Môj muž si neuvedomuje, že všetko mám na starosti iba ja

19. aug 2020

Ahojte, mám taký problém... vydatá som 4roky a pred rokom sa nám narodilo vytúžené bábätko....
Ide o to, že môj muž si akosi neuvedomuje, čo všetko mám na starosti....napr.navarim nam,synovi .. každý deň vysavam,pripadne zametam,o tom že každú chvíľu musím upratovať po ňom riady,potraviny,veci..ani nehovorím... ďalšia z veci je, že sa aj 5x za deň prezlečie,furt sa pretŕča pred zrkadlom a styluje sa aj 3hod (podotýkam už je dlhšie doma,do práce nechodí)...a tieto veci sú potom všade,v kúpeľni,na dverách povesane,v obývačke...potom príde za mnou a začne pomne že prečo malého nezoberiem von, keď som s ním na dvore a hráme sa,tak mi povie že prečo sme len doma, že nech sa s ním idem prechádzať,lebo iné ženy chodia iba ja nie... keď ho vezmem k mojím rodičom,povie mi že ho tam beriem len preto,aby som sa oňho nemusela starať,fakt nevládzem

dada0902
19. aug 2020

Tak to je toho na chvalenie ze pokosi vsak ked lofi doma moze to byt akurat pre neho veget pokosit
Je to smutne tazko s takym ked mysli len na seba s tym sa moc nenarobi pokial on si nevstupi do svedomia a neuvedomi si co je priorita bude to tazke s nim viem..si predstavit neni vsetko.jednoduche ked len jeden sa stara plus este ked on sa paradi.prezlieka a plus maly ked barc co vyparati a este ti aj vynada co by mal.byt vdacny za to ze ma vsetko.po com tuzil

autor
19. aug 2020

@elleloup my nemáme koberce,syn laškuje a ja ho nechem nechať behať po špinavej dlážke... mám ten tyčový vysávač a syn mi pri ňom aj pekne zaspinka...tak ho aspon nemusim natriasat...ja mu aj povoem nech si uprace..ale on len kliiidek čo zase stresujes....ja sinto upracem...ale je to tam aj ďalší deň...ja už nemam nervy naňho

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. aug 2020

@dada0902 ďakujem....veru neni... niekedy je úplne úžasný,pomaha,uspi maleho... išli sme na výlet...a potom bum...koniec... prídu tie jeho stavy a že ja som sa zmenila strašne... že sa toľko neusmievam...ako môžem... veď furt sa len ksichti do zrkadla,obzera, veď to ženy boli vždy tie čo boli hodinu pred zrkadlom...ape ja sa už citim totálne zanedbana... zničená...a je ki z toho strašne do plaču,lebo on sa aj snaží..ale keď prídu naňho stavy tak koniec....on je zrazu úplný sebec zaslepení len sebou a všetko ostatné je mu ukradnute..len mu vtwdy vadime doma... radšej nech ideme hocikde....ale keď chcem maleho zobrať k našim a on nema naladu byt sam ...tak zrazu ale nechodte..dobre ale najneskôr do tej a tej hodiny doma

autor
19. aug 2020

@viestta skôr to druhe

tkmama
19. aug 2020

no bud si potrebuje nieco dokazat alebo je nepriznany buzik. chlapi su divni a vacsine smor ci neskor prepne. lebo su sebestredni a sebecki. cest vynimkam.

jonnie
19. aug 2020

nema niekoho? Chlap tolko pred zrkadlom...hm...a ja by som sa zatala...nic neupracem po nom a budem cakat...kedy to uprace.Asi vam sibe spolu doma...nie ste nauceni...Zbal dieta...ak byvas na dedine...alebo v meste na celodenny vylet vonku... a nech si poradi...hladny a moze si skrinu upratať

autor
19. aug 2020

@tkmama teplý neni...v tom problem nie je...problem je, že je strašne hrdy a vždy aj bol..bol zvyknutý že ho ženy obletovali...a že sa im páčil a teraz mu zrazu začnú vypadávať vlasy...a jemu pokleslo sebavedomie a to bolo to najviac čo mal!...ja a syn sme vtedy na vedľajšej koľaji..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tkmama
19. aug 2020

A este mi napadlo: nemozes sa vratit do prace a on nech je so synom, ked i tak nepracuje? nech si to skusi.

hlubik
19. aug 2020

tak kvoli tebe sa tolko nefinti. bud ma inu alebo ineho

biba2014
19. aug 2020

Asi by sa mal vratit do prace,by nemal cas teba komandovat a rozkazovat ti kam mas chodit...pridala by som mu prace. Co keby zobral syna a siel s nim on von.

zuzanapjat
19. aug 2020

Myslím si, že to staranie sa o seba mu spôsobuje potešenie a keďže teraz je bez práce a isto má určitý tlak na psychiku, tak cíti väčšiu potrebu sa uspokojovať - čo u neho znamená ešte viac sa o seba starať. Je v podstate tak troška metrosexuál, metrosexuálom práve to nadmerné venovanie sa svojmu vzhľadu spôsobuje potešenie. Vyháňa ťa na prechádzku, pretože mu lezieš na nervy... si ubehaná, unavená a čoraz viac podráždená. Ty to riešiš výčitkami a plačom a on čoraz väčším nutkaním sa zaoberať sebou. Asi by bol na mieste psychológ pre vás oboch. Myslím, že by vám pomohol pochopiť sa vzájomne a pochopiť aj vlastné pocity - možno aj u neho príčiny toho fintenia.

sejan
19. aug 2020

Kurna to už ozaj bude chlapovi j... za to že mu padajú vlasy??? Nehľadáš len zámienku že prečo na Teba húka???

autor
19. aug 2020

@zuzanapjat on neni tak troška metrosexual...on je až moc metrosexual.... lenže on ním bol aj počas práce... každý víkend sa venoval najmä sebe...niekedy dlhšie niekedy kratšie a potom chodil do prace a po práci sa ešte niekedy zase upravoval a potom už si dal t ochu pokoj...no ako jw teraz doma už 6den bojuje so svojimi vlasmi a tým že ma viac času...presne je to ešte horšie... nevravím že neotrebujem pomoc psychologa...ale on by na to nepristupil..a zase ja nebudme chodiť keď unho sa nič nezmeni....cese si prehadzovacku a geluje a neviem čo všetko a sám v podvedomí vie že je to neprirodzené a preto je tam tak dlho až sa sám nepresvedčí že je to akože dobre... lenže ja nemám čas si dať vaňu a on ma denne čas na toto...

autor
19. aug 2020

@sejan kiež by som si to vymyslela...ale nie ...to je slabe slovo že mu j.... Kvôli vlasom...je mi z toho do plaču

autor
19. aug 2020

@hlubik v tom to neni... nemá ...viem že nie...

zuzanapjat
19. aug 2020

no.... to ti už veľmi neporadíme čo s tým. časom sa ti tak zhnusí, že si k nemu neľahneš ani do postele. budeš na neho alergická (si na dobrej ceste už teraz) a ak ti mám pravdu povedať... veľa žien metrosexuála odhalia okamžite a okamžite ho zaradia do kategórie homosexuál a hneď cítia averziu. troška ťa oklamal zrak a srdce.

