Mokrý sen u manžela

drobcok1
23. júl 2014

Chcela by som sa opýtať, či je niečo také normálne u 30 ročného chlapa. Sex máme normálny, ale mokré sny u neho pretrvávajú a sú pravidelné a stále. Príde mi to strašne hlúpe, kedže v takom veku a s dieťaťom doma je to takéto. Dakujem za odpoved.

slobodnabaculka
23. júl 2014

@jana_eyre Když Michelangelo nespával, tak co za zverstvá se potom museli snívat Van Goghovi, když si usekol celé ucho?

terezka1947
23. júl 2014

@jana_eyre ved nic v zlom...jasne,pisala som,ze ok...je to mozne....len by som sa mozno postavila na stranu manzela-kedze vraj iniciativu musi preberat autorka....skratka,ze manzel sa mozno trosku boji byt iniciativny,aby jej neublizil,atd,atd...a preto to nechava iniciativu na nej...atd
predsa len,mesiac po porode je to asi naozaj na zene...a jej citeni sa...a v tom pripade by som mozno na mieste autorky bola rada,ze ma citliveho manzela....

jana_eyre
23. júl 2014

@slobodnabaculka 😀 😀 😀

bianca
23. júl 2014

@drobcok1 kazde 3 tyzdne?Potial som docitala diskusiu.Ja ze kazdu noc ked to uz zavesis na web ale raz za 3 tyzdne?Ved to je uplne normalne a najprv skor trosku googlit ako tak intimnu vec napises do fora

majkapatko
23. júl 2014

@ada12345 Ahojko, maju mat sex castejsie? Ved je v sestonedeli, cize sex nesmie mat vôbec 🙂

ada12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
23. júl 2014

@majkapatko sex mizes mat aj v sestonedeli, je to vec toho ako sa citis a ako mas zahojene ranky po vaginalnom potode ci jazvu po sekcii

warholette
23. júl 2014

@majkapatko sex sa moze vykonavat aj inak ako "vtacikom" do "budky" 😉

zvolsiinylogin
23. júl 2014

zveril sa ti?
@drobcik1
@drobcok1

0604katka
23. júl 2014

@pribinak nie to nie som!!!! ale ak ma clovek neaky problem a ma za potreby to riesit,tak su nato odbornici....nic strasne to nieje...!!!!nevravim ze to normalne nieje,len to nieje bezne....!!

cta
23. júl 2014

@drobcok1 nechápem čo na tom riešiš? Podľa mňa je to normálne. Môj brat ma to iste. Naši sú silno veriaci a keď bol menší a mama prala prádlo vždy mu vynadala, že .... 😀. Neskôr sa priznal, že on nič nerobi jednoducho tak jeho telo reaguje. A tak isto mojej dobre spolužiačky manžel to ma tiež. U mužov je to normálne.
AK sa Ti zdá, že nie spýtaj sa svojho gynekológa. Skôr si poklepe po čele a povie si: bože ženske s čím vi nemate problem? 😀 😀 😀

vejula
23. júl 2014

@cta aj u žien je to normalne...
Ale ak je tato tema pravdiva, tak si myslím, že zakladatelku ani tak neštve samotny fakt, že ma muž v noci orgazmus, ale to, že s nou sex odmieta, že ho ona musí nahanať a znasilnovať ak niečo chce a ak ho nenahana a čaka na jeho iniciativu, tak on radšej, akoby sa mal posnažiť tiež vyvinuť nejaku aktivitu v tomto smere , to necha tak vykašle sa na nu a potom si v noci veselo orgazmuje bez nej 😀 😀 Asi toto ju viac štve ako nejaky flak na pyžame.

pribinak
23. júl 2014

@0604katka lenze toto nie je problem, ale prirodzena vec!! Len muzi o tom velmi nerozpravaju, asi aj preco, kde aka dora by ich hned k doktorovi posielala

kiki68
23. júl 2014

iba telo tak reaguje,takze nic zvlastne. Keby odmieta sex,tak je mozne,ze si telo zauraduje samo bez jeho pomoci. Lebo telo si svoje aktivity pocas spanku riadi samo. No co radsej mokry sen nez napr. spankova paralyza. Tam sa totiz zobudi mozog,ale telo nie a tak zostanete doslova na chvilku pochovani zaziva,lebo nemozete nic,ani pohnut vieckami.

maminuska
23. júl 2014

Nevidím na tom nič zlé , ja som pravidelne do 30 tky dostávala orgazmus počas spánku a sexu bolo dosť. A boli lepšie ako s ktorýmkoľvek mužom , a to preto že som bola v hladine alfa, úplne odburaná od vonkajších vnemov.
No a keby som bola muž tak to skončí tak ako u tvojho .

lyzzy
23. júl 2014

@maminuska.... Jaaaj...aj ja chcem hladinu alfa..srandujem

kiki68
23. júl 2014

@maminuska mne sa to tiez sem tam stane 😀 dobre,ze nie som chlap 😀 😀 uz by ma riesil nejaky pan Uzel,ci Zverina 😀

slobodnabaculka
23. júl 2014

Kdyby jsme šli uš do krajnosti tak trebárs ho zeber ornitológovi, když má neposlušného ptáka. Možná poradí, jak ho naučit porádku, aby lozil na noc poslušne do klétky.

mamulka211
24. júl 2014

@drobcok1 :Ked by sa tvoj muz pred spanim stale spravil, tak neexistuje, ze ma este aj v spanku poluciu, co sa mu vajca nalievaju na prasknutie kazdu chvilku? ani pubertak nema poluciu tak casto, ako tvoj muz, ktory ma , podla teba, vela sexu a pravidelne...

ssslnieckooo
24. júl 2014

Baby poraďte, môj manžel nemá a ani nemal polúciu ani raz čo sme spolu. Je to normálne???? 😀 😀 😀

katka1981
24. júl 2014

Opytaj sa sexuologa - urologa, mozno je to normalne ktovie. Ja som tiez mala zopar snov, kebyze som chlap, tak mokrych. Ale zial velmi malo 😀 Ak ti lekar povie, ze je zdravotne v poriadku, tak sa tym netrap.

katka1981
24. júl 2014

@maminuska, ako to sem mozes vobec napisat! Tolko zavisti pride az sa ti vyhodi pupak na jazyku 😀 Sny su krasna vec 😀

ewita1
24. júl 2014

Ženy ono s tým problém nemá jej muž,ale vyzerá to že ona 😀 jej sa muž s tým pochváli možno chce vidieť jej reakciu či bude žiarliť a očividne jej to vadí.Fakt mať tvoje problémy som HAPPY.Ale ja by som to neriešila,buď rada že je zdravý ako má byť.

sherynkamalinka
24. júl 2014

@slobodnabaculka ja z teba nemozem :D

rhoy
26. júl 2014

Patrí to k normálnej fyziológii muža od puberty po starobu. I keby mal zvýšené libido, častejšie sexuálne dráždenie počas dňa, večer obmedzí výskyt polúcie v noci. Vy ešte zrejme na klasický sex po pôrode nie ste pripravená, tak sa pokúste "povenovať" aspoň svojmu partnerovi, ak budete mať obaja chuť a Vám prekážajú jeho polúcie.

calmo3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
calmo3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz