Muž mi kúpil neoriginálnu vec a ja neoriginály nenosím

24. dec 2021

Ahojte, mozno si len chcem vyliat srdce, event. precitat vas nazor. Ohladom darcekov pre dospelych sme boli dohodnuti vopred na veciach, ktore som zabezpecila, iste prekvapko pre muza som takisto kupila. Rozkol , ked to tak pejorativne mozem nazvat nastal v tom, ze mi kupil istu fakeovu vec. Ja vo vseobecnosti faky nenosim. Som mu povedala, ze to nosit nebudem, ze dobre vie, ze take veci nenosim, som proti tomu. On sa nastval a povedal mi, ze nabuduce mne na Vianoce len nasr… Po 10 rokoch manzelstva toto pocut na stedry vecer, no dost ma to zabolelo. Ja som vobec nic nechcela, nic som neocakavala, pretoze sme si dopredu veci dohodli, ved aj tak je to o darcekoch pre deti. Ale tak som za úprimnosť vo vzťahu, tak som to povedalala on mne na to, ze kazda normalna zena by to mala v skrini a po roku by povedala, ze to nebude nosit a nie hned v ten den. Viem, ide o sprostost, ine veci su podstatne, len mna zarazila ta veta- ze nabuduce mi len nasr…, a jednak to, ze ci vobec ma pozna, s kym zije, ze vlastne vobec nepocuva, co mu clovek vravi… Prepacte, nechcem rusit vianocnu atmosferu, len som si asi chcela vyliat emocie… Prepacte este za absenciu diskritiky, pisem na rychlo z mobilu

autor
24. dec 2021

ok, takze som nevdacna mrcha, nabuduce radsej nic nehovorit, veci hodit do skrine a tvarit sa , ze je to uzasne, ok viem aspon ze pretvarka a falos je zaklad

karhu
24. dec 2021

ten tvoj fejk ako i original su pravdepodobne vyrobene niekde v indocine, na co sa tu hrame😅
za darcek sa ma podakovat, to vedia i deti

pribinak
24. dec 2021

Si rozmaznana.

tosomja
24. dec 2021

Tak bol úprimný aj on. 🤷

autor
24. dec 2021

@henka123123 Aj vam krasne sviatky, zjavne ste to cele precitali s porozumenim, aspon vidno ski ludia su tu…

henka123123
24. dec 2021

To je teda vidno kedze sem pises ty ako anonym..asi sa hanbis sama za seba ...trapas

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanka1986
24. dec 2021

Vieš čo? Bud rada, že si dostala aspoň niečo... Ja som pod 🎄nemala nič, úplne vôbec nič...

im709vf
24. dec 2021

@beata_k to by manžel pravdepodobne reagoval inak, keby žil vo vedomí ze kupoval originál a manželka mu povie ze je to fake

autor
24. dec 2021

@henka123123 ja sa za seba nehanbim, anonym je tu kazdy druhy, ved si tu clovek moze neviem kolko nickov zalozit, ale urcite by som nikomu 24.12. nenapisala aby mu nasr.. nabuduce sviatky, to dokazuje o vasom charaktere

xiaomi_
24. dec 2021

presne si sa vystihla ,,ok, takze som nevdacna mrcha,,

bucko555
24. dec 2021

Ja tiež poviem čo si myslím a niekedy potom aj ľutujem že nemusela som tak

henka123123
24. dec 2021

Chces original..tak budes mat od neho original sam ti to povedal...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. dec 2021

@karhu ved som to pisala vyssie, ze som podakovala, povedala, ze je to pekne ale ze zo zasady take veci nenosim

autor
24. dec 2021

@henka123123 vy mozno tsk zvyknete doma komunikovat, ze je to bezne, pre mna to bezne nie je,ale v pohode, svoj nazor ste si vyjadrili

aylinn
24. dec 2021

Faloš a pretvárka nieje zaklad , zaklad je komunikácia a správne načasovanie.
Podľa mňa by sa nič nestalo kebyže sa usmeješ poďakuješ a na další deň alebo večer v posteli mu milo povieš že si to vazis a ďakuješ že na teba myslel ale že vie že fejky nenosiš tak ak sa neurazí , necháš si to len na doma ”. Bodka. Vyhla by si sa nepríjemnej situácii na štedrý večer.

gionella
24. dec 2021

A mne tu napada že po 10 rokoch by si ho mohla aj ty už poznať jeho a vedieť že sa ho taká tvoja reakcia dotkne. Tu súhlasím s názorom že to bolo nevhodne a uuuuplne nepotrebné. Nerozumiem vlastne účelu tvojej úprimnosti v takejto nedolezitej veci. Inak povedané na čo to bolo dobre? Či si si myslela že ocení tvoju úprimnosť alebo sa ty cítiš lepšie že si bola úprimná ?

autor
24. dec 2021

@aylinn ano suhlasim, ze komunikacia je zaklad

loginexistuje
24. dec 2021

a to ako fakt vie ze nosis len originaly a on ti kupil vec tej zancky niekde na mileticke ? cize vedome vedel ze je to napodobenina ? a aky mal dovod ? usetrit ?
lebo pochopim nevyzna sa atd oklame sa ale ak vedome to by som s nim poriesila

gionella
24. dec 2021

@aylinn tak toto by bola oveľa schodnejsia možnosť 👌

autor
24. dec 2021

@gionella ja som vobec nemyslela, ze to takto vypsli. Kedze opakujem sa tu uz neviem kolkykrat, povedala som, ze je to pekne, ale ze ved vies ze take veci nenosim a na to bola ta jeho reakcia

henka123123
24. dec 2021

......urcitw by som povedala chlapovi na vianoce ze kvazi twnto darek moze ist do kosa lebo ho nosit nebudem..akoze uplna nwvdacnost aj keby to bolo z mileticky...

haley7897
24. dec 2021

“povedala som mu že také veci zo zásady nenosím". Je ok byť zasadovy, len odporúčam preupratovat si priority v ktorých oblastiach to chcem uplatniť. Zamenila by som za "zo zásady nebudem komunikovať spôsobom ktorý môže ublížiť". Radu považuj za môj darček tebe. No fake. ✌🏼

autor
24. dec 2021

@loginexistuje ako som uz pisala taketo znacky nekuoujem, kupujem znacky, kde veci stoja omnoho menej nie 1500 eur, ale napr 150 eur( to len pre nazornost), takze jasne, ze musel vediet, ze to nie je original. Ale podstata vobec nie je o tej veci, ev fake/original, ale ta reakcia, to ma dorazili

emm_i
24. dec 2021

Podľa mňa to nemyslel zle, ale chcel ťa hlavne potešiť a myslím si, že ho to zabolelo, že si mu doslova frsla do ksichtu, že čo ti to dal za blbosť. Ale mám pocit, že ľudia si nevážia už nič, ani len tú ochotu, že sa vôbec snažil (podľa mňa to určite neurobil naschvál, že ti kúpil fake). Pozeráš na to, ČO ti dal a nie na to, PREČO (z lásky k tebe) ti to dal. 🙂 Jeho reakcii sa nečudujem.

autor
24. dec 2021

@emm_i ano chapem, ale ja som mu podakovala, len som povedala, ze take veci nenosim, to nebolo o nevdacnosti

autor
24. dec 2021

a aby som vyviedla z okylu, urcite neocakam taketo veci, to v ziadnom pripade, ostatne veci sme si sami zabezpecili. Proste som to s tou poznamkou o nenoseni to spustila

tncka
24. dec 2021

Kokos ja neverim,ty si taka koza ze ozaj ti len nas...t

autor
24. dec 2021

@tncka aj vam pekne sviatky