Muž ma miluje po prvom stretnutí

maria123a
2. jan 2021

Ahojte.. Mam takú asi hlúpu otázku ale ja sa v tých mužoch nevyznám, som slobodná mamička a bola som na rande.. S 35 ročným mužom a ten mi po prvom stretnutí povedal ze sa do mňa zamiloval.. Stále v tom pokračuje ešte sme spolu nič nemali, dnes mi kúpil ružu a tak snaží sa, je ku mne milý...nieje ro ten typický suknickar. M teda aspoň sa mi tak javí.. Tvrdí ako nás zoberie k sebe bývať a plánuje spoločnú budúcnosť.. Písali sme si dlhšie asi mesiac.. Ale neviem neplánujem a nim ani najbližšie spať, niesom taka, ani neviem ci na niečo ako láska na prvý pohľad veriť, často mi vpla
vola a zaujíma sa o mňa.. Co si o tom myslite?

marca12
2. jan 2021

@maria123a od takeho nerozvazneho chlapa ruky prec

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuska872
2. jan 2021

Ako bolo vyššie spomenuté, ruky preč... 😳
Drž sa !

maria123a
autor
2. jan 2021

@taskataska nepríde mi zúfalý, je pohladny aj milý a zabezpečený.. Skôr sa obávam ci ma nechce nalákať na sladké reči 🤷‍♀️😑.. A od kopnúť

casavina
2. jan 2021

Môžeš sa mu páčiť a to je zatiaľ všetko... milovať niekoho znamená ak ho prijmem aj s chybami... takéto aký je... Milovať znamená žiť pre toho druhého a byť pre neho všetkým...a to sa dá až keď sa spoznáte viac a odžijete si nielen pekné ale aj tie menej pekne chvíle... veľa šťastia

maria123a
autor
2. jan 2021

@kikuska872 prečo myslíte maminky ze ruky preč?

sonnenshein
2. jan 2021

Moj muz sa do mna tiez zamiloval po prvom stretnuti, je to uz viac ako 5 rokov dozadu. A ze takeho muza zelam kazdej zene.
Nemusi to byt Tvoj pripad, ale clovek nikdy nevie.

maria123a
autor
2. jan 2021

@sonnenshein život je nevyspytateľný a prekvapujúci 🤷‍♀️ preto neviem co si myslieť, na jednom (otec nášho syna) som sa už nepekne potkla

annamarin
2. jan 2021

@maria123a Moja kamoška tak spoznala môjho kamaráta. Chvíľu si pisali, zavolal ju von a hned jej povedal, že ju miluje. V ten prvý deň, čo boli spolu na kávu. O pár dni sa dali dokopy a už sú spolu už asi 2 roky a vždy na ňom vidno, že ju ľúbi a skáče jak ona píska. 😂 Takže možné to je. Aj keď sama keby som na jej mieste, tak mu to neverím.

denden77
2. jan 2021

hned som si v duchu pri casti "zoberie nas k nemu byvat" zahmkala knechtovu "spomal, mas privysoku rychlost... " (on, nie ty) 😁

h2
2. jan 2021

@maria123a No ja neviem, najprv píšeš, že sa do Teba zamiloval po prvom rande, ale potom vysvitne, že si už mesiac píšete. Tak podľa mňa sa do Teba nezamiloval len ja základe toho jedného stretnutia, ale určite na to mali vplyv aj tie vaše správy. Zrejme urobil chybu, že Ti to hneď povedal, lebo Ťa tým asi trochu vystrašil. Ale sú aj takí chlapi. Nepíšeš, či on má tiež nejaké deti, ale ak nemá a má 35 rokov, možno nechce strácať čas. Ja by som ho určite nezatracovala len kvôli tomu, že sa vyjadril príliš skoro.
(Mimochodom, nedávno tu bola téma, kde sa zase baba sťažovala, že vzťah postupuje príliš pomaly a chcela to nejako urýchliť. Neskôr v diskusii vyplynulo, že je s ním týždeň. Takže, každý sme nejaký.)
Držím palce, nech vám to vyjde.

sonnenshein
2. jan 2021

@maria123a Ja tiez mam par potknutinza sebou. Bud obozretna a opatrna, ale neprestan hladat stastie je jedine, co Ti mozem poradir.

kikuska872
2. jan 2021

@maria123a sama neviem prečo, príde mi to také čudné. Vieš , že ide na to tak rýchlo. Netvrdím že z toho nemôže byť životná láska. To môže. Ale to sa ukáže až časom. Osobne by som si držala odstup (nie veľmi veľký samozrejme ) stretávajte sa , spoznávajte. Treba mať oči otvorené, nenechať sa zlákať na sladké reči a darčeky , aby z toho nebol nakoniec plač. Drž sa ! A nech všetko dobré dopadne

mirkava
2. jan 2021

@maria123a bude tam nejaky problem a asi nie zanedbatelny. Ma 35 je slobodny? Ma deti? Mam mierne podobnu skusenost. Ten moj doticny mal pronlem v sexualnej pblasti. 1x sme spolu "spali" a vtedy mi to doslo preco ma tak akoze hrozne lubi od zaciatku. Nebola to jeho chyba a bolo mi ho aj luto.

