Moja matka je divná

barbara088
24. apr 2015

ahojte baby,prosim o radu ako toto mam riesit....v kratkosti nebudem to vsetko rozoberat...moja mam odisla od mojho nevlastneho otca po 13rokoch..ok bolo by to v poriadku otec si aj vypil ale v zivote ju nebil..nasla si frajera nikdy sa nemalovala,mala silnu postavu v nicoho nic schudla,zacala sa farbit,malovat a podobne ,potom sa pokusila otca zabit...bolo to strasne chvalabohu neboli sme doma s bratom doma...ostali sme s otcom a mama s tym frajerom...ja som vlastne vychovala mojho brata ako 13 rocna...ja mam svoju rodinu nikdy sa o mna nezaujimala,,,po dobu co zila frajerom ma mala v pazi...vedela som ze ju jej frajer bije.....baby sok po presne 13rokoch ho udala za tyranie je vo vezeni....a mama bez mojho vedomia nas s muzom udala ako svedkov v stredu ideme na sud....mama sem pride iba ked potrebuje peniaze alebo cigarety...o moje deti sa ledva zaujima..na sud musime ist ....ako sa mam zachovat po sude mam jej plne zuby....vobec k nej necitim nic ..nikdy sa o nas nestarala mala len cigarety a kavu.ale najviac ma zaraza ze ked s nim zila sa vobec nemalovala nic...od kedy je vo vezeni je ostrihana z dlhych vlasov na kratke,naluje sa viac ako ja..poprosim nazor.dakujem

sestricka52
24. apr 2015

fuuuu. na toto je aj tazko reagovat. prepac, tvoja mama nieje kompletna. viem, nemala by som tak o mame hovorit, ale inak to ani neviem napisat. pokial sa o vas nezaujima, tak chod na sud a potom nekontaktuj sa s nou.

kakika007
24. apr 2015

Ja by som asi reagovala ako píšeš.. Nič nevieš o jej živote s dotyčným, nakoľko vás opustila a preto by tvoje svedectvo bolo asi k ničomu.. Vzhľadom k prejednávanej veci

jeennyv
24. apr 2015

Neviem, ale mne pripada tvoja mama ako egocentrik a cisty ten typ lovkyne, ze ked vtacka chytaju pekne mu spievaju.....na sude povedz veci podla svojho vedomia a svedomia...je sice smutne, ze s mamou nemate nic spolocne, ale ked je jej vztah k tebe je taky, vsetko udrzuj v neutralnej rovine....resp. aky je vas vztah s mamou doteraz, ked uvadzas, ze pride len ked jej nieco treba alebo vidis nejak lepsie do toho tyrania, ze vas dala ako svedkov....

ukulela
24. apr 2015

@barbara088 na sude vypovedaj - videla si / nevidela ... a potom... asi by som jej "podakovala", ze na mna roky srala a este ma aj do svojich probemov zarahuje ...nezavidim ti. ale aj ja mam stonasobne lepsi vztah so svokrou, ako s mamou :( je mi to luto, no mama sa sama tak rozhodla a zije si svoj zivot.

fialkaa
24. apr 2015

no, v prvom rade ta obdivujem, ze si si dokazala zariadit zivot tak, ako ho mas (mrkla som si tvoje fotky 🙂), kedze s mamou si nemohla pocitat. na sude povedz, co vies, resp. teda v tomto pripade asi co nevies ... mamu popros nech ta nekontaktuje, mas svoj zivot, nepotrebujes riesit jej problemy. myslim si vsak, ze ty dobre vies, co mas robit, mas vlastny rozum a ze neurobis blbost

barbara088
autor
24. apr 2015

@ukulela svokru som nepoznala....svokor na nu kyda len kolko sa da ale podla bola dobra zena.moj muz je v soku ked nahodou svokor na nu kyda a ja mam info od muza,ako sa jej zastavam aj po smrti...baby ked mama odisla spravila aj jednu hnusnu vec ked bol otec operovany lebo ho pichla 17cm cepelou .....ona utiekla a policia ju hladala....potom akoze z nicoho nic prisla ....pytam sa jej preco to spravila?jej odpoved ze juj bil strasne a podobne....ja jej vravim to nieje pravda a ona mi vtedy povedala citujem.....ze som mala ku,,, a pojdem na vysetrenie lebo tolko ko.... kolko som mala v sebe este nevidela..mala som 13 rokov a o panenstvo som prisla skolo 17.ok

barbara088
autor
24. apr 2015

@fialkaa pozerala si moje deti.synecka mam s ex ktory ma slahal ako zito.... 🙂

miadi
24. apr 2015

preco jej davas peniaze a cigarety? Prestan jej davat a prestane chodit-ako macka..
na sud ist musis ale stretavat sa snou nemusis.
Nic jej nedlhujes to ona tebe mala byt dobrou mamou.Kasli na nu je nejaka chora nema to v hlave v poriadku.
Este mozes po nej zdedit dlhy alebo nieco urobi tvojim detom ..
ked ju uplne vymazes zo svojho zivota bude ti len lepsie-ona uz ina nebude

barbara088
autor
25. apr 2015

vies co najhorsie,ze ona mi ani nezavola a vybuchuje na okna a jasne ze dcerka hned leti kto to je....je mi to smutne napisat ale kvoli tymto stresom som v utorok potretila nase babetko ......som znicena a este mam ist na sud ja to nezvladnem,

jeennyv
25. apr 2015

@barbara088 je mi luto, ze to takto dopadlo, ale pre vase vztahy v rodine jednoducho povedz, ze do preoblematiky prejednavanej na sude dobre nevidis a preto nech ta ako svedka od toho distancuju...porad sa s nejakym pravnikom o tejto situacii alebo na nejakom pravnom fore ...drzim palce

miadi
25. apr 2015

@barbara088 je to smutne tazky zivot ti takato mater pripravila je mi to luto ja mam super dobru mamu a lutujem kazdeho kto nema...no nic aj ked dojde tak ju moc nepusti donutra alebo jej povedz ze deticky su chore alebo nemas cas nemas zaujem ona ta opustila ked si mala 13 co teraz k vam leze?
na sude to neni take strasne len povies co vies odpovies na otazky a mozes odist...ona dostane svojho ex druha do vezenia a najde si dakeho ineho chudaka a tebe zas na nejaky cas da pokoj.
Ja by som jej povedala otvorene ze uz nech ma nevyhladava nech mi nejde na oci ze pre mna uz davno umrela -svojim chovanim k tebe si nic lepsie nezasluzi.Povedz jej ze uz z teba nic nevytaha nic nedostane a co si o nej uprimne myslis=mozno sa ti aj ulavi..

barbara088
autor
25. apr 2015

ked mna moj nevlastny otec-mne ja ako vlastny ....vzdy ma ucil ku kazdemu cloveku bud slusna aj ked k nemu citis nenavist.....aj svokor mi hnusne nadava a vzdy som slusna a aj svagrovej.iba ked si vypijem ,vtedy spustam co je vo mne a oni to beru ze alkohol a to je malo kedy

miadi
25. apr 2015

@barbara088 ale ved na tom nie je nic neslusne ked snou ukoncis akekolvek vztahy. A citit nenavist nie je dobre -pre teba ta to nici vnutorne..lepsie necitit k tvojej matke nic a pochovat celu minulost. Ved jej na tebe nezalezi nema ta rada iba ta vyuziva. To nepotrebujes a nezasluzis si..
Bude ta takto nicit este roky ak jej to dovolis.To nema nic so slusnostou-neslusnostou. Zasluzis si lepsie zachadzanie a ked ti ho nevie dat ten clovek do tvojho zivota nepatri. Ona ta porodila mozno sa dakych 13rokov nejak starala ale urobila ti viac zleho a traumu na dusi..ze si nezasluzi titul tvojej mami.
No a svokor by ti nemal hnusne nadavat to co je za uroven?Nech mu manzel nieco na to povie.Akym pravom uraza matku jeho deti? Slusnost ma svoje hranice nemozes ich nechat aby na teba boli hnusni a zachadzali s tebou ako s handrou. Ved ti len skacu po hlave trpis to v tichosti a to sa ale hromadi v tebe..mala by si si zit pekne a spokojne nenechaj ich aby ti nicili zivot a zdravie. Uvedom si ze si zasluzis lepsie.
A ludia ti mozu iba to co im dovolis.Nenechaj aby ti ublizovali nestoja za to. Z emocionalneho stresu clovek ziskava vselijake choroby rakovinu atd. Chran svoje fyzicke aj psychicke zdravie ma to vacsiu cenu ako "slusnost"k tym co si ju nezasluzia.Nehovorim ze mas klesnut na uroven svokra alebo tvojej mami a povedat im ty ku ty ko...ale slusne na urovni im povedz dost! stacilo..

janinah
25. apr 2015

povedala by som pravdu na otázky,ktoré mi položia...nič viac a nič menej

barbara088
autor
26. apr 2015

dakujem vam za rady