Muž nevie jazdiť bez navigácie

19. nov 2021

Ide o to, že keď ideme niekam autom či už na výlet alebo k lekárovi nepohne sa kúsok od domu bez navigácie. Do auta navigáciu nechce, vraj stačí mu navigácia v mobile. Čiže to vyzerá tak, že ja musím celý čas držať v ruke mobil so spustenou navigáciou a navigovať ho. Samozrejme nie na diaľnici ale cez mestá, dediny. Večne na mňa huka, najmä keď ideme cez veľké mesto ako Bratislava že ho zle navigujem. Mám mu hovoriť do ktorého pruhu ísť, keď sa pomýli, zase je zle, že ja som mu zle povedala. Pre mňa je cestovanie s ním horor. Som už deň pred cestou v strese. A to cestujeme len po Slovensku. Neviem si predstaviť, že by sme išli do Chorvátska, Talianska. To by sme sa po ceste pozabíjali. Čo poznám mužov tak väčšinou nemajú problém s orientáciou, nemusí im manželka dve hodiny držať mobil v ruke s navigovať a nie sú lakomi kúpiť si do auta navigáciu.

marcellka32
17. júl 2022

@stary_ujco žiaľ sú takí,...pred 20 rokmi v našej skupine kurzu vodičáku neurobil chalan na 4 pokus vodičák🤦🏻‍♀️nechápali sme to, nechcem vedieť či teraz jazdí autom, aby som sa mu vyhla

mikadooo
17. júl 2022

Ahoj, môj muž má tiež navigáciu v mobile, kúpil do auta taký držiak na mobil a tam si dáva mobil. Šoféruje a zároveň vidí trasu. Ak by mi toto robil, ja by som s ním proste nešla. Alebo by som ho poprosila po ceste, aby mi zastavil a vystúpila by som, nech si ide ďalej sám a nech si húka na svoj mobil, nie na mňa. V tomto môj muž vie, že so mnou nie sú špásy. Učil ma šoférovať a veru som párkrát vystúpila a povedala som mu, že stretneme sa doma 😄. Od tejto skúsenosti ja nikdy nevozím jeho nikam. Vždy len on a ja som spolujazdec. A keby sa takto ju mne správal ako k navigátorovi, tak by som proste prestala navigovať. Keď to neviem, nech si nájde lepšieho a mňa nech neotravuje.

lentak1223
17. júl 2022

Nech ide na kondičné jazdy. Ja jazdím 3 roky, teraz konkrétne s 3 deťmi a mám držiak na navigačku. Púšťam si ju pre istotu, keď ideme na neznáme miesto. Ale stačí mi ju počúvať a sledovať cestu a značky preboha. Toto by som na ceste stretnúť nechcela, však on ohrozuje ostatných...

ckocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz