Manželská kríza

barbara088
24. jún 2014

ahojte.Z muzom sme spolu 4 roky a 3 z toho manzelia,mame tri deti prveho chlapca mam s ex,spolu mame dve dievcatka,najmladsia ma 6mesiacov.manzel je mily na deti,stara sa o ne,venuje sa ako sa da ale ja ako keby som tu ani nebola.Manzel mi pomoze ked ho poprosim...no hneva ma ze mi to potom neskor vyzadzuje na oci.Pripadam si ze som tu len na upratovanie,varenie,sex a sluzka pre kazdeho.V piatok sme boli spolu sami vonku vecer bez deti cca po 3rokoch..no bolo to o nicom nemali sme sa o com bavit,boli sme ticho a len tak pozerali.potom som povedala vsak ked sa nudis ideme domov,on ze tak podme ale slubila si mi ten sex...o deviatej sme isli z domu a o dvanastej uz na spat..Dnes rano ma napr nahneval.mam jedneho kamarata,ten ma s priatelkov dcerku.Hodinu rozpraval o tom ako ich mala spi celu noc,a ako sa jej venuje jej mama a podobne blabla....a vecer sa stiha venovat priatelovi....podotykam ze byvaju s jej mamou ktora je doma cely den a pomaha jej.Ja mam 3 deti,byva s nami svokor ktory je ako besny pes,a ktomu k nam sem tam pride svagrova s detmi,je to tu ako blazinec, kazdy den upratujem,ale doslovne izba po izbe,varievam pre 6 osob.o pradle ani radsej nehovorim,snazim sa venovat detom ako vladzem..hadky su castejsie ako byvali,ako keby ma chcel vytocit neviem,nedockam sa ani slova dakujem...som tu za obyćajnu chuderu...uz nevladzem.prosim o radu

mata1001
24. jún 2014

Ja by som mu povedala ze ked chce aby som sa mu venovala večer (sex) tak nech si laskavo zdvihne ten lenivy zadok a pomoze s domacnostou a s detmi ....nie si sluzka...

popelka5000
24. jún 2014

Vies co ,taketo stavy byvaju vsade ,pockaj ,mozno to prejde .... drzim palce.

sosanna88
24. jún 2014

@barbara088 haha. my mame s muzom krizu kazdy den..bud sa fuci jeden za nieco alebo druhy..manzel si predstavoval, ze aj popri dietati bude mat volnost a zvaro ako predtym..ale to ja nedovolim! musel a stale musi pomahat! sice je coraz lenivsi a uz vsetko co je doma spravene bere ako samozrejmost-sak si doma...(ako keby nepoznal malu, ze som jej cely den za ritou a pritom mam vsetko porobene, no ale dobre)..a on pride z roboty, kde cely den sedi za pc, nevravim ze nema narocnu robotu ale nie fyzicky...a ja kym on dojde z tej roboty som uz fyzicky vystavena, napriek tomu sa snazim vymyslat program-vzdy ja!, on ak vymysli tak len pre seba..ak mu nieco poviem aby urobil, dobre urobim (po tyzdni to urobim samozrejme aj tak ja), alebo povie nechce sa mi, alebo je nervozny atd atd...
tot priklad spred pol hodky. dosli sme zo zahrady, narobeny...sak polievali a tak..ja este behala za malou,blaznila sa s nou...prideme domov, ja vsetko vybalila a mlady muz vykoteny na gauci. ze nevladze. vravim ani ja...ale ty takto sedis za kazdym ked odnekadial prideme, takze nech sa paci chod okupat malu. ved vzdy vravis ze sak to mam za par sekund co sa stazujem...tak isiel ale nadaval ako pes, lebo isiel futbalik. nezajem. ja sadla, vyrochnila pred pc a nech sa stara...malinka uz spi a manzel isiel behat (vraj)..akoze von...bo sa fuci, tak sa isiel vyvetrat...a kukaj ho! zrazu vladze. bohvie kam isiel...🙂))
hocijakeho si narazis, po case to bude o tom istom...chlapi su skratka chlapi...zena ma vsetko robit, drzat hubu a krok a este byt mila..a ked nie, tak si najdu inu 🙂 co uz no...

dossy
24. jún 2014

este raz by som ho pozvala na rande ... poradne si vypila a secko mu povyhadzovala na oci .. ostala chladna ..a co sa ma stat sa stane !!! potom si ta nezasluzi.. muzom treba vypravat a vypravat .. hlavne sa uz poriadne zabav a nemysli !!!!

barbara088
autor
24. jún 2014

ako ja som taka ze nemam problem mu vykricat v com je problem,bud to otoci na mna ze sa citi ako pi....alebo si ide von vyvetrat von hlavu....dnes to vsetko vybuchlo,tvarim sa urazeno....

