Milování je Tvé "splněné přání" nebo Vaše "splněná manželská povinnost?" Jak to cítíš právě TY?

irriss
16. nov 2011

Urcite jste si vsimli, ze se casto prolina v beznych tematech intimni problematika.
Urcuji se hranice a limity... prolinaji se nazory, lisi se vekem, situaci a vlivem okoli i okolnosti...
Skoda jen, ze jakmile se zapojime,- zacneme diskutovat a konfrontovat sve touhy s realitou, zjistime, ze jsme mimo tema..
Proto zakladam toto tema (spolecne s ostatnimi spolubydlicimi na MK), kde se hranice ani limity nikomu nekladou...

irriss
autor
16. nov 2011

@lenka3007
ja uz jsem rikala @filipal, aby z toho udelala soukromou, ja to neumim..a je to vlastne jeji napad...(at to mam na koho svest) 😉

lenkao
16. nov 2011

@irriss mne si pripomenula moju malu lebo chodi taka reklama a spominaju tam oblinu a Domca sa pyta tatinka a co je to oblina? A mm je hovori ze to je take tucne dievcatko a Domca na to Ako mamina? No mm sa skoro smiechom zadrhol. Som to vyhrala, no nieje nad uprimnost deti 😀 😀 😀

lenka3007
16. nov 2011

@irriss ja nenadavam ☹ ja som slusna, dobra, nekomfliktna.... Hapruje mi net, uz mam z neho dnes strasne nervy... takze nestiham citat, lebo medz tym mi 5 krat vypadne ☹ ☹ ☹

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
no to mne prave trapi, urcite jsem na nekoho zapomnela...protoze rano se to vymazavalo...byly techn. problemy 😉

irriss
autor
16. nov 2011

@lenka3007
to znam...vzpominas, kdyz jsem nervozni, ze si s vama uz nemuzu kolikrat psat, protoze se nacita zle, vypadava signal..a pak mi to utece a ja nemam uz ani pak silu cist a dohanet..

jolinka
16. nov 2011

wau... kolko ste popisali, kym to vsetko precitam...

nelicefo
16. nov 2011

@irriss ano? ja som rana makala v praci a teraz musim dohanat....lebo same novinky tu citam. 🙂 ako sa mas moja??? 🙂pozdrav deturence. 🙂

nelicefo
16. nov 2011

@jolinka ja nemam sancu docitat 😀 😀 neviem ako ty 😅

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao 😀 😀 😀
at zije uprimnost - ta detska! 😀

v pase nevypadas jako oblina..

lenka3007
16. nov 2011

@irriss no tak nejak ja dnes stracam niť ☹

nelicefo
16. nov 2011

Ozaj kocky tu sukromnu diskusiu mozem spravit ak chcete 🙂 🙂 🙂

irriss
autor
16. nov 2011

@jolinka
pokud budes hledat "pikantnosti" tak to ani cist nemusis, nic tu nenajdes..ale muzes zacit

lenkao
16. nov 2011

@irriss ani som neni, nie som sice najchudcia ale moje dieta ma asi iny nazor 😀 😀 😀

mataharyy
16. nov 2011

@lenkao Z toho si nic nedělej, onehdá jsme sexovali, když bylo po všem vzbudilo se nám dítě, posadilo se na posteli a pravil "ocino snaž sa" další průběh si představ sama 😀

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
tak ju sprav..hlavne nam nezapomen otevrit dvere.. 😝

uz vidim, jak otevres a pujdem jedna za druhou s ocima sklopenyma, s kabelkou pevne pritisknutou k brichu...kazda natazenou ruku na pozdrav...nesmele zasednuti ke stolu..da si nekdo kavu? ne, dekujeme my tu cekame na "sex"....

irriss
autor
16. nov 2011

@mataharyy
to zni jako veta pubertaka!!!!!!!!!!!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨

nelicefo
16. nov 2011

@irriss jasne otvorim vam dvere. Ak zabudnem pripomente sa mi do IP. 🙂
😀 😀 joj zlato ja z Teba nemozem

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
jeste k tem otevrenym dverim..nepoustela bych tam nekoho zaregistrovaneho dnes apod... 😉

mataharyy
16. nov 2011

@irriss no a to mu jesou dva a půl, co nás čeká až bude v té pubertě, to snad ani nechci předvídat 😀

nelicefo
16. nov 2011

@irriss jasne moja. Neboj. 🙂

irriss
autor
16. nov 2011

@mataharyy
ja jen nechapu, kde prisel k te vete... 😀
to jsi rikala manzelovi ty a on to opakoval?

lenkao
16. nov 2011

A jak to funguje s tou sukromnou temou?

mataharyy
16. nov 2011

@irriss Ne, vůbec netuším jak na to přišel, jestli se mu něco zdálo, či co... Ale v tu chvíli to bylo dokonalé 😀

mataharyy
16. nov 2011

@lenkao Zakladatelka musí povolit přístup a pak se do ní niko bez pozvání nedostane 😉

lenkao
16. nov 2011

@mataharyy tak to si viem zivo predstavit. Kde tie deti na to chodia 🙂

irriss
autor
16. nov 2011

@mataharyy
jsem tam z toho mimo...co ta varecka? a proc jsme videt, kdyz je soukroma?

nelicefo
16. nov 2011

@lenkao
@mataharyy kocky vy dve uz tusim mate pristup kuk na listu kde su temicky. 🙂

nelicefo
16. nov 2011

@irriss vidia to iba clenovia skupiny.

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
ok..tak je zvolej, ja se tu sama bojiiiim😉