Manželovi prišla sms

29. nov 2022

Prosim o radu.
Manzel je aktualne doma na homeoffice. Odbehol z miestnosti. Prisla mu sms-ka. Zobrazila sa hore na liste. Neulozene cislo. Znenie smsky: hotovo. Mozete ju urobit.
Ja som v soku. Moze to byt to, co mi hned preblesklo myslou, alebo som paranoidna? Mam sa tvarit, ue som to nevidela?

chupakabra
29. nov 2022

Podľa mňa znenie správy malo takýto význam- Už mám hotovo na dnes, môžete ju ( svoju ženu ) urobiť. Nemali ste potom sex náhodou ? 😁

h2
29. nov 2022

To je jasný dôkaz, že ťa podvádza, okamžite rozvod! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

solange7
29. nov 2022

My mame s muzom firmu zaoberajucu sa technologiami a bezne posielam ja alebo kolegovci podobne spravy. Nieco som dorobila a mozu aktualizovat. Alebo cosi podobne.

gypsomilka
29. nov 2022

@h2 uz isla isto odniest papiere na rozvod. Uz nepise

petamich
29. nov 2022

nikdy som si nemyslela, ze ako zena toto napisem ale po dlhsej dobe na MK, ma zivot naucil - zeny ja tych vasich chlapov (niektorych) fakt lutujem 🥴

viky173
29. nov 2022

to akoze vazne tato tema? 😂

diewcatqoo
29. nov 2022

To vazne? To by som chcela vediet, co ti prebehlo hlavou, lebo vo mne to neevokuje vobec nic osobne.
Mne dnes dosla sprava od kolegu, ze som najlepsia a k tomu srdiecko. To keby dostal tvoj manzel, asi by si z koze vyskocila? :D

mamamasama
29. nov 2022

Myslela som si, ze som ziarliva, ale nie som 🤣🤣🤣

domi100592
29. nov 2022

😂😂😂

lvulik
29. nov 2022

@mamamasama vidis, mas sa este co ucit od profikov 😂 😂 😂

melanta
29. nov 2022

Vďaka MK som pochopila, prečo mi občas nejaký ten známy povie, že je veľmi ťažké nájsť normálnu ženu do pohody. Veď niektorým vám úplne ****.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
som_realistka
29. nov 2022

možno je nájomný vrah, a práve dostal zákazku, je to vraj dobre platený džob 😎😎😎

siska53
29. nov 2022

Pobavila som sa. Aj na teme, aj na prispevkoch k nej.

missviolet
29. nov 2022

fi, no dostala som dnes takuto spravu. na mysli bola dochadzka 😂

yvanielka
29. nov 2022

Áno je to presne to čo ti prebleslo mysľou, môže urobiť tú prezentáciu/zmluvu/dochádzku.... Ja by som sa s ním okamžite rozviedla. Takéto niečo tolerovať vo vzťahu, že pracovná sms-ka? Absolútne nepredstaviteľné! 😤🤯

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvanielka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
29. nov 2022

Urcite hned zavolaj nazad na to cislo a urob si poriadok! Ale poriadne, nech sa muz hanbi este niekedy v robote ukazat....

biankaaaa
29. nov 2022

🤣🤣🤣koniec toto

toskanka
29. nov 2022

Uz dlho som sa takto schuti nezasmiala 😃😃😃

domca1408
29. nov 2022

s tebou asi nebude lahký život lebo veru ty si hodne paranoidná.....strohá sms, bez smajlikov, muž si viditeľne kludne necháva mobil v tvojej blízkosti bez problémov a ty ideš z tohto robiť vedu? hentakú sms kedykoľvek poslem aj séfke napríklad ked mam všetko nahádzané a že môže spraviť uzávierku...napríklad.

hulica
29. nov 2022

nechápem ako si si to mohla na základe tejto sms vôbec domyslieť. to už je prepáč ale v celku silná paranoja. nerob si zbytočne problémy, keď proste nemusíš - asi len toľko k tomu

mpg
29. nov 2022

To bude určite pracovná SMS, teraz je koniec mesiaca.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adulka07
29. nov 2022

Mne raz tiež prišla sms-ka ,tiež bolo z neznámeho čísla,, že , všetko najlepšie k meninám, ďakujem za včerajšiu noc a dúfam,že si ju zopakujeme,, tiež bol manžel pri mne a sa smial ,že mám šťastie,že nemám meniny - bolo práve Kataríny a že som v noci bola doma....však môže ísť o omyl 😂

masinka
29. nov 2022

Fuha, minule nevedela kolegyna upravit prilohu k zmluve, lebo ju mala v PDF, tak som jej tu prilohu upravovala ja. Tiez som jej pisala nieco ako hotovo, mozes ju dorobit. Tak teraz neviem, mam sa zacat bat jej manzela ?

majka2086
29. nov 2022

@masinka len aby sa nechcel pridat 🤣

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka2086
29. nov 2022

Mojmu priatelovi kamos napisal ze: O hodku to mozme ist urobit spolu. (Isli vylievat nivelacku do garaze) ako cloveku niekedy napadne dvojzmysel ale ja som sa na tom tak zacala smiat ze som sa ho opytala ci sa mozem pridat alebo aspon pozerat 🤣 uz som bola za uchylnu bavime sa na tom niekedy 😄