Môj manžel ma ľúbi, ale zamiloval sa do druhej

nestastna12
17. feb 2017

S manželom budeme spolu už 15. rokov. Spolu máme jedno 10. ročné dieťa, ktoré obaja milujeme. Doteraz sme nemali problémy. Mali sme častý a krásny sex, stále chodíme na výlety, objímame sa. Máme spolu zabehnutú malú firmičku. Celkom sa nám v nej darí. No problém je vtom, že sme sa v nej často hádavali. Bolo veľa práce, veľa nervozity. On robí ešte obchoďáka, takže cestuje autom po SR. Mal jednu dobrú zákazníčku, s ktorou bol najprv len dobrý kamarát.
No jej sa rozpadol vzťah s priateľom. Manžel si s ňou začal často telefonovať, ukľudňovať ju. Keď sme sa my v robote povadili, on jej potom volal. Samozrejme s ňou boli konverzácie milé. Po čase sa do nej zaľúbil a ona do neho tiež. Priznal sa mi teraz po pol roku. Môžem povedať, že ma doteraz nikdy nepodviedol. Ani s ňou ešte fyzicky nič nemal. No nevie, čo má robiť. Srdce mu káže ísť k nej, rozum ostať. Ľúbi aj mňa, ale momentálne viac ju. Mne sa zrútil celý svet. Ja ho stále milujem. Nedá sa mi dýchať, rozmýšľať, spať. Poraďte prosím, čo mám robiť. Už nevládzem. Je ťažké počuť ako ju miluje. Teraz chodí za ňou raz týždenne a cez týždeň si spolu volajú. Sex, ktorý sme mali bol úžasný. No odvtedy, ako sa mi priznal, nie je. Povedal mi, že keď je zamilovaný, nemôže sa so mnou milovať. Nevládzem. Nedokážem sa pripútať len k dieťaťu. Je to sebecké, ale ja ho veľmi milujem. On je pre mňa celým životom. Strašne to bolí.

danulkaja1
3. júl 2018

Človek n ato príde až po čase..j atiež teraz viem,ako som mala konať,keď som prišla už teraz ex manželovi na neveru..mala som mu pobaliť kufre a poslať k nej..namiesto toho som bola k nemu dobraá,plnila som mu vśetko čo som mu na očiach videla,jeho neveru som brala ako svoje zlyhanie..ale teraz už viem..v podstate som teraz šťastná..myslím,źe on veľmi nie..

puklica13
4. júl 2018

@nestastna12 super...drzim palce..

pebu
4. júl 2018

@nestastna12 super, gratulujem!!! Ani nevies ako velmi si seba a svoj zivot posunula dopredu! A dalej sa riad svojou intuiciou a bud s niekym kto si ta zasluzi a nie pre to aby si nebola sama 😉. Laska pride, ked budes pripravena. Aj bolest musi byt po takom dlhom case..treba ju prezit a potom sa mozes posunut dalej. Som velmi rada ze si nasla v sebe takuto silu! 😘

kattrin5
31. okt 2018

Ja som sa presne takto citila ked mi toto iste urobil manzel, myslela som ze koniec sveta, ako by ma niekto bodol do srdca, Po rozchode som sa takmer dva roky z toho spamatavala, Ale preslo to! Dnes mam uzasneho priatela, sme spolu rok a som si ista, ze je to chlap mojho zivota. Moja rada je, neponizuj sa, ak chce ist, nech ide, nikdy nikoho neprinutis aby ta mal rad, niekde je niekto lepsi! Drz sa

baybay
15. mar 2019

ahojte. Sme 20 rokov manželia a neviem ako ďalej. Pred Vianocami som sa náhodou dozvedela, že môj manžel je zamilovaný do kolegyne ( zdôveroval sa svojej dospelej dcére v bare, aký je nešťastný a ja som to náhodou počula ). Takže sme sa o tom porozprávali a navrhla som mu, nech ju nevozí do práce a z práce a nech si nepíšu. Kategoricky to najprv odmietol, že čo povedia v práci, keď to už majú takto zadelené, že každý niekoho vozí. Vypočula som si aj rozhovor, keď sa zdôveroval, ako je do nej zamilovaný, že žiť by s ňou nežil, lebo majú málo spoločné, ale ho strašne priťahuje, že stačí keď sa n ňou rozpráva 5 min. a je hrozne vzrušený. A vraj s ňou ani nič nemal. Asi koncom januára som na fb čítala ich komunikáciu- bol v meste, písal si s ňou a ja som si to priamo čítala - a ked prišiel domov, som mu povedala, aby si zbalil veci a odišiel, alebo odídem ja. Vtedy začal nariekať, či chcem zahodiť náš vzťah a nech to riešime. Navrhol, že ju teda nebude voziť a písať si s ňou. Myslím, že to aj robí, hoci to nemám zistené, nesledovala som to, lebo mi je to dosť trápne. Teraz tvrdí, že už ho to prešlo, že už ju vníma ako kamarátku - ako ostatné z práce a nechce už o tom hovoriť. Že tak ako to prišlo, aj odišlo. Lenže ja to mám vždy v hlave, neviem sa toho zbaviť. Sme síce k sebe milí - aj on, aj ja, ale cítim ako keby ma neľúbil, že žije so mnou len preto, že to máme zabehnuté a vieme spolu vychádzať. Neviem čo s tým.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naty555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetluska12
14. dec 2019

Dobry vecer a ja mam taky problem... vobec som nepoznala ze je taka stranka ... ale stoho ze neviem us co robit hladam vseliake moznosti som vydata mam 8 rocnu cerku z manzelom sme sa vzaly velmi skoro ale ani nebanujem lebo mam krasnu dcerku zaciatky boli krasne.... mala som pocit ze na 100% by ma nepodviedol... a stalo sa moj zivot sa rozpadol 😓😓 dozvedela som sa ze ma podvadza videla som fotku ta zena za nehanbi ona chce zebi som to videla vsetko davala na fb verejne aby vseci videli neviem jak som to prebojovala ale presly 2 roky manzel to stale popiera to nieje on na fotke to je fotomontas zablokoloval mi je stale znamo zije znami a dava mi pocit lasky ...nigdy sme nepocitili ze nas nelubi velmi lubi cerku no ja si mislim ze mna nie mam stale taky pocit aj ked mi dava najavo ze ma lubi ale chodi za inu stale dava fotky us neviem co mam robit neviem si povedat dosss pozeram stale na dieta je stale chora mozno preto som to tak prebojovala len do kedy..... poradte mi niekto prosimmmmm

cikora
31. dec 2019

@nestastna12 Toto práve teraz riešim ja a prežívam presne to čo ty v prvotnej diskusii. Je to pre mňa náročné a bolestivé, máme dve deti a ja ho stále ľúbim, ale.... už nevládzem. Preto ďakujem za tvoje slová a tvoju skúsenosť.

elizabeht
25. sep 2022

Mna skor zaujima to, ze preco bojovat o toho nevernika, manzela. Ked raz muz zradil a podvadza je evidentne, ze nelubi uz viac svoju zenu. A co ta milenka? Zalubene dievca, zalubena zena, ktora ma tiez pravo byt stastna. Pokial sa naozaj zalubili do seba a chcu byt spolu tak v tom pripade by sa skor mala stiahnut ta zena najst stastie a toho praveho inde. Vsade si zastavaju iba manzelky a idu proti milenkam. Pritom je to zena ako zena, clovek ako clovek a za to ze je par v manzelstve? Ten oficialny zdrap papiera co ich spaja? ..ok..

kroska18
10. júl 2023