Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

gedren
6. nov 2008

Mne vztah klape, jsem naprosto spokojena a potrebu hledat nemam. ALE - to neznamena, ze obcas nepotkam nekoho a uplne me to neprasti a ze bych ho nejradsi vojela na miste ;) Myslim, ze to se stane kazdymu, nelze to pokladat za nic vyjimecnyho, co se mohlo stat jen mne a nikdo jinej to nemuze pochopit 🙂 Tak pak jde o to, jestli se ten, co se mu to stalo, bude (pred ostatnima i sam pred sebou) vymlouvat na to, ze "je to silnejsi nez ja, to nemuzes pochopit", a nebo si uvedomi, ze pri ty svatbe taky neco slibil, a co vsechno by timhle ztratil...

gedren
6. nov 2008

Tim teda nemluvim o romanku co melo mimco - pokud se vam to podarilo udrzet v takovychto mezich, tak je to dle meho nazoru OK - ale spis o tom, jak lidi fakt borej mosty a cekaj, ze jinde to bude jiny a lepsi a tak...

mimco
6. nov 2008

Ale ono to fakt bylo silnější než já, to je fakt a taky jsem to chtěla.
Ale kdybych měla doma s manžou všechno v pořádku, tak by se to nejspíš nestalo. Ty problémy se táhly delší dobu, máme za sebou dvě fakt špatné věci, místo aby nás to spojilom rozděli nás to. O co šlo raději nepíšu, ale neustáli jsme to.

kristi
6. nov 2008

gedren, tak ten pocit bych chtela docela zazit teda.....se mi to dlouho nestalo, kdyz teda nepocitam toho herce,co byl vcera v noci v TV...

susik77
6. nov 2008

gedren: myslim, ze to je fakt naivne, myslet si, ze inde to bude lepsie...ale tiez si myslim, ze naivne je mysliet si, ze nas to stretnut nemoze...su vselijake situacie v zivote 😎

mimco
6. nov 2008

Přesně tak Susik 🙂 .
Já už taky nebudu říkat nikdy, život je tak pestrý a nikdy nevíš, co se ti přihodí.
Loučím se, jsem v práci a jdu domů, se nepředřu, že 😵 .

sirinka
6. nov 2008

no...preco teda si hladaju ludia milenky/milencov iba ked im to doma neklape, ze jo a pritom ked ide do tuheho, silou mocou manzelstvo zachranuju...asi preto, ze si zabudli vazit, co doma maju a az ked im hrozi, ze to stratia, si to zase dokazu uvedomit...
gedren, mne sa obcas stane, ze sa mi zda nejaky chlap na ulici sexy, ale teda pocit, ze by som ho chcela vojet nemavam...

susik77
6. nov 2008

myslim, ze ked to zene doma neklape, nehlada ani tak u druheho chlapa sex, skor porozumenie. sex vyzaduje vacs, ten chlap 😎

kveta
6. nov 2008

Mimco, toto leto som strávila v ďalekej cudzine. Rozhodla som sa tak prečistiť si hlavu po neúspešnom umelom oplodnení. Manžela som nechala doma. Hneď v prvý deň som sa v tej ďalekej cudzine zoznámila s chalanom zo Slovenska, ženatý, jedno dieťa. Tiež tam bol na dlhšom pobyte bez rodiny. Bol to veľký sympaťák, podobal sa na Toma Cruisa. Zblížili sme sa, veľa sme sa rozprávali o našich rodinách, vzťahoch a tak. Baby, ktoré tam boli, boli z neho namäkko. Mne sa tiež páčil. Navrhol mi milovanie. Niekoľkokrát. A nič sa medzi nami nestalo. Mohla som sa s ním vyspať, manžel by sa nič nedozvedel, však sme boli ďaleko. Ale vieš, pre mňa by nevera z mojej strany automaticky znamenala koniec manželstva a to som nechcela. A tak som ostala verná. Moje rozhodnutie. A naozaj to neľutujem. Ja to beriem tak, že nie som tak lacná. A nemyslím to finančne, ale ľudsky. A kostol za tým hľadať nemusíš. Ja som sa vydávala na úrade. 🙂

Inak k tvrdeniu "bolo to silnejšie ako ja": psychológovia sa po takej vete pýtajú, či by dokázal dotyčný prestať súložiť, keby do miestnosti vošla matka súložiaceho. Ak áno, tak dokáže svoje správanie ovládať.

gedren
6. nov 2008

kveto, to je fakt pekny s tou matkou - a mela by to bejt moje matka, nebo matka toho pichace? 🙂 Kazdopadne at uz by to byla libovolna, tak bych to asi taky odpiskala ;).

kveta
6. nov 2008

Gedren: 😀

majcik
6. nov 2008

Kveta - paci sa mi Tvoj prispevok

bejbypd
6. nov 2008

ja mam uzasneho chlapasice hadame sa,niekedy sa hadame aj vela az prilis vela ale proste sa milujeme ako kone...do vztahu som isla s tym ze to je clovek ktoreho milujem a budem milovat a idem do toho vztahu s tym ze o vacsine jeho chyb viem,aj s tym ze sa skoro ani nevidime lebo robi skoro stale nocne a potom spi...no je to obcas tazke kedze ja som s malou viac menej stale sama,ale nas vztah je taky silny ze to ani neviem opisat a velmi si to vazim a som za to vdacna aj sebe aj jemu,lebo na tom vztahu obaja pracujeme...on vie moj nazor na neveru ktoru nie som ochotna v ziadnom pripade tolerovat ani kvoli dietatu neverou pre mna vztah konci a sam mi povedal ze keby ma podviedol tak len v tom pripade ze by ma uz nelubil a nie preto ze si chce suchnut...samozrejme dodal ze dufa a veri ze sme spol na cely zivot a nepotrebuje si hladat nieco inde kedze vo mne a v malej ma vsetko co potrebuje a ja takisto...takze len dufam ze sa nam nic take neprihodi 😉 a kostolom to nezavana ja osobne do kostola ani nechodim ani nic som veriaca ale neverim v cirkev...je to len moj nazor,ked sa raz rozhodnem mat s niekym dieta a zit s nim pekne povedane cely svoj zivot tak si velmi dobre zvazim ci som ochotna byt s nim v dobrom aj zlom a potom uz staci na tom vztahu len zapracovat tot moj nazor...

gedren
6. nov 2008

No pro me to "v dobrem i zlem" znamena mimo jine to, ze pokud druhy udela chybu, treba ve forme te jednorazove nevery, ale treba i delsiho zakolisani, ze budu schopna to s nim resit i to odpustit...

Mne nikdy fyzicka vernost neprisla jako dulezita vec, manzel v tom byl naopak dost striktni, ze pokud mu budu neverna, tak se muzu rovnou sbalit a vypadnout 🙂, ale ted co mame Helenku, tak vidim, ze i on uz neni tak radikalni, ze kdyby bylo jasne, ze to byla proste chyba a vickrat se to nestane, tak nam nejaky nase bloky, predsudky a predstavy o tom, jak by vztah mel vypadat, nebudou stat za to, abysme detem bourali rodinu...proste je daleko vic krasnych veci, na kterych vztah stoji, nez je jen monopol na partnerovy pohlavni organy 🙂

sirinka
6. nov 2008

gedren veru ani mne by nestal nejaky sex za to, aby som si burala rodinu...co takto pozriet sa na vec z tohto pohladu 😀 ale podla mna je to ok, pokial su partneri rovnakeho nazoru a dokazu si to tolerovat, ale akonahle to min. jednemu ublizuje, tak by to malo byt totalne tabu.
asi by som sa tiez hned nerozvadzala keby slo o jednorazove posmyknutie, ale netusim, ci by som este dokazala lubit...no snad sa to ani nikdy nedozviem...

bejbypd
6. nov 2008

Ja osobne by som mu nemohla dat ani pusu keby som si predstavila ze chvilu pred tym bozkaval inu ja som zostala striktna aj po narodeni dietata...a to v dobrom i zlom pre mna neznamena odpustit neveru to my dvaja mame ujasnene...keby kazdy ide do vztahu v dobrom i zlom s tym ze sak my to slubil ked budem neverny odpusti tak ja osobne by som taky vztah nechcela mozno som prehnane striktna no pre mna je dolezite aj to fyzicno lebo sex ma moj partner prezivat so mnou je to nasa zalezitost aspon pre mna samozrejme ze je vela dalsich krasnych veci pre ktor sa oplati vo vztahu zotrvat ale keby podvedie ja by som na to myslela neustale a nedokazala by som zabudnut a myslim ze nas vztah by to pokazilo a ja by som sa len trapila...vyjasnili sme si hned na zaciatku a zatial je pokoj uvidime za takych desat rokov 😉 😀

sirinka
6. nov 2008

bejbypd napodobne...tiez mame ujasneny nazor na neveru...

gedren
6. nov 2008

A co se na to podivat tak, ze je prece hezke, ze clovek, ktereho mame radi, prozil neco prijemneho, i kdyz my jsme u toho zrovna nebyly? 🙂 Vsak pokud si dobre zapicha nas kamarad/kamaradka, taky mu to od srdce prejeme, tak proc bychom to neprali partnerovi, jehoz stesti by nam melo lezet na srdci nejvic?

