Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kitty68
19. nov 2008

no a taky by me zajimalo jak to pak dopadne v praci 😕 az uz se nebudou kamosit

zabka78
19. nov 2008

jabber - mozno ocakava, ze ho to nejakym sposobom z casti odradi. vyjadril tym agresiu a potencialny utok...napr.

jabber
19. nov 2008

zabka - to já si taky myslím, že dělá - že manžel o milencovi ví, aby viděl jaký o ní mají chlapi zájem a o co přišel....ale nemyslím si, že on psal tu sms

emilyz
19. nov 2008

kveta: 😀 mozno hej... 😅 😉

zabka78
19. nov 2008

ale co v skutocnost vie manzel milenky o vztahu jeho zeny s milencom?

jabber
19. nov 2008

kitty - ale on ten její muž není v postavení aby je dobil, vždyť on byl ten, kdo od nich odešel, ne? On se může tak akorát snažit jí získat zpátky

jabber
19. nov 2008

zabka - no stačí, že ví, že nějaký milenec je....tím pádem je jeho návrat k ženě ohrožený a musí se víc snažit - to si myslím taky, že ho takhle vydírá

jabber
19. nov 2008

ona milencem jakoby stoupla v ceně

katkaajurko
19. nov 2008

pytala som sa svojho manzela.. 😉 on povedal ze by ziadne sms nepisal - ale sa s dotycnym stretol...a zobral by si aj niekoho napomoc - aby to milencovi rucne strucne a jasne vysvetlil 😀

emilyz
19. nov 2008

sak som hovorila 😀 chlapi zeby si pisali take sms? 😕 😅

kitty68
19. nov 2008

no ja si spis myslim ze u ni je to naopak, ze ona je rada, ze se ji ten manzel vratil

jabber
19. nov 2008

kitty - to si taky myslím.....já si dokonce říkám, že si toho milence pořídila možná jen kvůli tomu 😝 yyy

kveta
19. nov 2008

Možno tá milenka milenca použila, aby manžela presvedčila na druhé dieťa...

nobody
19. nov 2008

hups

slnieckova
19. nov 2008

nobody mas na to nazor chlapa? 🙂

nobody
19. nov 2008

možná až si to pročtu, zatím nevím nic 😀 😉

halienka
19. nov 2008

Nobody, tak máš čo robiť, príbeh Lini začína na 17. strane 😀 Ale mňa by tiež zaujímal mužský názor 😉

slnieckova
19. nov 2008

nobody tak docitania 😀

slunicko552
19. nov 2008

Tak teda já taky myslím,že to psala ona.On by to mohl psát jedině kdyby to byl nějaký poslaný chudáček,který se třepe o svojí ženu a to asi není.

jabber
19. nov 2008

lini - a jak na tu sms vlastně reagoval tvůj manžel, nevíš náhodou? Protože já být na jeho místě, tak se jí v první řadě zeptám jak se ten strašlivý tyran dostal k jejímu telefonu a ještě z něj píše sms aniž to ona všechno ví

agnesska
19. nov 2008

jabber-to je jasný 😉 lini-taky by mě zajímalo vyjádření TM
nobody-co ty na to,jako chlap?

lini
19. nov 2008

takze viem novinky uz mu kedysi pisal ale zo svojho mobilu takze mi je jasne ze toto z jej nepisal!Ona chcela vediet reakciu ci odpise podla mna.A dnes sa riesi to ze muz ju teraz postavil pred hotovu vec ze bud zostane a budu spolu alebo rozvod a ona chudinka zatial nebvie co ma robit tak to riesi a riesi karty tarotove posiela vola kolegyni a aj mojmu muzovi.Zda sa byt rozhodnuti ze s nou nebude ale zatial to nie je vobec 100% a viem ze sa moze vselico zmenit ale uz rozmyslam stretnut sa z jej muzom mac jeho cislo aj mail sok dobraaaa ale zatial sa odhodlavam ci neurobim chybu ale skor si myslim ze by s toho ona bola v dobrom soku lebo doteraz ja kludna,nevolam jej aj ked mam jej cislo a zrazu by ju to asi dost soklo co vy na to?