maria1989
25. jún 2014

@barbara088 a ty si s ním berieš hypo? 😉 nechceš si to ešte rozmyslieť?

barbara088
autor
25. jún 2014

ano,ale uz som rozmyslala,ze to nepodpisem...ja uz mam asi depresiu z toho.nemam tu ani ziadnu kamaratku s ktorou by to mohla o tom pokecat.

kikushka2386
25. jún 2014

@barbara088 ahoj.fuuuha necudujem riadnu depku by som mala.popravde ak ste sa uz viac krat roypravali a nepomohlo myslim ze sa to uz nezmeni k lepsiemu.urcite si hypo premysli nesla by som do toho...a normalne mu vysvetlit preco nie.

janickacrazy
25. jún 2014

@barbara088 Je toho na teba vela, mozno by ti prospelo, keby si niekam vypadla ty sama bez manzela, napr. ku kamaratke alebo k rodicom, len sama bez deti aspon na den dva. Nech si manzel uzije ako to je a co vsetko treba urobit a potom pridi vecer a povedz mu: No co milacik, bude dneska nejaky sex? Hadam len nie si unaveny? 😀

vetthy
25. jún 2014

baby, ja som už na prahu patdesiatky, chlapa už dávno nemám, ani synov a chcem len dodať toľko, že tých naničhiodných chlapov sme vychovalimy, ženy, my sme ich odmalička rozmaznalia urobili sme z nich bohov, takže pozor, ako vychováte svojich synovja sa tiež pamatám, čo to je byť zavretá s malými medzi štyrmi stenami, stále ten istý kolotoč, zbitočne sa snažíš, furt si vo voľačom oneskorení, bud vára neni načas, bud je bordel- hoci si už trikrát si upratala, nikto ťa za nič neváži, ved len na riti sedíš doma, nič nerobíš. baby, odporúčam razantný krok- pobaliť si veci, vypadnúť týžden sama k rodičom alebo ku kamarátke a potom sa uvidí. nebojte sa, prežijú to. aj vy potrebujete oddych a čas pre seba a hlavne potrebujete byť milované a vážené

macik131314
25. jún 2014

na to treba zmenu prostredia hlavne bez deti, alebo sa poriadne opij, nech sa muz o teba postara. 🙂 nemusia sa len chlapi opijat, samozrejme nemyslim to pravidelne uzivanie alkoholu :D

vetthy
25. jún 2014

ešte by som chcela dodať, ak vás môžem poučiť, že budte pripravené na všetko. vačšina z vás za pár rokov ostane sama, už nie si tá, čím si bola, upravená, veselá, modne sa obliekajúca, raz prídevoľajaká mladá baba z fitka a chlapa vám prebere, taký je už asveta dnešná doba. ja som dlho potrvala v nefungujúcom vzťahu, týral ma, podvádzal atd. boli zbytočné roky. dnes mám skvelé dcérky, obidve chodia na univerzitu, jedna na zahraničnú, dá sa to zvládnuť aj sama,ani ja som tomu na začiatku neverila, ale je to tak

melany_s
25. jún 2014

niektorí chlapi vedia len brať, nedávajú nič. s pokojným svedomím nechajú všetko na svoju partnerku, oni sa zatiaľ venujú tomu, čo ich baví a večer ešte chcú sex. no čo s nimi? zakopať a zabiť? 😀

sono2
25. jún 2014

@barbara088 si otrok. Obdivujem ťa. Klobúk pred tebou dole. Neskutočne ťa mi je ľúto. Pomôcť ti neviem. Sama si neviem pomôcť a nemám ešte deti ale so svokrom bývať to nie ani s nikým . Zatrhni časté návštevy. Veď je to hrozne aj čítať nie to žiť. Neviem ďalej čo napísať. Manžel sa musí uvedomiť. Veď sú aj veľké rodiny šťastné. Čo na to všetko hovorí on ako vníma teba ako slúžku? Čo hovorí. Máš na seba vôbec čas. By som ho niekam kopla

sono2
25. jún 2014

@sosanna88 pre pána to je odroda môj muž. Len bez dieťata a nerobí za pc. Ináč bratia. Možno dvojičky 😠

sono2
25. jún 2014

@vetthy možno preto. Ja som povedala kruté ale že syna nechcem. Alebo ak bude, úcta a pomoc žene prvoradá. Môj manžel je miláčik tak asi viete čo chcem povedať. Na začiatku mi nechcel zjesť jedlo z minuleho dňa. Kúpeľňa bola potopa, uterák, ponožky, žlté wc, zem katastrofa. Pánovi trvalo ale naučil sa. Teraz zje aj týždňový guláš 🙂

sono2
25. jún 2014

@melany_s zabiť a potom zakopať 😀. Lenže môj vie ako na mňa. A ja som z neho aj po desiatich rokoch paf 🙂. A ja som povaha sa neviem dlho zlostiť. herec je ten môj. Ale milujem ho. Ale niekedy by som ho aj zabila.

melany_s
25. jún 2014

@sono2 tomu veľmi dobre rozumiem, ja som na tom podobne 🙂

sosanna88
25. jún 2014

@sono2 zeby? moj muz bol a vlastne stale je benjaminko (najmladsi z troch synov, neplanovany, ale o to oblubenejsi...mudry,sikovny,pekny-tvrdi jeho mamicka..proste sa vydaril...)...a tak jasne, ze doma bol zvyknuty furt len na chvalu, ano Palinko moj, prdni si-ja ovoniam...to mam take prirovnanie...a ked mam nervy, tak furt nanho ziapem, ze si mal zobrat za zenu mamicku...ja som ho dopredu varovala, ze mu rit lizat nebudem, nie som ten typ. ako on mne, tak ja jemu...
ale co ti povim, ma aj dost kladov...a ja tiez nie som zrovna krotka povaha...ale tak zijeme. a celkom dobre si myslim...🙂tiez jak ty...raz na objatie, inokedy na vrazdu.

barbara088
autor
25. jún 2014

@janickacrazy ja som od 17rokov staram sama od seba rodicia mi nepomozu este ja im by som mohla pomahat

vetthy
25. jún 2014

no svokra, to je ešte káva. nechcem moc ísť do psychologie, ale baby, tá pupočná šnúra ostane na,eveky. naša kresťansko-europska vychova sa nedovolí priznať, načo freund už došiel pred sto rokmi JE TO LASKA NA CELY ZIVOT, so všetkým,čím sa patrí, už to záleží na inteligencii svokryz, ako sa to prejavuje, ale furt, až do smrti budete sokyne, čím je ti horší, tým je šťastnejšia, či to prizná alebo nie, žiaľ, má tú výhodu, že partnerka môže byť bárkoľko, ale matka len jedna

sono2
25. jún 2014

@sosanna88 môj neni ani najmladší ale miláčik. My máme tiež taliansku domácnosť. Ale hádať sa už nemôžme. To by bolo taká súkromná debata... Ale dá sa. Chceme moc dieťa. Hlavne on až tak chorobne. Bude dobrým otcom. Potom si oddýchnem. Som si stopercentne istá. A domácnosť mám tip top. Ja som pedant. Čo to sa už naučil. Ale nemôžeme sa už hádať. Manželovi to nerobí dobre. ..

barbara088
autor
25. jún 2014

moj muz je zvlastny tip cloveka,je s nim sranda a takto je sikovny aj mi pomoze ale potom casom to ofrfle...hneva ma to,ze som tu ako posledna handra svokor ma nebere,svagrova ma vyuziva a druha sa radsej z muzom nebavi kvoli mne lebo ho vyuzivam a este mam pangarta.vsetko som mu dala,pristahovala som sa k nemu na dedinu co mi nerobi problem...v meste som mala taku samostatnost a dost som sa stala taka aktivna ked som odisla od ex mam s nim syna 7rocneho.nemam tu nikoho okrem deti.ja som sa nikdy nejako nedrzala partii boli sme dve kamosky vystacili sme si.ale ako som sa odstahovala uz sa mi ozyvala menej a menej .uz nie sme kamaratky.s kamaratila som sa tuto so susedkami no casom som zistila ze ani to niesu kamaratky,nemam asi to stastie najst taku osobku.myslim si ze kamaratstvo je aj davat aj primat.no ja len davat.som zufala.nestastna.neviem ci mi je v tomto zivote sudene byt stastna.otec na ako malu opustil,nechcel ma.dodnes neviem kto je,potom mama odisla ked som mala 13.ostala som s nevlastnym otcom.starala som sa o 9 rocneho brata.musela som sa naucit byt aj sestrou aj mamou.lebo otec chodil makat..potom som stretla debila ktory ma 3 roky len bil,opijal sa,automaty...az ked som stretla muza som bola stastna a teraz sa mi aj to ruca

vetthy
25. jún 2014

barbi, nie je to s náhodou len depka z materskej, na jeho rodinu sa vykašli, ak svokor ti robí nepríjemnosti, necgh si vystačí sám, švagrinu, ked ťa využíva, pošli za svojim otcom a nebav sa s nim, alebo jej povedz na rovinu, že ich nemieniš obskakovať, máš toho dosť, kamarátky máš. ved ťa podržíme, ako vidíš,len preboha,nezačni si sama seba zadeliť medzi obete, lebo tomu aj staneš, neviem, odkiaľ si, ale tu na modrom koníku by si určite našla maminu alebo babu, ktorá býva nablízko, s nou by si mohla občas vypadnúť z domu, tebe od tej materskej šibe, neber to v zlom

pison
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pison
Autor odpoveď zmazal
Zobraz