviem pochopiť. Co myslite?

tetasa
2. jún 2020

po jednej stranke pises ze tvoj muz nechcel jej pomoct atd ,ako keby si mu verila vo vsetkom a po druhej stranke niesi si ista ci si slepa?Veris tvojmu muzovi alebo nie?Rozhodujes zañho komu co odpisuje ked on z telefonom za tebou uteka?Mne takisto sa zda cudne spravanie tvojho muza a trochu aj tvoje😅ja som z tych zien ako jeho kolegyña ,bezne pouzivam zmurkajuce smajle a to neznamena ze chcem "nieco viac"🙄,podla mña chcela ho polutovat ako byvaleho kolegu...ahh jaaaj niektore zeny proti zenam to az prehañaju.

marseillefan
2. jún 2020

Ženy, nehnevajte sa, ale vy ste už úplne prepnuté... chlap sa správa férovo... bývalá kolegyňa mu povie, že s ním chce hovoriť, tak jej slušne zavolal on. Jej smsmky sa mu zdali podozrivé, tak ich ukázal žene, aby si zbytočne nedomýšľala, keď ich náhodou objaví sama. Čo mal akože urobiť inak? Veď kolegyňu nemôže len tak odfajčiť, možno má úplne počestné úmysly a chce mu povedzme dohodiť nejakú inú prácu a pod. Odkedy tri smajlíky znamenajú "Pretiahni ma"?

lucyluv
3. jún 2020

Niektori ludia neradi volaju, radsej pisu. Alebo mozno zacala s novou pracou, moze robit financnu poradkynu, chce ho zavolat na stretnutie, ale nenabrala zatial odvahu :D alebo to vobec nie je ona, niekto sa len na nu hra. Nic rozumnejsie, co by vysvetlovalo situaciu mi nenapada :D

karolinakr
3. jún 2020

A neni tam nejaký nahý smajlík, žeby mu ho poslala? Robíte z komára somára. Normalbe nech jej zavolá a keď mu ona navrhne stretnutie o 22.00 v prítmi kaviarne, nech tam nejde a bude vybavene.

iviacik
3. jún 2020

Ja hlavne nechápem, naco jej on vyvoláva. Ona si zohnala cislo - OK. Ona niečo potrebuje - OK. Zavolá, ked bude potrebovať - OK. Ale ze jej tvoj muž sam vyvoláva - nechápem. Rieš si muza, nie kolegynu.

zuzanka.zuzu
3. jún 2020

baby, napísať niekomu, že som si naňho zohnala číslo je pokus o flirt? 😨😨😨 ja toto robím bežne, ak po niekom niečo chcem a nemám na neho kontakt a nechcem to riešiť mailom na pracovný mail... nie som to ja z príspevku, lebo naposledy som si zháňala číslo na ex-kolegu v novembri ale v živote by mi nebolo bývalo napadlo, že nejaký trtko to pôjde vyslepičiť manželke, ktorá to bude považovať za pokus o flirt 😲🙈🙏 kks ako sú niektorí ľudia na seba citliví a hrozne si namýšľajú, to už aby sa človek bál niečo napísať 🤐

karolinakr
3. jún 2020

@zuzanka.zuzu 😄😄ja som sa pýtala bývalého spolužiaka zo ZŠ, že na kt.škole maturoval a on rozchyril o mne fámu, že sa s ním chcem vyspat
A tento tvoj kolega sa musí najprv manželky spýtať, či mu dovolí odpísať...😁😁

karolinakr
3. jún 2020

@zuzanka.zuzu ja poznam jedneho 45r.ročneho panica, od ktoreho už roky počuvam, ako každá žena po ňom ide.V električke pozerá nejaka žena naňho niekto- balí ho, susedka mu pridrži dvere- chce ho zviesť, speváčka na koncerte pozerala jeho smerom- určite snula plány,ako sa s ním vyspať..
Najprv ma to rozčuĺovalo, teraz sa len smejem...

