• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môj manžel je futbalista. Ako si na to zvyknúť?

24. júla 2011 
Ako riešite ustavičné tréningy a nedeľu čo nedeľu bez manžela? Nejde vám to na nervy? Lebo mne áno. ako bojovať proti nepriateľovi č. 1 - futbalovej lopte?
tak kočky, čo máte tento nemalý problém, dajte vedieť, snáď si nejako pomôžeme.
21. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alami uprimnu sustrast...ked som sa zoznamila s mojim muzom, medzi prve zoznamovacie otazky som zaradila aj otazku ci je fanusik-hrac futbalu...a on povedal, ze NIE :grinning: :grinning: :grinning: takze mam o problem menej. Moj otec je uz skoro fanatik do futbalu, takze viem ake to je...ja ti len poradim aby si sa vyzbrojila veeeelkou davkou trpezlivost a tolerancie...zo skusenosti viem, ze tato muzska zavislost od futbalu je neliecitelna... :confounded: :grinning:
21. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alami môj ocino robí tiež v športe a tiež celé detstvo nebývaval hocikedy doma ale mamina to spravila tak že sme chodili sním (ked nás mohol zobrať so sebou) a fandili mu :wink: takto sme boli ako rodina spolu :wink:
21. máj 2008 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
eli77- to som už po 8 rokoch zistila :frowning2:

elise, možno keď budú naši chlapci vačší, ale mna to proste nebaví tam chodiť a pozerať, ako sa lopta gúľa a chlapi jačia a nadávajú :unamused:
21. máj 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alami, ked som videla ten nazov temy, prve mi napadlo" to sa chvali, ci stazuje" :wink: :slight_smile:
ten moj hraval rekreacne, uz len pozera....ale aj to stoji za to, takze pevne nervy
21. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sťažujem, sťažujem.....a veľmi :cry:
21. máj 2008 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aj s detmi chodi hravat?
21. máj 2008 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sa musím pochváliť , môj sa nezaujíma o okýkoľvek druh športu , takže nejaký futbal nehrozí , ale zato je rybár - to je tiež riadna diagnóza :grinning:
21. máj 2008 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ten moj je tiez fudbalista no musim ho pochvalit od jarnej sezony dal uz 6golov. :slight_smile:
21. máj 2008 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to bolo dobre rinuska....ze diagnoza :grinning:
21. máj 2008 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ifrimka - sám chodí, kde by tam mal deti. veď to, že ja som potom toľko hodín sama s 2ma deťmi. Keď hrajú mimo, tak je v nedeľu preč okolo 7 hodín!!!!!!
21. máj 2008 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No ten moj je gaucovy futbalista :grinning: :grinning: :grinning: akurat pozera nejake finale myslim ze Champion's Ligue alebo nieco take :sweat_smile:
21. máj 2008 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
emily - mna ti to nejak nevzrušuje, či sa mu darí, alebo nie, je mi to egal :grinning: :grinning: :grinning: ja sa ani nepýtam, či vyhrali, ani kde hrajú, ani koľký sú v tabulke, mne je to úplne jedno...ja vidím len to, ýže nie je tu, ale tam :angry:
21. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
rinuska - tá diagnóza, to je to pravé, čo sa na to dá povedať :grinning: :grinning: :grinning: a z rybárčiny aspoň niečo máš :wink: , ja mám len smradľavú, zablatenú kopu :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no karolinka, dnes maju chlapi vianoce - chelsea hra s manchestrom v moskve

no alami, keby ti aspon deti zobral na par hodin prec, co?
21. máj 2008 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zabudla som dodat, ze moj je fanusik chelsea a je v robote!

ale zase sa nemozem stazovat ani ked doma pozera. ja si sadnem vedla neho s laptopom, uprazim mu tekvicove semiacka a konikujem.... aspon sa necitim, ze ho zanedbavam
21. máj 2008 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som rada ked je na fudble ved aj on potrebuje relax a berie syna no sice je uz velky.
21. máj 2008 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak to som nevedela, čo beží v telke...tak to asi preto sa pobral na pivko...užiť si zápas s nejakými chlapmi :fearful:
21. máj 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak aspon sa ho budes moct spytat ako hrali, ked pride domov....tvar sa, ze ta to vlastne zaujima :slight_smile:
21. máj 2008 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz je koniec, vyhral Manchester :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale bolo to napinave teda :sweat_smile:
21. máj 2008 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ten moj je total manik...ked je fucik v telke,mozem aj hola behat pred nim a on len do tej bedne cumi... :grinning:
21. máj 2008 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No ifrrimka a da jej mozno teplomer a opyta sa ci nieje nahodou chora :wink:
21. máj 2008 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: už dobehol domov, som ho prekvapila otázkou, či vyhral Manchester či chelsea - nechápal, odkiaľ to mám :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
emily - to fakt :wink:
21. máj 2008 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ten moj to aspon pozera pri mne doma :wink:
21. máj 2008 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. máj 2008 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten moj uz aj zaspal takze aky je stav nech mu zajtra zamachrujem
21. máj 2008 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, pridvam sa..moj manzel je totalny fanusik a aj aktivny hrac......hrava aj 3-4 krat do tyzdna..aj v zime, vtedy hrava v hale.....
uz ma nakupene listky na´vsetky zapasy na EM, ktore budu vo viedni....
a este on miluje akykolvek sport, vsetko musi vyskusat, dokonca je schopny vstat rano o 3tej a pozerat NBA....
no uuuuuplny blazon....
a to nechcem vidiet ako pride domov dnes, ked vyhral manchester......radsej idem spat.....

inac aj u mna to uz zacina fungovat, mala som zapnuty pocitac a ako kulisu ligu majstrov...... :sunglasses:
21. máj 2008 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
karolin - to je lepšia verzia - len doma pozerať, ale tie hodiny keď je preč....niekedy to proste nemôžem rozdýchať...
21. máj 2008 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
wienka...tak, tak, v zime hala...poznáme :wink:
tak teraz mám aj ja kulisu ligu...lebo pozerá doma :slight_smile:
21. máj 2008 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
karolinkafe, aj ja som ho lamala, nech ostane pri mne, ze to budeme pozerat spolu, ale povedal, z take zapasy musi pozerat s chalanmi...a nie doma....tak ma odfajcil :grinning:
21. máj 2008 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok