Moja manželka je stále preč. Je to normálne?

klaudius
24. jún 2009

Ahojte,

som práve u kamarátky ktorá mi poradila túto stránku, aby som sa opýtal na názor Vás všetkých.

Som ženatý , myslím že mám aj celkom dobrú ženu. Je na materskej a máme dve deti- 3 a 2 roky.
Po 2 rokoch kedy manželka posledného syna odkojila a prakticky nikam nechodila, teraz podľa môjho vkusu však chodí až príliš často vlastne každý deň. Čaká kým prídem z práce, strčí mi deti do ruky a už jej neni - posilovňa, posedenie s kamarátkou, knižnica atď.
V domácnosti jej však nemôžem nič vyčítať, vždy do môjho príchodu je upratané, navarené a o deti postarané. Po intímnej stránke fungujeme dobre a nepodozrievam ju zo žiadnej nevery.
Keď sa jej opýtam že prečo stále chodí , tak mi povie aby som bol rád, že je to pre naše dobro a máme tým oveľa lepší vzťah. Cez víkendy je však doma a venuje sa rodine.
Neviem ako je to v iných rodinách, preto sa pýtam či je toto normál ? Ešte som chcel napísať že sa takmer nehádame, v podstate nie je o čom.

Klaudius

miskinadamko
28. jún 2009

a pred spanim som chcel nahliadnut este jedným ockom znie tiez velmi muzne 😝 😀

adusaa
28. jún 2009

takže podľa klaudiusa sme sa mali zastať jeho manželky a v čom?

1. že mu nechavala deti kazdy den na krku po praci a isla kade tade?
kto mal vediet ze isla makat???

2. že odišla od neho??

žiadna podpora z mojej strany. takto to potom dopadne, ked niekto chce niekoho prekvapit, nakoniec namiesto prekvapka mu urobi zo zivota peklo. hlupa hus jeho manzelka. mala sa nad tym pousmiat ze ju pristihol a bez urazania mu vsetko vysvetlit. ake by to bolo potom super? vsak klaudius?

adusaa
28. jún 2009

ved to bol jej vymysel ze mu chcela kupit dovolenku. chudak klaudius, zareagoval ako kazdy muz a nakoniec skoncil takto. 😒

adusaa
28. jún 2009

... a ešte sa ľutuje, že urobil najvačšiu chybu svojho zivota... aaaaaa škoda rečí ...resp. písmenok 😔

susik77
28. jún 2009

no, to by musela takto robit celu matersku kazdy den 😀 klaudius, zobud sa! 😖

miskinadamko
28. jún 2009

baby nehnevajte sa,ale ako tomu mozete verit? ved to je scena ktora je uplne mimo realneho zivota. tým ze tu odpovedate ,odpovedame 😅 , sa niekto dobre akurat zabava 😀

vanja
28. jún 2009

najlepšie na tom je, že chcel počuť náš názor, ktorý bol je to normálne a nie je to normálne, a zrazu sme sliepky, pretože on ide sledovať svoju ženu?

soanpe
28. jún 2009

tak člověk tu není jeden den a takhle se to tu zvrtne 😀

holky, sorry ale jestli to není fikce, tak mě by taky nasralo, kdyby mi chlap nedůvěřoval a sledoval mě 😠
nečin druhému to, co sám nechceš,aby činili tobě 😉

co se týká platů ulkízeček, tak i ta nejposlednější Ukrajinka vám nepůjde uklízet, pokud jí nedáte aspon 100,.na hodinu 😉 a to jen běžný úklid,jako utříét prach atd.
moje kámoška chodí uklízet 3xtýdně dopoledne do dvou rodin a hodí jí to 750-1000,- za tejden, takže pohoda 😎

susik77
28. jún 2009

baby, ak to nie je vymyslene a je to tak, ako to pisal, tak ta jeho manzelka je nejaka mimo 😎 najprv mu povie, ze ak ju nebude pustat, moze to znamenat koniec ich vztahu, potom ked ju odhali, povie, ze chodila upratovat aby mu zarobila na cestu do Ciny ( to si myslim, ze sa len tak hocijaka manzelka neobetuje-to ho musela fakt milovat) a nasledne sa nastve, zbali si veci a odide od neho 😕 dokazete si dat dohromady ze tak sa chova normalna zenska? podla mna bud jej to posluzilo ako super dovod zdrhnut od neho al. je hysterka 😎

janinah
28. jún 2009

nie je to normálne,každý deň určite nie,predpokladám,že v práci robíš a nesedíš s vyloženými nohami a prídeš domov a druhá smena-deti na krku....predstav si,že po materskej nastúpi manželka do práce a je zvyknutá chodiť na kávu atď. myslíš,že s tým prestane resp. obmedzí? no neviem....sotva

libka1
28. jún 2009

prisla som cumnut na priebeh ci rozuzlenie a nic... este sa vratim (volajte ma bumerang 😀 )

soanpe
28. jún 2009

janinah,co to furt uvádíš takový extrémy?
je něco jinýho "sedět" doma s dětma a chodit do práce.tam si v kolektivu,setkáváš se a komunikuješ s lidmi.rozšiřuješ si obzory, zatím co na MD s dětmi máš trochu omezený možnost

já x let podnikala a nedařilo semi špatně,denně jsem si mohla sedět na kávičce, chodit do fitka ... ale prostě ted jsem doma a s miminem a nebyl problém se situaci podřídit. já si tu připadám jako nějaký exot 😅

prostě asi jsem natolik přizpůsobivá (ne ovlivnitelná nebo podřizující se), že nějaká změna situace mě nevyvede z míry 😎

vanja
28. jún 2009

sussik77: moja reč, laebo sme potom blbé my ostatné

emilyz
29. jún 2009

klaudius podla mna ta zena to prehnala, ked sa urazila za to, ze ju sledujes, proste manzelske nedorozumenia a toto bolo podla mna normalne, ze chces vediet, kde je, tak to sa neriesi takto odchodom k rodicom Drzim palce, nech to dobre dopadne a verim, ze situacia u vas sa ukludni

zajo79
29. jún 2009

toto je tu cele nejake cudneee....

co Ciny? to je co za haluz???? to by kolko musela upratovat???

A aj ta jej reakcia...no sorry, niekto si tu robi prdel.

vevusiatko
29. jún 2009

😀 A ja som z toho v ....
Zaujimave 🙂

kacenqa
29. jún 2009

troska matiky pre tie, ktore tu 'mudrovali', kolko rokov by na tu cinu musela zarabat....

na stranke lacne letenky (www.letenky.sk) som si nasla letenku do ciny spiatocnu na 2 tyzdne za 469 eur uz aj s poplatkami.

nech by mala dajme tomu tych vasich 60 korun na hodinu (2E) - ak denne odpracuje 3 hodiny, je to 6E denne, co je tyzdenne 30E. pri tejto ciastke ma na letenku zarobene za 15.6 tyzdna, co su necele 4 mesiace....

pri ciastke 3E za hodinu sa cas straveny zarabanim znizi na cca 10 tyzdnov.

ostatne naklady sa daju sharnut z rodinneho rozpoctu.predpokladam, ze najnakladnejsia polozka je zakazdym letenka.... alebo na ne popracuje este o par tyzdnov navyse, aby mu zarobila aj na vreckove..

v pripade, ze by chcela vyuzit sluzby cestovky, tak cinu ponuka cestovka bubo - tyzdenne zajazdy ponuka uz za sumu 1045, res. 1090 E (samozrejme, aj za vyssie sumy sa da najst) v tom pripade sa nam pri 2E/hod zvysi cas na 34tyzdnov co je +/- 8 mesiacov, pri 3E/hod to ma za 23 tyzdnov, co je 5 a pol mesiaca...

to su hole fakty....k tomu, ci je to fikcia, alebo realita sa nevyjadrujem....

susik77
29. jún 2009

kacenqua: ked si predstavim starat sa cele dni o tak male deti a vo volnom case este ist na 2-3 hodiny denne kazdy den upratovat aby som zarobila manzelovi na dovolenku-bezo mna a bez deti...ta zena by musela mat svatoziaru 😎
osobne nikoho takeho nepoznam, ty ano? 😕
a nejak mi to s jej vyrokmi a cinmi nesedi-najprv sa vyhraza, ked jej nedovoli kazdy den chodit von, tak sa mozu skoro rozist... a potom ked ju odhali, tak zena zbali kufre, zoberie deti a odide...takto sa vzorna zienka nechova 😕
este raz-myslim si, ze urcite ma dobru zamienku od klaudiusa odist...

libka1
29. jún 2009

kacenqa, hod sem prosim ta link na tu cinu cez bubo na tyzden, mala by som o nu zaujem

kacenqa
29. jún 2009

susik - ja som povedala, ze ostatne nekomentujem....ale za seba ti mozem povedat toto: moj manzel mal teraz 30tku. a straaasne si zelal hernu konzolu wii (nieco ako playstation) podla mna sprostost jak mraky, ale budiz. vonkoncom to nebol lacny spas, stalo to 300 eur, ale povedala som si, ze ked to chce, tak OK.

a tak, po celodennej starostlivosti o 13-15 mesacne dieta som si vecer co vecer sadala za pocitac a prekladala som, aby som tych 300 eur nahrabala a tu konzolu mu kupila. povies si mozno je tam toho...prekladat...ale po tom, co si od rana do vecera na nohach, a ze take 13 mesacne skvrna ti moc oddychnut neda, lebo mu musis pri vsetkom asistovat, kedze sa zrovna v tom obdobi naucila chodit, a tie preklady zrovna neboli texty o pocasi, ale odborne veci, tak to bola riadna makacka. ved skus sa o pol deviatej az pol dvanastej vecer maximalne sustredit...ale zarobila som na to wii.

a keby si videla, ten usmev, ked sa muz hra....no stalo to za to. a keby chcel ist nebodaj do ciny, taki budem prekladat tak dlho, kym mu na tu cinu nezarobim. fakt je ten, ze o prekladoch vedel, kedze som ich robila doma 😀 ale predpokladal, ze to robim pre seba, ako prilepsenie...

libka1
29. jún 2009

ten prvy nic moc ale ten druhy je zaujimavy... treba tam este co to pripocitat na stravu a letiskove poplatky ale aj tak je ta cena dobra 😉

murinka
29. jún 2009

ahoj klaudius.u nas je taky problem tiez-cely den som s malou,staram sa...manzel ked pride podvecer z prace a poprosim ho aby sa malej trocha povenoval,ze si chcem oddychnut tak mi povie,ze je unaveny...do certa!a ja nie som unavena?!odkaz kamaratom ci rodine ci komu....nech sa s tvojou manzelkou vymenia...aspon na tyzden 😠

susik77
29. jún 2009

kacenqua: tak to ta obdivujem, viem co su preklady-ja som v praci tiez prekl;. odborne texty...
ja by som mojmu nic take nekupila-aby sa hral a uz by sa s nami ani nebavil...ono je to dost navykove...
a som rada, ze mm radsej travi cas s nami a hoci by rad cestoval, tak myslim, ze vobec netuzi cestovat sam, bez nas by si tu dovcu neuzil 😉

kacenqa
29. jún 2009

susik - ci bude cumet v tv na futbal, alebo sa bude hrat, mam to za jedno 😀 a vlastne ani nie. lebo futbal neznasam 😝 a navyse, verim, ze po case ho to prejde (ved ani teraz sa nehrava kazdy vecer) no a potom, ked deti dorastu, tak jak keby sme nasli....nebudu pilit usi, ze ine deti maju a my nie 😀

a navyse....niektore tie hry sa daju hrat aj vo dvojici, aj vo stvorici (napr. taky bowling) no a boloze to zabavy, ked sme pozvali kamosov, ktori maju o 3.5 mes mladsiu dceru ako je ta nasa, male zalomili, my sme si spravili raclette, a potom sme sa hrali, az ma brucho od smiechu bolelo 😀

janinah
29. jún 2009

soanpe,vôbec som nepochopila,kde vidíš extrémy? píšem svoj názor a keď ty v tom vidíš extrémy,tak prosím 😉 a inak nestíham to tu sledovať ani čítať,kde vlastne tá jeho žena chodila?
kacenqa,môžem sa spýtať,čo ty robíš v čase,ked manžel sa hrá? dúfam,že tiež sa venuješ svojim koníčkom,lebo toto mi trocha pripadá ako kúpiť hračku svojmu ďalšiemu dieťatku 🙂

kacenqa
29. jún 2009

no, kedze sa hrava len po veceroch, tak ja obvykle bud sedim za pc a prekladam, alebo brouzdam po nete, alebo nieco pozeram v tv (mame dost velke LCD s PiP, takze ked si rozdelime obrazovku na 2 polky, kazdy ma svoj obraz dostatocne velky 😀 😀) alebo si citam...a dakedy si zahrame daco, co mozeme hrat obaja 😀

a inak ta jeho zena chodila vraj upratovat dakam

susik77
29. jún 2009

kacenqa- mm je It-ak, takze ma pc plne zuby, tak sme radi, ze mame vecer cas pre seba a skor si sadneme von, al. v obyvacke a rozpravame sa 🙂 mne pride to hranie na pc take mrhanie casu...ale kazdeho vec 😉 `

vevusiatko
29. jún 2009

susik moj nazor.....ale moj chlap to nevie pochopit ale teraz ma i phone tak to je hrozne nieco 😀 😀 😀

kacenqa
29. jún 2009

susik - no keby sa hraval kazdy vecer, tak by to vadilo asi aj mne...ale ked sa tak 2 (niekedy 3) x do tyzdna zahra...ak je to relax pre neho, neviem preco by som mu to mala zakazovat, alebo mu v tom dako branit...
my sa zvykneme rozpravat vecer v posteli, ked zalahneme 😀 dakedy si sepkame a chichoceme sa jak taki pubertaci, ked je mala nekludna, ale inak sa normalne polohlasom bavime, takze na nedostatok komunikacie sa nestazujem...