0kristina0
3. jún 2020

Boli kolegovia v praci takze sa urcite zo vsetkymi lucil, mohla si od neho vvypytat cislo. Mna zaujima naco si ho zistovala, kvoli comu?? Co od neho chcela?

simca06022011
3. jún 2020

Bože strašná vec😂 prečo, keď s niekym sa chce človek skontaktovať, tak už minimálne ma záujem o danú osobu a vytvárajú sa na MK rôzne teórie o nevere atd🤦‍♀️ mňa by zaujímalo keď sú taky kamoši, prečo si musela zisťovať číslo a nemala ho? Možno ona nerada telefonuje alebo ma doma iné starosti... Možnosti je veľa. Ta žena podľa mňa nemá chuť sa s ním vykecavat, je dosť možné že mu len napísala, že ma na neho číslo, aby boli v kontakte ale v skutočnosti sa ozve hlavne keď bude niečo potrebovat- odviezť nákup... (inak existujú taxíky 😉). To co ti povedal muž bolo zo zlosti, ziarlis a nechcela si aby ju kontaktoval, tiež by som si hlavu z toho nerobila. Je podľa mňa prirodzene a ľudské zaujímať sa o ludi, čiže aj ja by som bola zvedavá kto a prečo mi píše, volá a keď už tak nech sa ozve.
Comu sa ja divím, že jej vola keď nedvíha a zbytočne vlastne zabíja cas. Na jej somariny, kde bola a co bola, by som jej napísala, nech zavolá keď bude chcieť a vybavene. Viac by som na sms nereagovala a nevolala. A to by som mu aj povedala.

autor
3. jún 2020

@simca06022011 presne to som ku bola, ze mi príde scestne sa cez sms dohadovať, kedy si zavolajú. Skratka mas cas, cinknes, dvihnem, nedvihnem. Zavolám späť ked si najdem neprijatý hovor..ja to taak mam, proste ked mi niekto vola a nemam na neho cas, nedvihnem a kked mam cas zavolám spat, nemam potrebu sa niekomu z dôverovať preco som nemohla. Vzdy je na to dovod...

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
3. jún 2020
tarra6
3. jún 2020

@perdulka7 mne príde že nie trošku, ale dosť.....

autor
3. jún 2020

@perdulka7 prihlupavy v tomto popravde aj ano, ja som bola jeho prvý vôbec vzťah on nikdy ženy neriešil, mal motorky, turistiku tak v tomto je skutočne prihlupavy...

retatka
3. jún 2020

@marseillefan Akože ja až teraz v tejto debate som sa dozvedela,že smajliky zmurkajuce majú takú moc a význam 🤦‍♀️😁ale človek sa učí cely život ...ozaj nechápem tu niektoré čo chcú mat muža vo vlastníctve a pomaly sa príde opýtať ci sa môže nadýchnuť 😆😆😆a dalsia vec robia z komára ,somára .

retatka
3. jún 2020

Jaj ty si bola jeho prvá žena,tak všetko beriem naspäť,chlapček sa ešte učí 😁život ho naučí ...a určite sa chceli zo slušnosti sa porozprávať keď aj v práci mali dobre vzťahy ,chcela vedieť ako sa má a ci už si niečo možno hľadá ,normálna debata ako aj medzi ženami na tom nič nieje ,kopec chlapov má kamarátky a vôbec za tým nič nieje .Nie každý chlap má v hlave,že chce ženu pretiahnut .

sense
3. jún 2020

Ak by o nu nestal jej nevola, pockam by ci by znova zavolala ak.nieco potrebuje

sashabb
3. jún 2020

Zaujimava debata 🙈
No ak tá kolegyňa napísala sms iba v znení, že si zohnala číslo 😕 nechápem načo mu to oznamovala? veď hádam rovno napíšem čo chcem/potrebujem a neoznamujem, že čau, zohnala som si číslo 😅

cervenaruza123
3. jún 2020

Vela ludi pouziva zmurkajuce smajliky len tak. Moj znamy to ma ako poznavacie znamenie, niekedy sa to do vety ani nehodi, ale just pouzije ten smajlik, lebo ved to je jeho smajlik proste 😀. Nie kazdy rad telefonuje a ma na to cas, mozno ho chce nalakat na nejake financne poradenstvo, mozno s nim chce flirtovat a mozno proste chce udrzat kontakt aj po tom, co ho vyhodili z prace. Zohnala si nanho cislo, takze on na nu cislo asi tiez nemal, tak mu napisala, aby vedel, kde ju kontaktovat, ak by nahodou chcel. Ja neznasam, ked si niekto na mna zozenie cislo a vola alebo napise a nepodpise sa a ja netusim kto to je, ci nejake callcentrum alebo co. Alebo najlepsie ked zacne rozpravat a caka, ze ho po hlase spoznam, ale nie vzdy sa to cez telefon da. Nech jej skusi este zavolat ci napisat a uvidi. Mozno sa sama zlakla, ze reagovala prehnane, ci si to nevysvetlil ako flirt a pritom si chcela len vymenit kontakt a pokecat ako sa ma, tak cuvla.

