Manželovi prišla sms

29. nov 2022

Prosim o radu.
Manzel je aktualne doma na homeoffice. Odbehol z miestnosti. Prisla mu sms-ka. Zobrazila sa hore na liste. Neulozene cislo. Znenie smsky: hotovo. Mozete ju urobit.
Ja som v soku. Moze to byt to, co mi hned preblesklo myslou, alebo som paranoidna? Mam sa tvarit, ue som to nevidela?

petamich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka176
29. nov 2022

To je výborné...ja som sa tak dobre pobavila na tejto téme....👍

cariad
29. nov 2022

Si riadne paranoidná. A stíhačka k tomu.
O: Hotovo. (Podklad je zozberaný)
Môžete ju urobiť. (Tabuľku, Faktúru)
🙈🙈

cariad
29. nov 2022

@petamich 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

kopnicka
30. nov 2022

Kriste pane žena...keď už v pri takejto smske maš podozrenie čo by si robila keby mu naozaj napísala nejaka milenka 😂 ...
A prišla by mu smska že. ..Mucko dnes večer to platí? ...😂😂 ..
Nehľadaj niečo tam. Kde nič nie je ..Áno si paranoidna

kamatopo
30. nov 2022

Napr.,,hotovo,, je niečo pripravené k realizácii a tvoj manžel môže túto realizáciu urobiť🤷. Ver mi sexuálne sms úplne inak znejú 🙈😂😂😂

vasjar
30. nov 2022

Pane bože 🤦🏻‍♀️

dryada_dryada
1. dec 2022

Mne v práci pipla správa od manžela - “Mám dieťa.”
Asi dve hodiny predtým som mu písala, že čo kúpim na večeru a on mi chcel pripomenúť, že má diétu. Celkom má to pobavilo, že po 15 rokoch sa dozviem, že má dieťa. A ešte takto stroho mi to oznámi. Tak sme sa smiali, ja som skoro mobil opľula 🙈 Keby som bola žiarlivá stíhačka tak chudák to asi nerozdycha. 🤪 a to som mu ešte odpísala že či chlapca alebo dievča, to on zasa nechápal o com točím lebo chybu v predošlej správe si ani nevšimol 😂

mariaveronikag
1. dec 2022

@dryada_dryada toto je zlaté 🤩

majka2086
1. dec 2022

A vieme ako to nakoniec dopadlo?

mariaveronikag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martula1977
4. dec 2022

Normálne podaj žiadosť o rozvod, lebo toto je tak závažný problém. Ja neviem ako by som takúto sms v mobile partnera dokázala spracovať. Tebe už skutočne prepína.

ivanka12311
4. dec 2022

😃umrem aká paranoidna stihačka čo má robiť po telefóne ku...?

pupava36
4. dec 2022

Paranoidna osoba. Nic v tom zle nevidim. Mozno ma nejaku zmluvu vyhotovit atd.

mimi3008
5. dec 2022

Keby bol dnes 1.april, tak by som taketo srandicky pochopila, ale inak neviem preco si tu z nas autorka striela

mariaveronikag
5. dec 2022

@mimi3008 lebo potrebovali tému na instagram 😏 tam je " modrý komik", práve na zosmiesnenie modrého koníka.