Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

socinka
20. nov 2008

katkaajurko - nebojim sa, ja ho poznam uz dlho - sme dobry kamarati, len tetraz to takto sa vyhrotilo a on zo zenou nikdy nejako nevychadzal, to bolo jedno s tych dohodnutych manzelstiev - rodicia sa dohodli kvoli pozemkom, lasky tam vela nebolo.....

sisstin
20. nov 2008

socinka: to ještě existuje? 😲 😅

katkaajurko
20. nov 2008

tak ano...moze... len mam pocit ze mozno kto uz raz urcite "hranice prekrocil" druhy,treti krat sa mu prekracuju lahsie....

socinka
20. nov 2008

No ale clovek nikdy nevie, mozno ja stretnem dakedy este dakoho ineho, to hrozi kazdemu

agnesska
20. nov 2008

zanett-virtuálně zavražděná ne,ale čím víc témat s tvojí účastí čtu,tím víc mám pocit,že si kompenzuješ nějakej mindrák-pro příklad.-jseš dle svých slov atraktivní,naprosto dokonalá a nadřazená těm chudinkám češkám,který mají průměrný životy s průměrnejma českejma chlapama,jseš tu(stále cituj tvoje slova)jedna z nejmladších,ale přitom nejchytřejší...
no nevim nevim holka,zdá se mi,že to nemáš v hlavě moc srovnané a aspoň na i-net diskuzi si připadáš jako borka-chtěla bych tě vidět naživo třeba ve větší skupině různých lidí s různými názory-domnívám se,že bys byla asi jedna z těch co tiše stojí v koutě 😀 😀 😀
navíc tohle byla poslední dobou diskuze o lini,jejím trápení a ochotě ostatních jí poradit-to,že si tu přečte,že by se měl její chlap stydět a že existujou ženský,který nemaj svědomí a jsou to sebestředný husy,jí,hádám,moc nepomůže... 😝

sisstin
20. nov 2008

já si právě myslim, že zanett to má v hlavně srovnané až moc...její nadhled, ironnie , vtip..a hlavně umění si nic nenamlouvat..se mi líbí.. 🙂 a je to příjemné osvěžení pipkujících témat o hovínkách a podobně, kterých se zúčastnuji též 🙂

agnesska
20. nov 2008

jj,on by jí ten vtip třebas přešel,když by její (v té době milovaný)muž na stejnou superženu (jako je zřejmě ona 🙄 )narazil a neodolal 😅

agnesska
20. nov 2008

navíc siss-co tam má srovnané-aroganci,jj to asi jo 😅

sisstin
20. nov 2008

agness:co vim, tak zanett psala, že nevěrná není..a požaduje ji od svýho partnera...ale kdyby nevěrnej byl, tak to vědět chce..já s ní většinou souhlasim ve všem..a nikdy mi nepřišlo, že o sobě píše, že je super žena..jen je prostě typ, co nechce děti...studuje..a má prostě jinej styl života...na tom snad není nic špatnýho ne? 😲 Já takhle vždycky toužila žít..poznávat nové země..hodně studovat...žít bez dětí..ale holt člověk míní, život mění..neířkám, že jsem ted neštastná..ale proč furt odsuzovat někoho..kdo nechce žít v zažitém standartu

já jsem ráda, že sem chodí...protože někdy z těch dokonalých matek je mi fakt mdlo 😒

sisstin
20. nov 2008

tady je nejdůležitější mít, co nejvíc dětí..být poslušná manželka..vařit, uklízet...být věrná, nepít alkohol, nekouřit...neříct sprostý slovo...podle mě je to všechno jedna velká přetvářka..každej si sem chodí honit ocas, jak on je super..a skvělej...a ty, co takový nejsou..jsou odpad 😒 fakt jako že jo 😖

je tu spousta skvělých holek, najde se hodně dobrý rad..ale ta netolerance je teda šílená 😖

zanett
20. nov 2008

tak ted mi to neda - diky, sis 😉

adness - no nevim, co k tomu rict. Nepamatuju si te z jine diskuze, takze me prekvapuje, ze ty si me pamatujes (asi jsme na sebe nekde narazily, ale ja te fakt nemam v zive pameti 😅 ). Co k tomu rict? Nemyslim si, ze jsem skvela a dokonala a ze mam super zivot. Myslim si, ze jsem se se musela sakra hodne otacet, abych byla tam, kde jsem ted, nic jsem nedostala zadarmo, protoze za vsechno se plati (nejen penezma) a nemyslim, ze jsem nejchytrejsi, jen mam za sebou trosku netradicni zazitky, ktery nejsou pro vetsinu mych vrstevniku (nebo i starsich) moc standartni - to je proste fakt. To ze mne samozrjeme nedela nikoho nutne lepsiho, ani jsem to nikde nepsala.

Jinak nevim, co jeste bych k tomu rekla - jestli me chces videt nazivo, tak za mnou prijed 😀 A cos myslela tou skupinou lidi? Ze si na netu honim triko a v realu jsem putka? 😀 No tak ve skupine (velke ci male), kde jsou jen blbci, se kteryma si nema co rict, tak se s nima nebavim (znas to, nejhorsi je srazka s blbcem) a ve skupine, kde jsou normalni lidi, tak se s nima bavim, proc bych se nebavila? Vetsinou je to ale tak, ze skupiny jsou smisene (tedy obsahuji jak lidi normalni, tak blbce) a to se pak bavim s tema, kdo jsou mi blizsi, proc bych mela stat v koute? Mam na praci lepsi veci nez ztracet cas postavanim nekde v koute 😀 😀 😀 😀 No predpokladam, ze tomuto polopatickemu vykladu rozumis.... 😀

agnesska
20. nov 2008

prosim tě,jaks na to přišla-na ten první odstavec ?

zanett
20. nov 2008

co konkretne myslis? Ze si me pamatujes? No v prvnim prispevku jsi psala, ze 'cim vic temat s moji ucasti ctes' - tak z toho vyvozuju, ze jsi nekde v tematech cetla moje prispevky a svymi netradicnimi nazory jsem ti asi utkvela v pameti. Mozna jsem na tebe v nejake diskuzi reagovala, ale to si fakt nepamatuju (no nemuzu si pamatovat kazdyho, ze jo)...

sisstin
20. nov 2008

agness: nevím, jestli to bylo na mě..nebo na zanett..ale na koníkovi jsem už dost dlouho...a prostě to tak na mě působí 😒 kdo třeba prostě to mateřství tak "nežere"..nebo má jinej pohled na svět, než většina ženských na MD..tak je za strašnýho exota..a já nevim co 😒

agnesska
20. nov 2008

zanett-hehe-to s tousrážkou s blbcem jsem,je to teda už nějakej čas-psala já tobě 😀 😀 no vidíš,jak já tobě,tak ty mě a pak,že to nefunguje 😀 😀 😝
myslim,že netradiční zážitky nebudeš mít jen ty,to,že jsi dostala něco zadarmo jsem nikdy nepsala...to málokdo z nás 😝
a co se arogance týče-přečti si po sobě svůj poslední příspěvek 😝 😝 😝

zanett
20. nov 2008

agness - ja jsem ti jen objasnovala, proc mam takovy nazory a postoje jaky mam. Je to proto, ze jsem v poslednich cca 6 letech prosla tim, cim jsem prosla a to me hodne zformovalo, predevsim teda to negativni me hodne naucilo.

JInak - ja si fakt nepamatuju, ze jsme si v nejake diskuzi nekdy psaly 😅 Kazdopadne cosi mi rika, ze ted uz te nezapomenu (pridam te do sveho 'fanklubu' tech, co me nemuzou vystat 😀 😀 😀 )

agnesska
20. nov 2008

siss-myslim,že co se týče pohledu na mateřství tak jsem s tebou na jedný lodi,ale jsou zkrátka věci,co mě ze židle nadzvednou...

agnesska
20. nov 2008

to neni o tom,že tě nemůžu vystát,jen se mi nelíbí tvá forma podávání svých názorů-z každýho se snažíš udělat hlupáka...

sisstin
20. nov 2008

agness:no..to je o lidech, mně je fakt zanett sympatická, její příspěvky mají hlavu a patu, často se nad nima zasměju...prostě umít tít do živého..a to většině lidí vadí 😉

zanett
20. nov 2008

agness - ale mne nevadi, ze me nekdo nema rad, nebo ze se mnou nesouhlasi. Je nutne znat sveho nepritele a navic, ja mam vyzvy rada - udrzuje me to ve strehu 😀

sis - 😉

sisstin
20. nov 2008

agness: asi proto, že spousta lidí nemůžu též vystát mě 😝 😅

agnesska
20. nov 2008

to nevím,jestli to ostatním vadí-mě se zkrátka nelíbí její sebestřednost a ta sálá z každé věty,co napíše-proto se nad ní nebavím... 🙄

zanett
20. nov 2008

agness - no tak nejlepsi radu, co pro tebe mam, je, ze pokud se mnou nesouhlasis, tak at me nectes 😀 A myslim, ze nejsem sebestredna, to je prevleceny sarkasmus 😀

sisstin
20. nov 2008

agness:já v tom teda taky vidim sarkasmus, zdravou ironii...a hlavně žádné zbytečné iluze.. a to je mi veeeeeeeeelmi sympatické 😅 ale tak 100lidí 100chutí že 😵

agnesska
20. nov 2008

zanett-však se snažim,ale nějak ses nám sem vloudila a strhla pozornost na sebe-pravda,asi se mi to jen zdá-ty jsi vlastně jen sarkastická a né sebestředná 😝 😀

anza
20. nov 2008

Nazdar ženy, vy teda jedete. Následujícími slovy nereaguju ani neútočím na nikoho a bude-li to tak vypadat, opravdu to tak není. Byla jsem milenka, nedělám si však z toho ctnost - nebylo to dobré a to, že je ženatý, nebylo myslím to, co by mě rajcovalo. Rozvedl se (já byla katalyzátor, ne důvod) a já ho pak nechala kvůli mladšímu, který mi sedl víc. Byla jsem tele a spadla do toho. V současnosti si myslím, že je spíš fér se tomu vyhýbat, protože "jsou věci, které se nedělají" - například se vědomě neubližuje druhým atp 🙂 Jejda, já su jak kniha, tfuj. No ale pozor ovšem: nikdy, nikdy a nikdy bych si bohužel nevěřila natolik, že pokud mi někdo, kdo mě fakt rajcuje, rozepnul podprsenku, že to zvládnu vybalancovat. Ať už by byl ženatej nebo ne. Když by se nikdo nic nedozvěděl, samozřejmě zejména manžel, kterýho miluju, nevím nevím. Nechci, budu bojovat, ale v situaci, kdy mi poteče z kundy (dámy prominou) a druhá strana ten první krok (hmat, hehe) udělá -ˇříkám: nevím nevím 😕

sisstin
20. nov 2008

anza:uaaaaa...škoda, že tu není tleskající smajlík 😝

anza
20. nov 2008

Jinak my se učili, že ironie a sarkasmus jsou skrytá agrese. Já to tak mám taky 😝 Ale myslím, že to je trochu laciná zbraň...

sisstin
20. nov 2008

anza: já též..ale ono taky jiný je to v pozici k lidem, který neznáš..jen z nějakýho fora 😝 a k lidem, ke kterým máš nějakej vztah že 😝

anza
20. nov 2008

siss: má poklona 🙂