To je jen takovy pohled z druhe strany, nerikam, ze jsem ihned pro zavedeni anarchie a povinnych grupacu a swingers party 🙂.

susik77
6. nov 2008

gedren, ty si cislo 😀 😎

penelope2066
6. nov 2008

gedren ,na to ze si matka a mas uz aj deti masdost liberalne nazory 😨

penelope2066
6. nov 2008

ja by som klasicku neveru teda,ze si suchol neodpustila a mohol by aj na kolenach klacat.

bejbypd
6. nov 2008

gedren neviem co si mam mysliet 😲 su to tvoje nazory no fuha...prekvapive...mne to pride nanajvys divne este aby som dopriala mojmu chlapovi sex s inou aspon zazije nieco prijemne 😠 no neviem co tak mysliet aj na seba ako by to bolelo mna...no ja normalne nemam slov 🤐

lenkabu
6. nov 2008

Já nevěru odpustila a nikdy toho nelitovala 🙂 Osobně nevěřím že si dva lidi jsou celý život 100% věrní 😅 Jde jen o to jestli se to partner dozví a dozvědět by se to jistě neměl.Pokud bych byla nevěrná (nehrajeme si jistě na to že to dělají jen muži) dala bych si především pozor aby se to manžel nedozvěděl a neublížila jsem mu.Od něj očekávám totéž. Milujeme se,máme dítě,ale nedělám si iluze o tom že za celý život nenastane situace kterou jeden nebo druhý prostě neustojí.

ad milenka...není ten viník,to je vždy ten kdo žije ve vztahu a podvádí.Svobodný člověk si může souložit kde chce,on nikým vázaný není.

ladunka
6. nov 2008

gedren 😀 dost se doma bavíme, mě dostal ten monopol na pohlavní orgány 😀 Říkala jsem mužovi, že bych mu asi taky už přála nějakou pěknou píchačku, a on na to, jestli myslím píchačku nebo píchačku 😀 😀

bejbypd
6. nov 2008

ja som neveru zazila pri byvalom neodpustila som nelutujem 😠 a laska to bola ako hrom aspon som si myslela...

majcik
6. nov 2008

k tomu "v dobrom i v zlom" - nepoznam presny text obradu sobasa na urade, teda civilneho, ale ti, co sa brali v kostole, si v prvom rade slubovali, ze sa budu milovat a ctit si jeden druheho a ze si budu verni ... a ze sa nikdy neopustia, ani v stasti, ani v nestasti, ani v zdravi ani v chorobe ...

Ostatne baby v poslednej debate - zdielam Vase nazory ... tesim sa, ze je nas viac takych, pre ktoru su rodina, vernost vo vztahu a podobne hodnoty dolezite 🙂

bejbypd
6. nov 2008

majcik 😉 asi sme kostolnicky ako by nas niekto nazval 😀 ale nie nechcem provokovat ani nikomu brat jeho nazory len proste je mi celkom luto ze sa stava stale castejsie ze ludia velmi rychlo vedia zabudnut na to co maju a ze si to nevazia...

majcik
6. nov 2008

Bejbypd - to mi moze byt jedno ... pre mna je dolezita moja rodina a moj vztah s manzelom ... je to moj zmysel zivota. Ak tieto hodnoty niekomu nie su vzacne, je to jeho vec ... len nech potom neskor nenarieka ...

Mas pravdu, nevera, rozvody - to sa velmi rozmohlo v poslednej dobe. Nasi stari rodicia inac vedeli riesit problemy..

bejbypd
6. nov 2008

No to teda vedeli...ja tiez len myslim ze rodina je na prvom miese ako som uz pisala ked sa rozhodnem vydat a zalozit si rodinu musim byt o tom presvedcena...ja som bola a presvedcila ma laska aku pocitujem k svojmu drahemu a nie je to podla mna ziadna kratkodoba zalezitost kedze sme uz par rockov spolu...

majcik
6. nov 2008

Bejbypd - tak to Ti blahozelam k takemu vztahu a nech to fakt vydrzi Vam az do smrti ... a ta nech je dobreee neskoro 🙂

Je krasne brat sa z lasky ... poznam ten pocit 🙂 A nielen pocit, ale presvedcenie