Muž hrá automaty

noname19
12. júl 2020

Dobrý deň, všetko sa to začalo v jeden pekný večer keď mi muž pri telke povedal, že vyhral peniaze. Pozerám na neho, že čo ako a on, že dosť. Skratka bolo to 8tis. Ale o to nejde, super, to sa hodí? Rozpovedal, že sa niekde registroval, dal tam 10e a hral automaty. Podarilo sa mi vyhrať denný jackpot. Super, dali sme si sampus.
On potom povedal, že to zablokoval, aby ho to nelakalo. Oki. Ja som, že si to vyskúšam aj ja, dala som tam peniaze. Niečo som prehrala, vyhrala som to späť a bola som spokojná. Lenže on sa ma pýtal na moje heslo a keď som sa tam o pár dní pozrela zistila som ze tam postupne vložil skoro 100e a samozrejme ich aj prehral. Tak som mu na rovinu povedľa, že stačí nech sa uvedomí a on, že už nebude hrať. Stále mi to však vrtalo v hlave a už mu nejako neverím a ci ma odsudite alebo nie, pozerala som mu telefón a zistila, že on si ten svoj účet obnovil a hra ďalej, tak som si heslo opísala, lenže zase ho zmenil a už sa tam neviem dostať, dnes keď náhodou nechal telefón na par minút som pozrela na výpisy z banky a on tam ľudia moji za týždeň dal vyše 300 e. Teraz neviem co mam robiť. Ako mám povedať, že o tom viem, keď sa nechcem priznat, že som mu pozerala do telefónu a zase z druhej strany, keď to nechám tak, bude sa to asi len stupňovať. Mame rodinu, 2 deti. Neviem, čo mám robiť ako sa mam zachovať. Nikdy som si nemyslela, že budem musieť riešiť niečo takéto. Poraďte. Ďakujem

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noname19
autor
12. júl 2020

@lubka261 len sa bojím, že ak mu to poviem otočí to proti mne, ved predsa každý co ma problém s nejakou závislosťou si to nechce priznať. Hlavnou témou bude, že som sa mu hrabala v telefóne a zablokuje to tak, že už nezistím nič

amienne
12. júl 2020

Ja by som previedla vsetky peniaze na svoj ucet ak mate ucet spolocny z ktoreho mina. Ak ma ucet len on a ty k nemu nemas pristup a ani vypisy ostava len konfrontovat s tym ze si mala podozrenie a potvrdilo sa . Prist o strechu nad hlavou a platit dlhy nie je ziadna sranda. V kazdom pripade by som hladala sposob ako spolocne financie dostat mimo jeho dosah pokym mu nebude mozne doverovat. Uf , nezavidim ti.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noname19
autor
12. júl 2020

@lubka261 nie, každý máme svoj účet neviem sa dostať na jeho účet len som videla sms, ze mal vklady na ti stránku a keď som to zratala tak najprv 90e a teraz ďalších vyše 300e.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noname19
autor
12. júl 2020

@amienne rozmýšľala som nad tým, aby som sa neprezradila, že sa ho spýtam, či ešte hra. Ak mi povie, že nie tak je zle. Ale poviem, že mu neverím nech mi ukáže výpis z banky a tam mu to ukážem a dám mu ultimátum, ak tam vloží ešte jeden cent, pôjde z domu. V tomto som vo výhode, bývame u mojich rodičov.

noname19
autor
12. júl 2020

@lubka261 len on vždy prejde do útoku a snaží sa všetko zhodiť na mňa a ja potom vyzerám ako blbec. Ak poviem, že som mu pozerala do telefónu, povie ze hrať nebude, zmení si uzamknutie telefónu, tak ze sa tam nedostanem a skončila som. Ja som ale fakt hlúpa, on mi chcel tie peniaze z výhry poslať, ale ja som nechcela. Asi budem musieť na tom trvať. Bojím sa, takéto niečo riešiť je strašné. Inak je to veľmi dobrý človek, pracovitý, dobrý manžel, otec ale toto fakt nemôžem a nechcem tolerovať. Počkám do piatku kým bude doma a pozriem znova na účet a dáme vážny rozhovor

esquilla
12. júl 2020

@noname19 celé roky som sa takto trápila, nonstop klamstvá.... Až som mu už nedokázala dôverovať... Žiaľ vyriešil to až rozvod.

zirafienka
12. júl 2020

@noname19 začni to riešiť, kým ja čas. Ružovo to nevidím.

noname19
autor
12. júl 2020

@esquilla ☹️ toto snáď až takto ďaleko nedojde

berenika39
12. júl 2020

Měla jsem kolegu, který takto přivedl rodinu na mizinu. Zjistila jsem, že u nás v práci zmizelo - no, hodně peněz....načapala jsem ho, kápl božskou a vrátil to, ale odešel. A nakonec jsem zjistila, že v tom jedou oba, s manželkou - přišli o střechu nad hlavou, že se zadlužili, aby mohli dál sázet, prodávat hrnce zepter a skončili velmi, velmi špatně. Zakroč, dokud je čas, dokud je to pod kontrolou. Nenech to dojít moc daleko, i za cenu vztahu......

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yipsylonka9742
12. júl 2020

Najhorsie v tomto prispevku je veta citujem "ci ma odsudite alebo nie pozerala som mu telefon" to uz co by bolo aby som sa nemohla bezne kedykolvek muzovi pozriet do telefonu a nevediet heslo nedajboze...neuveritelne ako to mate nastavene...a tu je vysledok ...zial..

noname19
autor
12. júl 2020

@yipsylonka9742 no niekto by to mozno odsúdil, že ako som si dovolila kontrolovať mu telefón. Mala som však na to dôvod, inak by som to neurobila. Nikdy mu nekontrolujem účty, ale toto som musela a to len z výpisu co príde ako sms som zistila kam posiela kedy a koľko. Aši bude spokojný až keď prehra všetko, čo vyhral

noname19
autor
12. júl 2020

@yipsylonka9742 no môj berie svoj telefón ako svoj a peniaze na účte jeho si tiež jeho

yipsylonka9742
12. júl 2020

@noname19 jaj no to zariad inak ak sa da ...ucty spolu ..peniaze spolu... telefon spolu...

judar
12. júl 2020

Vies ako sa hovori...pomalym krokom dalej zajde...len aby on vas nedostal pod most a do dlhov ...jedna vacsia vyhra vie urobit velku sarapatu v zivote

noname19
autor
12. júl 2020

@judar už viem ako mi povie ze to on vyhral peniaze že si môže robiť čo chce a ze nemá problém a ze to nie je tak veľa a otočí to proti mne ale musím niečo robiť kým je cas

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dilino
12. júl 2020

Už samotná chyba že to urobil raz.Môj svokor začal iba hrať televízne Keno, potom postupné podavať rôzne zápasy futbal a hokej , potom občas nejaký ten automat v herni ešte ked boli stare penaize tak 100 korún tam nechal vždy a teraz keby si denno-denné nezahra bol by nervozny je to roky zavyslák na hrani v automate už 25 rokov toľko penazi čo naminal no už mohol mať postavenu aj vílu z bazénom a nie jednu ale sú v ľufte penaize . Hranie je choroba láka ho to že vyhral ale ver hrať neprestane lebo je to veľmi lákave a zvlašť ked vyhral taku veľku sumu penazi bude ho to hnať ešte dalej hrať z dvôvodu že znova vyhra ta vydina tam už bude. Takže prosím stopni to kým nieje neskoro ked narobi dlhý a ked ste manželia tak sú to aj tvoje dlhý.Aby ti neostali oči pre plač a obrovské dlhý ktoré nebudeš vedieť splacať.Mojej kamáratke sa mladý muž odstrelil do hlavy pištoľou pre dlhý z hrania a ostáli jej po ňom obrovske dlhý snád nechceš aj ty tak dopadnuť. A čo zarobi peniaze sú jeho a ved ked mate deti tak si pýtaj výživné ako si svoje peniaze čo zarobi necha pre seba len tak a to mate už rodinu.Halo ved ste rodina rob tak aby si mala prehľad nie že ťa dostane do obrovských finánčnych problémov.Keby že ste chodili spolu pochopim ale máte dve deti prvé nech mysli na rodinu a potom ostátok.Pekné to berie že čo zarobi je jeho no super, sleduj to kým je čas.Hranie čohokoľvek je ťažka choroba.Nepoviem každý si da keno,loto, občas si kúpim aj nejaký žreb aj futbal typujem cez Niké doma ale nikdy by som neprehrala viac ako 10 eur na mesiac neexistuje to typujem tak 5 krát do mesiaca a dosť.Tým že vyhral to ho bude viac a viac lakať nakoľko vyhral dosť penazi lenže tak ako ich vyhral tak ich prehra a omnoho viac.Moja kamáratka sa po mužovej smrti dozvedela koľko mal dlhý tak chodila do strhania do roboty a na brigády od vydim do nevydim aby to všetko splatila a zo ženy plnej energie krv a mlieko je žena chudá kosť a koža a zostarnuta najmenej o 20 a chorá zo stresov aby jej nevzali dom. Toto je veľmi zlá situácia účty spojte ak nebude chcieť tak sa s nim važné porozpravať ale myslim si že lákadlo v podobe vydini dalšich penazi ho pokuša je to lákadlo.Len striehni nie že si za tvojim chrbtom napožičiava peniaze obrovske sumy postupné.Postraš ho nech si spojite účty lebo že sa s nim rozvedieš.Je to tvoj muž musíš vedieť čo naňho plati ale situácia je už teraz nebezpečna.Držim palce.

noname19
autor
12. júl 2020

@lubka261 niečo z každého urobil kúpil co bolo treba deťom dal niečo na účet ale hra ďalej

noname19
autor
12. júl 2020

@dilino samozrejme budem to riešiť teraz a tak ze mi ukáže účet a bude mi ho ukazovať každý týždeň a dám mu ultimátum že ak ešte raz tam vloží len jeden cent tak pôjde z domu a rozvedieme sa

dilino
12. júl 2020

@noname19 zastav to kým je čas ak nebude chcieť pišeš že bývate u tvojih rodičov zbáľ mu veci a nech si ide k svojim požiadaj o výživne na deti.

dilino
12. júl 2020

@noname19 Tak presne postraš ho pretože ti fakt necha dlhý a to bude tragedia. Kontroluj ho vždy a to čo hraje cez počitač on vloži aj na tajnaša ani nebudeš vedieť kedy.Môže ísť zarobiť bokom niekede a to vloži.Ver taký čo typuju si vždy nejaké peniaze nájdu aj s pod zeme vyhrabu to ako drogy ten čo je zavysli oni nerozmyšľajú oni hned peniaze zoženu to je tanec na veľmi tenkom ľade ktorý sa môže kedykoľvek prelomiť a strhne zo sebou všetkých čo budu s nim. Sleduj všetko vo vlastnom zaujme aby mu to neprerastlo cez hlavu.A potom nedajbože si niečo pre dlhý narobi.

noname19
autor
12. júl 2020

@dilino nestras hrozne na také niečo pomyslieť, nedávno sme boli na pohrebe mladému chalanovi co mal dlhý pohádal sa s ocom a obesil sa. Také niečo je strašné ale žiaľ deje sa to. Ja som si vedomá že aj keď urobím všetko dam ultimátum, budem kontrolovať účet môže si nájsť nejakú cestíčku ale snáď este nie je tak ďaleko a spamätá sa.

malinka158
12. júl 2020

Zacni to hned riesit. Moja mama takto zacala ze najprv 10 eur na den a potom dokazala aj 200-300 eur denne minut. Robila v zahranici. Celu vyplatu prehrala na stavkovani. Ak clovek raz vyhra tazko sa mu s hranim prestava.

katarinka89
12. júl 2020

@noname19 daj si tie peniaze z výhry poslať na svoj ucet

leeo
12. júl 2020

Musis s tym co najskor nieco urobit, lebo ver mi, gamblerstvo je ista cesta ku krachu vztahu.

noname19
autor
12. júl 2020

Ďakujem dievčatá za vaše rady a nazory. Chcela som počuť aj od ostatných, že to nie je v poriadku. Budem to riešiť a snáď to dopadne pre všetkých dobre. Dám vedieť