Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môj "chlap" asi nevie ako je orientovany

kukurica13
14. apr 2016

Vztah s mojim "priatelom" nikdy nebol ako z romantickych filmov...bolo mi s nim dobre od zaciatku..no on bol vzdy divny akoby nevedel prejavit city a lasku voci mne. Ze ma lubi mi vedel povedat az ked som mu povedala ze koncime a ideme od seba. Vzdy to vydrzalo mozno mesiac.
Medzi tym siel do zahranicia na misiu a chodil na 2tt dovolenku domov a vtedy sa nam podarilo babenko. Bude mat 5mes.
Odkedy sa vratil ide to dolu vodou. Cele tehu ziadna opora nic akoby sa ani netesil. Porod zmeskal lebo siel rehabilitovat po misii. Asi mu to bolo viac dolezitejsie ako zena 4dni pred porodom. Mesiac po porode ako tak fajn. A potom to zacalo..vkuse mobil hry..tajnosti oblbovacky...
Jeden vecer bol na mojom pc a samozrejme je prepojeny s mobilom tak ma napadlo pozriet co tolko googli a hodku a pol si prezeral a doslova hladal damske topanky cizmy proste obuv c.42. No reku zelezo sa kuje za horuca tak som vybehla a vsetko zrusil...a ja ze ci uz nasiel topanocky a ze pre koho to je. Neskor mi doslo ze on nosi c.42. Ze mal povedat a na vianoce by som princeznicke kupila crievicky a ne pansku kozmetiku. Samozrejme nemal ani snahu mi to vysvetlit..doma ticha domacnost a az ked ho doma cakali zbalene kufre spustil zopar vyhovoriek typu ze s kolegami sa bavime o roznych blbostach a pod. Samozrejme som mu to nezozrala len som mu vynadala.
nanom zakazdym vidim ked sa nieco deje klame taji alebo spekuluje cosi. Ubehlo par dni a dosla som mu zas na nieco. Zistila som ze z 3r co sme spolu ma 2r nick na pokeci a odomna to ziadal zrusit.
Zalozila som si zensky nick a pisala mu...samozrejme chytil sa aj ked bol opatrny..no a prejdem k tej ceresnicke na torte..prepozicany pansky nick bol uspesnejsi. 😲. Vsimala som si prihlasenia a miestnosti kt.navstevoval.
Zakazdym ako vysiel z domu niekam prec G&bi, D/S vztah a klasika sexzoznamka. Rano cez den v praci vecer noc ak ostal prespat u rodicov. Napisala som z muzskeho nicku a normalne odpoved som nevedela ci plakat alebo sa smiat... 😲 😢 ci ho mozem vy.ebat...
Tak reku ja ta doslova vy.ebem aj s kuframi. 😠 K stretku zatial nedoslo aj nejako prestal pisat...nevie ze ja viem. Zrazu ma nejakeho kamosa Jana a nikdy s nikym nechodil na pivo. Zrazu sa objavil Jano. Co je to jeho pichac? Ci? 😖 Najvyssi cas to doriesit co myslite?
Chybat mi nebude. Zhnusil sa mi. Ved ani neviem s kym zijem. Som z toho sklamana kvoli malemu. Byvame v mojom dome. Takze byvat mame kde a rodina mi vzdy pomohla financne ked bolo treba.
Mozno potrebujem podporit nakopnut...
Ako drobcovi vysvetlim co alebo kto je tato? Zacne rozpravat mama baba a tato co? Princessa?
Uz teraz s nami neni moc. Ma chripku tak je u rodicov.. A mne to tak vyhovuje. Nechcem aby sa uz vratil. Maximalne pre tie kufre. Uz dostal tolko sanci ze uz by aj stacilo.
Toto ani Pilcherova nevymysli 😔
Robim spravne???

mirro
14. apr 2016

Áno,robíš správne.

kllamarka
14. apr 2016

Zaujimaveeee veru, 'zo zivota'. Kazdopadne maleho to nezaujima, nemas mu co tyto smerom vysvetlovat. Nech ho vida ako tatino normalne. Ani on nema urcite potrebu sa riesit pred decom. A nech si ide vlastnou cestou ...

22petruska
14. apr 2016

@kukurica13 robíš správne, načase ukončiť to celkom, lepšie Vám bude samým ako takto...

martina28p
14. apr 2016

ja by som sa otvorene porozprávala...teraz téma gay nie je tabu....proste si povedať,že ja s tebou nemôžem žiť,ale rešpektujem tvoju orientáciu,sklamal si ma,že si mi nepovedal pravdu,ale syna máš,otcom ostaneš a ver,že malý,ked bude starší,tak to pochopí....

argyro
14. apr 2016

😀 ale som sa zasmiala na tom "ja ta vy*ebem aj s kuframi 😀
nuž, očividne potrebuje niečo iné
zariad si život po svojom

warholette
14. apr 2016

@kukurica13 podla mna tvoj "chlap" presne vie, ako je orientovany, len sa ti to boji povedat. Zjavne si nezachytila, ze nema o teba zaujem, vas vztah nebol nikdy v poriadku, nepovedal ti, ze ta lubi, nema zaujem o dieta, ktorym si si ho k sebe priputala... Alebo si to zachytila a je ti to jedno, ze ten clovek je vlastne s tebou len preto, ze sa ti boji dat kopacky? Aspon ja mam z toho taky dojem.

ninai
14. apr 2016

Takyto tatino nech ide kade lahsie...ked sa o Vas nezaujima bude Vam samim lepsie!a ty budes iste kludnejsia, ked taketo veci nebudes musiet riesit....zbal ho a dovi dopo...maly je este malinky a mozno raz nájdeš takeho partnera, kt.mu bude riadny tato 🙂

tobnuf
14. apr 2016

Ano urcite robis spravne!!!

natinecka
14. apr 2016

ja sa smejem 🙂 ...princessa 🙂 ?...je super, že mas taky nadhlad a jednoznačne robiš dobre...držím palce...

kukurica13
autor
14. apr 2016

warholette ja som si ho nepriputala.. Prave naopak... X razy som bola ta ktora mu povedala ze ked pojdeme od seba tak to bude pre oboch lepsie. Zrejme nechape lebo ma vzdy prehovara ze nebude. Ze co maly a pod. No kde by mu bolo lepsie.. Tyzden mal zbalene kufre a radsej chodil v jednom tricku ako sa zdekovat. Ja nanho nie som vobec odkazana a je tu v podstate navyse.. Nic nespravi..nic nepomoze len dycha a vyjeda chladnicku. Na upresnenie.

kukurica13
autor
14. apr 2016

@natinecka ano uz v podstate humoreska cele. Lebo to viem dost dlho

argyro
14. apr 2016

ano aj mne sa páči tvoj nadhľad. pošli princeznú kade ľahšie, zbytočne ti bráni v plnohodnotnom vzťahu so zdravým mužom

janina112
14. apr 2016

Si silna žena,veľa síl aj naďalej..poradite si aj sami,urcite robis spravne

minnie55
14. apr 2016

chyba mi v tom pribehu rozhovor. Urcite sa s nim skus porozpravat, vysvetlit si veci a potom sa budes vediet definitivne rozhodnut, ako dalej.

nelinka2009
14. apr 2016

Waw... No... Nepotrebuje ta len ako taku zasyriesku pre okolity svet? Lebo ako gay by uz moc misii nedal pokial viem...

kukurica13
autor
14. apr 2016

@minnie55 rozhovorov uz bolo tolko ze az az. Slz trapenia aj krik cez slzy... A naco? Aby o tyzden spravil zas nejaky pruser. A ked aj nieco poviem ze aky je ako sa chova alebo nechova..vsetko radsej otocil proti mne frazou lebo ty si taka ista...
Nedalo sa s nim rozumne.

kukurica13
autor
14. apr 2016

@nelinka2009 aj mna to napadlo..na oko zena rodina dieta a pomimo toto.
Aj ked bol vzdy doma..no posledny mesiac a pol uz behal kade tade.
Ktovie???

rainyafternoon
14. apr 2016

@kukurica13 No tak ako vcelku huste...Na druhej strane nemozem si pomoct, ale z tvojho prispevku mi pride, ze ty mas jasno, ze onho nemas zaujem. Ako verim, ze ta to muselo sokovat, ale ruku na srdce - ranilo ta to? ublizilo ti to? milujes ho? Z toho ako si ho opisala sa mi nezdalo, ze by si ho vnimala ako svojho partnera, skor niekoho s kym sa ti 'podarilo' dieta....Neviem na co presne sa pytas, ci robis spravne, pretoze mi z tvojho prispevku pride, ze si rozhodnuta a ina moznost ani nie je, a v tom pripade ano, robis spravne. Nema vyznam zostavat vo vztahu-nevztahu, ktory nie je o laske, naplneni a dovere. Ja chapem, ze si asi poriadne nasrata, lebo by sa mohlo zdat, ze ta v podstate cele tie roky vodil za nos, ale ty musis najlepsie vediet, ci je taky hajzel, ktory by toto na teba celu dobu hral, len aby vytvoril image 'normalneho chlapa', alebo je to skor osobnost bojujuca sama so sebou - ma preferencie, ktore sa 'boji' priznat. Co sa tyka napriklad toho pozerania damskych ciziem, popripade aj nosenia damskych ciziem muzmi v sukromi pri sexualnych hratkach - je to 'len' ista forma fetisismu - niekomu to moze prist uchylne, niektore zeny v tom problem vidiet nebudu. Zavisi fakt od kazdeho ako to prijme. Kazdopadne z tvojej reakcie na toto zistenie by som povedala asi tolko, ze ma neprekvapuje, ze sa ti s tymto nezdoveril. Inak chatovanie na pokeci a vedenie konverzacii podobneho charakteru - moze ist len o fantazie, ktore by nikdy nenabrali realny rozmer alebo skutocne hlada niekoho anonymneho s kym, by si mohol splnit tuzby. Povedala by som, ze to ty by si mala vediet najlepsie kde ma hranice...ale z popisu vasho vztahu sa mi zda, ze ho vlastne nepoznas. Dietatu by som urcite nerozpravala, ze tato je princessa ani ho nijak pred nim neurazala alebo nespochybnovala. Mozes tym narobit vela skody.

nelinka2009
14. apr 2016

@kukurica13 mne muz tiez chodi po kidiach a toto by mu chalani dali fakt vyzrat... Nedaj sa zneuzit a vydierat dietatom... On ma problem nie ty... Nech si ho teda riesi sam.

rainyafternoon
14. apr 2016

@nelinka2009 A jaky ma prosim ta problem? To, ze by sa rad nechal 'vy...t' chlapom? Tak ten si na tom pokeci sam riesi 🙂

nelinka2009
14. apr 2016

Ale osobne si myslim, ze ak by v tom mal jasno uz cele roky tak by si si to vsimla skor...

minnie55
14. apr 2016

@kukurica13 v tom pripade uz asi naozaj nie je o com. Radsej v klude bez chlapa, ako s volom na krku 🙂

kukurica13
autor
14. apr 2016

@rainyafternoon jasne ze som nasrana. K tym cizmam sa vyjadrit mohol..mal sancu..rozpravala som snim. Vyhovoril sa na kolegov. Mohol povedat co mal na srdci..pripadne ak by chcel skusat nieco nove.. Toto mi nikdy nemal problem povedat..obcas okorenit sexualny zivot pancusky korzetik a pod. Ale ked si to teraz spojim s tymto..
Jasne ze som sa nerozpisala vo velkom lebo by to bolo ozaj na dlho..to bola taka skratka.
A ano najprv ma to ranilo..ked pokec ja zrusim on tiez a zalozi iny o ktorom neviem..a potom sokovalo.
Keby mi doslovne nenapisal ze kde byvam a ci ho tam mozem vy..toto tak by som si mozno aj myslela ze len pismenka. Ale ak mas doma chlapa ktory v podstate doma nie je. Ale u rodicov.lebo je akoze chory a zistis ze vecer je kdesi kde nedviha mobil a pod. Tak asi zadny anjelik nebude. A som velice zvedava na vyhovorky teraz co vymysli.
Malemu samozrejme nemienim nic vesat na nos. Ani nikomu. To nech si vysvetluje sam.

sue
14. apr 2016

@kukurica13 no ak je to takto, tak prečo si s ním nesadneš a otvorene sa nepirozprávate?
O tom, čo je dobré pre malého, o tom, po čom túžite vy a čo potrebujete?

Nie je problém, ak je gay, alebo bi. Problém je, že nie ste k sebe úprimní.... Tatka pred synom nezhadzuj, na to ozaj nemáš právo 😉 sexuálna orientácia nie je niečo, čo sa dá ovplyvniť a homosexualitou nikomu neubližujeme...to nie je úchylka typu pedofília...nie je dôvod sa vyvyšovať nad gayov 😉

nelinka2009
14. apr 2016

Ale je fakt, ze s tymi kolegi si moze pikoviny v ramci srandy posielat...

kukurica13
autor
14. apr 2016

@nelinka2009 cele roky mozno nie. Mozno po misii? Netusim. :(

kukurica13
autor
14. apr 2016

@sue nie nie je problem. Ja mu v nicom nebranim ale neverim mu uz ani nos medzi ocami.
O tom sme sa uz bavili ked mal zbaleno. A spravili sme si pekny vecer. No len ten jeden vecer. Spravil to ako vzdy ako naplast zalepit ranku a potom zas nic. O tyzden sa riesilo zase nieco. Uz mi to pripada akoby nevedel ani pravdu povedat nech sa ho spytam cokolvek

kukurica13
autor
14. apr 2016

@nelinka2009 nie ze si posielaju nieco ale ze v praci sa o tom bavia a on si doma zo zvedavosti potom googlil. A zrovna c.42 aby mu aj padli 🙂 urcite a keby to tak je tak mi to povie tak v momente a nie o 3dni. Dostatok casu vymysliet tolko vyhovoriek. Ale v danom momente uska ocka dole a ticho jak partizan

nelinka2009
14. apr 2016

@kukurica13 nestraste... To snad nie...

monbla002
14. apr 2016

@kukurica13 ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli