Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Milování je Tvé "splněné přání" nebo Vaše "splněná manželská povinnost?" Jak to cítíš právě TY?

irriss
16. nov 2011

Urcite jste si vsimli, ze se casto prolina v beznych tematech intimni problematika.
Urcuji se hranice a limity... prolinaji se nazory, lisi se vekem, situaci a vlivem okoli i okolnosti...
Skoda jen, ze jakmile se zapojime,- zacneme diskutovat a konfrontovat sve touhy s realitou, zjistime, ze jsme mimo tema..
Proto zakladam toto tema (spolecne s ostatnimi spolubydlicimi na MK), kde se hranice ani limity nikomu nekladou...

filipal
16. nov 2011

nooo.....dobré! 🙂 🙂 🙂 🙂 kto sa odvazi? 😅

viera27
16. nov 2011

Heh, dobry nazov. Ako som pisala uz inde, kvoli mojmu nizsiemu libidu je to obcas "povinnost" (vynutena len mnou samou, nie partnerom), ktora sa vsak skoro vzdy aj tak premeni na "splnene prianie" 😀 .

jolinka
16. nov 2011

len v kratkosti, lebo mam dnes na krku tristvrtinu svojich deti 😉 😉 a chcelo by to vyvencit 😀

mne sa momentalne straaaasne nechce, a moj muz v nezmenej forme "sliape" v kratkom cykle svojich tuzob... a tak i z lasky k nemu privolim... a potom som rada, lebo uz ked sme v tom, sa mi to zacne pacit. To je ako ked sa ti nechce ist kupat do vane, ale ked sa prinutis... uz nevies vyjst von a vychutnavas si to.

irriss
autor
16. nov 2011

no to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..ja chci zpet muj nazev....

irriss
autor
16. nov 2011

@jolinka
to prirovnani k vane je dost puuuusobive.... 😀 😀 😀 😀

mne by vana nenapadla, ale treba "velky nakup" ☹ ..ten ano....

filipal
16. nov 2011

@irriss to som presne hovorila, ze admin bude iste inteligentenejsii a napriek nasim konzultaciam, aby bol nazov co najpresnejsi ho zmeni..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ lebo len on iste vie, co chceme temou povedat...... 😝

filipal
16. nov 2011

@viera27 a cim to je? lebo to citim podobne.....

filipal
16. nov 2011

@irriss velky nakup?? najstrasnejsie je to cakanie v sore k pokladni.... 😅

irriss
autor
16. nov 2011

@filipal
prave jsem napsala do Otazek pro admini..
myslim si, ze vystizne..
chci nazev puvodni nazev zpet..jinak se tu roztrhne milovani z ulice az po manzelskou postel..mne jde o tu manzelskou postel..
nazev byl vystizny a jasny...mohl i nalakat...pod tento nazev se nechci podepisovat..nezajima mne sex druhych, ani milovani ostatnich
fakt jsem nastvana..

traktor
16. nov 2011

..no ..u nas je to tak, ze muz chce vzdy 😀 ..dokonca mam pocit, ze ma viac obletuje ako ked sme boli *mladsi*..vecne ma hladka, da pusu..povie , ze ma lubi/ neviem..chce nieco? 😀 /..tutu mutu sa mi nie vzdy chce..ale kedze sme obaja rovnako *slahnuty*, tak vzdy vie navodit taku atmosferu..ze ta nechut ma prejde..on rad vymysla,alebo mi prinesie jedlo do postele, zaspieva..alebo tak.cize zacina to vzdy veselo..my sme radi jeden 😉

traktor
16. nov 2011

a ten nazov sa mi tiez nepaci 😠

viera27
16. nov 2011

@filipal co cim je? ta prvotna nechut, alebo ta konecna premena?

irriss
autor
16. nov 2011

@filipal
Presne takovymto zpusobem mne prejde chut na milovani..kdyz mne nekdo nastve...
a nemusi jit o "chudaka manzela", ten si to pak jen nezaslouzene odpyka.. 😠

irriss
autor
16. nov 2011

@traktor
jste radi jeden, proto je Vas tolik..nedavno jsi psala, ze by rad jeste 2 deticky (uz nevim, kde jsem to cetla😉 )..mozna proto Ti zpiva, abys mu neusnula..beru to podle meho-kdyz zpiva muj, prosim, at uz prestane.... 🙂

irriss
autor
16. nov 2011

@viera27
lenost se tomu rika 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
autor
16. nov 2011

@filipal
ja to prirovnavam k velkemu nakupu..ty k cekani u pokladny..rozumim tomu dobre?? 😀 😀 😀 😀

filipal
16. nov 2011

@viera27 to nizsie libido som mala na mysli.....je to hormonalna zalezitost? unava (materialu 😅 ), stres.

filipal
16. nov 2011

@traktor ked vtaka lapaju, pekne mu spievaju.... 😅

filipal
16. nov 2011

@irriss no.....nejako tak 😀 😀 😀 😝

viera27
16. nov 2011

@filipal unava urcite a prilis vela mozgovej aktivity. Neviem vypnut mozog, stale mi bezi, zahlteny "povinnostami". Zvykli sme si s manzelom tvrdo robit a o vsetko sa starat. Paradox je, ze uz absolutne nevieme relaxovat ani teraz, ked by sme uz mohli. Necinnost je pre nas trapenim. Len mm v tejto konkretnej oblasti relaxovat dokaze a navyse velmi aktivne a nadstandardne. No a tak mam ja problem 😀

viera27
16. nov 2011

@irriss jaaaj, to bolo pekne s tou lenivostou 😀

irriss
autor
16. nov 2011

@viera27
pripomina mi Tvuj popis meho "nadstandartniho manzela"...
ale memu m. pricitam i leta..i ty odpracovane... 😉 (mam na mysli ty v praci ne v posteli)

On je manualne zniceny (stale mluvim o praci! 😉 ) a ja zas psychicky... ☹ 😠
kombinace dost nizka pro podporu energie

dulkagabulka
16. nov 2011

@irriss aky bol tvoj povodny nazov?
ja už fakt nechapem.. čo tymto menenim nazvov admini MK chcu dosiahnut????
zrejme prvotny umysel bol urobit to zaujimavejšim, ale reakcie mnohych uživatelov su , že admini ukazuju, že sme hlupaci,ktori nevedia nazvat temu, o ktorej sa chcu rozpravat

irriss
autor
16. nov 2011

@dulkagabulka
psala jsem Ti, zmizlo to...asi to bylo tim, ze se daval zpet nazev😉

irriss
autor
16. nov 2011

@dulkagabulka
Dlouho jsem Te tu nevidela, obcas jen "v poradni"...
Podle meho slo v tomto konkretnim pripade o to, co nejvice zestrucnit nazev, kvuli novemu vyhladavaci 8aspon to mi nekdo psal-kdysi)😉

p.s. Doufam, ze prispejes a nenechas se premlouvat..😉

tinki
16. nov 2011

@irriss môžem sa pridať?
u nás je to tak, že keď sa nám narodila druhá dcérka, tak sa mi do toho moc nechce. Možno prešiel ešte krátky čas, som dosť nevyspatá. lebo vždy sa budia v noci obe dcérky a ja toho moc nenaspím. A keď už večer konečne spia, ja sa osprchujem, tak sex je to posledné na čo mám chuť. Ale tiež, ak sa dám presvedčiť, tak som rada, že bolo. Len dúfam, že raz to prejde a tá chuť bude prirodzená. 🙂

filipal
16. nov 2011

casto som pozorovala, ze zeny, ktore maju dobreho manzela, kamarata, s ktorym idu na jednej vlne, to nemaju take euforicke v sexualnom zivote.
akokeby ten nedostatok napatia chybal prave v posteli.
to, ze sa mi nepodlamuju kolena je dan za to, ze mam dobreho, citliveho manzela?
co si o tom myslite?
je k burlivemu sexu potrebny macho?

irriss
autor
16. nov 2011

@tinki
ja jsem posilala nicky v uvodu jen proto, aby se o tematu vedelo...neslo o "pozvane hosty"..nejsem hostitelka, jen jsem "pronajala misto"a pokud to bude nutne(doufam ze bude)...a asi i bude😉😀..tak se domluvime a schovame se do nejake mistnosti, kde na nas nebude videt...a slyset... 😔 😔 😔
Tady to ber tak, ze se jedna o shromazdeni, nez se zavrem do soukrome mistnosti.. 😀

irriss
autor
16. nov 2011

@filipal
skoda ze mne nevidis, ctu Tvoje radky a jak blb kyvu hlavou za kazdym prectenym pismenkem...

jak udelat z te citlive naladene vlny silny a bujny PRILIV?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli