Môjho brata podvádza jeho manželka. Ako mu to dokázať?

anonymano
21. máj 2012

Mam brata-dvojča, ktorý je ženatý už 10 rokov. s jeho ženou som nemala nejaké konflikty, ale nikdy sme si neboli blízke,pretože som jej nikdy neverila. Mala pestru minulosť.Nedávno som sa dozvedela, že mojho brata podvádza a nie prvý krát vždy som si to myslela, ale nikdy som nemala dokazy.ale teraz mám. a ja ich chcem bratovi dať,ale tajne, aby sa nedozvedel, že som to bola ja - poštou alebo nejako.nechcem aby som potom bola ja tá najhoršia,preto mu chcem napísať anonymný list a priložiť všetky dôkazy. maju 2 deti, ale ja sa na to už nemožem pozerať ako sa pretvaruje a robí sa dokonalou. a pritom je to pobehlica.nechcem ju v našej rodine ani vidieť.a chcem aby všetci vedeli čo je zač.mám brata rada a chcem aby otvoril oči. mám dostatočné dokazy o tom že udržiava sexuálny vzťah s iným. čo by ste robili vy?

liz_lemon
21. máj 2012

@anonymano nikdy by som sa do toho nemiesala, co ty vies, ci o tom tvoj brat aj nahodou nevie, a proste to taji, lebo si chce zachovat rodinu
uvedom si, ze nevies dovod jej nevery, mozno jej nieco vo vztahu chyba, a casom sa ukludni, a prestane s tym
ale ked sa do toho zamiesas (hoci aj tajne), navzdy ho pripravis o deti, bude sa s nimi stretavat mozno raz do tyzdna

anonymano
autor
21. máj 2012

viem, že o tom nevie. sme dvojičky, sme jedna duša. a to sa mám na to pozerať, ako si z nás robí dobrý den a robí sa, že je dokonalou manželkou, ako využíva moju mamu, aby jej dávala peniaze a pritom viem, že ju nenávidí a všade ju ohovára?

liz_lemon
22. máj 2012

@anonymano tak to povedz rovno svagrinej, ze o vsetkom vies, mozno sa spamata

zuzanocka
22. máj 2012

radi riesime zivoty inych namiesto toho, aby sme si riesili svoje..
ja by som povedala len: nestaraj sa.. je to ICH manzelstvo.

omnia23
22. máj 2012

@anonymano mam brata a viem,ze moj brat by mi dal prve posledne tak ako ja jemu.Pokial mne v zivote niekto ublizoval,okamzite to bolo z jeho strany riesene a bolo to i naopak.Som nazoru-nestaraj sa do druhych,ale viem sa vzit do koze zakladatelky.Je to brat.Ja by som sa tiez nedokazala pozerat na to,ak by ho priatelka podvadzala.

Ja by som to bratovi povedala,ale predtym by som sa porozpravala s nou.Aby som videla nazor oboch stran.

Nikdy nevies ci nepodvadza aj on ju

luky1313
22. máj 2012

ahoj, si veriaca? ja by som sa išla poradiť s kňazom

b1105
22. máj 2012

@anonymano povedz to rovno jej brat to mozno vie, mozno je to jednorazovka rovno jej povedz ze ak to neskonci tak to povies bratovi pre neho by to bolo lepsie ak by sa to vyriesilo bez toho aby ho to ranilo

annaopialova
22. máj 2012

ahoj urcite ta hneva ze tvoja svagrina podvadza tvojho brata ale jedno si musis zapamatat ze CO TA NEPALI NEHAS to si musi len tvoj brat vyriesit

barcelona94901
2. sep 2012

aj mojho,keby len s jedným ..a nie je sám,neviem či je vírus vo vzduchu ,ale je to už "normálne"

ono záleží aj aký vzťah máte,podla toho mu to predložíš ,ak máš dokaz je to lepšie ,keby ja mám dokaz konkretny ,poviem mu to a ušetrila by som mu roky dalšieho trápenia a tápania

janka_pn
2. sep 2012

riesila by som to najskor s nou.