autor
3. jún 2020

@cervenaruza123 ano, ja to neodsudzujem, nepoužívam pri,, cudzích chlapoch '', ale neodsudzujem. Preto som saa pytala na názor. Manžel to uzavrel s tým, že ju pozná a aj jemu to prišlo nevhodné, takže už neriešim. Ďakujem ☺️

katkami123
3. jún 2020

Autorka.... urobila si z komára somára. On je ženatý, ona je vydatá a ma deti. A kvôli trom sms, KTORÉ TI EŠTE UKÁZAL to tu tak prežívať 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Skľudni hormón, pravdepodobne sa už nikdy neuvidia, kontakt si vyžiadala možno do budúcna, sú z jedného fachu, keď bude chciet možno meniť prácu. To že do nedávna sa videli denno-denne v praci 5 dni v tyzdni 8 hodin denne ti nevadilo, ale kvôli pár sms a nejakému pokecu, tu ideš tému zakladať a riešiť nejakého žmurkajuceho smajlíka. To fakt toto? No ak bol na celej sms najhorsi zmurkajuci smajlík, tak to je úplný škandál. Trochu viac sebadôvery.

zuzkaz91
3. jún 2020

V živote by som toto nerobila čo ona a ani s kolegami by som nevypisovala takto keby oni chceli...ako po pár mesiacoch..hej ako sa máš,čo máš nové,raz za rok ok,ale každý deň?

zuzkaz91
3. jún 2020

@katkami123 ale chod všade samé nevery..nech sa má na pozore!!

katkati
3. jún 2020

Nikdy, nikomu never všetko, čo ti hovorí. Ani manželovi.

retatka
3. jún 2020

@katkami123 Tak ,výborne napísané !Niektore ženy si myslia,že muž je ich vlastníctvo a len čo sa pozrie na inú ženu ,,,,,amen-tma 🤦‍♀️ nehovoriac o smajliku,to už je asi aj nevera 🤦‍♀️

bmuller
3. jún 2020

@katkami123
@retatka Ano, cela tema je v podstate smiesna - ale okrem par smsiek a smajlikov ste opomenuli fakt, ze sa na autorku manzel vyziapal, ze kolegyni zavola inokedy - Tak bud je svojpravny a zmenezuje si nejaky rozhovor s kolegynou vo vlastnej rezii, naco oznamovat manzelke, ked sa jej to aj tak netyka... Alebo manzelke z vlastnej iniciativy oznami, ze sa ho kolegyna snazi kontaktovat, co ma robit - ale ked mu zena povie, urob to a to, tak po nej predsa nebude ziapat (?) 🙄

h2
3. jún 2020

Autorka, skúsim Ti vysvetliť situáciu z môjho pohľadu. Tvoj manžel a jeho kolegyňa si neboli nijako zvlášť blízki, čo usudzujem z toho, že na seba navzájom nemali telefónne čísla. Keď on dostal výpoveď a ona v práci zostala, zrejme jej to bolo blbé voči nemu, možno jej bolo ľúto, ako dopadol, možno by mu vedela pomôcť s prípadným novým zamestnaním... toto nevieme. V každom prípade si na neho zohnala číslo a keďže je slušne vychovaná, tak mu to oznámila, aby sa to nedialo bez jeho vedomia. Tým mu zároveň poskytla svoje telefónne číslo. Tým by som uzavrela zmysel tej prvej správy, čo mu poslala. Ona zrejme nič iné od neho nechcela. Takže nečakala, že on jej zavolá. Ja osobne mám na mobile zvonenie vypnuté, takže často zmeškám hovor. A tiež uprednostňujem písanie. Ona si našla zmeškaný hovor, tak napísala. On jej potom zase volal, hoci ona zjavne od neho nič nechcela, takže fakt nechápem, prečo jej vyvolával. A že mu zase napísala, no tak to je preto, že si zase našla neprijatý hovor a myslela si, že on niečo chce, keď jej toľko volá. A žmurkajúci smajlík je úplne normálny smajlík, ako každý iný. To je všetko.
Ak by som mala odpovedať na otázku, či to nie je divné, tak áno, je. Ale to, ako sa správa Tvoj muž. Nie tá kolegyňa.

lapaloma1987
3. jún 2020

tiez si myslim.... ze tvoj muz je iniciatorom... naco jek odpisuje a vola? Keby on nema zaujem tak neodpisuje... 🤷‍♀️ drzim ti palce aby ste to vyriesili cim skor a co najlepsie ❤

autor
3. jún 2020

@katkami123 práveže cca pol roka robila na inom pracovisku a odvtedy sa nevideli. Takže nie denno denne. A ano možno som spravila z komára somara a prajem ti, aby sa to tebe nestalo ☺️