Manželovi preplo

tony29
25. aug 2016

ahojte, chcela by som vediet Vas nazor. stala sa taka vec ze sme spolu 2roky nemali sme soplu ziadne vaznejsie problemy avsak teraz tento piatok, moj uz manzel sa rozhodol ze mi neda ani vediet ze nepride domov z prace, tak som mupisala a ze siel von. dopadlo to tak, ze prisiel domov na obed na druhy den zistila som ze mi klamal o tom kde spal. hadali sme sa 4dni. a chova sa uplne inac , je medzi nami vacsi vekovy rozdiel ja mam 31 a on 23. pravda je ze moc nechodil s kamaratmi von aj ked som ho posielala vzdy povedal chcem byt s tebou radsej laska,, a teraz toto?
ako mam reagovat? skusali sme sa porozpravat ale nevie sa mi otvorit. myslite ze mu az teraz docvaklo ze sa ozenil?
mam pocit ze odo mna nadalej uteka za kamaratmi, snazim sa to dat dokopy byt mila ale ked som sa pytala co podnikneme dnes zlatko? tak nic, odpoved uvidime ,, co mam robit?

sardinka335
25. aug 2016

@tony29 to je ta tema manzel je klamar čo admin zamkol? Teda aspon mi ju to pripomina...
No tak na chlapa je to dost vekovy rozdiel...zatial čo tebe uz pomaly tikaju bio hodiny tak on ešte tuzi po zabave. Ano, čest vynimkám nie kazdy chce labzovat po diskotékach atd...zial väčšina sa velmi viazat nechce. Asi ,,pričuchol,, ku chodeniu s kamaratmi, pišeš že nezvykol chodit a teraz sa zrazu rozšupol. Podla mna to nie je o tom ze sa ti nevie otvorit, ale nechce...a či mu docvaklo ze sa ozenil? čo ja viem? to mu malo docvaknut uz davno ak sa na zaväzky ešte neciti...prave preto treba spolu komunikovat uprimne, hlavne bez ,,hadky,, osočovania. Ja by som tomu nechala trošku času, nech sa veci utrasu a ako sa to vyvrbi, netlač na pilu a hlavne pouzívaj ochranu... 😀

katarinapekna
25. aug 2016

@tony29 😀😀😀

n0mi
25. aug 2016

Nuda?

fila1985
25. aug 2016

podla mna ma inu ked ti klamal ze spal inde

tony29
autor
25. aug 2016

chodil davno predtym vraj od 14 a vedel do coho ide bavili sme sa o tom, hovoril ze on je uz vyblazneny, tak nechapem co robi, ja mu nezakazujem chodit von len nejaka ucta idem tam a tam ,. ved spolu zijeme.
a dieta to on chcel uz po polroku ale ja som chcela pockat,.

tony29
autor
25. aug 2016

@fila1985 ano pytala somsa , ze ci je v tom ina a dokonca som povedala ze pochopim ak chce rozvod, a on ze nie za ma miluje a nechce byt snikym inym ale ze nevie co mu je,
takze uz vobec nechapem

mihula
25. aug 2016

@tony29 ved ti odpovedal, uvidim,takže?

tony29
autor
25. aug 2016

ale nesprava sa podla toho vobec, pre mna su dolezitejsie skutky sme aj malo spolu a ten cas co sme malo spolu zasa uteka za kamaratmi.

tenerifka
25. aug 2016

@tony29 skusa,ci ho ta druha bude chciet...on by mal najradsej aj teba aj ju a pokial to nepraskne,bude ta natahovat.Chlap je velmi jednoduchy tvor riadiaci sa hlavne pudmi a velmi nerozmysla(a nielen ked ma 23), ale vie velmi dobre co mu je,ale nejako zatial nema potrebu sa o to s tebou podelit

tony29
autor
25. aug 2016

mne staci povedat pravdu, pytala som saviackrat ja som rozumna , ved ked chce ak nieco spravil nech je s druhou?