usiko
2. sep 2012

ja by som sa porozpravala s nou, s tym, ze ak mu to nepovie, poviem mu to ja......bratranca podvadzala priatelka, ja som s nim bola sice na noze ale co sa nerobi to sa nerobi...isla som za nim a s placom som mu povedala, co mi jej kolegovia povedali o tom, s kym sa vlaci.....no a bola to pravda,,,......a nelutujem...CO TA NEPALI, NEHAS je tak akurat dobre pre pokryteckych ludi, co si nechcu spinit ruky neprijemnymi vecami a chcu by s kazdym zadobre.......ja som sice riskovala, ze sa so mnou nebude bratranec rozpravat, ale toto bolo dolezitejsie.........od malicka neznasam klamstvo a tieto veci je potrebne povedat cim skor...nevedela by som sa pozerat do oci cloveku, o ktorom viem, ze je parohac.....a ostatne. keby sa to raz prevalilo, tak mohol by mi vycitat, ze som o tom vedela a nepovedala mu to...verte, ze kazdy podvadzany by si prial, aby mu pravdu niekto povedal tak skoro ako sa to da, pretoze byt podvadzany dlhu dobu a nevediat o tom, kym ostatni to vedia, je 100x horsie.....

zlatica36
2. sep 2012

@usiko plne s tebou suhlasim... ja by to vravela a na plne usta..aj za cenu toho,ze by sa brat na mna hneval... sak mna by slak trafil,keby ja bola podvadzana a moja sestra,ci brat by o tom vedeli,mali dokazy a nepovedali by mi to... toto by som im neodpustila... je to pokritecke ...radsej krutu pravdu ako "milosrdne lzi"..
@anonymano nehnevaj sa na mna ,ale ty si tiez pokritec... take nieco nechces povedat bratovi priamo.... sa bojis,aby si ty nebola ta zla... tak potom ten vas surodenecky vztah ,asi nie je celkom ok...a nie ste jedna dusa... ,lebo s clovekom ,s ktorym som jedna dusa ja,tak tomu mozem povedat vsetko... aj dobre aj zle...
tot vsjo...moj nazor,zariad sa ako chces

maminuska
2. sep 2012

@anonymano mňa len fascinuje jedna vec , že pokial podvádza žena je pobehlica , pokial muž - ták sa to nejak tak spoločensky toleruje .
Ja osobne by som bola zvedavá že keby tvoj brat podvádzal manželku ( a možno aj ) , či by si to v tomto prípade povedala jej, skus mi na tuto otázku odpovedať alebo by si mlčala ako ryba.. Osobne si myslím že tu ide o riadnu dávku zujatosti voči nej , nemáš ju rada, necheš ju v rodine .......
Trebalo by sa opýtať brata či je spokojný v manželstve, či je štastný ak ano , načo rozbíjať vzťah kde su dve malé deti .

vivusika
2. sep 2012

ja by som sa do nich absolútne nemiešala, pretože tiež nemám rada, keď mne niekto niečo ,,radí,, do čoho ho nič nie je. Žijú svoj život, najlepšie vedia obaja, čo si môžu dovoliť...

zuzanockamt
2. sep 2012

@anonymano vo vztahu, kde sa vyskytne nevera nie je vsetko OK, cize vinu ma na tom aj tvoj dokonaly brat nie len jeho neverna manzelka ... a riesit by si to mali oni dvaja a nie ty

miriam11
2. sep 2012

@anonymano ja som tiez z dvojciat. Keby som taketo nieco vedela tak to surodencovi urcite poviem. Jedno je iste, PRAVDA VDZY RAZ VYJDE NAJAVO. Ked mu to nepovies Ty, najde sa niekto iny, kto to raz zisti a vsetko mu povie. Co si myslis, ako by sa asi citil, ze Ty (blizka dusa) si o tom vsetkom vedela a nekonala si. Ja by som mu to povedala, nie s jeho zenou by som sa vobec nebavila. To by bolo len horsie, pretoze si moze zabezpecit vsetko tak, aby zakryla svoju neveru a Ty vyjdes ako blbec. Povedz mu to a nech si to riesi. Urcite by sa to dozvedel casom od niekoho ineho. LOZ ma kratke nohy. Ina vec by bola, keby ste si s bratom nerozumeli a neboli blizki, to by som nechala tak. Ale ked si rozumiete a chapete sa v mnohych veciach, urcite by som mu to povedala. Ale nie zoci voci, ale ako pises anonymne. vela stastia a netrap sa.

darina77
2. sep 2012

Z tvojich riadkov srší predovšetkým obrovská nenávist voči švagrinej. Máloktorá žena podvádza dokonalého manžela, pravdepodobne tvoj brat nie je taký dobrák ako ho vidíš ty. V každom prípade ja by som bratovi rodinu rozbit nechcela.

boska79
2. sep 2012

nechaj to na nich alebo mu to povedz na rovinu...je moznost, ze sa to utrasie a Ty budes za ..... no s tym musis pocitat. Ono ked su deti, tak vela veci sa utrasie

a vo vztahu su vzdy dvaja, cize ak uz nevera, tak nieco nefungovalo.. tak to bohuzial je