zabka78
19. nov 2008

kveta suhlasim 😀. ak je milenka dost vypocitava, mohla mu ten vztah postupne priblizovat napr. aj takto:
1. predstav si, ze jeden chlap mi stale dvori v praci
jej zamer: chcem aby moj muz vedel, ze ma o mna aj niekto iny zaujem ako on. aj ja som pre niekoho zaujimava, nielen pre teba ta tvoja milenka z minulosti
2. bola som s nim na kave, ale v spolocnosti kolegov
jej zamer: mysli to vazne, som zvedava kedy zacnes ziarlit
3. on ma stale prenasleduje, je ako posadnuty mnou
jej zamer: kedy konecne zacnes ziarlit?
4. prisla domov neskor, ako zvycajne, zacala si nakupovat pekne veci a viac sa o seba starat. muzovi uz to zacina vrtat v hlave.
zamer: ako sa na neho dobre pozera, ked vidim ako si pomaly zacina uvedomovat, to co som si uvedomovala ja pri jeho zalete/zaletoch 😀 ?/
5. hiiiii prisla mi sms, akoze v tajnosti okato si ju citam a neverbalne sa mu snazim nieco naznacit....ved mam fantaziu
zamer: je to fakt vazne milacik, spamataj sa.........................

toto je moja pradsteve davkovania "pravdy" milenky svojmu manzelovi. podla toho ako jej vyzor opisala lini nema takych ctitelov vela. no neverim tomu, ze by dokazala tak zamnipulovat lini manzela predstieranim. musi k nemu citit nieco. s pretvarkou to proste nejde. zaujimalo by ma aj ci ich k sebe puta postel alebo vztah. ak je dobra v posteli o to rychlejsie vytriezvenie.

zabka78
19. nov 2008

ahoj lini - ako vies, ze ta sms z jeho mobilu bola nim pisana?

kveta
19. nov 2008

Zabka, ja si to viem predstaviť aj takto:
Milenka: Keď on je iný ako Ty?
Milenkin manžel: Ako iný?
Milenka: Vieš, jemu nevadí, že jeho žena čaká druhé dieťa a Ty máš stále niečo proti aj keď naša má už deväť rokov. A oni majú malú dcérku a už čakajú aj druhé. Vieš ako ma to bolí?
Milenkin manžel v snahe udržať si manželku: Ja som nevedel, že Ty až tak strašne chceš to druhé dieťa. Veď to zase nie je až taký problém si ho urobiť.

Inak nerobme z milenkinho manžela tyrana. To len Linin manžel si tak vysvetľuje prečo milenka ostala s manželom, ale nemá na to žiadne dôkazy. Keby bol milenkyn manžel naozaj tyran, tak by sme o tom počuli viac, lebo milenka sa na manžela snažila, čo mohla a o týraní nehovorila. Linin manžel si takýmito úvahami lieči svoje zranenie z odmietnutia.

zabka78
19. nov 2008

kveta sme nebezpecne, ubohi nasi muzi 😀
vyborne pokracovanie...

kveta
19. nov 2008

Náhodou, môj muž vôbec nie je úbohý. On si tie knihy o zvládaní nevery čítal so mnou. Úbohá Ja až ma muž podvedie a ešte bude poznať všetky finty, čo radím iným. ☹ 😀 Ja to vidím tak, že budem musieť mu osobne zbaliť kufre a na vrch mu pribaliť remeňom ležiaceho nášho psa s vrecúškom žrádla okolo krku, aby to manželom poriadne otriaslo. 😝 Alebo vyrazím muža z domu a to vrecúško so žrádlom dám okolo krku jemu. Veď škoda psa, že?

jabber
19. nov 2008

agnesska - no právě 😉 🙂

Teda holky, to je úplná telenovela, kam se hrabou vékávéčka 😀

zabka78
19. nov 2008

Zato ja mam niekedy so seba vazny strach, ani moj manzelik nie je vobec ubohy, zatial. Este som nemala dovod na nom nieco take praktizovat. Ja nemam psa, ale urcite viem, co by otriaslo kazdym. Vyhnat z bytu a pred tym mu splachnut kluce od auta v zachodovej myse 😀

jabber
19. nov 2008

zabka - jestli nemá v práci náhradní 😝 😀