meluela
2. jan 2021

@mirkava aj 35 rocni slobodni mozu byt ok .. niektori len proste mali smolu a nevysli im vztahy

janulka1802
2. jan 2021

Moj terajší manžel ma na prvom rande požiadal o ruku (prsteň nebol, ale myslel to vážne)a začal rozprávať o budúcnosti a neboli to prázdne reči. Ty musíš vedieť, čo medzi Vami je, či je medzi Vami láska, dovera...

mirkava
2. jan 2021

@meluela ano s tym suhlasim

ninusa221
2. jan 2021

Vies co mala som predtym chlapa ktoremu išlo len o jedno a nakoniec sa mu to aj podarilo. Moj priatel ked prišiel za mnou prvy krat tak sa to tiez stalo hned na prvom rande a nelutujem🤷🏽‍♀️ Aj ked uz som si odtoho nic neslubovala nakoniec sam medzičasom mi povedal že ma hned nelubil až po dakych 3 mesiacoch 😆

maria123a
autor
2. jan 2021

@mirkava áno ma syna 6 ročného, ale bývalá mu ho vraj moc nedáva, neukazuje proste také naschvály.. Som o nemu dosť od meraná lebo tiež ma to miestami straší.. Hovoril vraj aj matke jeho už o mne ukazoval a podobne.. Veľmi zvláštne, na takéto typy mam šťastie.. Vraví ze chce ešte dieťa a podobne..

mirkava
2. jan 2021

@maria123a je to zvlastne. Napriek tomu by som tomu mozno dala sancu. Urcite si hranice. Dohodla by som sa s nim, ze sa mozeme stretavat ako kamarati a cas ukáže

annamarin
2. jan 2021

@maria123a Jak to myslíš, že na taketo typy máš šťastie?

ivanizna
2. jan 2021

@maria123a No a čo? Sú rôzne typy ľudí, asi si sa mu už cez tie správy veľmi zapáčila, podľa mňa to je milé, že ti vyznal lásku. Buď prirodzená, spoznávaj ho, keď ťa má naozaj rád, tak ťa bude rešpektovať, a keď sa lepšie spoznáte, potom uvidíš, ako to medzi vami naozaj je. Veď veľa chlapov sa vie tak poblázniť, o ženách ani nevravím 😉

jaja20
2. jan 2021

@maria123a Môj muž mi po necelom mesiaci vzťahu povedal,že si ma chce vziať a mať si mnou dieťa,a to je odomna o 6 rokov mladší... a už sme spolu vyše 20 rokov...

martina1201
2. jan 2021

@maria123a ahoj, hlavne sa k nemu nesťahujte hneď, ale sa najskôr spoznávajte.... Mohol sa zamilovať, ale ty si aj kvôli dieťaťu nemôžeš dovoliť aby si naletela. Neviem kde bývaš, či vo vlastnom, v podnájme alebo u rodičov, ale pozor na to, keď sa raz peistahujes k nemu, on bude určovať čo sa môže a čo nie. Ťažko potom utekať. Na to sa najskôr dobre spoznajte a nielen cez pekné zážitky ale aj cez starosti..... Nemôžeš vedieť či nie je žiarlivý náhodou. Či ťa nebude chcieť kontrolovať. A tiež never všetkému čo o bývalej povie. Je to jeho pohľad na to čo robí. Možno má na to dôvod.... Nezabúdaj na staré dobré: Keď vtáčika lapajú pekne mu spievajú.....prajem všetko dobré.

jajka71
2. jan 2021

Sú chlapi, čo sa zamilovali na prvý pohľad a sú ženy v centrách pre matky s deťmi iných organizáciách, ktoré po prvom sklamaní veľmi túžili po partnerovi a otcovi pre svoje dieťa, chlap im vykleslil bývalú ako harpiu, čo im nedáva dieťa, že nemôžu sa s ním stretávať, že musia len horibilne sumy platiť a pritom oni sú tí ublizeny, čo milovali, starali sa a zarábali, dámy uverili a v momente ako sa nasťahovali do domu svojho objavu tak bolo im vulgárne nadávane že im dali pri druhom rande, ze musia živiť decko cudzieho chlapa, a ventilov Ali si na nich frustrácie a komplexy, stačilo, že mali zlý deň v práci.....

ANO, su prípady, keď ma chlap v 35 smolu na ženy a sú také ex, ktoré to vedia chlapom osladit a chlap je len tým, čo ma platiť a majú nový vzťah do ktorého už nepatrí bývaly partner ci pre inú okolnosť, ale ci sú to len reči alebo možnosť, ako sa vie život v pozitívnom zmysle zvrátiť zistíš ah vtedy, keď sa bližšie spoznáte...

eriksonka1234
3. jan 2021

@maria123a ved nech sa snaží pár mesiacov, potom ho aj ty viac spoznáš a uvidí sa. Šancu treba dať, nemusí byť zlý

zuzanka.zuzu
3. jan 2021

kludne nech je zamilovaný aj po prvom rande, srdcu nerozkážeš 😍 ale idealizuj si to po 5 rokoch spoločného vzťahu, NIE TERAZ. (chápeš ten rozdiel?)

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelina1
3. jan 2021

Môže byť, že je zamilovaný. Podľa mňa je ale pravdepodobnejšia verzia, že chce sex a týmito rečičkami sa k nemu dopracuje rýchlejšie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz