Muž ma miluje po prvom stretnutí

maria123a
2. jan 2021

Ahojte.. Mam takú asi hlúpu otázku ale ja sa v tých mužoch nevyznám, som slobodná mamička a bola som na rande.. S 35 ročným mužom a ten mi po prvom stretnutí povedal ze sa do mňa zamiloval.. Stále v tom pokračuje ešte sme spolu nič nemali, dnes mi kúpil ružu a tak snaží sa, je ku mne milý...nieje ro ten typický suknickar. M teda aspoň sa mi tak javí.. Tvrdí ako nás zoberie k sebe bývať a plánuje spoločnú budúcnosť.. Písali sme si dlhšie asi mesiac.. Ale neviem neplánujem a nim ani najbližšie spať, niesom taka, ani neviem ci na niečo ako láska na prvý pohľad veriť, často mi vpla
vola a zaujíma sa o mňa.. Co si o tom myslite?

mikadooo
20. júl 2022

@maria123a pozri, po prvom rande toho o ňom vieš veľmi málo, povedala by som, že takmer nič. No tak randite ďalej, sladké rečičky si plus mínus nevšímaj a uvidíš sama ako sa to vyvŕbi. Ak nebudeš úplná naivka, že si s ním hneď kúpiš dom napoly, alebo si spravíte spolu dieťa alebo čo, tak ja by som sa pokojne stretávala a postupne sa navzájom spoznávala, (kľudne aj sex, veď to je tiež dôležité vo vzťahu, teda, keď to tak budeš cítiť samozrejme) tak ako v každom bežnom vzťahu na začiatku... Možno to klapne a naozaj sa šialene zamiloval. A možno zistíš, že je to len manipulátor, ktorý ťa naháňa do toxického vzťahu. To sa však vyplaví až časom, nie pri prvom rande 🤷🤷🤷. Držím palce samozrejme, nech je to tá krajšia verzia príbehu 🙂. (Plus, samozrejme ešte môže z toho vyliezť x iných verzií)