freeja
19. aug 2020

"schovavat plesinu" 😂😂😂😂 moja zlata, dobre si ma pobavila 😁 joj drzim palce a zelam pevne nervy

autor
19. aug 2020

@tkmama vieš dlhšie sa nam nedarilo otehotnieť..materstvo bolo pre mňa vysnívaným snom...a konečne sa podarilo...a ja maleho nadovšetko milujem...proste napr keď idem nakúpiť potraviny tak s nim je dlhšie sam..ale mama som ja.. proste už je dosť zzenstily..nie to ešte aby bol na materskej mieato mňa..aj keď mi to už napadlo..ale zavrhla som to

pribinak
19. aug 2020

Ja nechcem rýpať, ale tvoj postoj k nemu je tiež dosť nechutný. Rieš to, lebo sa Vám rozpadne cely vzťah
Daj syna na predĺžený víkend mame, alebo svokre a choďte vy dvaja niekam spolu, lebo toto čo píšeš sa zle číta, tiež vieš asi kvalitne rýpať

autor
19. aug 2020

@zuzanapjat aj tak ďakujem.... obávam sa že je to na dobrej ceste...lebo síce ho mam stále rada
..ale proste... nenapĺňa má takýto vzťah...

damtiporiti
19. aug 2020

Takže dieťa máš, to si chcela, on asi až tak nie, teraz ho môžeš kľudne kopnúť do úsmevu a hľadať ďalšieho však.

autor
19. aug 2020

@pribinak nechutný??? Predstav si že nemôžeš ísť na wc lebo on je v kúpeľni pred zrkadlom a keď ho pekne popytam ...tak vyde a gani na mňa....neroprava sa domnou dokym není spokojný sam so sebou...pripqdne mi len príde vynadať aby sme šli niekde preč... snažila som sa byť mila a ticho, nepomohlo, prišla som o nemu pritulila ho povedala že ho ľúbim a kľudne nech si oholi celú hlavu, že mne to nevadí, nič...potom vyleti,choeila som preč keď mal tieto chvíle,ale nie vždy ea to da...a áno som momentálne zla...ale ja som už zufala

autor
19. aug 2020

@damtiporiti on maleho miluje...vkuse to vraví a že on ho neda a tak...a dokonca sa vyjadril že keby sa rozvedieme on ho chce...

zuzanapjat
19. aug 2020

To sú také dristy neschopných chlapov, ako oni by chceli dieťa po rozvode... pritom si nevie po sebe ani spoďáre odpratať, nie to aby venoval svoj čas dieťaťu na úkor svojho. Bludy a prázdne reči. Chceš vedieť čo by bolo po rozvode? Keby začal zarábať ako prvé si dá nastreliť nové vlasy a každú depresiu by liečil kupovaním oblečenia a krémov. To, čo si opísala je proste úchylka a v jeho prípade poriadna. Máloktorá žena by to akceptovala a máloktorej by sa to nehnusilo.

freeja
19. aug 2020

@zuzanapjat ze "nastrelit nove vlasy" 😂😂😂 ale ma tu bavite baby 😁

autor
19. aug 2020

@zuzanapjat vieš on sa vie o neho postarať..aj keď je pravda, že mal vždy pre maleho navarené, nachystané a on mu to potom len dal.. keď som mala doktora,alebo som šla do obchodu...ale on by mi to nedaroval...proste ja by som mu ho nechcela nikdy zobrať,no vie robiť strašne psychické natlaky, všade ma vykresli ako špinu čo mu ukradla syna

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanapjat
19. aug 2020

to si si vybrala... to čo tu píšeš, že sa "dokáže postarať" tak takto sa dokáže postarať o svojich DVOCH malých bratov môj 16 ročný syn. Postráži, prebalí, nakŕmi aj uspí a aj sa s nimi vyhraje. A ako vykresľuješ ďaľšie povahové črty tvojho manžela poviem ti ... frizúra je len špička ľadovca a raz to možno bude tvoj najmenší problém, pretože hento čo máš doma je jednoducho psychicky narušený jedinec, ktorý má na vrchu rebríčka hodnôt pod bodom 1 napísané - "ako nevyzerať pred ostatnými zle". Bude tomu podmieňovať postupne všetko. Pretvarovať sa, či okydať druhého, len aby bol vnímaný v lepšom svetle. Veľmi mi ťa je ľúto. :( Ani sa ti nedá poradiť, lebo to čokoľvek by si sa snažila, ale vlasy mu nezahustíš a on si na tebe tie lisiny bude vybíjať.