Môj muž je narcis, psychopat a tyran

15. máj 2021

Ja už naozaj neviem ako ďalej. Podľa všetkého je môj muž narcis, psychopat, psychický tyran... vsetko na neho sedi.
Robi zo mna neschopnu. Nakupy riesi len on, lebo ja nie som schopná urobit poriadny nákup (akcie a kvalita). Perie on, lebo moje prádlo tak nevonia, alebo pomiešam nespravne textílie ... upratam cely dom, ale zabudnem odložiť dezinfekčný sprej - sprdne ma za ten sprej, ale k poriadku sa nevyjadri.
Uz vo dverách začne buzerovat ale vzápätí mi polozi tašky s novými vecami, ktoré si mam vyskúšať.
Akože wtf?! Zo začiatku som mu to zrala. Uzasny! On ma tak miluje, vzdy mi niečo kupi, stále ba mna mysli, chce ma potesit....
No už mám tych jeho handier plne zuby a najradšej by som mu ich napchala do všetkých otvorov.
Jasne, co tu ešte robím? Maj hrdosť, zbal sa este dnes
Ano, takéto rady očakávam. No viac by som ocenila skusenosti, ci je možné aby sa takýto chlap z toho dostal? Chcem skúsiť unovu metódu . Úplne ho ignorovať. Netrapit sa, zit pre seba a pre naše dieťa.

letfenixa
15. máj 2021

Takže, s takým sa rozumne diskutovať nedá, ako vidíš. A ty nemusíš pristupovať na jeho podmienky, viď nechceš odo mňa šaty? Tak pykaj. Ja by som ho plne ignorovala a išla preč. Úplne.

verkaveverka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorka2302
17. máj 2021

@verkaveverka a konkretne mozes napisat ako sa to na tebe podpisalo? Z pohladu dietata.

katkazuz
16. nov 2022

Milá autorka, ako si dopadla?

miriam11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz