Milujem iného

krzitae
29. máj 2014

Ahojte mám obrovský problém v sebe .. som vydatá ,máme malú dcérku ktorá ma 2 roky.
A k názvu- pred tým ako som sa dala dokopy s mojím manželom som mala kamaráta/priateľa dajme tomu že D. s ktorým som sa stretávala niekoľko mesiacov, láska bola obojstranná veľmi som ho ľúbila, ale bol na mňa až príliš milý ,pozorný a neustále ma chcel držať vo svojej blízkosti , pred všetkým chrárniť (teraz viem , že kvôli môjmu dobru) ,ale časom mi to akosi začalo vadiť chcela som spoznať aj iných mužov,nechcela som po 4 ročnom vzťahu vhúpnuť opäť do vzťahu a tým , že sme sa poznali dlho vedel , že sa nechcem viazať ..Stretla som môjho (dajme tomu E) už teraz muža typický Cassanova veľa žien sa okolo neho krútilo, žiadna nevedela na čom je.. a samozrejme poplietol hlavu aj mne.. časom som sa prestala stretávať s D lebo E to vadilo, D bol nesmierne sklamaný tak som si sním neustále po nociach volala vyznávali sme si lásku a neviem čo , ale nedokázala som opustiť E-strašne ma priťahoval po sexuálnej stránke ,s D som nespala ani raz a to mi chýbalo. Hanbila som sa to povedať D , že toto chcem od neho... a tak išli mesiace ďalej stále ten istý kolotoč až v Decembri som sa dozvedela , že som tehotná s E.. Ten sa tešíl , ale ja som nevedela čo bude s nami ďalej .. rozhodla som si dieťatko nechať aj keby som mala s ňou ostať sama .. ale nakoniec sme začali spolu bývať ale moje myšlienky a sny boli stále o tom istom o D!! pravdaže počas tehotenstva som s ním bola v kontakte , no už sme si nevolali ale len písali na FB , písal mi ako mu stále chýbam , že na mňa nikdy nezabudne a podobne .. vždy som sa rozplakala pretože som to cítila tak isto ale nemohla som mu to napísať. Môjho muža ľúbim naozaj sme manželia ktorý sa pohádajú ale udobria .. ale SEX žiadny!!!!!!odkedy som ostala tehotná sme spolu nespali dokopy za 3 roky možno tak 10 krát , ale asi aj to si domýšľam ... no jednoducho KARMA.. ale k tomu D v srdci mám strašne prázdno cítim , že mi tam niekto chýba , v poslednej dobre cca 1rok sa mi zas sníva s ním každý jeden sen , sem tam mu napíšem ale on nevie čo k nemu cítim , berie ma ako starú známu už ani ako priateľku lebo sa s ním nesmiem stretávať , E by ma rozdrapil v zuboch ☹ jednoducho nikto nevie čo k nemu cítim a ja už neviem čo mám robiť mám pocit , že vybuchnem že to už nezvládnem .. manželovi by som nikdy nechcela ublížiť, ale je tu niekto kto ľúbi svojho partnera ale MILUJE úplne niekoho iného ????? V podstate ľúbim ho tak - že som mu vďačná , že je skvelý partner , otec , finančne sa o nás postará , ale nedokážem mu dať celé svoje srdce.. Potrebovala som sa niekam vypísať . Ak tu je niekto kto pozná tento pocit napíšte rada si o tom s niekým popíšem .

veronika426
29. máj 2014

Vies necitala som vsetky pripsevky a ani ti nejdem radit, lebo si musis aj tak v konecnom dosledku vybrat sama, chcem len tolko, ze som bola v podobnej situacii, s exmanzelom som zila ale zalubila som sa do jeho kamarata s ktorym sme sa dva roky nevideli. A vies co? Po rozvode (pred 4 rokmi) som stastnou mamickou a manzelkou toho kamarata. Ono ide o to neublizit ani jednemu, u nas to bolo po dohode s manzelom, kedze chyba bola aj v tom ze on nemohol mat deti, ktore som ja velmi chcela, takze to aj vtedajsi manzel chapal. A teraz mam kompletnu rodinu a s byvalym sme ostali priatelia. Urci si proste priority, ci ti to zamilovanie stoji za rozvod a ci planujete spolu ostat s tym D forever. Drzim palce.

sansulinka
29. máj 2014

@mawka samozrejme,ze normalne. Len vela ludi o tom nerozprava,je to pre nich tabu...nejaku tu prvu pomoc vzdy mat a aspon jednu v nocnom stoliku po ruke 😀 😀 😀 ten ti nikdy nepovie nie,nechce sa mi a nikdy v najlepsom neprestane 😀

mawka
29. máj 2014

@sansulinka noooo, pozor, mne v tom najlepsom uz dosli baterky 😀 fakt. normalne vykon slabol a slabol, este zavrcal a zdochol. presne ako auto 😀 este, ze mame my zeny sikovne ruky 😀

sansulinka
29. máj 2014

@mawka treba kupit dobijatelne a kvalitne ale zase ono akurat v najlepsom kontrolovat baterky 😀 😀 moj momentalne zapada prachom chudak 😀

mawka
29. máj 2014

@sansulinka ja uz mam ojazdene. potrebovala by som nove 😀
@krzitae inak ja lubim milenca, ale v zivote by som mu to nepriznala. dokonaly chlap neexistuje. preto mam dvoch najlepsich 😉

sansulinka
29. máj 2014

@mawka 😀 😀 😀 😀 😀 napodobne mne sa dokonca muz omylom nanho zvalil a uz mi nefunguje tak ako by mal...😀 😀 😀 super vec,takze sa oplati nasetrit na noveho 🙂

mawka
29. máj 2014

@sansulinka no to su tie kontakty tam. tiez som tak vehementne pouzivala silikonoveho, az sa mi kontakty zalomili. pripadne zvykne oxidovat ten pliesok pod baterkami. ale tak ano, ten 200 eurovy je uz silne kvalitny. co tie moje obycajne 😀

seat967
29. máj 2014

@sansulinka ja mam manzela a normalne niekedy nas chytia take chute ze chceme pouzit nejake pomocky 😀 a myslim si ze je tu takych mamiciek viac len sa hanbia to povedat nahlas ja to inak tiez nikde nevravim co robime v spalni lebo su take co odsudia hned ale tak preco si nespestrit imtimny zivot :D

mawka
29. máj 2014

@seat967 ale je dolezite sa o tom bavit normalne. ved to je sucast zivota. tu sa zeny bavia o hovienkach svojich deti, o hlienoch, ale orgazmus, sexualita im pride ako tabu? to je divne.

sansulinka
29. máj 2014

@mawka mne muz kupil za nejakych 150e a jeho novsia verzia veru stoji 200e a po nom tuuuuzim a musim ho mat 🙂

seat967
29. máj 2014

@mawka ved hovorim patri to k zivotu. ked mam povedat pravdu dnes je to moj najlepsi den straveny na konikovi. mne sa nechce stale bavit o tom ze maly mi nechce zrazu sediet na serbli atd. ved to je zivot kazda jedna co sme tu tak to urcite uz robila- sexovala inak ako by mala deti no nie 😀 😀 niekto sa to hanby ale hanba to neni si myslim ved nikto tu neopisuje ako si ho zapne a on drnci a hybe sa 😀 😀 😀

mawka
29. máj 2014

@seat967 uplne presne si to vystihla.
@sansulinka to mas ten s tou pulzaciou na skvely orgazmus? 😕 😀 taky chcem aj ja

cta
29. máj 2014

Bože ja mám z tvojho príspevku úplny guláš. Vôbec neviem ktorý je ktorý. 😀 E je tvoj muž a D ten casanova alebo opačne? 😀

seat967
29. máj 2014

@cta ja som mala tiez nevsimala som si d a e ci ako to bolo precitala viem ze ma muza a kamarata ktoreho lubi ale aj muza lubi ma to tazke 😒

sansulinka
29. máj 2014

@mawka ja mam konkretne smile fancy (vygoogli) starsia verzia,mam ho uz 4roky ma 7vibracnych rychlosti a 3rychlosti na bod g..uzas ale aj bez pulzacie ja som snim hotova no hned 😀 ale uz su lepsie na trhu a hned ako budem moct po porode budem skulit po novom 😀

adri266
29. máj 2014

@krzitae ak mas cas, skus si vyhladat starsie prispevky na take iste temy. A spytat sa autoriek, ako to u nich dopadlo.
Moje rady:
1, zistit pricinu straty jeho chute na TEba /zdravotna - nabehnut k lekarovi na prehliadku, schudnut, zacat sportovat, poslat k urologovi, sexuologovi, psychicka - terapia, milenka - vybit jej zuby, a jemu daco ine 😝 /
2, Ak cislo 1 nebude fungovat
a, kupit vibrator, ako Ti tu radili, skusit ho pred manzelom, a bol by v tom cert, aby z toho daco nebolo 😀
b, dat najavo manzelovi, ze Ty nie si este pripravena zit v celibate, a co z toho vyplyva /rozvod, rozchod, milenec, otvoreny vztah/

Ak manzela ozaj milujes, tak ries tento vztah, ktory mate. Ak nie, rozved sa, a hladaj si ineho.

mawka
29. máj 2014

@sansulinka no to idem teda vygooglit, ze G bod, jujha, to bude pekelna masinka 😀

sansulinka
29. máj 2014

@mawka zakladatelka musi mat z nasej debaty ukrutnu radost 😀

mawka
29. máj 2014

@sansulinka ich je viac druhov. ale ano, presne z tychto jeden je taky, ze ma navyse pulzacie na este lepsi orgazmus. ale tak napriklad tiez neni od veci pouzit popper na naladu 😀 to busi potom nielen hlava, ale aj medzi nohami a fuuuuuuuha. len u nas uz nie je. zakazali.

sansulinka
29. máj 2014

@mawka popper som ja osobne este neskusila ale ktovie mozno aj to bude.ja som uplne za vsetko,treba skusit vsetko co je obom prijemne 🙂 nooo tak kuknem aj ten pulzacny 🙂

mawka
29. máj 2014

@sansulinka asi sa tu dost mamiciek pri citani prezehnava a cervena 😀

gabriela255
29. máj 2014

@mawka ale dá sa kúpiť aj tu alebo cez e.shop 😉

sansulinka
29. máj 2014

@mawka kazdej takej by som odporucila jednu jedinu hodinku len ona a vibrator..uz len nebat sa o tom hovorit,ved v mediach je viac sexu ako v niektorych manzelstvach 🙂

mawka
29. máj 2014

@gabriela255 kde? IP, pls. 😵

maria1989
29. máj 2014

@gabriela255 tu kúpiť čo? použitý? 😀

mawka
29. máj 2014

@maria1989 nie, ten popper. ten sa vdychuje 😀 inak, dobry status mas, tusim spravne, koho mas na mysli? 😀

gabriela255
29. máj 2014

@mawka no na e.shopoch to majú 🙂 len sa to predáva ako "nitritový čistič" 😀 stačí napísať poppers do google a je tam tohoooo 😉
@maria1989 použitý nie, ale kľudne čosi namiešam ak by bol záujem 😀

mawka
29. máj 2014

@gabriela255 ze nitritovy cistic...ja odpadnem 😀 lebo ked som bola v kamennych shopoch, tak mi povedali, ze uz sa nedodava, lebo.... sak vieme. ze EU zakazala 😀

gabriela255
29. máj 2014

@mawka no nabudúce pýtaj nitritový čistič, že si chceš prečistiť nitrity 😀 😀 😀

renka40
29. máj 2014

Ako to tu čítam, tak sa to tu zvrtlo ku úplne inej téme. Téma o vibrátoroch tu nie je? 😀