tenerifka
25. aug 2016

@tony29 ty si zena a mas vek na to,aby si bola rozumna,to nemozes chciet od 23-rocneho chlapca

eeffka
25. aug 2016

@tony29 az na druhy krat mi doslo ze pan panzel ma len 23rokov a uz je ozeneni s osobou starsou o 8rokov.... ved to je decko...ale kde si mala rozum ty?
v skratke " Sele zle! " jasne ze uteka za kamosmi ved to sa aj v takom veku robi, obhanaju sa kamosi, baby, zurky a bavi sa...

emilia25
25. aug 2016

Prave pretoto som si hladala manzela uz vybureneho zo vsetkych tychto kamaratov a diskotek a neviem coho a to som mala len 20rokov a v ziadnom pripade by som si ani v tom veku nezacala s mojimi vrstovnikmi.moj muz mal uz 30rokov a vsetko toto za sebou ja 20 a vedela som ze tema deti pocet a rodina bola prva tema ktoru som otvorila hned ked sme sa spoznavali.chlapci dospievaju neskor ako dievcata a aj rozumovo.to je este dospele dieta v tom veku.

salfusco
25. aug 2016

@tenerifka chlap je jednoduchy tvor?A vy ste co ? feministka?

maciatkolulu
25. aug 2016

@emilia25 co to znamena vybureneho, to je aky vek?

salfusco
25. aug 2016

niektore tieto nazory patria ozaj este do puberty...nevybureny chlap,jednoduchy tvor a pod.
vy ženy ocakavate uctu od chlapov vo vseobecnosti a prezentujete sa nazormi,ktore si zaslužia ,aby na vas chlap kašlal.To ako ženy sa vyburia do 25ky a potom su už domasedky?A to ktore?Poznam ženy,co su "nevyburene" este ani v 35ke a spravaju sa rovnako,aj ked su vo vztahoch.Kks,nech si to vyrieši baba sama,je to jej vztah a taketo "rady" a "osocovanie" chlapov teda ozaj stoja za vela

lenkamaxim
25. aug 2016

@salfusco A ty ako muz si ako vysvetlujes tuto "zmenu" manzela zakladatelky temy? Aby si si ti nevysvetlil zke,vobec nechcem rypat,naozaj ma zaujima tvoj pohlad

sandrasstini
25. aug 2016

nikdy som neriesila vekove rozdiely, ale zobrat si 23 muza? ok cest vynimkam ale poznam aj 25 rocnych co su mimo. a najma je to vek podla mna kedy sa hladaju. je to proste ich dalsia puberta. vobec ta neodsudzujem ani nic, ked to klapalo tak super ale zobrat si tak mladeho chlapca mi pride ako dost nerozvazne rozdhodnutie. a stat sa mohlo cokolvek. ma svoje dni po dlhom case, alebo sa daco stalo...kym ti nepovie nezistis, ano mozno je aj neverny ale to su len dohady. v kazdom pripade ti drzim palce!

emilia25
25. aug 2016

@maciatkolulu ono to je presne ako zo zenami.tie si po vecsinu zacnu uvedomovat bio hodiny az po 30tke ze je cas sa usadit a mat deti.dovtedy kariera kamarati uzivanie si zivota.u muzov to je rovnako do 30tky kamarati partia krcmy diskoteky chaty zeny na jednu noc proste takto sa vyburia.a neskor hladaju uz zenu a matku ich deti.

lypka
25. aug 2016

Jaj ženy to sú rady. Však do neho nevidíte, čo ho trápi, aké iné problémy majú a 23 rokov nie je málo, aby nevedel, čo chce...

maciatkolulu
25. aug 2016

no tak ja neviem, dievcata, ale tie co tu tvrdite, ze je to chlapec, co sa hlada a je to este decko, kde ste boli, ked tu boli temy ako "ö chcu uz babo a to s rovnako starymi partnermi a komentare, ze dievca chod do toho, vsetko je super, mama, tata zaplatia, kupia, tak co vlastne riesite, otecko bude zodpovedny atd....Tak a tuto sa zase docitam, ze su to nevybujacene decka 😀 😀 😀 a potom babo rad 😀

maciatkolulu
25. aug 2016

@emilia25 no vidis a ten moj ex, to ti potom bola nejaka vynimka, presne v 30 si uvedomil, ze ta rodina, je vlastne nuda 😉 ono nikdy nevies v ktorom veku chlapovi prepne 😉

tenerifka
25. aug 2016

@salfusco som hlavne skusena zena,ostatne nie je dolezite,a nevykaj mi,na tomto fore si tykame,je to v pravidlach

simca06022011
25. aug 2016

NO a tebe nepreplo, ked si si brala 23rocneho? 🙂) No rypla som si a k veci... Ano moze mat inu a ano, mozno ho len omrzel manzelsky zivot, ak kamarati take nemaju su volni atd. Detto si mohol uvedomit, ze moze mat stavnatu 18tku... no hocico v tom moze byt. Alarmujuce je to, ze ti nepovie co je vo veci... mozno ta berie ako mamu... Nejde o vyzretost a nevyzretost, aj 40tnici maju svoje dni... viem to, mam takeho doma a teda ako male decko furt... raz chce zit hore ruka, raz nechce, raz chce 5 deti, raz ani jedno.. a tiez ma depky z prace, potom euforicke workoholicke stavy... no ja som si zvykla :D Tiez nie som dokonala... preto netreba hned vsetkor riesit ako keby neviem co bolo...

salfusco
25. aug 2016

@lenkamaxim ja neriesim nejaku zmenu v spravani niekoho,koho nepoznam a nepoznam ani dovody ani pohlad druhej strany,tam moze byt dovodov xy, ale vypisovat tak primitivne komentare na chlapov..tak to mozu ozaj asi len zakomplexovane ženy..sorry za vyraz,ale nic vhodnejsieho ma nenapadlo...važte si chlapov,ked chcete,aby si vazili aj oni vas a nie,že vy ocakavate pomaly modre z neba a vase nazory su take ake su v ramci nejakej girlpower diskusie

sardinka335
25. aug 2016

@simca06022011 😀 palec hore!

salfusco
25. aug 2016

@tenerifka oki...a v com si skusena?teda,na zaklade coho hodnotis svoje osobne skusenosti?Potom mozem povedat,že aj ja som skuseny...poznam par "zlatokopiek",tak podla toho mam hodnotit ženy,lebo mam take skusenosti?

katka253111
25. aug 2016

Vyzera, ze bud ma inu alebo zistil, ze mu nesedi rodinny zivot este a potrebuje sa vyburit...

Ja by som tiez mladsieho nechcela... mam o 10rokov starsieho nez ja - ja mam 29 a on bude mat teraz 39 a aj tak mam pocit,ze muzi su v mnohom ako deti 🙂 a to mame 2rocneho krumplika este doma 🙂

larissa113
25. aug 2016

prepac ale podla mna zobrat si 23 rocneho ..podla mna to je este typ muza co nieje na manzelstvo pripraveny ...23 rocny este tuzi behat po baroch a nie menit plienky poznam velmi vela takych ....v takom veku sa zenia iba chalani co maju 5 rocny a viac vtah pomaly od strednej ....mne to príde katastrofa prepac....ale podla mna ani si neuvedomuje co robi

maminuska
25. aug 2016

ja by som z 23 ročného muža nerobila v žiadnom prípade chlapca a už vôbec nie nevyzretého . To by sme asi my všetci generačne 40+- boli splodení nevyzretými ľuďmi , pretože naši rodičia sa normálne brali okolo 20 a teda sa mi nezdá že by ich rozvodovosť bola iná ako tá ktorá je teraz .
Myslím, že človek v 23 je vyzretý dosť, len doba je iná , je viac príležitostí na zábavu, viacej podnikov na povyrazenie, mladí ľudia a teda hlavne muži často zostávajú doma pri rodičoch lebo ich nič a nikto netlačí k vypadnutiu .