Muž ma škaredo osočuje a ponižuje pred deťmi

monicka821
28. máj 2018

Ahojte no a uz som tu aj ja . potrebujem iny uhol pohladu s muzom SME manzelia desat rokov mame dve krasne dcerky. Asi pred mesiacom sa zacal spravat divine vobec sa nerozpravame Mali SME ist k priatelom grilovat nechcel ist s nami myslim ako rodina nanajvys so starsou ja mam ostat doma. Boli SME na pohrebe totalne sa Ku mne spraval ako k cudzej ani sediet so mnou nechcel. Vonku na ulicu so mnou nechcel but ani led s mladsou treba idt vonku. A perlicka na zaver dnes pivedal starsej ze idu na vylet tak som povedala ze aj my chceme ist odvrkol mi ze je my so MNA zle a potom na ulici pred detmi mi nadaval ze som p**ca neschopna a ze je my zo MNA zle ze som ako dementna. Tak som mi povedsla ze mize ist... On na to nic a odvtedy sa nebavime. Baby co mam urobit ako sa zachovat????

juliet86
29. máj 2018

Ako vyzeral vas vztah pred tym mesiacom? Aky ste mali sexualny zivot predtym ?

nini1010
29. máj 2018

Mna okrem vsetkeho co tu uz bolo popisane zaujalo jeho spravanie voci dceram.z toho co pises mam pocit ze chce travit cas ak tak iba so starsou dcerou,s mladsou nie?bolo yo tak aj v minulosi?co je podla teba divodom?

calin
29. máj 2018

@wieruska1 však nepišem, že ho to ospravedlnuje. Človek v afekte prestava triezvo uvažovať a to je asi ten príklad. Ak to ma autorka príspevku riešiť, tak nech pracuje na sebe - keď tu budeme vypisovať " akeho ma doma chrapuna - nič sa nezmeni " a je evidentne, že ho aj napriek tomu miluje.

wieruska1
29. máj 2018

@calin nemyslim si ze ked schudne vsetky krivdy zmiznu. Nemyslim si, zd ktokolvek ma pravo sa ku komukolvek takto spravat toboz nie preto ze ma nadvahu. Nemyslim si, ze sa da zdravo milovat niekoho kto sa ku mne sprava takto. Nie ani afekt nie je ospravedlnenim. To on by mal na sebe zapracovat. Ked jej nabuduce rozbije v afekte hubu lebo je tlsta to ma tiez schudnut? Kebo v mojom ponimani je to viac menej rovnake. Rany na dusi sa mnohokrat hoja tazsie..... musi si zvysit sebavedomie. A to nemusi byt nevyhnutne schudnutim

zuzanapjat
29. máj 2018

Začni sa venovať sebe. Nejaké cvičenia s inými babami - ja neviem aerobic, pillates, osobný tréner. A na ten čas nech sa postará o deti. A nevšímaj si ho. Tebe to dobre padne, to na milión percent, pokecať s novými ľuďmi, vypotiť sa, endorfíny sa uvoľnia. Vieš, keď chlap už nemiluje, tak hľadá zámienky. Na to, čo si on o tvojej váhe myslí sa vyser. Rob tak, aby si sa páčila sama sebe. On sa zrejme zaláskoval do nejakej dokonalej a aj keby si bola chudá, našiel by si niečo iné na tebe, čo by ho zrazu neskutočne sralo a odpudzovalo. Vieš...... keď chlap miluje tak i s kilami. Skôr by ťa podporil, sám navrhol že ti zaplatí trénera, alebo že si nájdete spoločný čas a budete na sebe makať spoločne a tešiť sa s výsledkov. Nerobí to..... Výčitky, plač, otázky, prosby, dohováranie ti teraz absolútne nepomôže. Tak sa zameraj výlučne na seba a ignoruj ho. Starý musí asi kus požiarliť a uvedomiť si, že nie je pupkom sveta u vás. A to sa dá len vtedy, ak si nájdeš čas na seba a vypadneš 2-3x týždenne na hodinový tréning... Vieš keby to bolo naopak, že mu ty raz povieš, že sa ti hnusí, lebo je tlusté rozmaznané mamkyno prasa, tak by aj on sa troška uzemnil.... ale to by som odporúčala keď už sama sa budeš cítiť fit a krásna a dokonalá. Hlavu hore. Krízy v manželstvách sa stávajú. Samozrejme prekonať sa dajú ak to chcú dvaja. Ak javíš záujem len ty, je na čase zamerať energiu výlučne na seba.

calin
29. máj 2018

@wieruska1 a teraz co vyriesi tym, ze sa bude tapat..toto a toto mi povedal. Bud odpusti a ide dalej..alebo sa jednoducho len rozvedie

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atletkas
17. jún 2018

@monicka821 ja by som na tvojom mieste začala na sebe makať aby si schudla a druhá vec si myslím že či nemá milenku a nechce aby vás náhodou niekto spolu videl